Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 12 września 2024, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Effiii, pewnie że kciuki ✊🏼 no Frutellka, bo już powoli wchodzę w tryb odświeżania!:p
    Lola kiedy masz transfer? Ja mam relanium jeśli chcesz

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 12 września 2024, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ups dziewczyny moje HCG 50,27 niecałe 8 dni po transferze - narazie na chłodno nie wiem czy to ciąża czy zastrzyki ;)

    blador2, Effiii, Lola93, pp2018, Sunnysunsun, Kasiajasia90, Nomeolvides, nick nieaktualny, Myszkaaa20, Megipta, Małgosiagosia, klaudia_23, goska000, Butterfly23, Cerva, Paula9463, nick nieaktualny, PoczątkującaPisarka, nick nieaktualny, Muuu., ezra lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 😊

    Postanowiłam wrócić bo i tak podczytywałam Was zzza krzaków więc to się mijało z celem, że mnie niby nie było ale jednak byłam 😂
    No i poza tym brakowało mi Was 🥹

    U nas minął tydzień i chociaż do łatwych nie należał to zdania nie zmieniliśmy 😊

    Czytałam jak niektóre z Was pisały o tym, że drugie dziecko jest/będzie tym brakującym puzzlem. U nas takim puzzlem była od zawsze Helena bo nigdy nie nastawialiśmy się, że musimy mieć więcej niż jedno więc chyba łatwiej się nam z tego powodu z tym wszystkim pogodzić.
    Helena była upragniona i wyczekana 🥹❤️

    Kilka dni temu spełniliśmy marzenie tego naszego Puzzelka i.. powiększyliśmy nasze rodzinne grono o małego 3 miesięcznego kotka 🐱

    Mam nadzieję, że mogę tu do Was wrócić i że przygarniecie mnie z powrotem.
    Przygarnijcie Kropka 🥹😅

    @Króliczku widziałam, że rozpoczęłaś chemię. Mam nadzieję, że Twoje samopoczucie jest już lepsze niż na samym początku ❤️

    @Effiii, Lola, Fruttelka kciuki dla Was 🍀✊🏻

    Effiii, Frutellka , aszin, Lola93, Sunnysunsun, Myszkaaa20, Małgosiagosia, Butterfly23, Cerva, Paula9463, nick nieaktualny, PoczątkującaPisarka lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 12 września 2024, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ups dziewczyny moje HCG 50,27 niecałe 8 dni po transferze - narazie na chłodno nie wiem czy to ciąża czy zastrzyki ;)
    Myślę że ta wartość już nie jest z zastrzyków, po cichu gratuluję i mocno ściskam w dalszym ciągu kciuki ✊

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 12 września 2024, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutti, jak na moje to Ci Dinuś w brzuchu rośnie, a nie zastrzyk 🤩 po cichu gratuluję i czekamy na powtórkę za dwa dni 🥰

    Anka, tak myślałam, że wrócisz 😁😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 12 września 2024, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutti UPS coś za duża ta beta na zastrzyki 😁🙏🤞

    Ania ale się cieszę, że jesteś! Motor odszedł na chwilę i zobacz jakie pustki były! Jak Mia zareagowała na kotka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2024, 11:26

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 12 września 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Cześć Dziewczyny 😊

    Postanowiłam wrócić bo i tak podczytywałam Was zzza krzaków więc to się mijało z celem, że mnie niby nie było ale jednak byłam 😂
    No i poza tym brakowało mi Was 🥹

    U nas minął tydzień i chociaż do łatwych nie należał to zdania nie zmieniliśmy 😊

    Czytałam jak niektóre z Was pisały o tym, że drugie dziecko jest/będzie tym brakującym puzzlem. U nas takim puzzlem była od zawsze Helena bo nigdy nie nastawialiśmy się, że musimy mieć więcej niż jedno więc chyba łatwiej się nam z tego powodu z tym wszystkim pogodzić.
    Helena była upragniona i wyczekana 🥹❤️

    Kilka dni temu spełniliśmy marzenie tego naszego Puzzelka i.. powiększyliśmy nasze rodzinne grono o małego 3 miesięcznego kotka 🐱

    Mam nadzieję, że mogę tu do Was wrócić i że przygarniecie mnie z powrotem.
    Przygarnijcie Kropka 🥹😅

    @Króliczku widziałam, że rozpoczęłaś chemię. Mam nadzieję, że Twoje samopoczucie jest już lepsze niż na samym początku ❤️

    @Effiii, Lola, Fruttelka kciuki dla Was 🍀✊🏻
    Czekałam na Twój powrót. Nawet nie wiesz jak się cieszę że jesteś tu z Nami 😘😘😘😘 Ty jesteś Naszym brakującym puzzelkiem 🥹

    nick nieaktualny, blador2 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 12 września 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy Myszka się odzywała? Trochę się martwię o jej spadek nastroju😟

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 12 września 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, pokaż kicie 🥹

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aszin Ty nie myśl tyle bo chłop z Mazur się sam nie zrobi 😜

    @blador na razie się docierają 😅 są warki i miauki ale bez rękoczynów póki co. Są ciekawe ale trzymają się na dystans. Mia sobie w kaszę dmuchać nie pozwoli, zwłaszcza rudemu samcowi 😂

    aszin, blador2 lubią tę wiadomość

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 12 września 2024, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutti to już chyba nie zastrzyki!:) ja też nadal trzymam kciuki i ładnie to wygląda :)
    Bubu tak właśnie czytam i gadałam z Frutellka że to relanium niby takie kontrowersyjne po transferze, niektórzy lekarze dają niektórzy nie ;/ chyba się cykam, myślałam że coś łagodniejszego istnieje ale chyba zacznę medytacje robić 😀 transfer wczoraj miałam:)
    Anka, ale dobrze że jesteś 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2024, 11:31

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Czekałam na Twój powrót. Nawet nie wiesz jak się cieszę że jesteś tu z Nami 😘😘😘😘 Ty jesteś Naszym brakującym puzzelkiem 🥹

    Awww 🥹❤️

  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 12 września 2024, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, na robienie Chłopa z Mazur to jeszcze za wcześnie, ale nie próżnujemy 🤪

    nick nieaktualny, blador2, Sunnysunsun, Effiii, Megipta, Małgosiagosia, Butterfly23, Cerva, Paula9463, nick nieaktualny, PoczątkującaPisarka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1695 3253

    Wysłany: 12 września 2024, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ups dziewczyny moje HCG 50,27 niecałe 8 dni po transferze - narazie na chłodno nie wiem czy to ciąża czy zastrzyki ;)
    Ja myślę, że i to i to 🙏
    Kiedy kolejne testowanie? 🙂

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 12 września 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Frutti to już chyba nie zastrzyki!:) ja też nadal trzymam kciuki i ładnie to wygląda :)
    Bubu tak właśnie czytam i gadałam z Frutellka że to relanium niby takie kontrowersyjne po transferze, niektórzy lekarze dają niektórzy nie ;/ chyba się cykam, myślałam że coś łagodniejszego istnieje ale chyba zacznę medytacje robić 😀 transfer wczoraj miałam:)
    Anka, ale dobrze że jesteś 😘
    Aaa, bierzesz tylko dzień w dzień transferu i 3 dni po 😊 to trzymam kciuki za transfer ! I melisa w ilościach hurtowych 🥰

    Lola93 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winiarki, przedstawiam Kabanosa 🥹🐱😍
    https://ibb.co/SQ34V92

    blador2, aszin, Lola93, Małgosiagosia, goska000, Sunnysunsun, Butterfly23, Cerva, Paula9463, nick nieaktualny, PoczątkującaPisarka lubią tę wiadomość

  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 12 września 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka jak cudownie ,że wróciłaś 🥰🥰🥰
    Cudny kotek 🥰🥰

    Frutella wierzę,że brzuszki się zwolniły to Ty właśnie przejęłaś 🥰

    U nas słoneczne i podobno 20 stopni.
    My nadal w szpitalu 😭😭😭

    nick nieaktualny, Frutellka lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 12 września 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Winiarki, przedstawiam Kabanosa 🥹🐱😍
    https://ibb.co/SQ34V92
    Lubię kabanosy, ale Twój jest numerem jeden ;) słodziak ;)

    nick nieaktualny, blador2 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1695 3253

    Wysłany: 12 września 2024, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki to piękne 😍 jestem na pokładzie z dwoma 2BB, AH i EG, były fryty z maca po drodze do domu i dzisiaj odpoczynek ale jakoś byłam strasznie chyba też zmęczona fizycznie próbą nie denerwowania się przed transferem… taki dzień o. Proga miałam 17.30, dr była zadowolona, no zobaczymy :)
    Kciuki teraz do Frutellki bo jutro beta?✊🏼
    Mają idealny domek 🥹❤️ kciuków nie puszczam✊

    Lola93 lubi tę wiadomość

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1695 3253

    Wysłany: 12 września 2024, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Cześć Dziewczyny 😊

    Postanowiłam wrócić bo i tak podczytywałam Was zzza krzaków więc to się mijało z celem, że mnie niby nie było ale jednak byłam 😂
    No i poza tym brakowało mi Was 🥹

    U nas minął tydzień i chociaż do łatwych nie należał to zdania nie zmieniliśmy 😊

    Czytałam jak niektóre z Was pisały o tym, że drugie dziecko jest/będzie tym brakującym puzzlem. U nas takim puzzlem była od zawsze Helena bo nigdy nie nastawialiśmy się, że musimy mieć więcej niż jedno więc chyba łatwiej się nam z tego powodu z tym wszystkim pogodzić.
    Helena była upragniona i wyczekana 🥹❤️

    Kilka dni temu spełniliśmy marzenie tego naszego Puzzelka i.. powiększyliśmy nasze rodzinne grono o małego 3 miesięcznego kotka 🐱

    Mam nadzieję, że mogę tu do Was wrócić i że przygarniecie mnie z powrotem.
    Przygarnijcie Kropka 🥹😅

    @Króliczku widziałam, że rozpoczęłaś chemię. Mam nadzieję, że Twoje samopoczucie jest już lepsze niż na samym początku ❤️

    @Effiii, Lola, Fruttelka kciuki dla Was 🍀✊🏻
    Anka dobrze Cię widzieć w powiększonym składzie rodzinnym ❤️ pochwal się zdjęciem nowego członka rodziny 🤩

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
‹‹ 3397 3398 3399 3400 3401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ