X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 21 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    Ty Gosia nie zaglądasz, ale podejrzewam, że Alysa tak :)
    Nusia miała rację pisząc, że Alysa "po dramie" zaciera złe wrażenie, jest nadzwyczaj miła, wypytuje o wszystko, można powiedzieć, że " wchodzi w dupkę", później troszkę się odsuwa :) gdy był problem z Renatą - była tak strasznie aktywna na kwietniowym, wszystkim doradzała, więc nie chce mi się wierzyć, że nie podczytuje innych wątków :D


    I tym wpisem udowodniłaś,że nie tylko piszesz o innych bez ich wiedzy bo o osobie nie masz czego to dodatkowo,że uwielbiasz dramy. I nadal masz nudne życie bo siedzisz tylko na forum i szukasz dramy.
    I mimo,że jesteśmy takie złe to i tak tu siedzisz i czytasz.

    Paula9463, ezra lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Cerva ano pnie się 😁 ale ogólnie dziwny ten wykres, bo zawsze mam spadek przed wzrostem. A tu nie. I tak wiem, że nic z tego nie będzie, żyje już cyklem kiedy będę obstawiona lekami z każdej strony ☺️

    Cerva lubi tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 21 maja, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah no cieszę się nie jestem jedyną, ja dziś musiała. dolac wodę do ekspresu, a wczoraj opróżnić pojemnik na resztki. Kurde .. no... Ciekawe co jutro , pewnie kawe trzeba będzie dosypać ;)

    Liysss może faktycznie na początek z mężem, małymi kroczkami, aż złapiesz pewność że dasz radę sama wyjść ;)

    Klaudia wysyłam przytulasa 🫂 A myślałaś może żeby jakieś ręczne robótki robić ?? Nie chodzi mi o zabawę klejnotami R. Bardziej wełna , makrama ?? Może to zajmie Cię na troszkę ?

    aszin, Liyss🧚🏻, karola_b, blador2, Cerva lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 21 maja, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    I po co znów zaczynasz?
    Bo ewidentnie nie ma co innego do roboty 🙄

    Aszin to zalewanie piwnicy znam. Moja babcia mieszka w takim bloku wybudowany na terenach podmoklych, gdzie kiedyś były stawy. Nie trzyma w piwnicy nic bo co chwilę tam jest woda.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2659 4770

    Wysłany: 21 maja, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Karola spóźnione życzenia jeszcze ode mnie ! Sto lat ♥️♥️♥️

    🌿Lyiss ale boisz się czegoś konkretnego? jakiegoś zasłabnięcia czy coś? Skąd ten strach?

    karola_b lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Klaudia wysyłam przytulasa 🫂 A myślałaś może żeby jakieś ręczne robótki robić ?? Nie chodzi mi o zabawę klejnotami R. Bardziej wełna , makrama ?? Może to zajmie Cię na troszkę ?
    🤣🤣🤣

  • aszin Autorytet
    Postów: 5315 11300

    Wysłany: 21 maja, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii, ale zabawa klejnotami to też forma rozrywki 🤣🤣🤣

    karola_b, Liyss🧚🏻, Cerva, Effiii, goska000, Edithka, PoczątkującaPisarka, ezra lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 21 maja, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Effiii rozwaliłaś system tą zabawą klejnotami R 🤣

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 21 maja, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effii no rozbawiłaś mnie od rana🤣
    Jak sie czujesz?

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 21 maja, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii 🤣🤪 dałaś czadu i myślę że nie jednej poprawiłaś humor 🤣

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 21 maja, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii padłam z tych klejnotów🤣

    Małgosia nie lubię maślanki, a ogólnie źle znoszę nabiał w ciąży 🙄
    Karola kawa w ciąży to dla mnie tortury

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5336 9920

    Wysłany: 21 maja, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa o kurde ja tak współczuję tym ludziom wszystkim, to są takie straty 😭

    Dziękuję dziewczyny. Ja mam te mdłości i jak leżę czy siedzę to jakoś to w miarę kontroluje i jest ok. Jak chodzę i mam większy ruch to mnie mocniej mdli. A ja mam emetofobię - lęk przed mdłościami i wymiotami. Dlatego wolę siedzieć w domu 😪 A tak, że zemdleje czy coś to się nie boję. Mam wrażenie, że też to wszystko w mojej głowie siedzi. Dziś na chwilę wyjdę, ogarnę się, wezmę tik taki i się odważę.

    Dziękuję, że mogłam się Wam wygadać. Dużo osób nie rozumie tego leku a mnie to męczy od dziecka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 09:02

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 21 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Alysa o kurde ja tak współczuję tym ludziom wszystkim, to są takie straty 😭

    Dziękuję dziewczyny. Ja mam te mdłości i jak leżę czy siedzę to jakoś to w miarę kontroluje i jest ok. Jak chodzę i mam większy ruch to mnie mocniej mdli. A ja mam emetofobię - lęk przed mdłościami i wymiotami. Dlatego wolę siedzieć w domu 😪 A tak, że zemdleje czy coś to się nie boję. Mam wrażenie, że też to wszystko w mojej głowie siedzi. Dziś na chwilę wyjdę, ogarnę się, wezmę tik taki i się odważę.

    Dziękuję, że mogłam się Wam wygadać. Dużo osób nie rozumie tego leku a mnie to męczy od dziecka!


    Ja tylko jak leżałam to w miarę dawałam radę i podczas snu.



    Właśnie teściowa przyniosła całą Łubiankę truskawek 😜będzie co jeść. Ale muszę zostawić dla chłopaków

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Sania, jak widzę znasz mnie lepiej i wiesz co robię w wolnym czasie. To chyba żyjemy w dwóch różnych rzeczywistościach i nie wiem co robię 🤪🤣

    Myślałaś że wywołasz tu jakaś burzę wpisem o Marynie - nie udało się. Teraz próbujesz dalej prowokować. Widać lubisz wywoływać dramy.

    Chciałam zobaczyć Waszą reakcję na tak dobrą wiadomość. I mimo, że już wiecie , żadna z czytających forum w tej chwili oprócz Aszin nie pogratulowała na majowym wątku, ani nie zostawiła polubienia pod wpisem Ultramaryny. A to przecież takie dobre wiadomości.

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2659 4770

    Wysłany: 21 maja, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Alysa o kurde ja tak współczuję tym ludziom wszystkim, to są takie straty 😭

    Dziękuję dziewczyny. Ja mam te mdłości i jak leżę czy siedzę to jakoś to w miarę kontroluje i jest ok. Jak chodzę i mam większy ruch to mnie mocniej mdli. A ja mam emetofobię - lęk przed mdłościami i wymiotami. Dlatego wolę siedzieć w domu 😪 A tak, że zemdleje czy coś to się nie boję. Mam wrażenie, że też to wszystko w mojej głowie siedzi. Dziś na chwilę wyjdę, ogarnę się, wezmę tik taki i się odważę.

    Dziękuję, że mogłam się Wam wygadać. Dużo osób nie rozumie tego leku a mnie to męczy od dziecka!

    Będziemy trzymać kciuki! 🤞🏼 Małymi kroczkami do przodu.

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    Chciałam zobaczyć Waszą reakcję na tak dobrą wiadomość. I mimo, że już wiecie , żadna z czytających forum w tej chwili oprócz Aszin nie pogratulowała na majowym wątku, ani nie zostawiła polubienia pod wpisem Ultramaryny. A to przecież takie dobre wiadomości.
    Powtórzę. Gdyby Ultramaryna chciała, poinformowałaby nas o tym sama. Ja jej gratuluję z całego serca i bardzo się cieszę. Możesz jej przekazać 🙂

    Cerva, Paula9463, Muuu., ezra lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 21 maja, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    Chciałam zobaczyć Waszą reakcję na tak dobrą wiadomość. I mimo, że już wiecie , żadna z czytających forum w tej chwili oprócz Aszin nie pogratulowała na majowym wątku, ani nie zostawiła polubienia pod wpisem Ultramaryny. A to przecież takie dobre wiadomości.
    Ale my nie jesteśmy na wątku majowym... jeśli Ultramaryna zdecyduje się tutaj podzielić tą informacją to na bank posypią się gratulacje

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 21 maja, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się mogłam dać Wam trochę śmiechu 🤣


    Liysss do odważnych świat należy, tik taki w rękę i maszeruj. Jak coś Winiary depczą Ci po piętach, a może właśnie świeże powietrze Ci pomoże ;) idź lepiej z rana co by duchota i słońce nie potęgowało mdłości ;)


    Liyss🧚🏻, blador2 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Powtórzę. Gdyby Ultramaryna chciała, poinformowałaby nas o tym sama. Ja jej gratuluję z całego serca i bardzo się cieszę. Możesz jej przekazać 🙂

    I na pewno nie miało wpływu to, że odeszła z wątku.
    Dziewczyn z innego wspólnego też nie informowała, a mimo wszystko pogratulowały na wątku majowym.

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 21 maja, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania ale nikt nie musi teraz biec na wątek majowy z gratulacjami i nie jest to równoznaczne z życzeniem komuś źle. Dokładnie tak jak dziewczyny piszą jak Maryną będzie chciała się nam pochwalić to to zrobi przychodząc tu i tyle.

    A swoim wpisem myślałaś że wywołasz u nas jakieś oburzenie, bo tu są same złe kobiety według Ciebie.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
‹‹ 2593 2594 2595 2596 2597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ