X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnysunsun wrote:
    Nad jeziorko 40 km od nas 😁
    To my już byliśmy autem u mojej gin, u CDL, i na sesji 😁 młody dobrze znosi podróże, przestaje płakać, oby mu tak zostało 😅
    Starszak też się uspokajał w wózku i w foteliku 🙏

    U nas też super w aucie jak na razie. Ale w sumie jak mogło być inaczej skoro Tatuś to na tyłku nie usiedzi i ciągle by gdzieś jeździł. 🙈 Cieszymy się i oby tak zostało. Jak sesja się udała?

    🌿Megi o mamo, ale cyrki. 😀😀😀 Dobre!

    Megipta lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9858

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva ja właśnie przez to, że mój mąż też się usiedzi to mówię na niego powsinoga 😂😂 przed ciążą to oboje byliśmy takie powsinogi wiecznie gdzieś jeździliśmy 🙈

    No ta apka wkurzająca ale właśnie na stronie www trzeba się logować 🙈

    Cerva lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Cerva ja właśnie przez to, że mój mąż też się usiedzi to mówię na niego powsinoga 😂😂 przed ciążą to oboje byliśmy takie powsinogi wiecznie gdzieś jeździliśmy 🙈

    No ta apka wkurzająca ale właśnie na stronie www trzeba się logować 🙈
    My też co chwila gdzieś jeździliśmy, a teraz ciągle dom na razie, ale jakoś mi to nie przeszkadza.

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się na badanie amh na przyszły tydzień, Pan Anek będzie po wypłacie 😂😜

    Lola93, Ccarolinaa, aszin, Małgosiagosia, Cerva, Królikkicek, karola_b, Effiii, Myszkaaa20, Liyss🧚🏻, Pusshka, blador2, goska000, Butterfly23, Paula9463, Bulbasek, ezra lubią tę wiadomość

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Zapisałam się na badanie amh na przyszły tydzień, Pan Anek będzie po wypłacie 😂😜
    Kciuki!! ✊🏼

    ata114 lubi tę wiadomość

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam nigdy AMH zastanawiam się czy powinnam zrobić. pytałam kiedyś lekarki z kliniki niepłodności do której wcześniej chodziłam to powiedziała po USG ze według niej nie musze bo jest sporo pęcherzyków i nie wygada żebym miała niskie AMH ale czy to prawda czy może powinnam, jak myślicie ?

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Ja nie robiłam nigdy AMH zastanawiam się czy powinnam zrobić. pytałam kiedyś lekarki z kliniki niepłodności do której wcześniej chodziłam to powiedziała po USG ze według niej nie musze bo jest sporo pęcherzyków i nie wygada żebym miała niskie AMH ale czy to prawda czy może powinnam, jak myślicie ?
    Ja bym zrobiła. Amh może być też zbyt wysokie.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 28 sierpnia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    My też co chwila gdzieś jeździliśmy, a teraz ciągle dom na razie, ale jakoś mi to nie przeszkadza.

    A na mnie właśnie źle wpływa siedzenie w domu... Więc ruszamy się na tyle na ile pozwala nam Młody. 🙂

    🌿Anka kciuki za wyniki!

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 28 sierpnia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    A na mnie właśnie źle wpływa siedzenie w domu... Więc ruszamy się na tyle na ile pozwala nam Młody. 🙂

    🌿Anka kciuki za wyniki!
    Na mnie ogólnie też, ale przez to nacięcia krocza tak naprawdę dopiero w tym tygodniu nie czuję już bólu przy dłuższym chodzeniu i staniu. No i zmniejsza mi się powoli krwawienie, więc przestaję potrzebować wc i łazienki co chwila. Wracam do żywych powoli. 😅

    Cerva, Myszkaaa20, Królikkicek, blador2 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 28 sierpnia, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Ja bym zrobiła. Amh może być też zbyt wysokie.
    Dziękuje pomyślę nad tym, może przed wizytą dobrze zrobić, strasznie dużo wszystkie badania kosztują wiec musze temat przemyśleć :(

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 28 sierpnia, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Mam serdecznie dość upałów.....
    Dziś praktycznie ostateczna część wyprawki zrobiona....
    Teraz tylko wyprac i spakować.
    W weekend będę sama bo Młody ma zacząć spać bez mnie 😝

    🫂🫂🫂 dziewczyny

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4626 9712

    Wysłany: 28 sierpnia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Gośka, myślę że jak się wdrożysz to będzie dobrze 🙏 Zawsze na początku ten natłok nowych obowiązków przeraża. Trzymam kciuki ✊

    🍷Effiii, powodzenia w nowym rytuale porannym - mnie się udało zrezygnować z kawy na czczo, w sumie dzięki forum 🤭 Piję szklankę wody z solą i nieraz kamieniem winnym (taki trochę elektrolit/koktajl nadnerczy)

    🍷Megi, w sumie dobrze że pokazali swoje prawdziwe oblicze teraz a nie po weselu - tak jak mówisz, zaoszczędzisz na miejscach 😎

    🍷Anka, kciuki za AMH ✊
    Tulę za gorszy czas 🫂

    🍷Caro, cieszę się że te wyniki które przyszły są okej 🙏

    Powiadomiłam dziś moje przełożone o ciąży. Nie myślałam, że będę się aż tak stresować 😅 Ale było okej, także czuję ulgę.
    Pytały czy wchodzi w grę praca miesiąc dłużej (czyli do końca października), ale wrócimy do tematu za miesiąc. Szczerze to chyba wolałabym odpocząć, bo szykuje się intensywny wrzesień, już sierpień taki jest. Zobaczymy ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia, 16:18

    Megipta, goska000 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4724 5857

    Wysłany: 28 sierpnia, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Zapisałam się na badanie amh na przyszły tydzień, Pan Anek będzie po wypłacie 😂😜

    Ooo Anka czyli wracasz do gry 😁 Powiem tak widzę jak bardzo pragniesz tego dziecka więc działaj!☀️☀️

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ooo Anka czyli wracasz do gry 😁 Powiem tak widzę jak bardzo pragniesz tego dziecka więc działaj!☀️☀️

    Po pierwsze to nigdzie nie wychodziłam 😅😜

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 28 sierpnia, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii no cóż jestem po drugiej stronie mocy, marzenie się spełniło. Widok tego cudu pozwala mi nie rozpamiętywać tego co się wydarzyło. Przypominają tylko lekarze i położne. Blania ma troszkę problemów z jedzeniem i nie chodzi tu o kp bo to chyba w ogóle nie będzie możliwe bo w cyckach sahara i na dodatek ma odruchy wymiotne co nie ułatwia, ale mm wcale mnie nie martwi🤷‍♀️

    Effiii, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 28 sierpnia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Wszystko było ok, a od godziny gardło mnie boli, obstawiam, że migdałki świrują bo ból taki, jak zawsze :/ Tydzień temu po prawej, dziś po lewej. Ostatnio udało mi się zwalczyć infekcję szałwią i tantum Verde, zobaczymy czy teraz zadziała... Zawsze coś :/

    Efii, dobre nawyki są ważne :) Super, że wdrażasz je w życie :)

    Anka, wszystko przed Tobą, mam nadzieję, że Nadia gdzieś na Ciebie czeka 💞 Będę trzymać kciuki za ładny wynik :)

    Sunny, no jest co robić, ale liczę na szybką ciążę 🙃😅 Zresztą, teraz to strasznie wygląda. Jak już się wdrożę ze wszystkim to będę się z własnych słów śmiała :) Wyjazd udany? ;)

    Megi, samo życie. W ogóle się nie przejmuj Hrabianko :p :* U Nas z rodziną od strony Kuby też wiecznie kłótnie. Aktualnie do tego stopnia, że od Wielkanocy z nikim nie rozmawia i oni z Nim też nie. Tylko z Tatą jest normalnie. Ogólnie cyrk na kółkach.

    Caro, cieszę się z Twoich dobrych wyników. Czekamy dalej :* Co do AMH to warto zrobić mimo wszystko moim zdaniem :)

    Królik, jeszcze nic nie jest przesądzone. Nawet jeśli odpadnie KP to nikt nie zabroni Wam starać się o dziecko. Wiadomo, najpierw zdrowie, a później Maluch 🤗🤗🤗♥️🍀

    Blador, problemy z wędzidełkiem? Ps. Będę miała do Ciebie kilka pytań, ale to daj znać jak będziesz miała czas :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia, 17:15

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 28 sierpnia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Effiii no cóż jestem po drugiej stronie mocy, marzenie się spełniło. Widok tego cudu pozwala mi nie rozpamiętywać tego co się wydarzyło. Przypominają tylko lekarze i położne. Blania ma troszkę problemów z jedzeniem i nie chodzi tu o kp bo to chyba w ogóle nie będzie możliwe bo w cyckach sahara i na dodatek ma odruchy wymiotne co nie ułatwia, ale mm wcale mnie nie martwi🤷‍♀️
    Najważniejsze że nie dokładasz sobie stresu, to mnie cieszy. Jak się czujesz fizycznie ? Blanka nadal w inkubatorze ?

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @goska zdrówka 🤗
    Co do snu właśnie nie mam pojęcia skąd ta Nadia się wzięła jak imię dla córki mamy wybrane od 8 lat 😅

    goska000 lubi tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 28 sierpnia, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka masz to za sobą i fajnie ☺️ strach na wielkie oczy , a jak reakcja współpracowników ?

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4724 5857

    Wysłany: 28 sierpnia, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii już mam całą rozpiskę leków:
    Jutro Ovitrelle, Acard( to łykam już ok tamtego tygodnia), Encorton 10 mg; Cycogest 2x1; Besins 1x1; heparyna w dzień transferu; Prolutex dwie godziny przed transferem; do tego mam dostać jakiś zastrzyk w Klinice ale tego nie można napisać w papierach i nie jest to Acofil nazwa mi z głowy wyleciała.

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
‹‹ 3336 3337 3338 3339 3340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ