X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 3 lipca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonił do mnie przed chwilą urząd skarbowy🤦‍♀️🤦‍♀️ miałam postępowanie w zeszłym roku bo z własnej głupoty sie spóźniłam z jedną deklaracją ale całe postępowanie, decyzja to było jakoś rok temu w wakacje i ja już dawno zapłaciłam karny podatek i zapomniałam a dzisiaj mi Pani mówi że ona ma dalej nie wyjaśniona tą sprawę i świece się im na czerwono a Pani która się tym zajmowała to jej nie ma i się pyta kiedy im dostarczę pisma, no nie mogę. Dobrze, że chociaż jak opisałam sytuację to powiedziała że poszuka u nich tych papierów bo gdzieś muszą być i zadzwoni mi jak wszystko wyjaśni żebym się też nie stresowała. Jaki burdel tam mają, masakra.

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3933 6393

    Wysłany: 3 lipca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królik wychowujesz syna na cudownego mężczyznę, który zawsze będzie wiedział że może liczyć na wsparcie rodziców 💜i Twoja miłość przełoży później na swoja rodzinę.
    Oby infekcja Ci minęła i obyło się u Ciebie bez szpitala ☺️


    Liyss świetne wieści ;)


    Sunny masz takie ekstra podejście, czy to Ty z maluchem od razu zaczęłaś podróżować? Młody chodził z Wami od początku po górach ? Tak Cię podziwiam , bo ostatnio zauważyłam że bratanek zburzył życie rodziców tak troszeczkę. Nie potrafią chyba zorganizować się z dzieckiem 🥺 i o ile dobrze pamiętam że to Ty pisałaś o Waszych wyprawach to jesteś moją inspiracją 😁


    Dostałam odpowiedź z firmy godzą się na moje warunki finansowe tak częściowo. Po 3 miesiącach miała być podwyżka ale jednak tego nie akceptują. Akceptują stawkę podstawową i podwyżka po 15 miesiącach. Po zastanowieniu zostaje tu gdzie jestem w oborze. Jak zmienię pracę to taka gdzie polepsze sobie sytuację finansową i dodatkowo będzie możliwość pracy hybrydowo. Aczkolwiek moja samoocena wzrosła i to ogromny plus.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 10:55

    Liyss🧚🏻, blador2, Sunnysunsun, Pusshka, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 3 lipca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królik, dużo się złożyło, ale nie na wszystko masz wpływ niestety :/ Co do rodziców to się nie przejmuj. Nie zmienisz ich, najważniejsze, że Twoje dziecko ma tego czego potrzebuje :*:*;*

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 3 lipca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿 Królik przytulam. Z Mężem na pewno się ustabilizuje jak wróci. Też go pewnie stres zjada. 😢 Totalnie się nie zgadzam ze słowami Taty, to jest pokolenie, które w ogóle nie potrafiło mówić o uczuciach... Moi rodzice są najlepsi na świecie, kochają mnie nad życie i wiem o tym, mamy super kontakt, ale takiego wprost "kocham Cię" to też nie słyszałam. Może kiedyś od Mamy, ale to naprawdę jednorazowe sytuacje. I brakowało mi tego! Z Mężem mówimy sobie za to codziennie i nie ma nic piękniejszego od poranka, który się zaczyna od tych słów i Leosiowi też będziemy powtarzać ile się da. ❤️☺️ Przytulam!

    Liyss🧚🏻, aszin lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9399 9980

    Wysłany: 3 lipca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Cerva owulaki wczoraj 0.19. Dziś 9 dc, w tamtym cyklu w 10 dc była owulacja. Zobaczymy jak teraz.
    Cieszę się, że u Ciebie z tarczycą wszystko ok ☺️

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9399 9980

    Wysłany: 3 lipca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Dzwonił do mnie przed chwilą urząd skarbowy🤦‍♀️🤦‍♀️ miałam postępowanie w zeszłym roku bo z własnej głupoty sie spóźniłam z jedną deklaracją ale całe postępowanie, decyzja to było jakoś rok temu w wakacje i ja już dawno zapłaciłam karny podatek i zapomniałam a dzisiaj mi Pani mówi że ona ma dalej nie wyjaśniona tą sprawę i świece się im na czerwono a Pani która się tym zajmowała to jej nie ma i się pyta kiedy im dostarczę pisma, no nie mogę. Dobrze, że chociaż jak opisałam sytuację to powiedziała że poszuka u nich tych papierów bo gdzieś muszą być i zadzwoni mi jak wszystko wyjaśni żebym się też nie stresowała. Jaki burdel tam mają, masakra.
    No trochę ich poniosło. Ale niestety wcale mnie to nie dziwi. Mojego męża ścigali po 3 latach, gdzie wszystko z jego strony było załatwione. Ale ktoś czegoś nie odnotował i później się dzieją takie cyrki.

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 3 lipca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliku niezmiennie Cię wspieramy. Niestety w momentach jak takie wszystko wydaje nam sie katastrofą. Co do taty to współczuje, ale pamiętaj to są jego poglądy a nie Twoje, nie musisz się z nimi zgadzać.

    A co do testu to trzeba wysłać Ci kopniaki. To ze w okresie płodnym jak mówisz kochaliście się raz nie oznacza że nie ma szans. Są i to ogromne. Gdyby tak nie było to by nie było wpadek na dyskotekach. A jak dalej w to nie wierzysz to przytocze CI przykład mojej znajomem która z meżem współżyła 6dc, potem przez cały okres płodny nic, bo byli chorzy. Owulację ma w rejonie 12-14 dc, cykle zawsze regularne i akurat wtedy zaszła w ciążę. Zalecam wykonanie testu szczególnie że masz w najbliższych dniach wizytę u onkologa. W razie czego musisz powiadomić lekarza w jakiej jesteś sytuacji. Ciąża w tym momencie top nie koniec świata ale jeżeli potrzebujesz dalszego leczenia trzeba je zaplanować w oparciu o Twój aktualny stan.
    Rozumiem w takim razie, że masz już wyniki biopsji?

    siesiepy lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1730 3738

    Wysłany: 3 lipca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Późne dzień dobry 🌺

    Gosia widziałam test i też tak uważam jak dziewczyny, to nie bladzioch z wypłukanki, oby to było to, bardzo mocno Tobie kibicuje 🫶💐

    Siesiepy kciuki💐

    Pusshka za betę i ładny przyrost 🫶

    goska000, Pusshka, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 3 lipca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Bulbasek bo te urzędy to na wszystko mają czas, a Ty nie mozesz nawet się raz z czymkolwiek spóźnić. 🤦🏼‍♀️ Moja Mama ostatnio przeszła z renty na emeryturę automatycznie. I nagle dzwonią z przychodni, że jest nieubezpieczona... Pojechała do ZUSu i tam mówią, że rzeczywiście pomyłka, ktoś czegoś nie odklikał. Naprawimy - UWAGA - w ciągu 30 dni! 🤦🏼‍♀️
    Mojej siostrze odrzucili wniosek o L4 w ciąży, bo się dopatrzyli, że parę lat przed ciążą spóźniła się ze składką o dzień lub dwa... Na szczęście po odwołaniu jej przyznali, no ale to kpina jest. 🫤
    Oby szybko się wyjaśniło u Ciebie.

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 3 lipca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    No trochę ich poniosło. Ale niestety wcale mnie to nie dziwi. Mojego męża ścigali po 3 latach, gdzie wszystko z jego strony było załatwione. Ale ktoś czegoś nie odnotował i później się dzieją takie cyrki.

    Nie pocieszasz myślałam że jestem jednorazowym przypadkiem. Najgorzej jak mi przyjdzie szukać tych papierów, wszystko na szczęście zostawiłam ale teraz jakbym miała znaleźć w którym to jest kartonie to może być ciekawie🤣

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 3 lipca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasku to mojej koleżanki przyszedł kiedyś gość z urzędu osobiście z zawiadomieniem bo uwaga 4 lata wcześniej źle rozliczyła pit i uwaga miała do zapłaty kilka złotych, z odsetkami już ! :D

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 3 lipca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva ja już karę za to zapłaciłam i to nie małą więc no nic więcej mi nie zrobią w tym temacie poza zatruwaniem życia. A co do Zusu i wstrzymywania świadczeń to mnie to przeraża bo coraz więcej tego jest, oni sobie wstrzymają i weź się odwołuj a najlepsze jest to że 90% tych odwołań przechodzi bez problemu to kurczę widać że chyba przesadzają trochę a i tak wstrzymują. A jak świadczenia wstrzymają to już nikt nie myśli czy ludzie mają za co żyć w ogóle.

    Alyska no masakra to ja w zeszłym roku też miałam to postępowanie do sprawy sprzed 3 lat. Tylko u mnie zamiast kilku złotych to było do zapłacenia kilka tysięcy ale i tak zamiast kilkudziesięciu tysięcy bo się udało skorzystać z ulgi i sama to prostować zaczęłam więc nie było jeszcze dodatkowej kary. A najgorsze ze psychicznie mnie to kosztowało trochę się pogodzić z tym wtedy, a to mi teraz odgrzebywać jeszcze będą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 11:13

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 3 lipca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Bulbasku to mojej koleżanki przyszedł kiedyś gość z urzędu osobiście z zawiadomieniem bo uwaga 4 lata wcześniej źle rozliczyła pit i uwaga miała do zapłaty kilka złotych, z odsetkami już ! :D

    A to klasyk, że czekają do ostatniej chwili, bo chyba po 5 latach się przedawnia. 🤦🏼‍♀️ Pamiętajcie jak będziecie kiedyś kupować jakaś nieruchomość z rynku wtórnego, żeby przejść się do urzędu i sprawdzić czy według niego cena za nieruchomość była spoko. Bo jak stwierdzą, że kupione "za tanio" to mogą doliczyć jeszcze część podatku 2% i też upomną się po kilku latach... Nam Notariusz o tym mówił.

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1416 2013

    Wysłany: 3 lipca, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się już z domku, niestety nie jest ze mnie żadna wybitna kurka nioska, nawet jednej wytlaczanki nie uzbierałam:( 8 🥚, jutro dzwonić ile się zapłodniło. Jestem super śpiąca po znieczuleniu więc dzisiaj będzie niezłe spanko!

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 3 lipca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola nie przejmuj się, trzymamy kciuki zeby jak najwięcej się zapłodniło ;) 8 to też dobry wynik.

    A teraz wypoczywaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 11:18

    Lola93 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 3 lipca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    A to klasyk, że czekają do ostatniej chwili, bo chyba po 5 latach się przedawnia. 🤦🏼‍♀️ Pamiętajcie jak będziecie kiedyś kupować jakaś nieruchomość z rynku wtórnego, żeby przejść się do urzędu i sprawdzić czy według niego cena za nieruchomość była spoko. Bo jak stwierdzą, że kupione "za tanio" to mogą doliczyć jeszcze część podatku 2% i też upomną się po kilku latach... Nam Notariusz o tym mówił.

    Cerva na to nie ma rady i tak. Zawsze mogą podważyć cenę zakupu, sprzedaży, remontu itd. Całe szczęście rzadko się to zdarza, gorzej przy jakiś mega okazyjnych cenach właśnie bo to się rzuca w oczy że coś tanio, a czasem ludziom zależy na czasie i wystawiają taniej.
    I nas jeszcze sprzedaliśmy mieszkanie szybciej niż podatkowe 5 lat(tak normalnie to prawie 7 minęło) i też już musiałam składać deklarację podatkową i w sumie sprawę mamy jasną bo zamieniliśmy mieszkanie na dom a to jest zwolnione z podatku ale już się boję że będą jakieś cyrki z tym też

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 3 lipca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola 8 to jest całkiem dobry wynik😊 a zresztą nieważna ilość tylko jakoś i żeby się jak najwięcej zapłodniło🤞 odpoczywaj😘

    Lola93 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • PoczątkującaPisarka Autorytet
    Postów: 298 610

    Wysłany: 3 lipca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌸Pusshka kciuki za betę
    🌸Gosia oby taka kreska była też w niedzielę ❤️ chyba że planujesz wcześniej testować?
    🌸blador ja to bym ze strachu kto to o tej porze też nie wyszła
    🌸króliczku dużo zdrówka dla ciebie ❤️
    🌸lola oby jak najwięcej się zapłodniło
    Widziałam że był temat outlandera, osobiście uwielbiam teraz planuje wciągnąć męża i obejrzeć z nim od nowa 😂
    Ja zastanawiam się nad sensem testowania z tym moim pms-em, ale jak małpa nie przyjdzie do soboty to zatestuje dla sportu 😃
    W ogóle kolejny cykl nam się tak nie składa ze stymulacja że szok, bo nie dość że nie znalazłam jeszcze kogoś godnego zaufania (2 wizyty mam za tydzień i zobaczę co wyjdzie ) to jeszcze plany urlopowe nam się idealnie pokrywają z ewentualnym monitoringiem 🤦‍♀️

    goska000, Lola93, Pusshka lubią tę wiadomość

    👩🏻 27 PCOS
    tarczyca ok ✔ TSH 1,5 ; FT3 3,11; FT4 0,89
    brak IO ✖
    🧬PAI-1 homo, MTHFR
    💊 lametta 3-7 dc
    🧉 fertisim, NAC, magnez, cynk, kwasy omega, wit. D, wit E, lactoferyna, ubiquinol, wit.b i folian metylowane
    🧔 32 🏋️‍♀️
    morfologia 2%
    Starania o 👶 - od grudnia'23
    ~No all who wander are lost ~
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 3 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Cerva na to nie ma rady i tak. Zawsze mogą podważyć cenę zakupu, sprzedaży, remontu itd. Całe szczęście rzadko się to zdarza, gorzej przy jakiś mega okazyjnych cenach właśnie bo to się rzuca w oczy że coś tanio, a czasem ludziom zależy na czasie i wystawiają taniej.
    I nas jeszcze sprzedaliśmy mieszkanie szybciej niż podatkowe 5 lat(tak normalnie to prawie 7 minęło) i też już musiałam składać deklarację podatkową i w sumie sprawę mamy jasną bo zamieniliśmy mieszkanie na dom a to jest zwolnione z podatku ale już się boję że będą jakieś cyrki z tym też

    Tak, zawsze mogą, ale właśnie notariusz mówił, żeby wtedy się przejść, zapytać o tą cenę i jak ewentualnie wg nich było za tanio to można od razu dopłacić ta różnice w podatku. Żeby odsetek już nie naliczali. 😊

    🌿Lola to teraz kciuki za zapładnianie. Nie ilość, a jakość. 😘

    Lola93 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 3 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze czuję ulgę.

    IMG-20240703-111614.jpg

    Lola93, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
‹‹ 3001 3002 3003 3004 3005 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ