X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 22 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pushka myślę, że ta ilość to głównie Twoja zasługa😊 także widać że dieta i suple maja sens.

    A w ogóle nie wiem skąd moja głowa to wzieła ale ja myślałam że można zapladniac tylko 6 komórek przy jednej procedurze?

    Motylek to teraz czekamy do piątku✊✊

    Bladorek piękny brzusio😍 i piękna mamusia😊

    Nome a jakieś foto tych żeleczek masz dla ciotek??

    Ja się umówiłam na konsultacje do doktorka z tą urea ale dopiero na przyszły tydzień terminy, wbije później w kalendarium

    blador2, Pusshka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Mystic, miałaś nam wrzucić zdjęcie testu😁 nieśmiało przypominam.

    Tak , mówiłam, że wrzucę, a później przeczytałam pierwszą stronę i to nie będzie trochę nie na miejscu jak wrzucę tu dwie kreski?

    Bety jeszcze nie zrobiłam, boję się rozczarowania, bo nie dowierzam, traktuję trochę jak sen

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 22 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, no nie powiem, że dobrze się czuję, bo ostatnie 3 lata robiłam redukcję nie masę, no ale nie opycham się słodyczami więc jem tylę ile potrzebuję, schudłam raz, schudnę drugi.

    Pusshka niech im dobrze będzie na tym szkle😉 5 dnia info jak się mają?

    Megipta a jak on ma takie średnie to usg to da radę pomierzyć wszystko?

    Królikkicek, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5123

    Wysłany: 22 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, trochę się otrzepałam i jestem 🥹

    @Pusshka ale cudowny wynik! Ja dziś ciagle z Tobą myślami 🥹💜 podnosisz mnie też swoimi wpisami na duchu, bo z każdym dniem jakoś się bardziej zaczynam stresować tym wszystkim 🥹

    @Ania to macie piękne dni przed sobą 🤪 działajcie ! I ściski dla Kaziczka 💜

    @Nome jak czytam to mam łzy w oczach ze wzruszu, taka droga za Tobą i teraz podwójne szczescie 🥹💜 czekamy na kolejne fotki żelków 💜

    @Kroliczku moje kondolencje 🥺

    My dziś w gabinecie ponad godzinę. Lekarz wziął od nas wszystkie wyniki, powiedział, że jest stabilnie i lekko zmodyfikował suple męża (zwiększył dawki) ze względu na stres oksydacyjny w nasieniu, który wyszedł. Co do fragmentacji to nie ma dużej paniki - to jest bardzo zmienne, więc tym na razie mamy się nie przejmować, generalnie na tym etapie zarodek z uszkodzonym DNA to perspektywa poronienia ale to przed nami, więc na razie o tym w ogóle nie myśle. Ja miałam USG - 5 miesiąc jestem pusta jak bęben 🤪 zero oznak owulacji, także stabilnie 🤡 zrobiono mi posiew i balteriologie zlecono a Małżyk też został zaskoczony zaproszeniem do Pokoju Zwierzeń na oddanie nasienia i posiew 🤪 śmieliśmy się oboje jaki był dumny niosąc żołnierzy przez pół Kliniki 😂 przyznam, że tylko z nim mam odwagę na takie kroki i trochę mnie to wzrusza nie powiem 🥹 ponieważ nie stać nas na finansowanie czekamy na dofinansowanie, nadal nie ma info oficjalnych, więc kolejna wizyta 6 czerwca będzie decydująca. Jeśli wejdzie dofinansowanie to wtedy będę w trakcie @ i zaczniemy stymulację 🤞🏻🥹 dostaliśmy wszystkie dokument, umowy, zgody do domu żeby się zapoznać i zabrać na kolejny raz. Poza kolejna dzisiaj płatnością na prawie 1 tys zł to super, jestem bardzo zadowolona 😊 chociaż te pieniądze przestają w takiej sytuacji robić na mnie juz wrażenie 😊 wg lekarza mam wysokie ryzyko hiperstymulacji, więc raczej też świeżego transferu nie będzie 😊 zastanawiam się czy nie wziąć urlopu na czas tej procedury co by chociaż się pracą i wyjazdami nie stresować 😊

    Z ciekawostek, które wyczytałam to jeśli przekaże się co adopcji zarodki to pełnoletnie juz dziecko ma prawo poznać personalia rodziców czyli dawców oraz ich historie medyczną. Trochę mnie to zaskoczyło ale staram się nie odbiegać za daleko. Ze względu na mój wiek będziemy zapładniać max 6 komórek a resztę jeśli coś zostanie planujemy mrozić 😊

    To chyba tyle. Jestem jakaś spokojna, pozostaje czekać i nie zwariować do tego czasu. 🤡 dziękuje Wam Winiarki za każdy kciuk i dobrą myśl, czułam Waszą obecność 💜

    Królikkicek, Anka32, Pusshka, Bulbasek, Liyss🧚🏻, Megipta, Myszkaaa20, blador2, Lola93, klaudia_23, Cerva, Muuu., Butterfly23, Edithka, Małgosiagosia, Sunnysunsun, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 22 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Dzięki dziewczyny, no nie powiem, że dobrze się czuję, bo ostatnie 3 lata robiłam redukcję nie masę, no ale nie opycham się słodyczami więc jem tylę ile potrzebuję, schudłam raz, schudnę drugi.

    Pusshka niech im dobrze będzie na tym szkle😉 5 dnia info jak się mają?

    Megipta a jak on ma takie średnie to usg to da radę pomierzyć wszystko?
    A ja jak zwykle nie zdążyłam zobaczyć zdjęcia brzuszka 😡😡😡
    Oooo a teraz już widzę 😂😂😂
    Uwielbiam Wasze bębenki oglądać 😍😍😍

    Kolejna burza przechodzi boczkiem 🙄🙄🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:21

    blador2 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 22 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Tak , mówiłam, że wrzucę, a później przeczytałam pierwszą stronę i to nie będzie trochę nie na miejscu jak wrzucę tu dwie kreski?

    Bety jeszcze nie zrobiłam, boję się rozczarowania, bo nie dowierzam, traktuję trochę jak sen

    Jeśli nie chcesz do nas dołączyć to będzie to nie na miejscu, ale wydaje mi się że chcesz dołączyć to zapraszamy, tylko chcemy wiedzieć kto do nas wchodzi wiec fajnie jakbyś napisała o sobie coś, wiadomo tylko tyle ile sama zechcesz.
    My tu wszystkie mamy różna drogę za sobą i często łapią nas chwile zwatpienia i po to tu jesteśmy żeby się wesprzeć i czasem doradzić.

    Mystic_Rose, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1730 3738

    Wysłany: 22 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Dzięki dziewczyny, no nie powiem, że dobrze się czuję, bo ostatnie 3 lata robiłam redukcję nie masę, no ale nie opycham się słodyczami więc jem tylę ile potrzebuję, schudłam raz, schudnę drugi.

    Pusshka niech im dobrze będzie na tym szkle😉 5 dnia info jak się mają?

    Megipta a jak on ma takie średnie to usg to da radę pomierzyć wszystko?
    Nie mam pojęcia co on kombinuje, wspominal tylko o przezorności, sama się zdziwiłam, że na tym "dziadku" chce robić pomiary🤷🏼‍♀️ Potem jak wyszłam pomyślałam, że może zaprasza na wizytę ale do siebie gdzie jest codziennie, w tym innym mieście. Jeździłam tam na ktg pod koniec ciąży bo też tutaj nie mają sprzętu ale chyba by wyraźnie zaznaczył że tam a nie tu 😏

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 22 maja, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic troszkę tak wparowałaś z przytupem na wątek😉 ale jesteś, odnosisz się do wpisów więc jeżeli chcesz tu z nami zostać to poprostu daj nam się poznać. Szczerze, ja tak trochę pomyślałam czy nie jesteś jakimś tworem blob czy sarny ( czy jakoś tak) żeby wytknąć nam, że nie przyjmujemy nowych osób. Jeśli się mylę to przepraszam.

    Anka🤣🤣🤣

    Pusshka nie wiem czy pamiętasz o tej dziewczynie co leżała ze mną w szpitalu, w jej przypadku na 21 zapłodniła się 1, ale za to jak! Bliźniaki jednojajowe, więc ja trzymam kciuki nie za ilość a za super jakość!

    Pusshka, Anka32, Mystic_Rose, Bulbasek, bonassola, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5335 9920

    Wysłany: 22 maja, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra może faktycznie to dobry pomysł, żeby wziąć L4 na ten czas. To kochana się dzieje i będziemy tutaj Cię wspierać ✊🏻♥️

    ezra lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4693 9785

    Wysłany: 22 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Pushka myślę, że ta ilość to głównie Twoja zasługa😊 także widać że dieta i suple maja sens.

    A w ogóle nie wiem skąd moja głowa to wzieła ale ja myślałam że można zapladniac tylko 6 komórek przy jednej procedurze?
    Chyba faktycznie dieta i suple dały efekty 🤩
    Z tego co wiem to tak właśnie jest, ale jak są dodatkowe dolegliwości, czyli np. u mnie ta endometrioza to wtedy zapładniają wszystkie

    🍷blador, w poniedziałek/wtorek dostaniemy pierwsze info ☺️

    🍷ezra, właśnie chciałam wam tu wszystko opisać też szczególnie dla Ciebie żebyś się z tym oswoiła i nie stresowała 😘
    Jeśli chodzi o koszty IVF to nas z dofinansowaniem wyszło na ten moment 5,5k zł (badania, wizyty, leki), byłam w szoku że tak mało. Dodatkowo będzie płatny transfer z zamrożonych zarodków jakoś 2k zł.
    Cieszę się, że wizyta udana kochana i trzymam ciągle kciuki 🍀 Jesteście coraz bliżej celu!
    Jeżeli chodzi o wolne podczas procedury to może być to dobry pomysł, bo dla mnie największym stresem było umawianie wizyt w trakcie pracy i taka logistyka z tym związana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:36

    blador2, ezra lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm
    11.10 250g synka 🥰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Hej, dlaczego nie napiszesz nic o sobie? 🤔 Już kilka dziewczyn o to prosiło... fajnie by było coś o Tobie wiedzieć, wtedy łatwiej się rozmawia 😊 a cały czas odnosisz się do wpisów a prośby dziewczyn pomijasz jak np. prośba o wrzucenie testu czy napisania kilku słów o sobie 🤔

    Hej Myszka
    To może być moja druga ciąża. Mam już córkę, niedługo kończy 1,5 roku. Starania trwały pół roku, udało się z testami owulacyjnymi i mierzeniem temperatury. Zawsze marzyliśmy o małej różnicy wieku. Nie sądziłam, że teraz pójdzie tak szybko dlatego trochę nie dowierzam. Zazwyczaj mało mówię o sobie, dlatego odnoszę się do wpisów.

    Pusshka, aszin, Anka32, Myszkaaa20, Bulbasek, goska000, Muuu., Małgosiagosia, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1441 2118

    Wysłany: 22 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Ezra i Pushka że przecieracie szlaki, mam nadzieję że też niebawem się dołączę do teamu ivf i mam nadzieję że z tego coś wyjdzie 🙏🏽🌷

    Anka32, Pusshka, ezra, Edithka lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 22 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra słońce, ale czerwiec już tuż za rogiem więc idealnie dofonansowanie zgrało się z Waszymi planami i wizytami! Chyba ten doktorek też całkiem spoko, bo mimo stresu to wszystko tak spokojnie😊

    ezra lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Blador, piękny brzusio, co Ty od niego chcesz 🥹

    Puszka, to się dzieje 🥹♥️

    Ale się objadłam arbuzem, truskawkami i borówkami 🫠
    wszystkie owoce, które uwielbiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dobrze Ezra i Pushka że przecieracie szlaki, mam nadzieję że też niebawem się dołączę do teamu ivf i mam nadzieję że z tego coś wyjdzie 🙏🏽🌷

    Obym ja też dołączyła 🥹

    ezra, Lola93, Edithka lubią tę wiadomość

  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5123

    Wysłany: 22 maja, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Ezra może faktycznie to dobry pomysł, żeby wziąć L4 na ten czas. To kochana się dzieje i będziemy tutaj Cię wspierać ✊🏻♥️

    Ja myśle o urlopie żeby nie mieć wyrzutów że L4 i kombinować a mam wścibskiego Szefa 🤪 dziękuje Ci 💜🥹

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5123

    Wysłany: 22 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Chyba faktycznie dieta i suple dały efekty 🤩
    Z tego co wiem to tak właśnie jest, ale jak są dodatkowe dolegliwości, czyli np. u mnie ta endometrioza to wtedy zapładniają wszystkie

    🍷blador, w poniedziałek/wtorek dostaniemy pierwsze info ☺️

    🍷ezra, właśnie chciałam wam tu wszystko opisać też szczególnie dla Ciebie żebyś się z tym oswoiła i nie stresowała 😘
    Jeśli chodzi o koszty IVF to nas z dofinansowaniem wyszło na ten moment 5,5k zł (badania, wizyty, leki), byłam w szoku że tak mało. Dodatkowo będzie płatny transfer z zamrożonych zarodków jakoś 2k zł.
    Cieszę się, że wizyta udana kochana i trzymam ciągle kciuki 🍀 Jesteście coraz bliżej celu!
    Jeżeli chodzi o wolne podczas procedury to może być to dobry pomysł, bo dla mnie największym stresem było umawianie wizyt w trakcie pracy i taka logistyka z tym związana

    To faktycznie tanio, u nas same badania już 5 tysięcy 🤔 ale to pewnie zależy od Kliniki i wielu czynników u nas dużo Małża diagnostyki 😊

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5123

    Wysłany: 22 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dobrze Ezra i Pushka że przecieracie szlaki, mam nadzieję że też niebawem się dołączę do teamu ivf i mam nadzieję że z tego coś wyjdzie 🙏🏽🌷

    Będziemy z Tobą 🥹💜🤞🏻

    Lola93 lubi tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 22 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka to rzeczywiście inne kwoty niż z moich wyobrażeń i tik tokowych mądrości, bo tam oglądałam laskę to mówiła, że jedna procedura 34 tys.

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5123

    Wysłany: 22 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ezra słońce, ale czerwiec już tuż za rogiem więc idealnie dofonansowanie zgrało się z Waszymi planami i wizytami! Chyba ten doktorek też całkiem spoko, bo mimo stresu to wszystko tak spokojnie😊

    Tak, bardzo w porządku 🥹 tak właśnie dobrze w czasie się układa wszystko ale wiadomo ja jeszcze się nie cieszę bo jak ten program nie wypali to będzie słabo 🥺

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
‹‹ 2609 2610 2611 2612 2613 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ