Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7450 16501

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metka, tulę 🫂

    Czekam na resztę! ✊

    metkamniedrapie_87 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też biało. I tym samym równiutkie pół roku starań w pizdu, eh. Mam dość.

  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę mocno! 🫂😘

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    U mnie też biało. I tym samym równiutkie pół roku starań w pizdu, eh. Mam dość.

    🫂🫂🫂 domyślam się co możesz czuć, bo u mnie 1cs, a czuję się jak 💩.
    Macie jakąś jednoznaczną diagnozę przyczyny trudności?

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    metkamniedrapie_87 wrote:
    🫂🫂🫂 domyślam się co możesz czuć, bo u mnie 1cs, a czuję się jak 💩.
    Macie jakąś jednoznaczną diagnozę przyczyny trudności?

    Ja dopiero pod koniec grudnia zaczęłam badać cokolwiek a mąż do tego dojrzewa 😅

    Chyba muszę wrócić do picia i palenia bo jak wiele z Nas zauważyło jakoś patologia nie ma problemów z rozmnażaniem się.. A ja im zdrowszy tryb życia prowadzę tym większa chujnia. Nie rozumiem tej zależności 😆

  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂

    @Anka @metka tulę dziewczyny najmocniej 😞🫂🫂

    metkamniedrapie_87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;*

    Metka, Anka, tak mi przykro... Jadę każdą wyściskać ;*

    Motylku, cudowne informacje :)

    Carolina, podeślij wyniki :)

    Edithka, czekam niecierpliwie na relacje z wizyty :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2024, 07:07

    metkamniedrapie_87, nick nieaktualny, Edithka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Ja dopiero pod koniec grudnia zaczęłam badać cokolwiek a mąż do tego dojrzewa 😅

    Chyba muszę wrócić do picia i palenia bo jak wiele z Nas zauważyło jakoś patologia nie ma problemów z rozmnażaniem się.. A ja im zdrowszy tryb życia prowadzę tym większa chujnia. Nie rozumiem tej zależności 😆


    Mam tak samo 😂 poprzednie ciąż zaszłam paląc, rzucałam odrazu po pozytywnym teście… a teraz - o - dupa!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metka, Anka 🫂🫂🫂 skoro już tak, to niech szybko 🙊🙊 przychodzą i zaczynajcie nowy cykl ☺️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    metkamniedrapie_87 wrote:
    Mam tak samo 😂 poprzednie ciąż zaszłam paląc, rzucałam odrazu po pozytywnym teście… a teraz - o - dupa!

    🫂
    Było rzucać? 😜🤣

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule za biele 🫂🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2024, 07:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka przytulam za biel. Ale będzie jeszcze pięknie❤

    Butterfly23 super wiadomość.

    nick nieaktualny, Butterfly23 lubią tę wiadomość

  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Metka, Anka 🫂🫂🫂 skoro już tak, to niech szybko 🙊🙊 przychodzą i zaczynajcie nowy cykl ☺️


    Tak, tak byle nie za szybko, bo owulacja musi być dopiero w kolejny weekend jak już bede u M 😂

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7450 16501

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, Ciebie też tulę 🫂

    U mnie dziś na śniadanie omlet waniliowy z borówkami 🥰

    nick nieaktualny, Liyss🧚🏻, Myszkaaa20, nick nieaktualny, Muuu., Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Anka, Ciebie też tulę 🫂

    U mnie dziś na śniadanie omlet waniliowy z borówkami 🥰
    brzmi pysznie :)

    a ja taka mądra, że nie wzięłam śniadania do pracy, mam tylko jogurt i banana, chociaż bym wzięła trochę orzechów to byłoby lepiej

  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1695 3253

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @metka @Anka tulę za biele 💙 niech szybko przychodzi nowy cykl.

    Melduję się pod kibelkiem u pozostałych dziewczyn ✌️

    nick nieaktualny, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
  • Sofka88 Autorytet
    Postów: 352 653

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przytulam za biele, dajcie sobie czas na przetrawienie tego i chwilę i smutku ruszamy dalej.
    Mam wrażenie że nikt nie zeozumie staraczki co druga staraczka.
    Wczoraj mówiłam zapłakana przyjaciółce o wynikać małża i że cel jest coraz bardziej odległy a ona że na luuuzie odblokujcie głowy i przyjdzie kiedys na nas czas. Samo w sobie to zdanie mnie frustruje bo kiedyś to może nastąpić a może nie, i jeśli staram się o coś teraz to nie chce tego w tak odległym kiedyś .😂

    Pomijam fakt że ona była w furii, rozpaczy, codziennie płakała że nie będzie jej dane mieć dziecka i pocieszałam ją godzinami a starała się uwaga 2 cykle i za 3 zaszła. Więc czasem się zapomina o frustracji i smutku które towarzyszą staraniom i łatwo wypowiada słowa że aaaa nie smuć się kiedyś się uda.

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metka, Anka przytulam Was dziewczyny 🫂🫂🫂
    Czasami na TO szczęście trzeba trochę dłużej poczekać ale przyjdzie ❤️
    Czekam na kolejne dziewczyny i chyba wstaje robić kawkę ☕

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofka88 wrote:
    Dziewczynki przytulam za biele, dajcie sobie czas na przetrawienie tego i chwilę i smutku ruszamy dalej.
    Mam wrażenie że nikt nie zeozumie staraczki co druga staraczka.
    Wczoraj mówiłam zapłakana przyjaciółce o wynikać małża i że cel jest coraz bardziej odległy a ona że na luuuzie odblokujcie głowy i przyjdzie kiedys na nas czas. Samo w sobie to zdanie mnie frustruje bo kiedyś to może nastąpić a może nie, i jeśli staram się o coś teraz to nie chce tego w tak odległym kiedyś .😂

    Pomijam fakt że ona była w furii, rozpaczy, codziennie płakała że nie będzie jej dane mieć dziecka i pocieszałam ją godzinami a starała się uwaga 2 cykle i za 3 zaszła. Więc czasem się zapomina o frustracji i smutku które towarzyszą staraniom i łatwo wypowiada słowa że aaaa nie smuć się kiedyś się uda.

    No tak, bo najwięcej mają do mówienia o "wyluzowaniu" te które zaszły szybko albo właśnie są w ciąży 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że wczoraj:
    Woda 1.5 l ✅️
    Kroczki 10 254 ✅️
    Czysta micha ✅️

    Nie udało się zasiąść na macie, dzisiaj nadrobię i zaraz rozkładam 😊

    Myszkaaa20, Sunnysunsun, aszin, nick nieaktualny, goska000, Muuu., klaudia_23, Liyss🧚🏻, ezra, karola_b, Edithka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Butterfly23, blador2, kasia97, Sarka94, Wenka lubią tę wiadomość

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ