X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14176

    Wysłany: 5 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ania pisząc tak Gosi, naprawdę jej tego życzę i w to wierzę. Nie chciałam żeby to było źle odebrane😔


    Wierzę, że pisząc tak kazda z Was ma szczere intencje i tego nie neguję 🤗 Napisałam po prostu o moich odczuciach, tylko i wyłącznie 😊

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1134 2799

    Wysłany: 5 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Wierzę, że pisząc tak kazda z Was ma szczere intencje i tego nie neguję 🤗 Napisałam po prostu o moich odczuciach, tylko i wyłącznie 😊

    Ania to może napisz też co jest dla Ciebie wspierające? Co chciałabyś usłyszeć? Jakieś pokierowanie na badania? Może wolisz rozmawiać o bardziej neutralnych tematach jak praca itp? Czy może chodzi właśnie głównie o to, żeby mniej było tematów brzuszkowych?

    Myślę że jak poza tym czego się nie chce, powie się też czego się potrzebuje to wszystkim jest łatwiej ☺️

    Anka32 lubi tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49
    🍀 24.04 beta 199
    🍀 26.04 beta 608
    🍀 02.05 beta 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy 🥺
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️


    🔜 15.05 wizyta

    💊Euthyrox 100, Glucophage XR 2000, acard

    preg.png
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14176

    Wysłany: 5 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Ania to może napisz też co jest dla Ciebie wspierające? Co chciałabyś usłyszeć? Jakieś pokierowanie na badania? Może wolisz rozmawiać o bardziej neutralnych tematach jak praca itp? Czy może chodzi właśnie głównie o to, żeby mniej było tematów brzuszkowych?

    Myślę że jak poza tym czego się nie chce, powie się też czego się potrzebuje to wszystkim jest łatwiej ☺️


    Ogólnie jak jest wysyp ciążowych tematów to po prostu się nie udzielam bo nie wiem co miałabym napisać a sama byłam w ciąży te kilka lat temu i teraz moje wiadomości z tej zamierzchłej prehistorii mam wrażenie już nie byłyby aktualne 😂

    Jeśli chodzi o wsparcie to chciałabym tylko żebyście nie zapominały, że na wątku są też staraczki 🥹 nie mam wygórowanych wymagań chyba 😂

    Wiem, że mogę liczyć na Waszą pomoc w kwestii badań i ich interpretacji i jestem za to wdzięczna ❤️
    Jak tylko zrobię te z 3 dc to na pewno tu wstawię i poproszę o pomoc.


    Nie wiem jakiego rozwiązania chciałaby Ultramarynka ale myślę, że jeśli odpowie na to samo pytanie czyli co byłoby wspierające dla niej to będzie Nam łatwiej się tutaj odnaleźć 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 13:29

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7455 7648

    Wysłany: 5 maja, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak jak Ania. Nie lubię sformułowań typu wiem, że zaraz będziesz w ciąży, czuję to. Mam przeczucie, że teraz Ci się uda. Wiem, że nie macie nic złego na myśli. Że naprawdę tak chcecie, życzycie tego, ale to potrafi być przytłaczające. Mnie osobiście wystarczy to, że mogę się wygadać, a wy wyślecie mi wirtualnego przytulasa 🥰
    Jest mi niezmiernie miło i za każdym razem się wzruszam, jak piszecie takie rzeczy, że oddałybyście mi swoje miejsce w kolejce po dziecko, lub zwolniłybyście mi swój brzuszek 🥹

    Anka32, Małgosiagosia, Mamausia, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 3740 7059

    Wysłany: 5 maja, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!
    Właśnie korzystam z pogody na spacerku, bo po południu ma przyjść do nas deszcz. Nadal dziwnie mi się patrzy na moje naturalne paznokcie 😅
    296915ab40a41.jpg


    Przed południem złapał mnie nagły ból skurczowy brzucha jak na @, ale to jeszcze nie to. Mogłaby franca przyjść jutro, bo bardziej mi pasuje pod plany logistyczne 🤣
    Ja ostatnio trochę wycofałam się z aktywności na forum, ale muszę dopowiedzieć, że to nie przez nadmiar tematów ciążowych, a przebodzcowanie życiowie i stres związany z procedurą. Mnie akurat w takich stanach nie pomaga wygadanie, lecz wyciszenie się ☺️ Ale muszę przyznać że czytam was na bieżąco!
    Trzymam kciuki za staraczki, a ciężarówkom życzę dużo zdrówka 💞 Przytulam każdą, która tego potrzebuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 13:35

    Butterfly23, Anka32, Viii, Myszkaaa20, blador2, Małgosiagosia, goska000, Paula9463, siesiepy, Cerva, PoczątkującaPisarka, Muuu. lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    👩🏻🧔🏻 28l
    AMH 3,02 ng/ml
    ❌️ PCO, endometrioza głęboko naciekająca
    🔜 22.05 punkcja 🍀
  • Viii Autorytet
    Postów: 1797 2916

    Wysłany: 5 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤️ U mnie samo dobro się dzieje, ciążowe starania są na końcu wszystkiego w mojej głowie, bo tyle się dzieje i nie mam flow w ogóle się na tym koncentrować ☺️ Biorę suple, dbam o siebie, koncentruje na nauce diety z IO, myślę nad thermomixem czy by nie ułatwił nam przy okazji życia. Chłopaki absorbują moją uwagę, korzystamy z życia i pogody. Z mężem mija nam 10 lat w tym roku i chyba przeżywamy kolejne zakochanie od nowa 😅 a w pracy sajgon, mnóstwo roboty i tak czas leci jak szalony! Dlatego jak mam w końcu wolną chwilę to wtulam się w męża albo robimy coś całą rodzinką i po prostu używam ostatnio chyba najmniej telefonu w tym roku, nie mam czasu 😂

    Anka32, Myszkaaa20, blador2, Edithka, Pusshka, Małgosiagosia, Paula9463, siesiepy, Butterfly23, Cerva, PoczątkującaPisarka, ultramaryna_, Liyss🧚🏻, Muuu., ezra lubią tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja powiem o sobie, że ja przytłoczona tematami ciążowymi się nie czuję. Jedynie jak widzę jakieś kreski, to mam w sobie ukłucie zazdrości, ale ono szybko mija. Cieszy mnie każda wiadomość, ale też jestem w stanie zrozumieć to, że dla kogoś może być to przykre. Nie chciałabym, żeby którakolwiek strona się wycofała, bo właśnie to, że możemy rozmawiać o wszystkim, tworzy tą cudowną atmosferę. I tak jak pisze Nome, mówmy na bieżąco o naszych emocjach, bez tłumienia ich w sobie, pozwoli to na uniknięcie takich sytuacji, bo będziemy wszystko rozwiązywać na bieżąco 😘

    Małgosiagosia, klaudia_23, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14176

    Wysłany: 5 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii wrote:
    Dziękuję dziewczyny ❤️ U mnie samo dobro się dzieje, ciążowe starania są na końcu wszystkiego w mojej głowie, bo tyle się dzieje i nie mam flow w ogóle się na tym koncentrować ☺️ Biorę suple, dbam o siebie, koncentruje na nauce diety z IO, myślę nad thermomixem czy by nie ułatwił nam przy okazji życia. Chłopaki absorbują moją uwagę, korzystamy z życia i pogody. Z mężem mija nam 10 lat w tym roku i chyba przeżywamy kolejne zakochanie od nowa 😅 a w pracy sajgon, mnóstwo roboty i tak czas leci jak szalony! Dlatego jak mam w końcu wolną chwilę to wtulam się w męża albo robimy coś całą rodzinką i po prostu używam ostatnio chyba najmniej telefonu w tym roku, nie mam czasu 😂

    To dobre wieści 🥹

    U nas też w tym roku 10 lat razem a za niecałe dwa tygodnie 8 rocznica ślubu 😊
    Dzisiaj Pan Anek zapytał czy mam go czasami dość 🤣🤣

    Viii lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • Viii Autorytet
    Postów: 1797 2916

    Wysłany: 5 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    To dobre wieści 🥹

    U nas też w tym roku 10 lat razem a za niecałe dwa tygodnie 8 rocznica ślubu 😊
    Dzisiaj Pan Anek zapytał czy mam go czasami dość 🤣🤣

    Ja swojego mam czasami dość i mu to mówię i wykopuje na miasto w kumplami, albo jakąś rowerową wycieczkę. Wyszumi się i wraca do normalności. W drugą stronę też tak to działa 😂

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1167 1080

    Wysłany: 5 maja, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🥹ja się też rzadko udzielam ale regularnie podczytuję , też ostatnio mnie trochę wszystko przytłacza , każdej kibicuję i trzymam kciuki ale wiadomo jak jest …
    Nie chcę żebyście pomyślały że już z wami nie jestem , czytam i mam nadzieję że uda mi się udzielać więcej .
    Ostatnio też trochę mniej siedzę na telefonie , więcej teraz się korzysta jednak z pogody :)
    Mąż dziś wyjechał na 2 tygodnie więc humorek mam kiepski 🥹 odliczam dni aż wróci i może w końcu uda nam się iść do kliniki działać dalej , bo czuje że stoję w miejscu , na ten cykl oczywiście nie liczę bo musiały by być plemniki ninja żeby doczekały owulacji 😅
    Dobrego dnia wam życzę ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 13:53

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    👩🏻 33l 🧔🏻 35l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, Cynk , cholina, Wit C health labs, Resweratrol, NAC, magnez, probiotyk Health Labs
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, wit C health labs, NAC.

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    13.07.2023 ⏸️

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe


    MTHFR_1298A- hetero
    PAI-1 4G hetero

    Neoparin, acard75

    MUCHA- negatywna 25.03.24
    Morfoligia 8%
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14176

    Wysłany: 5 maja, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Hej dziewczyny 🥹ja się też rzadko udzielam ale regularnie podczytuję , też ostatnio mnie trochę wszystko przytłacza , każdej kibicuję i trzymam kciuki ale wiadomo jak jest …
    Nie chcę żebyście pomyślały że już z wami nie jestem , czytam i mam nadzieję że uda mi się udzielać więcej .
    Ostatnio też trochę mniej siedzę na telefonie , więcej teraz się korzysta jednak z pogody :)
    Mąż dziś wyjechał na 2 tygodnie więc humorek mam kiepski 🥹 odliczam dni aż wróci i może w końcu uda nam się iść do kliniki działać dalej , bo czuje że stoję w miejscu , na ten cykl oczywiście nie liczę bo musiały by być plemniki ninja żeby doczekały owulacji 😅
    Dobrego dnia wam życzę ❤️


    Życzę żeby szybko zleciały te dwa tygodnie 🤗

    Plemniki ninja mnie rozbawiły 🥹 U nas też by się takie przydały w tym cyklu 😂

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • blador2 Autorytet
    Postów: 3838 7071

    Wysłany: 5 maja, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jestem weteranką, bo my za chwilę 12 rocznica ślubu, a ponad 14 lat razem 🫣 serio to jak to piszę to jestem w szoku, że ten czas tak szybko leci...

    Właśnie dostałam alert pogodowy😱

    Bodzenka lubi tę wiadomość

    👩 35 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    👶2015
    💔 12/2023
    ⏸️ 06.01🩷06.02 CUD
    preg.png
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1296 2272

    Wysłany: 5 maja, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze, że przeczytałam zdanie każdej z was i trochę jestem zaskoczona. Zazwyczaj staram się ograniczać tematy ciążowe, żeby właśnie staraczki nie czuły się przytłoczone, nie piszę o wyprawce, czy objawach. Raz na jakiś czas tylko wrzucę zdjęcie brzucha, albo po wizycie u lekarza mówię co tam słychać u malucha.
    I myślę, że dziewczyny, które dopiero niedawno zaszły w ciążę, albo są w niej po raz pierwszy chciałyby też móc się wygadać, poradzić, bo coś jest dla nich nowe czy niezrozumiałe. Ewentualnie po prostu chciałyby się cieszyć tym stanem i podzielić swoimi uczuciami.

    Na inseminacjach, in vitro czy interpretacji badań się nie znam, więc zazwyczaj wtedy milczę. Ale kibicuję i zawsze kibicowałam każdej z was. Cieszę się każdymi nowymi dwiema kreskami. Rozumiem oczywiście, że dla staraczek czasem te tematy mogą być obciążające i to jest naturalne.
    Pamiętam wciąż jak się czułam w okresie starań o ciążę, gdy kolejny miesiąc przynosił rozczarowanie. Pisałam wtedy na innym forum (fioletowym) i było mi odrobinę przykro, że innym się udaje, a mnie nie. I gdy w końcu się udało, to była radość i mnóstwo obaw.
    Udzielam się teraz też w ciążowym miesięcznym wątku, ale jednak nie ma to jak Winiary. Tu zawsze było swojsko i można było o wszystkim pogadać.

    No nic, może czas trochę zamilknąć na forum i zająć się szykowaniem wyprawki.

    Małgosiagosia, Megipta, goska000, Myszkaaa20, klaudia_23, Muuu., MagicznaNuta lubią tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶2020
    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240 gram zdrowego chłopca.
    05.03. 382 gram
    26.03. połówkowe 640 gram misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070 gram
    14.05 trzecie prenatalne, 1715 gram😍

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1086 1334

    Wysłany: 5 maja, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem staraczki i mam nadzieję,ze każda z nas będzie się tu czułam komfortowo 😉

    Ja mojego znam 8 lat... I mam go ochotę czasami wystrzelić w kosmos 🤣
    A jak już jak jest kumulacja to razem z jego najsilniejszym pleminikiem 🤣

    U nas nie ma czym oddychać,a wieczorem podobno burze

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    Hsg 05.2019 lewy niedrożny
    13.08.2019 II kreski
    11.2019 synek 🥰
    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    10.01.2024 ⏸️
    11.01.2024 beta 179 prog 13.90
    13.01.2024 beta 415 prog 12.50 tsh 2.8
    31.01.2023 8 mm fasolka i serduszko 🥰🥰
    16.02.2023 23 mm bobasa 178 uderzeń. Krwiak 3 cm
    19.04 230 gram zdrowego bobasa. Nadal niespodzianka 18+1
    17.05 kolejna wizyta
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 1806 1382

    Wysłany: 5 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    To nie tak, że o Was nie myślimy, bo sama trzy razy się zastanawiam zanim napiszę coś o ciąży. I staram się nie pisać na ten temat w każdym poście. O aktualizacje brzuszków często same staraczki pytały. Ciężko to wypośrodkować.
    Osobiście mogłabym tylko Was podczytywać, bo po prostu często nie mam nic ciekawego do napisania. 😝 Ale nie chcę żeby było, że zniknęłam.

    Kibicuję każdej z Was i prawda jest taka, że bardzo interesują mnie losy Naszych staraczek. Czekam na Wasze sikańce, podglądam wykresy (ale mało mam do oglądania Dziewczyny i ubolewam nad tym 😂) i czytam aktualizacje z kolejnych wizyt.
    Ja też wszystko czytam, chociaż coraz mniej komentuję, bo mimo że długo byłam staraczką to niestety nie znam się na tych wszystkich badaniach, nie przeszłam takiej drogi jak wiele z Was. Dla nas teraz ciąża to duża część życia w każdej sferze i na pewno jest ciężej pisać w oderwaniu od tego. Choć ja staram się na tematy ciążowe bardziej udzielać w wątku dla mam sierpniowych. Pewnie nie zawsze to wychodzi, będę bardziej zwracać uwagę.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 33

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, b12, d3, omega 3, cynk

    preg.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 1806 1382

    Wysłany: 5 maja, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ja się przyznam szczerze, że jak są jakieś posty o dzieciach szczególnie to nie czytam. Przewijam dalej. Nie zauważyłam, żeby tych ciążowych tematów było aż tak dużo. Ale też, patrząc na statystykę, brzuchatek mamy coraz więcej na wątku. Uwielbiam patrzeć na Wasze brzuszki, które są wrzucane co mi się bardzo podoba przez 1-2 dni leci od razu lawina, a nie, że codziennie zdjęcie którejś brzuszka. Tzw miesięczna aktualizacja. To jest super. I to też nie dziewczyn wina, że staraczki się nie odzywają. I koniec końców, bardziej aktywne są 🤰🏼 dlatego, może takie wrażenie, że tematów z ciążą i z dziećmi jest więcej.
    Ja z kolei mam wrażenie, że zdecydowanie więcej jest tematów staraczkowych. 😅 Więc zależy od punktu widzenia. Ogólnie to jestem ciekawa co u każdej z was, niezależnie czy się stara czy już jest w ciąży, więc chciałabym, żeby obie grupy mogły się wypowiadać. A tak jak napisałaś, tematy mniej interesujące można sobie przecież przewijać.

    Butterfly23, MagicznaNuta lubią tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 33

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, b12, d3, omega 3, cynk

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyznam, że również nie zauważyłam, żeby ciążowych tematów było więcej. Ostatnio mamy po prostu trzy nowe Brzuchatki, więc normalne, że temat testów, bety i objawów pojawiał się tutaj częściej. Mam nadzieję, że prędzej czy później każda będzie czuła się tutaj tak swobodnie, jak na początku.

    blador2, Edithka, Małgosiagosia, Paula9463, Nomeolvides, goska000, siesiepy, PoczątkującaPisarka, klaudia_23, bonassola, Muuu., ezra, MagicznaNuta lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 331 526

    Wysłany: 5 maja, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 18lat razem a za 3miesiace 16 rocznica ślubu.
    Czasem mówię mojemu małżonkowi że przydałaby mi się jakaś rekompensata za nerwy i czas ale tak na prawdę nie zamieniłabym go na nikogo innego zwłaszcza że tyle w życiu razem przeszlismy i jedno dla drugiego było wsparciem. Nie jesteśmy do końca poważni jeden drugiemu dogryzie ,klepnie w tyłek i wyśle sprośnego smsa a w kłótniach nawet fucka i tłuczemy swoje ulubione kubeczki🤣

    Rozumiem dziewczyny wasze emocje też mam w serduchu ukłucie zazdrości ale nikomu jak wam ciążę się należą .
    Jesteśmy bardziej rozżalone bo czasami kpi z nas los i poczucie winy oraz nieustanna walka o powodzenie misji "dziecko"

    Ona: 01.1989
    TSH 1,9
    IO metformax 2 g
    AMH 5.21
    Histeroskopia 29.02.2024 usunięto 4 polipy i cystę wraz z łyżeczkowaniem

    On : 05.1984
    Morfologia 2%


    Pierwsza córka 07.2013 15 cykli starań

    Druga córka 08.2021 prawie 4 lata starań


    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • goska000 Autorytet
    Postów: 5282 9239

    Wysłany: 5 maja, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 17 lat razem, a po ślubie w lipcu 2 lata :D

    Ognisko zakończone, trawa skoszona, czas do domu. Burza narobiła hałasu, ale przeszła bokiem. Smuteczek bo lubimy bardzo:(

    02.2016r. Leon Kameleon 🦎♥️
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    24.02.2024r. ⏸️🥹
    26.02 - beta 52,2. Progesteron 27,5. TSH - 2,02.
    28.02. 2024 r. - 💔
    11.04. 2024 r. - 💔
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1202 2527

    Wysłany: 5 maja, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się ostatnio nie udzielam bo wszystko krąży mi wokół obaw o ciążę-niestety siła wyższa i nie umiem skupić się na czym innym choć się staram. Nie będę pisać jak się czuje jak zdarta płyta, czekam tylko na wizytę. Prawda, że jest cieplej i każda z nas więcej i aktywniej spędza czas z najbliższymi. Na wiele tematów też się nie znam więc nie wciskam na siłę swojego zdania i poprostu omijam. Niezmiennie kibicuje staraczkom, sama nią byłam i też ciężko oglądało mi się postępy ciąż myśląc, że to mogłoby być moje bobo gdyby przeżyło. Teraz będąc w ciąży jest mi naprawdę wcale nie inaczej. Ale czy to coś zmienia ? Nie. Dalej uważam, że na winiarach to miejsce i dla staraczek i dla brzuchatek z dowolną tematyką

    Edithka, Małgosiagosia, Paula9463, klaudia_23, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l.
    👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    20.01.2024 r. 💔 5tc+3 poronienie samoistne
    26.02.2024 r. 💔 cb
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml Progesteron: 39,60 ng/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣przyrost 440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml Progesteron: 39,70 ng/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺29.05.24r. 13tc+0
    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Duphaston
‹‹ 2417 2418 2419 2420 2421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ