X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4634 9714

    Wysłany: 3 lipca, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Zzzzz jakich firm bierzesz Omegę, magnez i i Wit D?🥰
    Omega Aliness forte, magnez Chela Mag B6 Forte, Ibuvit 4000.
    Kochana, ogromne kciuki za dzisiejszą punkcję 😍✊️

    🍷siesiepy, będziemy trzymać mocno kciuki i czekać pod gabinetem ✊️ MUSI być dobrze! Tyle zawirowań na początku wystarczy, teraz tylko spokój 🥰

    🍷Gośka, trzymam kciuki żeby to nie był Ovitrelle 😍✊️ Rozumiem Twoją chłodną głowę 🫂

    Czekam w ogromnej kolejce, robią tu badania medycyny pracy i dlatego 🙄 Ale za to mam nadzieję, że wyniki będą tak jak w poniedziałek po 10:00

    goska000, aszin, Sunnysunsun, Lola93, blador2, siesiepy, Myszkaaa20, Bulbasek, Cerva, Paula9463, PoczątkującaPisarka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3935 6395

    Wysłany: 3 lipca, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj u Nas była akcja porzeczki i agrest, jestem dziś nie do życia . Totalnie nie wyspana 😨
    Oczywiście zaspałam.
    Z serii śniadanko dziś kefir z twarogiem , bananem, porzeczkami, siemiem lnianym 🙂 a na drugie śniadanko pasta jajeczna z mozzarellą ;)
    A na obiadek wlatuje makaronik z przepisu Motylka 😁


    Paula jestem z Tobą myślami, mam nadzieję że plamienie ustalo, wydaje mi się że to z nerwów, których pewnie nawet nie byłaś świadoma. Ciesze się ze z maluchem wszystko ok ☺️
    Łączyła Was z Tatą wspaniała relacja i te wspaniałe wspomnienia zawsze będą z Tobą 🫂


    Sunny ale u Was odważnie z przygotowaniami ☺️ ja to panikara i pewnie od samego początku był chciała mieć wszystko gotowe 😁chyba że to z pierwszym tak jest a kolejne już spokojniej ;)


    Królik 🫂🫂🫂 nastawienie jest ważne przy walce o własne zdrowie, bardzo mi przykro że przechodzisz tak ciężki okres i to dodatkowo w sumie po za mężem brak wsparcia , wierzę że jeszcze chwila i los się do Ciebie uśmiechnie a Ty odzyskasz siłę ❤️

    Aszin testowałam, beznadziejny patent, połowa czosnku została 🙃

    Astereae oby udało się złapać szybszy termin ✊✊

    Gośka no to Ci się upiekło, może żłobek trochę malucha ''naprawi" 🙃
    Nie nakręcam Cię ale trzymam kciuki ✊✊

    Cerva jaki serial wybrałaś ? Ja aktualnie oglądam Outlander z Waszych polecanej i jak uważałam że to nie mój gust, tak zakochałam się w tym serialu ☺️ nawet małż ogląda ze mną a jak coś przegapi to dopytuje co się działo ;)

    Blador 1:54 😱 kobieto spać !! Ale racja ktoś Nad Wami czuwa, ja prawdopodobnie bym nie otworzyła drzwi jakbym była sama w domu 🫣

    Sisiepku myślę i szczerze w to wierzę że limit złych wieści i doświadczeń już wyczerpałaś, a niebawem zobaczysz silne bijące ❤️

    Pusshka stoję za Tobą w kolejce i czekam z niecierpliwością na piękny przyrost ☺️✊


    Lola również za Ciebie dzisiaj mocne kciuki ✊✊

    Lola93, Butterfly23, Pusshka, siesiepy, goska000, Sunnysunsun, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 5238 11166

    Wysłany: 3 lipca, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii, mnie mama długo namawiała na outlandera, ale jak czytałam opis to byłam pewna, że to nie dla mnie, a zakochałam się 😁 ale stanęłam chyba na 4 sezonie i jakoś nie ciągnie mnie, żeby oglądać dalej. Wolałabym, żeby zakończyli wcześniej 🫣

    A to moje śniadanko 🥰
    IMG-2742.jpg

    Butterfly23, Pusshka, Bulbasek, Sunnysunsun, Paula9463, siesiepy lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3935 6395

    Wysłany: 3 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin jestem w połowie 5 sezonu, ale faktycznie bardzo mi się podoba ale mógłby się skończyć, oglądam bo nie lubię zostawiać niedokończonych seriali ☺️, co innego jak mnie nie wciągnie od samego początku 🫣
    Ja pochłaniam seriale , bo zawsze leci w tle jak jestem w kuchni czy rano jak się szykuje do pracy 😎

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9399 9980

    Wysłany: 3 lipca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️
    🌿Lola kciuki za punkcję ✊🏻✊🏻✊🏻
    🌿Kasia daj znać czy zostaniesz dziś w szpitalu
    🌿Paula a Ty wychodzisz dziś? Plamisz dalej?
    🌿Siesiepy kciuki za wizytę ✊🏻
    🌿Puszinko za przyrost ✊🏻
    🌿Gośka ta kreska to kreska, prawilny cień, nie trzeba się przypatrywać. Trzymam kciuki z całych sił za piękny rozwój sytuacji ✊🏻
    🌿Aszin smacznego 🤤
    🌿Effiii to dziś jemy to samo na obiad 😁

    Pusshka, siesiepy, Lola93, goska000, Paula9463, aszin lubią tę wiadomość

  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4634 9714

    Wysłany: 3 lipca, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana, w końcu jadę do biura 😅 Dobrze, że nie mam sztywnych godzin pracy.
    Jak czekałam w kolejce i było przede mną 5 osób to przyszła pani z taką na oko 5-miesięczną córeczką, oczywiście nikt jej nie wpuścił i dopiero jak przyszła moja kolej to powiedziałam, że ma wejść przede mną. Ludzie to mnie pewnie nieźle przeklinali, bo spędziły w gabinecie 20 minut 😬
    Przez to też wyniki będę miała jakąś godzinę później, także pewnie przed 12:00 przyjdę z info 🥰

    Powiem wam, że mąż wygląda super w tych szarych włosach - bardzo sexy 🤪 A na razie trzeba trzymać abstynencję...

    🍷Effiii, aszin, pyszne śniadanka! Ja mam na liście od dawna Outlandera, ale nie wiem kiedy zacznę 🙈 Obecnie oglądałam ostatni sezon Good Doctor, a później w planach Peaky Blinders, bo nie obejrzałam ostatniego sezonu

    goska000, Sunnysunsun, Cerva, Paula9463, aszin lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 3 lipca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii tak się zdenerwowałam, że nawet z medytacją nie mogłam zasnąć, bo ona serio wygląda jak duch, a gdyby zaczęła mi się dobijać albo dzwonić dzwonkiem... w ogóle cud, że poszła w lewo a nie w prawo bo wtedy spadłaby z 14 schodów. Ona ma już zaawansowaną demencję i odwiedza ją tylko czasami jedna pani. Mąż ma dzisiaj się kontaktować z nią.

    Pusshka nie ma innej opcji jak beta minimum 160!

    Królik🫂

    Gosia ile dni po zastrzyku? Nie chcę nakręcać ale kibicuję z całego❤️

    Siesiepy✊️😘

    W ogóle my mamy szczęście do sąsiadów... w poprzednim mieszkaniu 2 piętra niżej mieszkała od zawsze dziwna kobieta, ale potem to już się stało niebezpieczne, spała na klatce bo w domu wg. Niej ktoś był, biła się z niewidzialnymi siłami tłukąc okna, a już totalnie się wystraszyłam gdy Olek był malutki a ona zaprosiła mamę pokazać jej, że też ma dzidziusia i pokazała jej lalkę w wózku jako córkę. Interweniowaliśmy wszędzie, rękę nad tym trzymała sąsiadka obok, która jest radną. Kiedyś gdy kilka dni była cicho a to była nowość wezwaliśmy sąsiedzko służby, one nie chciały nic zrobić. Odnaleźli jej córkę bo syn mieszka w Stanach, ona powiedziała, że nie chce mieć z tą kobietą nic wspólnego. Po kilku godzinach walki z mopsem, policją, straż podejrzała, że leży na łóżku i wtedy zdecydowali, że wchodzą. Akurat przyjechała ta córka z mężem, ona stała na parkingu i trzęsła się jak galareta, powiedziała, że za zniszczone życie nie jest w stanie na nią nawet spojrzeć. Jej mąż ogarnął sprawę. Kobietę zabrali do ośrodka, a zięć przyjezdżał przygotować mieszkanie do zakupu, córka za każdym razem siedziała kilka godzin na parkingu płacząc.

    Pusshka, goska000, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 3 lipca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka będziesz miała czas na l4 na seriale😉

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 3 lipca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @skarpy będzie dobrze, zobaczysz! Ale rozumiem strach przed wizytą 😘 na którą masz?
    @lola ogromne kciuki za dziś!
    @goska niech się dzieje wola nieba 🤞 trzymam mocno kciuki i nie puszczam!
    @puszi, za Twoją betę też trzymam! ❤️ Super, że mąż Ci się podoba w nowej odsłonie 😎

    Pusshka, goska000, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4634 9714

    Wysłany: 3 lipca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Pusshka będziesz miała czas na l4 na seriale😉
    Mam nadzieję 🥺 Ale tak do października/listopada chciałabym popracować, zobaczymy jak wyjdzie

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5300 9864

    Wysłany: 3 lipca, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i miłego dnia ☺️

    Kciuki za potrzebujące ✊🏻

    Gośka to kreska a nie cień!✊🏻 który dpo?

    Pusshka zrobiłaś dobry uczynek 🥹😘

    goska000, Pusshka lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 3 lipca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 14 będzie 10 dni po Ovi :P Zaraz do Was wracam i poodpisuję:)

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 3 lipca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wleciał temat seriali to ostatnio z mężem pochłonęliśmy "Dark matter". Jeśli lubicie seriale, które ryją beret to oglądnijcie 😁 Ten serial zajeżdża mi trochę "Dark".
    A dla lubiących twórczość Guya Ritchiego polecam serial "Dżentelmeni" 😉

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 3 lipca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Mam nadzieję 🥺 Ale tak do października/listopada chciałabym popracować, zobaczymy jak wyjdzie
    Termin na marzec tak? To jeszcze zdążysz pooglądać😊

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1642 4365

    Wysłany: 3 lipca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Króliczku 🫂 nie jesteś sama, nie musisz dźwigać wszystkiego. Jesteśmy jeśli potrzebujesz 🫂

    Paula dobrze że z bobkiem wszystko ok, daj znać kiedy wychodzisz 🤞🏼

    Gosiu toż to krecha! Kciuki trzymam ogromne 🤞🏼Masz zastrzyki i proga?

    Effiiii koooocham porzeczkę 😍 jem garściami ale tylko czerwoną 😁

    Blador co za historie 😱 współczuję tych sąsiedzkich przygód

    Puszinko kciuki za betę 🤞🏼

    Lola i na Twoją punkcje też przeznaczam ogromne kciuki 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Siesiepy jutro idziemy tam z Tobą! 🤞🏼

    Sunny podziwiam za ten czil, ja to podobnie jak Effiii z tych panikujących i chcących od razu 😅

    Aszin to jakaś owsianka? ☺️

    U nas na śniadanie dzisiaj fritatta. Powiem Wam że aż sama siebie nie poznaję bo już 3 dzień z rzędu robię nam śniadanie i nie są to kanapki tylko nawet coś z inwencja twórcza 😅 Ten drugi trymestr chyba naprawdę łaskawy jest i miłą odmiana po pierwszym

    Mnie jakieś stresy dopadają czy tam z bąblami wszystko ok, zastanawiam się nad kupieniem detektora tętna, ale sama nie wiem. Mogłyby się już tam odczuwalnie ruszać, to byłoby łatwiej ;)

    blador2, goska000, Lola93, Paula9463, Pusshka, siesiepy lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 3 lipca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, co ma być to będzie :) Pisałam już ile po Ovi i jeszcze moim zdaniem 8 dpo.

    Pusshka, ja ostatnio celowałam w 77 to dziś 177 :)

    Nome, biorę heparynę, besins i acard. Pełna obstawa :D

    Cieszę się, że już nie będę do Małego jeździć. Po godzinie z Nim jestem wykończona. Jak tylko przyjechałam to miał z Tatą taką jazdę... Celowo upadał na płytki, walił głową w ściany, krzesła, darł się tak, że kilka razy dusił się własną flegmą. Normalnie bałam się z nim zostać żeby czegoś sobie nie zrobił. Przed chwilą wyszliśmy na dwór. Zasnął o tej porze po raz pierwszy od kwietnia. Przeraża mnie ten dzień i to dziecko...

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3935 6395

    Wysłany: 3 lipca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador faktycznie straszni sąsiedzi. Nawet nie chce myśleć jaka traumę miała córkę poprzedniej sąsiadki, przerażające. Czyli Bladorku musicie zacząć rozglądać się za działka i postawić domek, wtedy już nie bedzie problemów z sąsiadami ☺️

    blador2 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9399 9980

    Wysłany: 3 lipca, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Cieszę się, że już nie będę do Małego jeździć. Po godzinie z Nim jestem wykończona. Jak tylko przyjechałam to miał z Tatą taką jazdę... Celowo upadał na płytki, walił głową w ściany, krzesła, darł się tak, że kilka razy dusił się własną flegmą. Normalnie bałam się z nim zostać żeby czegoś sobie nie zrobił. Przed chwilą wyszliśmy na dwór. Zasnął o tej porze po raz pierwszy od kwietnia. Przeraża mnie ten dzień i to dziecko...
    Mam nadzieję, że w żłobku nie zbagatelizują jego zachowania a rodzice wezmą to już wszystko na poważnie…

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 3 lipca, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, oby potraktowali sprawę poważnie...

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 3 lipca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii no ja bym sama w domu na noc nie została🫣 a mój mąż ma pracę zmianową. A z naszym szczęściem...😉

    Paula prosimy o aktualizację po obchodzie

    Gosia a ovi to nie do 14 dni się wypłukuje?

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 2999 3000 3001 3002 3003 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ