X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 21 maja, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sania92 z całym szacunkiem, ale idź moralizuj ludzi gdzie indziej.
    To była decyzja @Ultramaryny, żeby odejść z Winiar, skoro tutaj nie pisze to znaczy, że nie chce. Mogłabyś to uszanować? Jesteśmy dorosłe, każda decyduje sama o sobie i swoich czynach - nie Twoja sprawa czy pójdę polubić czyjś post na innym wątku, albo coś tam napisać. Z tego co widzę to Ty też nie polubiłaś ani nie pogratulowałaś, skandal.
    Skończ z tymi swoimi analizami poszczególnych osób i zajmij się sobą, bo Twoje wpisy są po prostu nie na miejscu.

    Butterfly23, klaudia_23, Paula9463, Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2867 2128

    Wysłany: 21 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    I na pewno nie miało wpływu to, że odeszła z wątku.
    Dziewczyn z innego wspólnego też nie informowała, a mimo wszystko pogratulowały na wątku majowym.
    Yyy, Tobie to się chyba naprawdę musi nudzić, że tak skaczesz po 10 wątkach i kręcisz dramy. Skąd mamy wiedzieć co się dzieje na innych wątkach? Ultramaryna dobrze wie, że jak będzie miała ochotę to może napisać u nas.

    Edithka lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4980 6242

    Wysłany: 21 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    Chciałam zobaczyć Waszą reakcję na tak dobrą wiadomość. I mimo, że już wiecie , żadna z czytających forum w tej chwili oprócz Aszin nie pogratulowała na majowym wątku, ani nie zostawiła polubienia pod wpisem Ultramaryny. A to przecież takie dobre wiadomości.

    Sania92 to jest forum publiczne, jak każda z Nas wie; każdy ma prawo czytać i komentować to co porostu chce; wiele dziewczyn nie zagląda nawet na majowy i nie wpada poprostu tylko pogratulować. Tak samo dziewczyny nie wpadają tutaj gratulować Nome czy Liyss więc ten komentarz jest poprostu nie na miejscu - ultramaryna też nie wpada tutaj gratulować każdej z dziewczyn więc nie można tego oczekiwać od innych ;) Nie wiem po co kręcić kolejną dramę. Dołączyłaś do wątku majowego, a się na nim nie udzielasz; wpadasz tutaj z jakimiś newsami i tylko tyle ;) Każda z Nas może znaleźć miejsce dla siebie na tym forum - bez niepotrzebnych dram i rzucania dziwnymi tekstami w stosunku do innych ;)

    Ja osobiście skaczę po różnych wątkach; ale na bieżąco jestem tylko z Dinusiami - tam każda z Nas jest na nieco innym etapie niż dziewczyny z wątków miesięcznych; czy chociażby z wątków zbiorowych;)

    Lola93, Cerva, bonassola, Paula9463, PoczątkującaPisarka, Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ale my nie jesteśmy na wątku majowym... jeśli Ultramaryna zdecyduje się tutaj podzielić tą informacją to na bank posypią się gratulacje

    Najlepiej tak się wytłumaczyć, wcześniej to nie był problem wpadać na inny wątek i gratulować, gdy zobaczyło się kreski przy znanym nicku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Yyy, Tobie to się chyba naprawdę musi nudzić, że tak skaczesz po 10 wątkach i kręcisz dramy. Skąd mamy wiedzieć co się dzieje na innych wątkach? Ultramaryna dobrze wie, że jak będzie miała ochotę to może napisać u nas.
    bo Wam o tym napisałam to już wiecie :) zrobiłyście z tym co chciałyście

    kończę, bo nie będę wam podbijać wątku

  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 21 maja, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    I na pewno nie miało wpływu to, że odeszła z wątku.
    Dziewczyn z innego wspólnego też nie informowała, a mimo wszystko pogratulowały na wątku majowym.


    Zmień nick na dramatomojezycie.


    Ja się dowiedziałam,że mój kuzyn będzie tata I co? Cieszę się,ale mu jeszcze nie pogratulowałam bo do mnie nie napisał....
    Powiem jak się z nim zobaczę po prostu no i?

    Paula9463, Edithka lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    Najlepiej tak się wytłumaczyć, wcześniej to nie był problem wpadać na inny wątek i gratulować, gdy zobaczyło się kreski przy znanym nicku.
    Ale z czym Ty masz problem dziewczyno? Boli Cię coś? Jesteś gorsza niż wrzód na tyłku.

    Paula9463, ezra lubią tę wiadomość

  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2401 4629

    Wysłany: 21 maja, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Klaudia wysyłam przytulasa 🫂 A myślałaś może żeby jakieś ręczne robótki robić ?? Nie chodzi mi o zabawę klejnotami R. Bardziej wełna , makrama ?? Może to zajmie Cię na troszkę ?

    Ale smiechlam 😂😂😂

    Co do takich recznych robotek to ja cierpliwosci nie mam 😅 mam ten obraz do malowania po numerach, ale to trzeba malowac siedzac, a jak narazie mam zalecenia zeby glownie lezec 🙃

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 21 maja, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    Najlepiej tak się wytłumaczyć, wcześniej to nie był problem wpadać na inny wątek i gratulować, gdy zobaczyło się kreski przy znanym nicku.
    Słabo czytasz bo ja nigdy nie napisałam nic na wątku do którego nie należę🤷‍♀️

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ale z czym Ty masz problem dziewczyno? Boli Cię coś? Jesteś gorsza niż wrzód na tyłku.
    To raczej Was boli, że była z Wami tyle czasu i Was nie poinformowała.
    Ale nie dziwię się, bo skoro napisała, że odchodzi to odeszła.
    A Wam "duma" chyba nie pozwoliła pogratulować.

    Blador mówiłam ogólnie, a nie tylko o Tobie.

    A teraz idę w ślady Ultramaryny i opuszczam na dobre ten wątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 09:35

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania92 wrote:
    To raczej Was boli, że była z Wami tyle czasu i Was nie poinformowała.
    Ale nie dziwię się, bo skoro napisała, że odchodzi to odeszła.
    A Wam "duma" chyba nie pozwoliła pogratulować.

    A teraz idę w ślady Ultramaryny i opuszczam na dobre ten wątek.
    🤣🤣🤣🤣
    Tylko oby to było na dobre ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

    Sania92, Maj.a, blador2, Paula9463, Muuu., Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5315 11300

    Wysłany: 21 maja, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sania, gdyby płacili Ci za te wszystkie analizy, to byłabyś bogata ;)

    Królikkicek, Alysa, blador2, Paula9463, ezra lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_b wrote:
    @Sania92 z całym szacunkiem, ale idź moralizuj ludzi gdzie indziej.
    To była decyzja @Ultramaryny, żeby odejść z Winiar, skoro tutaj nie pisze to znaczy, że nie chce. Mogłabyś to uszanować? Jesteśmy dorosłe, każda decyduje sama o sobie i swoich czynach - nie Twoja sprawa czy pójdę polubić czyjś post na innym wątku, albo coś tam napisać. Z tego co widzę to Ty też nie polubiłaś ani nie pogratulowałaś, skandal.
    Skończ z tymi swoimi analizami poszczególnych osób i zajmij się sobą, bo Twoje wpisy są po prostu nie na miejscu.

    ostatnie słowo

    ja z nią nie byłam od początku na tym wątku, nie rozmawiałam z nią, nie byłam jej forumową przyjaciółką tak jak Wy

  • aszin Autorytet
    Postów: 5315 11300

    Wysłany: 21 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, o której masz teleporade?

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Motylku, o której masz teleporade?
    W czwartek mam 😁o 10:00. Nie umiem usuwać komórek z naszego pliku a nie chciałam żeby była luka, to już nie zmieniałam.
    A jeśli pytasz o dzisiejszy tel od mojego pana dr to ma dzwonić w godzinach swojej pracy. Także dziś telefon cały czas przy dupce 😁

    Liyss🧚🏻, Cerva, Bulbasek, aszin, Effiii, Królikkicek, Lola93, blador2, Myszkaaa20, Paula9463, PoczątkującaPisarka, Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2659 4770

    Wysłany: 21 maja, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Ale smiechlam 😂😂😂

    Co do takich recznych robotek to ja cierpliwosci nie mam 😅 mam ten obraz do malowania po numerach, ale to trzeba malowac siedzac, a jak narazie mam zalecenia zeby glownie lezec 🙃

    Hahaha a ja pomyślałam o robótkach klejnotami... 🤣 I myślę sobie "o to chyba jakiś skrajny długodystansowiec, że cierpliwości brakuje."🤣🤣🤣🤣

    Butterfly23, Pusshka lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9446 10015

    Wysłany: 21 maja, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam głupi sen to Wam napiszę 😁
    Śniło mi się, że mój mąż się zakochał w jakiejś bezdzietnej lambadziarze młodszej ode mnie. Dzwoni do mnie, nie odbieram bo nie będę z typem gadać. Pisze mi smsa: odbierz kochanie. Dzwonię i mówię nie jestem już Twoim kochaniem. A on do mnie z tekstem: TO Z PRZYZWYCZAJENIA. 🤣🤣🤣🤣

    Cerva, Bulbasek, aszin, Królikkicek, Liyss🧚🏻, Mystic_Rose, Lola93, Effiii, blador2, klaudia_23, Myszkaaa20, Paula9463, goska000, PoczątkującaPisarka, Pusshka, ezra lubią tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 21 maja, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dziś miałam głupi sen to Wam napiszę 😁
    Śniło mi się, że mój mąż się zakochał w jakiejś bezdzietnej lambadziarze młodszej ode mnie. Dzwoni do mnie, nie odbieram bo nie będę z typem gadać. Pisze mi smsa: odbierz kochanie. Dzwonię i mówię nie jestem już Twoim kochaniem. A on do mnie z tekstem: TO Z PRZYZWYCZAJENIA. 🤣🤣🤣🤣
    Motylku śmiechłam. Jak Ty musisz być zmęczona po tych snach 🤣

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5336 9920

    Wysłany: 21 maja, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku masz coraz lepsze te sny 😂

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 21 maja, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂
    Motylku ale miałaś sen😂 ja zawsze po śnie w którym mąż mnie zdradza mam na niego focha przez jakiś czas i chodzę obrażona jakby naprawdę mnie zdradził 😂😂😂
    Dajcie mi deszcz 😂😂😂

    Ania Ty czarownico proszę mi tu wyśnić kolejne kreski 😂😂😂 bo z tego co nadrobiłam " po łebkach" to marynce wysnilas 😂😂😂

    Zostało nas tu staraczek mniej niż brzuchatek więc czekam "cierpliwie" na swoją kolej 😂😂😂

    Jakie obiadki dzis u Was?

    U mnie klasyk czyli ziemniaczki, schabowy i surówka z kapusty pekińskiej.
    Znajomy mi przywiózł w niedzielę chyba z 20 więc jem jem i jem codziennie pekinkę 😂😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 10:14

    Butterfly23, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
‹‹ 2594 2595 2596 2597 2598 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ