Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 13 września 2024, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę zmienię temat - robiła któraś z was keratynowe prostowanie włosów? 😀 Jak efekty, warto?

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 13 września 2024, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Trochę zmienię temat - robiła któraś z was keratynowe prostowanie włosów? 😀 Jak efekty, warto?
    Moja koleżanka robiła i prostowanie i nanoplastię. Zdecydowanie polecała ten drugi zabieg.

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 13 września 2024, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Lola ja robiłam w alabie kariotypy. Jeśli masz napisane 46 xx i 46xy to kariotypy prawidłowe.
    🌿Frutellka kciuki za jutrzejszy przyrost ✊🏻
    🌿Królik dla mnie to wygląda na zagrywkę specjalną… baba jest chora i chce do Ciebie przyjechać. Do kobiety, która przyjmuje chemię. No to nie trzeba być inteligentnym, żeby wiedzieć, że tak się nie robi.
    No ona wiadomo, że normalna nie jest🤣
    Nigdy nie jeździ i nagle w czasie jelitowki sobie umyslała żeby mnie odwiedzić 🤣🤣🤣 ewidentnie chciała mnie zarazić 🤣

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 13 września 2024, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Trochę zmienię temat - robiła któraś z was keratynowe prostowanie włosów? 😀 Jak efekty, warto?
    Ja jest super 🤩

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 13 września 2024, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Trochę zmienię temat - robiła któraś z was keratynowe prostowanie włosów? 😀 Jak efekty, warto?
    Ja robiłam keratynowe prostowanie już parę lat dobrych temu, mam cienkie blond włosy i po prostu potem klapły, były proste ale no tak mega ulizane cały czas, więc już więcej nie zrobię. Natomiast u mnie w rodzinie dwie dziewczyny z takimi ciemnymi gęstymi włosami no ładnie wyglądały po:) a też słyszałam że nanoplastia lepsza. :)

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 13 września 2024, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ja jest super 🤩
    Jaką keratyną robiłaś? Długo się utrzymuje efekt? Trochę się boję, że zatęsknię za swoimi włosami, a powrotu już pewnie nie będzie. 😀

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 13 września 2024, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Ja robiłam keratynowe prostowanie już parę lat dobrych temu, mam cienkie blond włosy i po prostu potem klapły, były proste ale no tak mega ulizane cały czas, więc już więcej nie zrobię. Natomiast u mnie w rodzinie dwie dziewczyny z takimi ciemnymi gęstymi włosami no ładnie wyglądały po:) a też słyszałam że nanoplastia lepsza. :)
    Ja mam bardzo gęste włosy, więc jak trochę spadną z objętości to nawet dobrze. Nanoplastia jest chyba mocniejsza, daje lepszy efekt, ale mi też nie zależy na aż takich „drutach”. 😉

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 13 września 2024, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek ja nawet jakby do rany przyłóż była to bym jechała do domu, no kurde tydzień nie ma Cię w domu a od razu jakieś wyjazdy 🤣🤣 ja tam wolę swoje 4 ściany 🤭

    Blador no ja słyszałam że jest ale nigdy nie próbowałam, bardziej te free to Lecha, somersbe, warki 🤣 bardziej znane albo tyskie 0 z sokiem 😁 też właśnie z Krzysiem piłam na laktacje, po czasie mogę powiedzieć że za dużo kalorii ma i się w sumie nie opłaca, bo normalnei jak przestałam pić to mleko leciało tak samo, ja mogłam młodego nakarmić z obu i 200 odciągnąć na czarna godzinę 🤣 albo biała godzinę I wyjście samotne 😅

    Pusshka w Międzychodzie, może znajome bo u nas reszta szpitali takie 60km więc poznań i nowy Tomyśl chociaż nie wiem czy w tym ostatnim nie jest zamknięte, do naszego nawet babki z Gorzowa przyjeżdżają 🤣🤦‍♀️ tam bym chciała trafić na ordynatora tak jak ostatnio 🤣 no i mój mówi żebym pojechała wcześniej że niby coś się dzieje a ja mówię do niego że wgl tak to mogę leżeć 2 tyg zamiast kilku dni i wgl będzie problem 🤣🤣

    Nome jakie za mało spada ? Mi po 2 h rosła 🤣 nie masz i tego się trzymamy ❤️

    Cisza nastaje na forum 😁 jedni piją bezalkoholowe trunki inne te bardziej wystrzałowe 🎉😅 ja chce wypić dzisiaj 0 albo magneb6 kurde nie pamiętam firmy ale takie w puszcze z biedry 🤣 myślałam że mąż ogarnie młodego do spania jak ja się myłam i się przeliczyłam więc siedzę i czekam aż zaśnie, nie powiem smutno mi się zrobiło że nie pomyślał że to jego czas u żebym mogła spokojniej się ogarnąć chociaż raz 😥 no a jak 2 będzie to już ostatnio myślałam że będę się kąpać chyba z rana jak starszy w przedszkolu będzie, no bo kurde kiedy jak męża nie będzie całe dnie i noce... chyba że teściowa wpadnie na te 10min albo inna sąsiadka 🤣

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 13 września 2024, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia już w domku? ❤️❤️


    Aniu halo halo 👋🏻👋🏻👋🏻

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 13 września 2024, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Jaką keratyną robiłaś? Długo się utrzymuje efekt? Trochę się boję, że zatęsknię za swoimi włosami, a powrotu już pewnie nie będzie. 😀

    U mnie przy odpowiedniej pielęgnacji 7 msc ;) ja u fryzjera robiłam nie wiem co mi tam kładła;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 13 września 2024, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Kasiajasia już w domku? ❤️❤️


    Aniu halo halo 👋🏻👋🏻👋🏻


    Tak🥰🥰🥰🥰w końcu

    Królikkicek, Paula9463 lubią tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 14 września 2024, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam nadzieję że tereny zagrożone się trzymają. U nas w nocy zaczęło lać, teraz jest burza. A na popołudnie przewidują intensywniejsze opady 🥺

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2024, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Alysa, rozumiem chłodne podejście, ale kciuków i tak nie puszczam! Oczywiście za każdą Winiarę ✊
    Co do opadów to też mam nadzieję, że wszystko się ułoży bez większych szkód, ech 🥹

    🍷Paula, a widzisz, myślałam że w Poznaniu ☺️ Faktycznie różnie bywa, nie chciałabym leżeć tak długo w szpitalu, ale wiadomo że różnie bywa

    🍷Kasiajasia, super że już w domu ☺️

    🍷Frutti, ogromne kciuki za dzisiejszy przyrost 😍

    🍷Maj.a, a Ty byłaś wczoraj u gina? Jak tam? ☺️

    Jakie plany na weekend?
    My dzisiaj idziemy na włoski planszówkowy wieczór do znajomych, będę robić panna cotte i muffinki z suszonymi pomidorami 🥰
    A jutro jedziemy do mojej rodzinki na obiad, później na kawę urodzinową do mojego chrześniaka - i jakoś ten szary weekend minie

    Frutellka , Paula9463 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2024, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊

    U mnie jednak piątek 13go dał o sobie znać.
    Pożarłam się z kumplem, Siostra mnie męczyła do prawie 1 w nocy żalami na Ł..
    Dobrze, że mam dzisiaj popołudniówkę bo nie wiem jakbym wstała 😅
    Królikkicek wrote:
    Aniu halo halo 👋🏻👋🏻👋🏻

    Co tam Kłóliczku? 😘

  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 14 września 2024, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ja też obserwuje sytuację na południu, przerażające 😟

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 14 września 2024, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 👋🏻

    🌿Pusshka super plany, bawcie się dobrze ☺️
    Ja lecę dziś na pazy i zakupy. Muszę sobie kupić jakąś kurtkę.
    🌿Frutellka ✊🏻🍀 dziś obstawiam betę 120 😁
    🌿Anka współczuję kłótni i zarwanej nocki. Oby dzień w pracy szybko Ci minął ☺️

    Dobrego dnia! ☀️

    nick nieaktualny, Frutellka , nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 14 września 2024, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja beta 186 😁

    Frutellka , Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 14 września 2024, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana oby był przyrost i ładny progesteron😊

    blador2, aszin, Effiii, nick nieaktualny, Królikkicek, Butterfly23, pp2018, goska000, klaudia_23, Lola93, Małgosiagosia, Niebieska Gwiazda, Paula9463 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 14 września 2024, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Trochę zmienię temat - robiła któraś z was keratynowe prostowanie włosów? 😀 Jak efekty, warto?
    Ja robiłam , efekt żaden, z tym że ja mam dość mocno kręcone swoje włosy. Na początku fajne i Nike w dotyku po dwóch myciach już zero efektu, olejowa nie lepiej się u mnie sprawdziło.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 14 września 2024, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka o której wyniki✊ pobiłaś mnie z progiem, bo mój ponad 50 już wydawał się kosmiczny😉 a jak się czujesz przy takim progu?

    Kasiajasia jak starszak zareagował na bobika?

    Boże jak jest ciemno... Moi chłopcy zabierają kolegę O. i jadą dzisiaj do Bydgoszczy na jakieś gry VR, a ja może troszkę ogarnę chatę 🤔

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 3407 3408 3409 3410 3411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ