X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 1 czerwca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia i położna ostatecznie stwierdziła, że to skurcz? Postaraj się uspokoić bo maluch czuje Twoje nerwy. Z drugiej strony nospa na skurcze porodowe nie pomaga, a u Ciebie trochę tak. Trzymam kciuki i wysyłam dużo ciepłych myśli!

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 1 czerwca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, tak bardzo współczuję sytuacji 😓 Trzymam kciuki żeby Oskar siedział grzecznie jak najdłużej 💪🙏🤞

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 1 czerwca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia 🫂🫂🫂 bardzo Ci współczuję, niestety to przerabiałam.
    Mam nadzieję że jeszcze nie prędko się zobaczysz z maluszkiem, że zaczeka te kilka tygodni w brzuszku 😍



    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2394 4627

    Wysłany: 1 czerwca, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @blador tak, stwierdzila ze to skurcz

    @krolik Ty tez mialas skurcze? Udalo sie je wyciszyc? I przypomnij, w ktorym tc urodzilas?

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 1 czerwca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Późne dzień dobry ❤️ jak mąż jest w domu to śpię do 9 🫣 noc ciężka wstawałam co chwilę na siku, myślałam że już nie będę wychodzić z tej łazienki 🤦‍♀️
    Też oglądałam tv i akurat był temat in vitro i oczywiście łzy w oczach bo na końcu było maleństwo które urodziło się właśnie dzięki ivf🥹

    Ja w przyszłym tygodniu widzę się z koleżanką która stara się już od lat o bobasa i mam nadzieję że mój widok nie sprawi jej przykrości chociaż powiedziałam żeby przyszła jeśli ma ochotę.
    No i dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji dnia Dziecka 🥳🧁 zróbcie dla siebie coś dobrego 💜


    💋 Klaudia współczuję tego co musisz przechodzić 😔 ale jesteś silna, dasz radę kochana 🤗

    💋Paula wszystkiego najlepszego 🥳

    💋 Bladorku napewno nie będzie to dla Was obu komfortowa sytuacja 😔

    💋 Effiii oby Twój dzień też był dobry, przytulasy 🫂❤️

    💋Lola kciuki 🤞

    💋Anka lepiej późno nic wcale jeśli chodzi o siostrę 😂 chociaż ostatnio pisałaś że przeczuwasz że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa 🤣


    klaudia_23, Anka32, Lola93, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    💋Anka lepiej późno nic wcale jeśli chodzi o siostrę 😂 chociaż ostatnio pisałaś że przeczuwasz że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa 🤣

    Znając jej szczęście to i przy ah może zaliczyć wpadkę 😅 i wtedy nawet ja napiszę, że to prawdziwy cud 😂

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 1 czerwca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Klaudia trzymaj się dziewczyno 🫂

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 1 czerwca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Znając jej szczęście to i przy ah może zaliczyć wpadkę 😅 i wtedy nawet ja napiszę, że to prawdziwy cud 😂

    🤣🤣🤣

    Anka32 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4680 9769

    Wysłany: 1 czerwca, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Te rodzinne blisko mnie? :> Jeśli tak to wysyłam ciepłe myśli, szybciej dolecą do Ciebie 💝
    W Lesznie mamy tylko przyjaciół, a nasze rodzinne strony są bardziej w kierunku Zielonej Góry 😀
    Dziękuję kochana!

    🍷Liyss, ja to jednak wolałabym spędzić weekend w domu niż u rodzinki, ale mamy kilka spraw do załatwienia tutaj 😅 Nie mniej jednak jest pogoda, miła atmosfera, wieczorem grill także będę korzystać 🥰
    A co tam u Ciebie?

    🍷Klaudia, trzymaj się 🫂

    klaudia_23, goska000, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1438 2094

    Wysłany: 1 czerwca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się melduję z powodzeniem misji pstrąg 😀 4h w kolejce heh, teraz mam ochotę tylko siedzieć😄
    Edit: udało mi się też odebrać wyniki CD138 i nie mam stanu zapalnego endometrium, ale mam jakiś skąpy naciek zapalny z komórek jednojądrowych w podscielisku, dowiem się w poniedziałek co to znaczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 12:11

    blador2, Anka32, Pusshka, Butterfly23, ezra, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1420

    Wysłany: 1 czerwca, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Wiem, że cuda się zdarzają ale nas omijają 😂
    Jak usłyszałam, że tylko invitro to przestałam wierzyć w naturalny cud ;)

    A ja jak trafiłam do mojego doktorka to stwierdził,że dobrze że do niego trafiłam bo z amh0.26 to in vitro nie ma szans.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    A ja jak trafiłam do mojego doktorka to stwierdził,że dobrze że do niego trafiłam bo z amh0.26 to in vitro nie ma szans.


    Bardzo dobrze, że trafiłaś ale jednak każdy przypadek jest inny :)

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5323 9912

    Wysłany: 1 czerwca, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    W Lesznie mamy tylko przyjaciół, a nasze rodzinne strony są bardziej w kierunku Zielonej Góry 😀
    Dziękuję kochana!

    🍷Liyss, ja to jednak wolałabym spędzić weekend w domu niż u rodzinki, ale mamy kilka spraw do załatwienia tutaj 😅 Nie mniej jednak jest pogoda, miła atmosfera, wieczorem grill także będę korzystać 🥰
    A co tam u Ciebie?

    🍷Klaudia, trzymaj się 🫂

    No to najważniejsze, że jest i pogoda i będzie grill 😁
    A u mnie okej, czekam spokojnie na lepsze samopoczucie, weekend w domu jak cały miesiąc ostatnio 😃. Pewnie obejrzymy jakiś serial.



    Lola to dobrze, że udała się misja, teraz kciuki za wizytę ✊🏻

    Aszin a Ty jakoś niedługo lecisz do Włoch dobrze kojarzę? 😁

    Pusshka, Lola93 lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5258 11186

    Wysłany: 1 czerwca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss, tak, w środę 🥹

    Klaudia, matko, co ten Oski 🥺🫂

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 1 czerwca, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem nieźle Nam poszło :) Porządek jest, obiad prawie gotowy. Udało się też zaliczyć dłuższy spacer z Weną :)

    Anka32, Królikkicek, Butterfly23, Myszkaaa20, Edithka, aszin, Lola93, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 1 czerwca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    @blador tak, stwierdzila ze to skurcz

    @krolik Ty tez mialas skurcze? Udalo sie je wyciszyc? I przypomnij, w ktorym tc urodzilas?
    Tak ja miałam częste skurcze które wychodzily na ktg, ale ja ich nie czułam prawdopodobnie przez to że miałam pessar ( tak mówił lekarz). Jedyne po czym to poznawałam to właśnie to twardnienie brzucha, te takie górki/stożki mi się robiły.
    Brałam duże dawki magnezu, nospe, dostawałam zastrzyki na skurcze, kroplówki finalnie wyszłam ze szpitala w 35 tc, w 36 zdjęli mi pessar, a w 37 urodziłam.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2394 4627

    Wysłany: 1 czerwca, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Tak ja miałam częste skurcze które wychodzily na ktg, ale ja ich nie czułam prawdopodobnie przez to że miałam pessar ( tak mówił lekarz). Jedyne po czym to poznawałam to właśnie to twardnienie brzucha, te takie górki/stożki mi się robiły.
    Brałam duże dawki magnezu, nospe, dostawałam zastrzyki na skurcze, kroplówki finalnie wyszłam ze szpitala w 35 tc, w 36 zdjęli mi pessar, a w 37 urodziłam.

    U mnie na ktg nie wychodza, ale sa bolesne mocno :( i mecze sie aktualnie juz tak od 2 w nocy.. ciagle sa co 5 minut. Zaraz skonczy mi sie druga kroplowka z nospy i spytam czy moglby mnie lekarz zbadac, zeby zerknac na ta szyjke.

    Królikkicek lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5869 11275

    Wysłany: 1 czerwca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wszystkiego najlepszego dla Was 🍀❤️

    Klaudia ja cały czas trzymam kciuki za to żeby bejbik jednak nie pchał się przedwcześnie na świat i jeszcze trochę poczekał. 🥺

    Motylku a no widzisz, nie doczytałam zanim palnelam. 😅

    Bladorku porozmawialiśmy, wiemy oboje co zrobiliśmy źle i co mamy do wypracowania. I teraz oby ku lepszemu.

    Effii może to i odważne myśleć w tym wieku o dziecku, ale w sumie ciężko mi to oceniać. Sama w wieku 20 lat czułam się dostatecznie bezpiecznie - może nie planowałam, ale myśl o ewentualnej wpadce (ehe) napawała mnie jedynie ciekawością a nie przerażeniem. Zostanie rodzicem w tym wieku ma swoje duże plusy. Sama wiem jakie mam kontakty ze swoją mamą i jakie relacje z nią miałam jak byłam nastolatką. Jednocześnie widziałam jak diametralnie inna była ta relacja u koleżanek, które miały starsze mamy. Jeśli to przemyśleli dobrze, mają stabilność, to czemu nie? Domyślam się za to, że sama sytuacja dla Ciebie musiała być bardzo trudna. I niestety nic na to nie zaradze. :(

    U mnie dzisiaj dużo roboty: wyrwane drzewo do pocięcia, kilka kwiatów do przesadzenia, trochę posprzątać, rozsypać wapno na podwórko i zagrabić.
    Wczorajszy monit opiewał na dwa pęcherzyki ok 21mm i endometrium 7,71mm. Zastrzyk zrobiłam tuż przed północą więc w sumie zaliczyłam go już do dnia dzisiejszego. Nie pisałam nic bo załamałam się tym że się nie układa. Moje postanowienie że "najwyżej nie będziemy się starać" przestało być takie twarde jak zobaczyłam swoją sytuację na USG. I wczoraj stopniało całkowicie.
    Seksow pogodzeniowych nie było, ale były seksy z potrzeby bliskości dzisiaj rano. Tak więc dzień dziecka świętowany, można powiedzieć. Flow był taki jak kiedyś: w ogóle nie prokreacyjny. Prokreacja to był tylko dodatek.

    Butterfly23, blador2, aszin, klaudia_23, Liyss🧚🏻, ezra, Paula9463, Pusshka, Effiii lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 1 czerwca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy dobrze, że udało się pogadać i wyjaśnić 🫂 i seksy z poczucia bliskości też są bardzo fajne 😁 trzymam kciuki za ten cykl ✊🏻

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 1 czerwca, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wróciliśmy do domu, jestem wypompowana. Była kawa i ciacho, później zakupy na ryneczku i w lidlu, bo dziś sobota, wiadomo 😁 ale muszę chwilę odpocząć zanim to rozpakuję. Upał niemiłosierny a ja bardzo nie lubię 😩

    Na obiad będzie makaron z truskawkami a na kolację bób 😍 a jutro na śniadanie będę robić tą tortille z serka wiejskiego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 14:01

    goska000, aszin, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

‹‹ 2740 2741 2742 2743 2744 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ