X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1689 3250

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Gdzie się wybieracie? 😀 Samochodem? Mój mały na razie podróżował autem tylko ze szpitala do domu. 😁
    Nad jeziorko 40 km od nas 😁
    To my już byliśmy autem u mojej gin, u CDL, i na sesji 😁 młody dobrze znosi podróże, przestaje płakać, oby mu tak zostało 😅
    Starszak też się uspokajał w wózku i w foteliku 🙏

    Małgosiagosia, Effiii, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    No właśnie nie duzy, z puli 100tys wyniosło nas 60tys max i nie najtańsze tylko pod nasze gusta ale trafiałam w promocje, vouchery, obniżki 🤷🏼‍♀️ nie uważam że to dużo. No jeszcze tylko kuchnia do płacenia ta na wymiar 8tys to i tak uważam że to ładnie. A z zazdrością się nie kryła rodzinka bo tak naprawdę ogniwem jest najmlodszy brat mojej mamy, 7 lat starszy ode mnie-to on zapoznał mnie z mężem pokazując swoją "siostrzenice" na akcji maseczkach. Tak naprawdę chciał go dla siebie i wyczuc czy jest hetero...tak jest gejem (tu zaczyna si3 telenowela) No i wpadłam mężowi w oko a ten musiał połknąć gorzka pigulke. Jest dłużnikiem bo nabrał kredytów, niesplaca, nie ma roboty i liczy na zasilek jakikolwiek, jest totalnym laserem. A wszystko co mu pokazywalismy to krytykował że on by zrobił inaczej/kupił co inne gdyby miał kase itd No i wczoraj mu się przelała ta zawiść i wygarnął co mu na wątrobie leży i nastawił babcie, ciotki itd przeciwko mnie "bo zadzieram nosa " a dzięki jemu mam to co mam bo poznał mnie ze wspaniałym mężczyzną 🤡 No jaja jak berety, bezczelnie jeszcze twierdzi, że uwiazalam męża na dziecko i dlatego ze mną jest a ja z nim dla materialnych rzeczy gdzie tak naprawdę dom stawiamy za nasze dochody a nie tylko jego 😃 poprostu nie wydajemy jak on i sobie odmawiając wycieczek itd polepszamy komfort życia...🤷🏼‍♀️ ah rozpisałam się ale będzie Wam łatwiej zrozumieć ten cyrk 😅🤦🏼‍♀️
    60 tys to naprawdę mało jak za urządzenie domu. Nie wiem czy nie dałam więcej za moje mieszkanie kilka lat temu.
    No to masz telenowelę. 😅 Żal mi takich ludzi, którzy zazdroszczą do tego stopnia, że muszą obrażać innych. Zamiast się wziąć za siebie umniejszają innym. Rozumiem, że ten brat mamy już nie będzie gościem na ślubie?

    Megipta lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnysunsun wrote:
    Nad jeziorko 40 km od nas 😁
    To my już byliśmy autem u mojej gin, u CDL, i na sesji 😁 młody dobrze znosi podróże, przestaje płakać, oby mu tak zostało 😅
    Starszak też się uspokajał w wózku i w foteliku 🙏
    Nasz też nie płakał w drodze ze szpitala, a jechaliśmy przez całe miasto z 40 minut. Ale jakoś tak na razie próbujemy go okiełznać w pobliżu domu. 😅

    🍀 Bladorku, przyzywamy. 😁 Jak tam Blania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia, 11:13

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🌞☀️

    Chce już jesień i mniej słońca ... Mam dość upałów 🙄

    Megi zazdrość jest bardzo bardzo zła 😂 wiem co mówię bo brat męża jest dokładnie taki sam 😂 zazdrości wszystkim wszystkiego, obgaduje każdego komu tylko jest lepiej w życiu 😂 mimo że wszystko ma od swoich ojców i niczego nie musiał się w życiu dorabiać to jemu wiecznie jest źle 😂 jak ktoś kupi auto to zawsze komentuje " ja bym tego nawet za darmo nie chciał" 😂😂😂

    Aniu zobaczysz że jeszcze dorobicie się kiedyś maluszka ❤️ ja w to wierzę❤️ i trzymam kciuki 😍

    U nas raczej już zamknięty temat starań 🥺 wczoraj się popłakałam do męża że moje marzenie się już nie spełni nie będę mogła karmić dziecka piersią 🥺 nie zajdę w ciążę. No ale jak to mąż powiedział nie można mieć w życiu wszystkiego. Najważniejsze żebym żyła.

    Megipta lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    @Effiii chwilowo ciężko mi myśleć pozytywnie 🥹
    Liczę, że to się zmieni za jakiś czas ale nie liczę, że we wrześniu będzie lepiej skoro miałabym rodzic w tym miesiącu.
    Całkowicie Cię rozumiem 🫣 tylko jeśli mamy być szczere i tak podchodzić do tematu to coraz mniej będzie tych miesięcy gdzie możemy być szczęśliwe, bo wyliczanka jest spora tego miesiąca zaczęłam starania, sramtego miesiąca była strata, w tym miesiącu miałabym rodzić, wiem bo samo to przechodzilam/ nadal przechodzę.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Całkowicie Cię rozumiem 🫣 tylko jeśli mamy być szczere i tak podchodzić do tematu to coraz mniej będzie tych miesięcy gdzie możemy być szczęśliwe, bo wyliczanka jest spora tego miesiąca zaczęłam starania, sramtego miesiąca była strata, w tym miesiącu miałabym rodzić, wiem bo samo to przechodzilam/ nadal przechodzę.
    Dokładnie. Ja rok temu w sierpniu leżałam w szpitalu z krwawieniem i byłam łyżeczkowana. Patrzyłam na kobiety w ciąży przechodzące przez oddział i sobie myślałam czemu ja nie mogę tego mieć. I proszę, w sierpniu rok później urodziłam zdrowego synka. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wierzę, że na każdą z nas przyjdzie pora.

    Megipta lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królik nie do końca się zgodzę z Twoim mężem. Rozumiem że nie będziesz karmić piersią ale marzenia można modyfikować, nadal masz szansę być mamą, tylko nie KP. Teraz jest najważniejszy powrót do zdrowia i tego się trzymaj a czasu na zostanie mamą masz jeszcze sporo i jeden cud już koło siebie.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Dokładnie. Ja rok temu w sierpniu leżałam w szpitalu z krwawieniem i byłam łyżeczkowana. Patrzyłam na kobiety w ciąży przechodzące przez oddział i sobie myślałam czemu ja nie mogę tego mieć. I proszę, w sierpniu rok później urodziłam zdrowego synka. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wierzę, że na każdą z nas przyjdzie pora.

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie chcę Cię urazić ale łatwo się pisze o cierpliwości gdy dopiero co powitało się Maluszka na świecie 😊

    Alysa, Ccarolinaa lubią tę wiadomość

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Dokładnie. Ja rok temu w sierpniu leżałam w szpitalu z krwawieniem i byłam łyżeczkowana. Patrzyłam na kobiety w ciąży przechodzące przez oddział i sobie myślałam czemu ja nie mogę tego mieć. I proszę, w sierpniu rok później urodziłam zdrowego synka. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wierzę, że na każdą z nas przyjdzie pora.
    Dokładnie, ja też to rozumiem i też w zeszłym roku byłam łyżeczkowana, w tym też, staram się już tak nie myśleć ze mogłam urodzić teraz w marcu/kwietniu itp itd , trudno trzeba sobie z tym poradzić i iść do przodu, nie wiem co mnie jeszcze czeka.. taka prawda, ale wierze ze się doczekam( oczywiście zaraz po stracie miałam inne myślenie, ale trzeba to sobie przepracować i trzeba czasu ).
    Mam wyniki na wolne białko s i na przeciwciała ana, póki co wszystko dobrze :) czekam jeszcze na te nieszczęsne kariotypy i zespól antyfosfolipidowy, zobaczymy czy cos wyjdzie ..

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie chcę Cię urazić ale łatwo się pisze o cierpliwości gdy dopiero co powitało się Maluszka na świecie 😊
    No masz rację, na pewno jest mi łatwiej na ten moment. Mimo wszystko też pamiętam swoje podłamanie staraniami i rozumiem, że takie gadanie może wkurzać także kończę i po prostu zaciskam kciuki. 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Anka32 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1729 3733

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    60 tys to naprawdę mało jak za urządzenie domu. Nie wiem czy nie dałam więcej za moje mieszkanie kilka lat temu.
    No to masz telenowelę. 😅 Żal mi takich ludzi, którzy zazdroszczą do tego stopnia, że muszą obrażać innych. Zamiast się wziąć za siebie umniejszają innym. Rozumiem, że ten brat mamy już nie będzie gościem na ślubie?
    Tak, miał być potencjalnym świadkiem za to, że nas swatał bo tego chciał

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Całkowicie Cię rozumiem 🫣 tylko jeśli mamy być szczere i tak podchodzić do tematu to coraz mniej będzie tych miesięcy gdzie możemy być szczęśliwe, bo wyliczanka jest spora tego miesiąca zaczęłam starania, sramtego miesiąca była strata, w tym miesiącu miałabym rodzić, wiem bo samo to przechodzilam/ nadal przechodzę.

    Masz rację, nie powinnam rozpamiętywać i wyliczać ale ostatnie dni są dla mnie mega ciężkie.
    Mam nadzieję, że te lepsze są w drodze 🥹

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie OvuFriend jako Appke na telefonie? Od dosłownie paru dni jakoś tak mega mi się ścina, nie mogę stron przewijać bo się dosłownie zacina na jednej i nic, muszę na nowo odpalać apke żeby móc czytać, macie też tak czy to tylko mój telefon postanowił focha strzelić :(

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Masz rację, nie powinnam rozpamiętywać i wyliczać ale ostatnie dni są dla mnie mega ciężkie.
    Mam nadzieję, że te lepsze są w drodze 🥹
    Na pewno ! :) ja też mam gorsze lepsze dni, to normalne, w jednym dniu myślę że już nigdy nie będe mieć drugiego dziecka, w innym myślę że dlaczego ma się nie udać? i tak w kółko, trzymają mnie przy życiu jakieś plany ... lekarz, badania.. jeśli nie robię nic to po prostu jest gorzej.
    Wierzę Ania ze będziesz w ciąży:) naprawdę.

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dziewczyny macie OvuFriend jako Appke na telefonie? Od dosłownie paru dni jakoś tak mega mi się ścina, nie mogę stron przewijać bo się dosłownie zacina na jednej i nic, muszę na nowo odpalać apke żeby móc czytać, macie też tak czy to tylko mój telefon postanowił focha strzelić :(

    Mam identycznie ale w przeglądarce 😅

    Lola93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Na pewno ! :) ja też mam gorsze lepsze dni, to normalne, w jednym dniu myślę że już nigdy nie będe mieć drugiego dziecka, w innym myślę że dlaczego ma się nie udać? i tak w kółko, trzymają mnie przy życiu jakieś plany ... lekarz, badania.. jeśli nie robię nic to po prostu jest gorzej.
    Wierzę Ania ze będziesz w ciąży:) naprawdę.

    🫂❤️

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9858

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dziewczyny macie OvuFriend jako Appke na telefonie? Od dosłownie paru dni jakoś tak mega mi się ścina, nie mogę stron przewijać bo się dosłownie zacina na jednej i nic, muszę na nowo odpalać apke żeby móc czytać, macie też tak czy to tylko mój telefon postanowił focha strzelić :(

    Ja muszę czasami nawet 2 razy dziennie usuwać i pobierać na nowo tę apkę 🙈 wkurzające

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Ja muszę czasami nawet 2 razy dziennie usuwać i pobierać na nowo tę apkę 🙈 wkurzające
    O serio, to jeszcze do tego nie doszłam, ale no czasem już jestem w środku czytania i finito, nic nie zrobię nic nie kliknę masakra. Halo twórcy, widzicie ile osób korzysta z tego, weźcie to jakoś usprawnijcie 😅

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dziewczyny macie OvuFriend jako Appke na telefonie? Od dosłownie paru dni jakoś tak mega mi się ścina, nie mogę stron przewijać bo się dosłownie zacina na jednej i nic, muszę na nowo odpalać apke żeby móc czytać, macie też tak czy to tylko mój telefon postanowił focha strzelić :(
    Ja już od dawna nie korzystam z forum na aplikacji, mam w chromie uruchomiona zakładkę z forum i jej nigdy nie zamykam ;) na aplikacji się zupełnie nie mogłam odnaleźć ;)

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ja już od dawna nie korzystam z forum na aplikacji, mam w chromie uruchomiona zakładkę z forum i jej nigdy nie zamykam ;) na aplikacji się zupełnie nie mogłam odnaleźć ;)
    Ja tak samo. Już nawet nie pamiętam czemu odinstalowałam aplikację, ale denerwowała mnie. Przeglądarka jest wygodniejsza, chociaż wkurza mnie, że ciągle mnie wylogowuje.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
‹‹ 3335 3336 3337 3338 3339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ