X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 5318 11313

    Wysłany: 20 maja, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia, wydaje mi się, że będzie za rzadki, musiałabyś pewnie więcej mąki dodać 😁

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2659 4770

    Wysłany: 20 maja, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Motylku kciuki za jutrzejszą konsultacje ✊🏻

    Cerva ale przygoda, postawa super. I wiem, że to powinna być norma ale jest taka znieczulica, że ludzie olewają innych 😪
    Nie wiedziałam, że truskawki są moczopędne ale właśnie się zastanawiałam czemu po tych truskawkach chodzę non stop do WC 😅

    Ja też nie kojarzyłam, ale jak wczoraj wróciłam i byłam siku przed snem chyba z 3 razy, a potem jeszcze w nocy i rzeczywiście miałam "czym" sikać to po powrocie z toalety sobie wygooglowałam. 🤣🤣🤣

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 20 maja, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dobrze wiedzieć, kurde teraz żałuję że nie dołożyłam tego do swojej biopsji;/ ale chyba nie miałam tej opcji jakoś.
    Dobrze że jest na to od razu rozwiązanie zaproponowane:)
    Na to trzeba naciskać, żeby to zbadali. To jest dodatkowo płatne. I gdybym uległa lekarzowi i tego nie zbadała, to bym żyła w przeświadczeniu, że wszystko jest ok, bo przecież stanu zapalnego nie ma. Wiem, że można też z krwi zbadać. Immunofenotyp to się chyba nazywa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 16:17

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 20 maja, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    No Pan później powiedział, że musi iść żonie drzwi otworzyć, więc nawet jeśli nie zabiorą go na obserwację do szpitala to mam nadzieję, że ta żona istnieje (😉)i go będzie dziś obserwować. Pytałam czy na coś choruje, to dopiero po 15-20 minutach nam powiedział, że ma padaczkę. Więc to był taki typowy zanik świadomości pewnie. No, ale jak uderzył głową to lepiej sprawdzić czy się tam nic nie zadziało.

    🌿Motylku rzeczywiście to może te NK. A Ty już masz za sobą jakiś cykl z lekami obniżającymi odpowiedź immunologiczną? Czy dopiero się ewentualnie przymierzacie? Jeśli pisałaś to wybacz, że mi umknęło. 😔
    Nie kochana, nigdy nie miałam żadnych leków. Mam nadzieję, że teraz będę mogła przebierać w tych lekach 😂

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 20 maja, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Małgosia, wydaje mi się, że będzie za rzadki, musiałabyś pewnie więcej mąki dodać 😁
    Też tak myślę. Miałam jakieś zamroczenie w sklepie, bo myślałam o tym, że muszę wziąć zwykły, a wzięłam taki. 🤦🏼‍♀️

    🍀Cerva, super reakcja. Dobrze, że nic mu się nie stało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 16:24

    aszin lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 20 maja, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Też tak myślę. Miałam jakieś zamroczenie w sklepie, bo myślałam o tym, że muszę wziąć zwykły, a wzięłam taki. 🤦🏼‍♀️
    To się nazywa baby brain 😁

    Cerva lubi tę wiadomość

  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2401 4629

    Wysłany: 20 maja, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Myszka daj znac jak tam po wizycie. Mam nadzieje, ze bedziesz miala jakies foto dla cioteczek 😁

    Ja swojego Bobasa widzialam ostatnio 6 tyg temu na polowkowych, bo pozniej wizyta mi przepadla przez te szpitale.. 😩 w czwartek co prawda ide na kontrole do mojego gina, ale do szpitala, a tam nie maja jakiegos super sprzetu i nie wiem czy wgl gin bedzie mi go pokazywal, bo to bardziej po prostu kontrola tego szwu. A tak to dopiero na 7 czerwca mam prywatna wizyte 😩

    @Motylku super ze prawdopodobnie udalo Ci sie poznac w koncu wroga. Teraz tylko wdrozyc leki i bedzie Bobo 😁🤞🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 16:25

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 20 maja, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    To się nazywa baby brain 😁
    Tak, dokladnie. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 17:36

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5318 11313

    Wysłany: 20 maja, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:

    @Motylku super ze prawdopodobnie udalo Ci sie poznac w koncu wroga. Teraz tylko wdrozyc leki i bedzie Bobo 😁🤞🏼
    Motylek będzie miała małą Gąsienniczkę 🐛 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 16:30

    Butterfly23, Cerva, Anka32, Liyss🧚🏻, blador2, Bulbasek, Pusshka, Effiii, ezra lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 20 maja, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:

    @Motylku super ze prawdopodobnie udalo Ci sie poznac w koncu wroga. Teraz tylko wdrozyc leki i bedzie Bobo 😁🤞🏼
    Mój mąż na zmianę się śmieje i mnie przeprasza, że się śmieje 😂 śmieje się, że w końcu udało nam się chyba poznać wroga, a przeprasza, że się śmieje, bo jednak jest problem 🙈 ja naprawdę chciałam żeby w końcu coś wyszło źle. I wyszło 🥹
    aszin wrote:
    Motylek będzie miała małą Gąsienniczkę 🐛 😁
    🥹🥹🥹🥹

    Wysłałam SMS dr S z tym wynikiem. Szczerze wątpię żeby mi odpisał, bo ma ponad 1000 wiadomości nieodczytanych 🫣 ale spróbować nie szkodzi.

    aszin, klaudia_23 lubią tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2659 4770

    Wysłany: 20 maja, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Nie kochana, nigdy nie miałam żadnych leków. Mam nadzieję, że teraz będę mogła przebierać w tych lekach 😂

    🤣

    Co do ilości NK to nie ma norm, bo powinny stanowić niby 5%-15% limfocytów. 🤔


    Czekamy na info co dalej, po konsultacji z lekarzem. 🤞🏼😉

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 20 maja, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Na to trzeba naciskać, żeby to zbadali. To jest dodatkowo płatne. I gdybym uległa lekarzowi i tego nie zbadała, to bym żyła w przeświadczeniu, że wszystko jest ok, bo przecież stanu zapalnego nie ma. Wiem, że można też z krwi zbadać. Immunofenotyp to się chyba nazywa.
    Zapisuje sobie to i przegadam z naszą babeczka :)

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 20 maja, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🤣

    Co do ilości NK to nie ma norm, bo powinny stanowić niby 5%-15% limfocytów. 🤔


    Czekamy na info co dalej, po konsultacji z lekarzem. 🤞🏼😉
    Ja mam tylko tak napisane CD56+ w ok 65kk/HPF

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 20 maja, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, brzmi obiecująco :> Grunt to znać wroga, zawieszenie jest najgorsze. Tkwiłam tak 1.5 roku i szczerze tego nienawidziłam...

    Trzeci raz burza idzie bokiem... Ludzie noooo! Duchota taka :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 17:03

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 20 maja, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia może lepiej że Was omija. Ludzie przez to mają nie tylko piwnice ale domy i samochody zalane. Za duzy nawał wody na raz. Nikomu tego nie życzę

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5318 11313

    Wysłany: 20 maja, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam coś poczytać w necie o tych kolorkach NK, ale ciężko znaleźć jakieś jasne informacje 🤷🏼‍♀️ oby Twój lekarz Motylku, znał się na rzeczy.

    U nas też wiele ulic zalanych , lało z 2 godziny. Nawet widziałam filmik jak woda stoi w autobusie pełnym ludzi.

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 20 maja, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Próbowałam coś poczytać w necie o tych kolorkach NK, ale ciężko znaleźć jakieś jasne informacje 🤷🏼‍♀️ oby Twój lekarz Motylku, znał się na rzeczy.

    U nas też wiele ulic zalanych , lało z 2 godziny. Nawet widziałam filmik jak woda stoi w autobusie pełnym ludzi.
    Też mam taką nadzieję, ale jeśli nie umówię teleporadę do immuno. Jestem tak przepełniona optymizmem 🥹 #idępociebiemojedziecko #rodzęw2025 😁😁😁

    aszin, klaudia_23, Anka32, Mystic_Rose, Sunnysunsun, Małgosiagosia, Cerva, Edithka, goska000, Myszkaaa20, Bulbasek, Królikkicek, Liyss🧚🏻, Pusshka, Effiii, Lola93, Paula9463, ezra, Muuu. lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5318 11313

    Wysłany: 20 maja, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Też mam taką nadzieję, ale jeśli nie umówię teleporadę do immuno. Jestem tak przepełniona optymizmem 🥹 #idępociebiemojedziecko #rodzęw2025 😁😁😁
    Jeszcze się spotkamy gdzieś na placu zabaw 😁

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 20 maja, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Jeszcze się spotkamy gdzieś na placu zabaw 😁
    Będziemy się umawiać! Jak TP nam przypadnie w podobnym czasie, to się nawet umówimy na porodówkę 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 17:16

    aszin lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 20 maja, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku a w tym lutowym cyklu kiedy zaszłaś w ciążę byłaś chora czy przeziębiona?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 2584 2585 2586 2587 2588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ