X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 14 września, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja beta 186 😁

    Frutellka , Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4714 5822

    Wysłany: 14 września, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana oby był przyrost i ładny progesteron😊

    blador2, aszin, Effiii, Pusshka, Królikkicek, Butterfly23, pp2018, goska000, klaudia_23, Lola93, Małgosiagosia, Niebieska Gwiazda, Paula9463 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 14 września, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Trochę zmienię temat - robiła któraś z was keratynowe prostowanie włosów? 😀 Jak efekty, warto?
    Ja robiłam , efekt żaden, z tym że ja mam dość mocno kręcone swoje włosy. Na początku fajne i Nike w dotyku po dwóch myciach już zero efektu, olejowa nie lepiej się u mnie sprawdziło.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 14 września, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka o której wyniki✊ pobiłaś mnie z progiem, bo mój ponad 50 już wydawał się kosmiczny😉 a jak się czujesz przy takim progu?

    Kasiajasia jak starszak zareagował na bobika?

    Boże jak jest ciemno... Moi chłopcy zabierają kolegę O. i jadą dzisiaj do Bydgoszczy na jakieś gry VR, a ja może troszkę ogarnę chatę 🤔

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 14 września, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ☺️

    Anka u mnie na zepsutej prostownicy to by było na tyle, przetrwaliśmy piątek 13 ;)
    Współczuję klotni, ale może to kolejna znajomość nie warta nerwów?
    Oby zmiana szybko minęła i spokojnie ;)

    Pusshka ale znów aktywnie u Ciebie, nie ma nudy ;)


    U Nas plany domowo kanapowe, mąż planuje czyścić piec, a ja na razie zalegam z moimi bąblami na kanapie 😁
    https://zapodaj.net/plik-l3ikUdjm6i

    aszin, blador2, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Cześć ☺️

    Anka u mnie na zepsutej prostownicy to by było na tyle, przetrwaliśmy piątek 13 ;)
    Współczuję klotni, ale może to kolejna znajomość nie warta nerwów?
    Oby zmiana szybko minęła i spokojnie ;)

    Pusshka ale znów aktywnie u Ciebie, nie ma nudy ;)


    U Nas plany domowo kanapowe, mąż planuje czyścić piec, a ja na razie zalegam z moimi bąblami na kanapie 😁
    https://zapodaj.net/plik-l3ikUdjm6i


    O nim tak nigdy nie napiszę, jest dla mnie zbyt ważnym czlowiekiem 🥹
    Już ochłonęłam I napisałam do niego 🤣😂
    Mam nadzieję, że się odezwie jak on ochłonie 😅

    Jakie słodziaki 😍
    U mnie tak https://ibb.co/wRZ98WF
    Dobrze, że kawusię sobie zrobiłam wcześniej bo teraz żal się ruszyć 🥹

    aszin, Królikkicek, blador2, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 14 września, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka dopadła mnie ślepota i przeczytałam że z kumpela, a skoro to ten Twój kumpel no to rozumiem że to jest znajomość po grób ;) więc dobrze że napisałaś ;)
    Leloszek z tego Twojego kabanosa ;) no nic nam innego nie pozostaje jak leżeć 🤣

    paniAnkowa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 14 września, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Dzień dobry 😊

    U mnie jednak piątek 13go dał o sobie znać.
    Pożarłam się z kumplem, Siostra mnie męczyła do prawie 1 w nocy żalami na Ł..
    Dobrze, że mam dzisiaj popołudniówkę bo nie wiem jakbym wstała 😅



    Co tam Kłóliczku? 😘
    Tęskniłam ❤️❤️❤️

    Frutellka mega mega kciuki za piękny przyrost bety ❤️

    My wczoraj z mężem postanowiliśmy spróbować ❤️ bo już prawie miesiąc bez było.
    No i powiem Wam że ból, pieczenie, szczypanie mimo że byłam dobrze nawilżona 🥺 no zero przyjemności 🥺 musieliśmy przerwać i ręcznie kończyć 🥺
    Lekarz mówił że tak może być niestety, że będę tam odczuwać ból, podrażnienie i mogą być krwawienia po stosunku ( na szczęście tego nie mam na razie).

    Dziś mam męża w domu ( dzięki pogodzie) więc synek spał sobie do 9 prawie jak jestem z nim sama to o 5-6 już wstaje 🤣🤣🤣 taka menda mała 🤣

    U nas w nocy burza była i deszcz okropny, jeszcze bardziej ma lać w dzień jeszcze, dobrze że mamy dom na wyższym terenie, gorszy sąsiad bo mieszka sporo w dole ( sam sobie obniżył teren) a ma w stodole 2tys gęsi. Niby mnie wnerwia, dokucza nam ale no jednak patrzyłam w nocy jak odpompywal tą wodę z tej stodoły i żal mi go było. W sumie to może bardziej tych gęsi.

    paniAnkowa, Frutellka lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4623 9704

    Wysłany: 14 września, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Motylku, czekamy później na zdjęcie nowych pazurków 🤩

    🍷Effiii, to prawda, ciągle coś - często się z mężem śmiejemy, że mamy w swoim życiu za dużo fajnych ludzi, bo co chwilę nas ktoś gdzieś zaprasza 😂 A mówiąc szczerze my rzadko wychodzimy z inicjatywą, bo jak mamy wolny weekend to wolimy odpocząć we dwoje na kanapie 🥹

    🍷Anka, Effiii, jakie słodziaki! Na jesień idealnie się sprawdzają jako dodatkowe grzejniki 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 09:04

    paniAnkowa lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 14 września, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, zgłoś się! 🥹

    Słodkie te zwierzaki, mój przestraszył się wczoraj wędkarza nad jeziorem i dziś ledwo go wyciągnęliśmy z domu na spacer 🤡

    goska000 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Tęskniłam ❤️❤️❤️

    Frutellka mega mega kciuki za piękny przyrost bety ❤️

    My wczoraj z mężem postanowiliśmy spróbować ❤️ bo już prawie miesiąc bez było.
    No i powiem Wam że ból, pieczenie, szczypanie mimo że byłam dobrze nawilżona 🥺 no zero przyjemności 🥺 musieliśmy przerwać i ręcznie kończyć 🥺
    Lekarz mówił że tak może być niestety, że będę tam odczuwać ból, podrażnienie i mogą być krwawienia po stosunku ( na szczęście tego nie mam na razie).

    Dziś mam męża w domu ( dzięki pogodzie) więc synek spał sobie do 9 prawie jak jestem z nim sama to o 5-6 już wstaje 🤣🤣🤣 taka menda mała 🤣

    U nas w nocy burza była i deszcz okropny, jeszcze bardziej ma lać w dzień jeszcze, dobrze że mamy dom na wyższym terenie, gorszy sąsiad bo mieszka sporo w dole ( sam sobie obniżył teren) a ma w stodole 2tys gęsi. Niby mnie wnerwia, dokucza nam ale no jednak patrzyłam w nocy jak odpompywal tą wodę z tej stodoły i żal mi go było. W sumie to może bardziej tych gęsi.

    Ja jestem cały czas na Messengerze jak coś. Jakbyś potrzebowała to odzywaj się tam ❤️😘

    U nas też ulewa. A też mamy bardzo fajny teren 😅
    Kilka lat temu nawet sam premier Morawiecki przyleciał do nas na dzielnie i zapewniał, że mieszkańcy są bezpieczni. Godzinę po tym jak odleciał przelały się wały 😅
    Teraz mamy zbiornik retencyjny niedaleko. Może jakoś przetrwamy.

    Królikkicek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Anka dopadła mnie ślepota i przeczytałam że z kumpela, a skoro to ten Twój kumpel no to rozumiem że to jest znajomość po grób ;) więc dobrze że napisałaś ;)
    Leloszek z tego Twojego kabanosa ;) no nic nam innego nie pozostaje jak leżeć 🤣

    O nie, z kumpelą to ja nie mam kontaktu od kwietnia i dobrze mi z tym :D Heleny mi szkoda, że matka chrzestna się nią nie interesuje no ale cóż ;)
    Jeśli sama nie czuje takiej potrzeby zeby zapytac co u chrześniaczki to ja nie zamierzam na siłę tego zmieniać.

  • Maj.a Autorytet
    Postów: 412 711

    Wysłany: 14 września, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 09:41

    1️⃣7️⃣ cs
    🧬PAI-1 - homo MTHFR 1298A>C hetero
    ✅️HSG
    ➡️Start stymulacji Lametta
    Wynik na pasożyty ❔️
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 14 września, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 14:49

    paniAnkowa lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9955

    Wysłany: 14 września, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:

    Słodkie te zwierzaki, mój przestraszył się wczoraj wędkarza nad jeziorem i dziś ledwo go wyciągnęliśmy z domu na spacer 🤡
    🤣🤣🤣

    aszin lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 14 września, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin ten Twój pies to agent jest. Chyba jakaś psią terapia przeciwlękowa by się przydała😆

    🚨🚨🚨📣📣📣 Myszko!!! Wszystko ok?

    aszin lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 14 września, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, poznasz kiedyś na żywo tego Chojraka 🤣 ale fakt, on jest niemożliwy i jedyny w swoim rodzaju 🙂

    Blador, w sumie nie wiem, czemu taki jest. Od małego socjalizacja na wszystkie sposoby, on już chyba ma taki charakter po prostu. Wrażliwa duszyczka 😁

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9955

    Wysłany: 14 września, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Motylku, poznasz kiedyś na żywo tego Chojraka 🤣 ale fakt, on jest niemożliwy i jedyny w swoim rodzaju 🙂

    Blador, w sumie nie wiem, czemu taki jest. Od małego socjalizacja na wszystkie sposoby, on już chyba ma taki charakter po prostu. Wrażliwa duszyczka 😁
    Nie mogę się doczekać 😍

    aszin lubi tę wiadomość

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 14 września, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Aszinku jestem :) Ciężki tydzień za mną. Dużo pracy w robocie i w domu. Piątek 13 dał się we znaki. Auta nie mogłam odpalić rano. Akumulator padł :) Leo od tygodnia narzeka na ból pięty. Smarujemy, zawijamy bandaż i nic. Może w weekend noga odpocznie bo pogoda nie sprzyja uprawianiu sportów. Wczoraj umówiłam go na dzieci zdrowe w przychodni, najbliższy wolny termin 25 września... Jeszcze moja Babcia na półpaśca :/

    Frut, kciuki mocne :*

    Króliczku, trzymaj mi się tam! :*

    U mnie okres trwał 3 dni. Wczoraj już tylko plamienie, dziś 5dc i cisza. Czyżby biopsja pomogła na plamienia 🧐 Czekam na rozwój sytuacji.

    Czytałam Was i lajkowałam, ale nie miałam weny na odpisywanie. Lecimy robić śniadanko i sobotnie sprzątanie czas start 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 09:53

    Frutellka , Paula9463 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 14 września, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, z tym bólem pięty skojarzyła mi się choroba Haglunda-Severa. Miał robione RTG? Nie chce absolutnie straszyć, ale warto zdiagnozować pod tym kątem. Jest to całkowicie wyleczalne, ale trzeba oszczędzać tą nogę 🙂

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
‹‹ 3408 3409 3410 3411 3412 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ