X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Gośka jaki kolor paznokci?

    Effiii nie załapałam się na zdjęcia 😁

    Anka o kurde ja myślałam, że w cenie było usg wraz z badaniem 🙈


    Tak, też miałam taką nadzieję 😂
    No ale niestety. Nie tym razem a kolejnego nie będzie 🤪

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola czyli skoro wkręciłam się o zaczęłam już 3 sezon to następna plotkara?

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • ezra Autorytet
    Postów: 2740 5114

    Wysłany: 29 maja, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Tak, też miałam taką nadzieję 😂
    No ale niestety. Nie tym razem a kolejnego nie będzie 🤪

    @Ania ja sama powiedziałam lekarzowi, że chciałabym USG i mi zrobił w trakcie/cenie wizyty, więc może jednak zabrakło dobrej komunikacji między Wami 😊

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    10.2024 🔜 I procedura IVF 💟
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4367 6657

    Wysłany: 29 maja, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola wybacz ale nie będę się bawić w jakieś cofanie, sprawdzanie co do minuty kto co kiedy napisał. Nie mam 15 lat. Ty też nie więc zachowuj się jak dorosła kobieta.
    Jak już tak chcesz wyliczać to powiem to tylko raz. Czepiasz się mojego wpisu na fb który został napisany 22 mają, zatem 5 dni po tym do czego chcesz żebym niby teraz wracała. Ale dobrze wiesz też ze powstał on bo nie odpisywałaś na prośby o powiedzenie coś o sobie, prosiła Cię Karola_b o przedstawienie się, potem ja powtórzyłam o to samo, nie pamiętam czy inne dziewczyny też czasem nie dopytywały Cię. Nie reagowałaś. Odpisywałaś głównie wtracenia do postów dziewczyn. Sama to nakręciłaś i dalej próbujesz. Skończ bo jest to niesmaczne.

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    @Ania ja sama powiedziałam lekarzowi, że chciałabym USG i mi zrobił w trakcie/cenie wizyty, więc może jednak zabrakło dobrej komunikacji między Wami 😊

    Jakoś mi nie przyszło do głowy żeby prosić o coś co powinno być w standardzie wizyty za taką cenę.
    Dobrze, że Panu Ankowi nie zabrakło pieniędzy na karcie 🤪😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 16:21

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Kusicie tym serialem 🥹 chyba jak skończę Seks w wielkim mieście to zacznę oglądać :)
    Ania seks w wielkim mieście 😍 uwielbiam 😂😂😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    U mnie w mieście są wizyty ginekologiczne, jako sama konsultacja, albo wizyta z USG. Warto zawsze spr na jaki rodzaj się zapisałyśmy. Ewentualnie tak jak Ezra pisze, poprosić i badanie skoro lekarz się nie zbiera sam do niego.

    Będę zwracała już uwagę na takie szczegóły od następnego razu jeśli taka okoliczność zajdzie :)

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Ania seks w wielkim mieście 😍 uwielbiam 😂😂😂

    Pan Anek tak przewraca oczami jak to oglądam 😂😂

    Odmeldowuję się Moje Drogie ❤️
    Do jutra 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 20:04

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Pan Anek tak przewraca oczami jak to oglądam 😂😂
    Mój mąż też lubi oglądać ze mną 😂
    Za to Pottera nie będzie oglądać za Chiny ludowe 😂😂😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa nigdzie nie napisałam, że mnie nie wspieralas jak miałam problemy, bo wspieralas mnie mocno, interesowałaś się mną, martwiłaś. To czy wierzysz w to co pisalam jako olalee średnio mnie obchodzi. Nie chciałabyś przejść tego co ja.. Ale chodzimy na terapię, dużo rozmawiamy i jest zdecydowanie lepiej - nie idealnie, kłótnie są jak w każdym małżeństwie.

    Dzisiejszym wpisem nadal próbujesz wmówić, że ignorowałam dziewczyny, ale wystarczy wszystko dokładnie przeczytać. Kto będzie chciał to zrobi to i wyciągnie wnioski.

    Z tego twojego tyle i aż tyle zazwyczaj rozkręca się coś złego. Magicznym sposobem zawsze jesteś zamoeszana w te afery. Przywołałaś teraz Bubu, a nawet jej dawny wpis do ciebie odebrałaś źle.

    Nie obraziłam się, że ktoś mi nie powiedział czesc tylko stwierdziłam, że Wasze hej do Pauliny było na pokaz.

    Super, że miałaś zajebisty dzień. Tak zajebisty, że musiałaś aż o tym napisać i niby moje krecenie afer ci go nie popsuje, ale chyba jednak popsuło, bo o tym mówisz.

    I jeszcze straszysz krokami prawnymi...dziewczyny z forum nie zareagujecie na to ? Naprawdę uważacie, że zachowanie Alysy jest fair

    Pragiola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Ola wybacz ale nie będę się bawić w jakieś cofanie, sprawdzanie co do minuty kto co kiedy napisał. Nie mam 15 lat. Ty też nie więc zachowuj się jak dorosła kobieta.
    Jak już tak chcesz wyliczać to powiem to tylko raz. Czepiasz się mojego wpisu na fb który został napisany 22 mają, zatem 5 dni po tym do czego chcesz żebym niby teraz wracała. Ale dobrze wiesz też ze powstał on bo nie odpisywałaś na prośby o powiedzenie coś o sobie, prosiła Cię Karola_b o przedstawienie się, potem ja powtórzyłam o to samo, nie pamiętam czy inne dziewczyny też czasem nie dopytywały Cię. Nie reagowałaś. Odpisywałaś głównie wtracenia do postów dziewczyn. Sama to nakręciłaś i dalej próbujesz. Skończ bo jest to niesmaczne.
    Cofnij się jeszcze raz do mojego wpisu i 17 mają, karola_b mowila o zdjęciu i becie, Edithka pytala i tu też na forum wyjaśniłam dlaczego akurat do niej się nie odniosłam, Twój wpis przeczytałam 22 i też wyjaśniłam, to co się działo po wpisie aszin było już po " dramie" na fb.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 20:12

  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1680 4464

    Wysłany: 29 maja, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Alysa nigdzie nie napisałam, że mnie nie wspieralas jak miałam problemy, bo wspieralas mnie mocno, interesowałaś się mną, martwiłaś. To czy wierzysz w to co pisalam jako olalee średnio mnie obchodzi. Nie chciałabyś przejść tego co ja.. Ale chodzimy na terapię, dużo rozmawiamy i jest zdecydowanie lepiej - nie idealnie, kłótnie są jak w każdym małżeństwie.

    Dzisiejszym wpisem nadal próbujesz wmówić, że ignorowałam dziewczyny, ale wystarczy wszystko dokładnie przeczytać. Kto będzie chciał to zrobi to i wyciągnie wnioski.

    Z tego twojego tyle i aż tyle zazwyczaj rozkręca się coś złego. Magicznym sposobem zawsze jesteś zamoeszana w te afery. Przywołałaś teraz Bubu, a nawet jej dawny wpis do ciebie odebrałaś źle.

    Nie obraziłam się, że ktoś mi nie powiedział czesc tylko stwierdziłam, że Wasze hej do Pauliny było na pokaz.

    Super, że miałaś zajebisty dzień. Tak zajebisty, że musiałaś aż o tym napisać i niby moje krecenie afer ci go nie popsuje, ale chyba jednak popsuło, bo o tym mówisz.

    I jeszcze straszysz krokami prawnymi...dziewczyny z forum nie zareagujecie na to ? Naprawdę uważacie, że zachowanie Alysy jest fair

    Odniosę się tylko do ostatniego. Jeśli będziesz uparcie:

    1. Podawać się za kogoś kim nie jesteś w celu uzyskania dostępu do informacji
    2. Pomawiać, insynuować, kreować wypowiedzi które mają na celu pogorszenie sytuacji osoby której dotyczą
    3. Dawać wypowiedzi które noszą znamiona stalkingu (co kto kiedy komu powiedział itp)

    To jak najbardziej można podjąć kroki prawne

    aszin, siesiepy, goska000, Alysa, Myszkaaa20, Sunnysunsun, bonassola, Paula9463, Bulbasek lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny, ale nie mogę z zachowania Alysy. Nie wiem czy milczycie, bo ją tak popieracie czy nie chcecie robić nieprzyjemności na forum. Mam nadzieję, że to drugie.

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 29 maja, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose, wybacz, ale nie będę się wcinać. Jeśli czujesz, że jest nie fair to wyjaśnij to sobie z Alysą. Powiem tylko tyle, że jeśli chodzi o zachowanie to Ciebie nikt nie przebije. To co zrobiłaś przechodzi ludzkie pojęcie i z tego co widzę nadal niczego nie zrozumiałaś. Do głowy by mi nie przyszło żeby podszywać się pod kogoś i kłamać jak z nut.

    Ja też uciekam Dziewczynki. Mąż mnie dopadł z zaskoczenia, a po wszystkim dodał - dobry jestem, 4 dni z rzędu, a ja nadal jak Młody Bóg. No cóż, grunt do skromność ;D Ja za to dziś jestem przeorana i zmęczona. Starzeję się chyba ;D

    blador2, aszin, siesiepy, Myszkaaa20, Alysa, Butterfly23, karola_b, PoczątkującaPisarka, Królikkicek, bonassola, Edithka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 5261 11186

    Wysłany: 29 maja, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic, a ja nie mogę z Twojego zachowania. Nie chciałam się już wypowiadać w temacie, ale to co teraz robisz, jest niezdrowe i całkowicie niepotrzebne. Co chcesz tym udowodnić? Przecież sama pisałaś, że nie obchodzi Cię nasze zdanie, a cały czas próbujesz się wybielać. Jesteś dorosłą kobieta, a jak czytam te wszystkie wpisy to czuję się jak w przedszkolu.

    siesiepy, Alysa, goska000, klaudia_23, Paula9463 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5881 11329

    Wysłany: 29 maja, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Przepraszam dziewczyny, ale nie mogę z zachowania Alysy. Nie wiem czy milczycie, bo ją tak popieracie czy nie chcecie robić nieprzyjemności na forum. Mam nadzieję, że to drugie.
    Milczę bo:
    1. Zgadzam się z Nome i Alysa
    2. Uważam że odwracasz kota ogonem za każdym razem (Skoro posadziłas Alyse o to że milczy gdy nakręciła dramę, to ci wyjaśniła że milczała z innego powodu. Przywołanie Bubu pominę parsknieciem ("summon Bubu!")).
    3. Męczysz bułę i zwyczajnie nie chce się tego czytać i na to odpowiadać, w nadziei że jednak przestaniesz.

    blador2, aszin, Alysa, Cerva, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Odniosę się tylko do ostatniego. Jeśli będziesz uparcie:

    1. Podawać się za kogoś kim nie jesteś w celu uzyskania dostępu do informacji
    2. Pomawiać, insynuować, kreować wypowiedzi które mają na celu pogorszenie sytuacji osoby której dotyczą
    3. Dawać wypowiedzi które noszą znamiona stalkingu (co kto kiedy komu powiedział itp)

    To jak najbardziej można podjąć kroki prawne

    Naprawdę? Naprawdę nie ma nic złego w zachowaniu Alysy a w moim głównie zło ? Jeśli tak uważacie nie mam nic więcej do dodania.

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Przepraszam dziewczyny, ale nie mogę z zachowania Alysy. Nie wiem czy milczycie, bo ją tak popieracie czy nie chcecie robić nieprzyjemności na forum. Mam nadzieję, że to drugie.
    Ja już napisałam, nie chcę Ci odpisywać i argumentować bo nie chcę żebyś więcej się tu udzielała🤷‍♀️ myślę, że nie tylko ja...

    siesiepy, Myszkaaa20, Alysa, Cerva, klaudia_23, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5261 11186

    Wysłany: 29 maja, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Naprawdę? Naprawdę nie ma nic złego w zachowaniu Alysy a w moim głównie zło ? Jeśli tak uważacie nie mam nic więcej do dodania.
    I amen.

    siesiepy, Alysa lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
‹‹ 2720 2721 2722 2723 2724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ