X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Cerva te usteczka ten nosek 😍 na pewno po mamusi 😁
    🌿Aniu, myślę, że targają Tobą jeszcze emocje i tak nie do końca chcesz zrezygnować z drugiego dziecka. Myślę tak, bo jednak będziesz szukać informacji o klinikach 😁Dajcie sobie czas 🫂
    🌿Lola to jest bardzo dobry pomysł z tym IV etapem. Jak będę miała chwilę to mogę napisać jakie to badania

    Cerva, Lola93, Pusshka lubią tę wiadomość

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2861 2125

    Wysłany: 29 maja, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Hej Kochane, nadrabiam was od wczoraj, ale dużo pisałyście.
    Wybaczcie, że się nie odniosę, ale jeszcze mi zostało chyba z 15 stron.


    Ja dziś się lekko załamałam. Dowiedziałam się, że mój gin miał poważny wypadek i leży w śpiączce. 😓
    Raczej prędko nie wróci do pracy. Martwię się o niego, bo to taki fajny i dobry człowiek.😢

    No a ja zostałam bez lekarza prowadzącego na ostatnie 2 miesiące ciąży. Bardzo mnie ta informacja zestresowała. On miał swój prywatny gabinet, bez pielęgniarki i położnej, więc nawet nikt nie odbiera tam telefonu i na własną rękę muszę szukać innego lekarza.
    Dotychczas byłam spokojna, zaopiekowana, a teraz dostałam pozostawiona sama sobie.

    We wtorek miałam mieć wizytę, mieliśmy ustalić dalszy plan działania, umówić pewnie drugą cesarkę, skoro pierwszy poród też zakończył się CC. Miałam do niego ogromne zaufanie i byłam spokojna. A teraz nie wiem nic, co dalej? 😳😓
    O kurcze, przykra sytuacja. 😑 Nie masz żadnych polecajek od koleżanek? Lub może na jakiejś grupie z Twojej miejscowości dziewczyny polecają sobie kogoś dobrego?

    Edithka lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Tak, Effiii, mąż na miejscu 🥰

    Dziś już raczej nie zatestuje, tylko jutro koło południa, minimalnie ciemnieje 🤷🏼‍♀️ może coś jeszcze z tego będzie 😁
    IMG-1219.jpg
    Kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻

    aszin lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Edithko bardzo Ci współczuję tych stresów 😞 mam nadzieję, że szybko znajdziesz kogoś godnego zaufania

    Edithka lubi tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5261 11186

    Wysłany: 29 maja, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka, straszne :( mi w covidzie zmarł stomatolog, do którego chodziłam od dziecka, też było mi ciężko poszukać kogoś innego. Mam nadzieję, że Twojemu lekarzowi się polepszy a Ty znajdziesz godne zastępstwo 🫂

    Cerva, taki mam plan. Idę dziś z koleżankami na kolację, ale jak wrócę spróbuję męża przyatakowac, a jak nie dziś to jutro rano 😋

    Cerva, Edithka lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2861 2125

    Wysłany: 29 maja, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Tak. Byłam w dwóch placówkach u mnie w mieście i mają super sprzęt. Właśnie się zdziwiłam, że dużo dziewczyn tutaj narzeka na sprzęt luxmedowy. 😲 Jedna placówka jest całkowicie nowa to mam na przeciwko łóżka podwieszony telewizor i tam widzę wszystko co lekarz.

    A Ty nie miałaś mieć dziś wizyty?
    Mam wizytę, ale dopiero o 19. 😬

    🍀 Megi, ale bym się wkur… zdenerwowała. To pominęli Cię przy odwoływaniu wizyt czy jak to wyszło?
    🍀 Anka, jak zwykle niezawodne dziewczyny sypią dobrymi pomysłami. Te kliniki leczenia niepłodności to aż żal nie skorzystać, tym bardziej jak na nfz. Może ten doktorek zaleca inv dla kasy, tego nie wiemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 15:26

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 29 maja, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi No co za knur..

    Aszin śluz jest tempka jeszcze nie wystrzeliła i owulak ciemnieje😊 wszystko mi mowi ze owulka jeszcze przed Tobą😉

    Ja melduje się po rozmowie ale sama nie wiem co mam o niej mysleć, techniczne pytania spoko, to jest stricte to co ja robię zawodowo wiec jakby nie miałam problemu, ale na rozmowie był jeszcze socjolog🤦‍♀️ i te pytania niektóre od niego to mi mózg rozwalały🤣 zresztą ja większości to nie rozumiałam o co mu chodzi i ciągle pytałam No masakra, jak ja nie lubię takich rzeczy, ja to jestem jednak techniczna na maksa

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin niech moc będzie z Wami😈

    Dziewczyny zjadłam coś lepszego niż arbuz i truskawki, sam smak lata ... nektarynki😍

    Ale ta muzyka w 2 sezonie bridgertonów jest piękna😍

    aszin, ezra, Liyss🧚🏻, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5261 11186

    Wysłany: 29 maja, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbi 🥰 a jak czuje się babcia?

    Bulbasek lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2861 2125

    Wysłany: 29 maja, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Megi No co za knur..

    Aszin śluz jest tempka jeszcze nie wystrzeliła i owulak ciemnieje😊 wszystko mi mowi ze owulka jeszcze przed Tobą😉

    Ja melduje się po rozmowie ale sama nie wiem co mam o niej mysleć, techniczne pytania spoko, to jest stricte to co ja robię zawodowo wiec jakby nie miałam problemu, ale na rozmowie był jeszcze socjolog🤦‍♀️ i te pytania niektóre od niego to mi mózg rozwalały🤣 zresztą ja większości to nie rozumiałam o co mu chodzi i ciągle pytałam No masakra, jak ja nie lubię takich rzeczy, ja to jestem jednak techniczna na maksa
    O nie, też nie lubię na rozmowach takich pytań psychologiczno-socjologicznych. Nigdy nie wiem jakiej odpowiedzi oczekują. A przypomnij, bo chyba przeoczyłam. Odezwali się z tej pracy co mieli zdecydować czy otwierają to stanowisko czy nie?

    Bulbasek lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2656 4766

    Wysłany: 29 maja, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Aszin niech moc będzie z Wami😈

    Dziewczyny zjadłam coś lepszego niż arbuz i truskawki, sam smak lata ... nektarynki😍

    Ale ta muzyka w 2 sezonie bridgertonów jest piękna😍
    O też kocham. Taka dojrzała... 🤤

    🌿Bulbasek o mamo, ja też nie ogarniam takich dziwnych pytań. 😅

    🌿Małgosia to kciuki za wizytę. Daj znać czy coś Ci poradził na to spinanie brzucha. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 15:30

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 29 maja, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra nie czuj się winna , lekarz też człowiek. Mógł mieć też gorszy dzień.

    Aszin no to teraz ogień 🔥❤️🔥

    Kasia u nas deszcz był od rana a teraz piękne słonko, oby i u Was się rozpogodziło ;)

    Mnie będzie od teraz mniej bo zaczynam pakowanie, odezwę się z drogi😘
    Błagam ograniczcie produkcję 🤪

    aszin, Cerva, ezra, Butterfly23, Myszkaaa20, Astereae, goska000, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5118

    Wysłany: 29 maja, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Nome daj znać czy te opaski coś dają 🥹

    Ezra kochana, też nie masz wpływu na to jakie podejście będzie mieć lekarz do innych kobiet 🥹 Tobie fajnie, że dał skierowanie na te wszystkie badania a z tego co pamiętam to na kolejnej wizycie mówił już o IVF?

    Tak, na kolejnej wizycie a między czasie wysyłałam mu wyniki badań, które zlecił i Małża wyniki wyszły tragiczne wtedy.

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5118

    Wysłany: 29 maja, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ezra absolutnie nie czuj się winna! Mógł mieć gorszy dzień, albo to tylko Twój doktorek, a nie Anki😉 myślę, że te wypowiedzi są poprostu żeby pokazać Ance że warto skonsultować się jeszcze. Tobie też to wiele razy doradzałyśmy konsultacje, aż znalazłaś swojego doktorka. Poza tym chciałabym wierzyć, że każdy lekarz zaleca invitro wtedy kiedy to rzeczywiście konieczność, a nie z pobudek finansowych, a jaki Ty masz na to wpływ

    Pewnie masz rację 💙😔

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Effii jeszcze Tobie miałam napisać 😁 super ten Wasz domek na kółkach 😍
    🌿Ezra nie czuj się winna. Wiesz jak jest, jednemu podpasuje, drugiemu nie. Każdy ma inne oczekiwania.

    ezra, Effiii lubią tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 29 maja, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin babcia chyba ok, w sensie ona sama to nie wie jak się czuje🤦‍♀️ ciężki człowiek, ale lepiej wygląda i ruchowo po rehabilitacjach też w miarę spoko😊 ona i tak z domu wychodzić nigdzie nie chciała wiec byleby sama się w domu ogarniać mogła i będzie dobrze, a to już idzie ku lepszemu. Moja ciocia jej córka i tak babcie zmusi do samodzielności tak myślę, bo też ma ciężki charakter i jak razem mieszkają teraz to ciągle dramy wychodzą.

    Małgosia nie odezwał się ten facet w sensie miał w piątek dzwonić, w poniedziałek napisał smska że przeprasza i że powinien zadzwonić w środę czyli dzisiaj, ale też jeszcze nie dzwonił🤣 ehh już chyba będę bezrobotna do końca życia😉 dzisiaj też miałam przeboje z tą rozmowa wcześniej bo mi linka nie wysłali, facet który mnie zapraszał pomylił maile i nie odbierał telefonów😂 odebrał telefon dopiero minute przed godziną spotkania😆 a mi już głupio było że już walić rozmowę ale co sobie o mnie pomyślą że się umówiłam i nie włączyłam🤔

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 16:21

    ezra lubi tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5331 9916

    Wysłany: 29 maja, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador omg takie nektarynki to bym wsunęła 🤤

    Bulbasek kciuki za pracę ✊🏻

    Aszin najważniejsze, że mąż w domu i można działać 🤩

    Effiii udanego wypoczynku 😘

    Effiii lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • ezra Autorytet
    Postów: 2741 5118

    Wysłany: 29 maja, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Megi współczuję sytuacji 😥

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Aszin niech moc będzie z Wami😈

    Dziewczyny zjadłam coś lepszego niż arbuz i truskawki, sam smak lata ... nektarynki😍

    Ale ta muzyka w 2 sezonie bridgertonów jest piękna😍


    Jakbyś mi podsunęła jako brzoskwinie to też bym zjadła i nie wyczaiła podstępu. Nigdy ich nie odróżniałam ale też bardzo je lubię 🥹

‹‹ 2717 2718 2719 2720 2721 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ