Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Skrzydlata Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola - trzeba było powiedzieć ginekologowi, że jak się chce mieć dziecko to ciężko w dni płodne nie myśleć o tym, że chce się je mieć. Prrzecież wiadomo, że podczas <3 nie myśli się w kółko o ciąży tylko o przyjemności, ale wydaje mi się, że ten czas oczekiwania do płodnych to jest dla starających się często stres i ciężko się tego wyzbyć. Mnie na przykład ciężko się było najpierw wyzbyć przypominania mojemu M w "zaplanowane dni" o <3, bo to go stresowało. W sumie to stresuje go jakiekolwiek planowanie, ale jakoś nie umiem starań zostawić kwestii przypadku.

marciaa lubi tę wiadomość

21 cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - 5.07.2020 - II pozytyw :D <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)
    klz9df9hky1u0cac.png
    f2w343r8ud6tzj4z.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś ma sposób na to, żeby głowę odciąć podczas starań od myśli o zachodzeniu w ciążę to ja poproszę. Bo jestem już na skraju zwariowania. Straciłam nadzieję, że tak normalnie od zwykłego bzykania zajdę w ciążę :/

marzymisie lubi tę wiadomość

• BitterSweetSymphony Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karissa moje gratulacje :D

Farmaceutka no to tym razem wysikamy 4 krechy :D Co Ty na to??

Arwi, Karissa lubią tę wiadomość

Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endometrioza IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo - część zrostów usunięta, aktywna endo + zapal. bakteryjne --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo - usunięte wszystkie zrosty, przywrócona prawidłowa anatomia, sprawdzenie drożności jajowodów - oba drożne, zastosowanie żelu przeciwzrostowego

15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(

29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
  • farmaceutka77 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie inaczej:)
    Przybij pione;D

Arwi, BitterSweetSymphony lubią tę wiadomość

xnw4krnt7935gj3w.png
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak mija Wam dzien? :) Do mnie przyjechala mlodsza siostra na kilka dni bo rzadko sie widujemy. Mieszkamy w innych miastach-wsiach ;) u mnie kiepsko troche... @ na 100% przyjdzie bo brzuch pobolewa dalej i piersi przy dotyku coraz mocniej bola ;/ ach trzeba sie nastawiac na @ i zaczac starania od wrzesnia od poczatku :(
    Karissa gratuluje!milo jest wiedziec ze mimo ze Tobie sie nie udalo to ktos inny moze sie cieszyc i mozna sie cieszyc z czyjegos szczescia :)

Zakrecona nie mozemy sie poddawac:) dzidzius sam wie najlepiej jaki jest dobry moment dla niego, trzeba duuuzo relaksu i na pewno sie uda :) hmmm.. Tylko jak sie tu zrelaksowac:/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 16:24

[link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda no właśnie z tym relaksem największy problem. A do tego mam wrażenie, że wszystkie babki, które mijam na ulicy są w ciąży. Psychoza pełną gębą. Doszłam do wniosku, że chyba taki wkręt zaliczyłam z tym zajściem w ciążę jakbym w swoje urodziny w listopadzie miała przejść ekspresową menopauzę. Może właśnie w ten sposób los pokazuje mi, że w swoim życiu powinnam coś jeszcze zrobić zanim sprowadzę potomka na ten świat. Tak jeszcze trochę zaszaleć.

• Młoda19 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona o wlasnie, trzeba sie cieszyc teraz "wolnoscia" dopoki mozna bo potem juz nie bedzie tak latwo ;)
    Trzymam za nas kciuki :)

[link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • KarolaFasola Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze was tak zadreczma pytaniami :( ale czy po cytologi mozna plamic ? Ostatnio jak robilam to nic takiego nie bylo a teraz zauwazylam podbarwiony sluz :(

16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm

26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)

10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Skrzydlata Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po każdej cytologi lekarz mówił, że można plamić, ale nigdy tego nie miałam :)

21 cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - 5.07.2020 - II pozytyw :D <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)
    klz9df9hky1u0cac.png
    f2w343r8ud6tzj4z.png
  • vertigo Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Jak ktoś ma sposób na to, żeby głowę odciąć podczas starań od myśli o zachodzeniu w ciążę to ja poproszę. Bo jestem już na skraju zwariowania. Straciłam nadzieję, że tak normalnie od zwykłego bzykania zajdę w ciążę :/

ja mam całkiem tak, że odcinam głowę od zachodzenia w ciążę, ale nie wiem jaka jest na to recepta
    może to dlatego, że nie sprawdzam swojej płodności zupełnie, czasem jakiś śluz zaobserwuję, ale nie przykładam do tego uwagi - widzę tylko mniej więcej, że jest w tym momencie co trzeba
    staram się jakoś doprowadzić do zbliżenia w 14, 15 czy 16 dniu cyklu, i kilka dni przed oraz kilka dni po dla pewności. Jakoś się trafi :)

Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola wrote:
    Przepraszam ze was tak zadreczma pytaniami :( ale czy po cytologi mozna plamic ? Ostatnio jak robilam to nic takiego nie bylo a teraz zauwazylam podbarwiony sluz :(
    Ja czasem miałam plamienie czasem nie zależy od sposobu pobierania próbki. A czemu aż miesiąc będziesz czekać na wynik? Najpóźniej po tygodniu powinnaś mieć?

• KarolaFasola Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie wiem czemu tak dlugo ostatnio jak robilam to w tym samym miejscu i wyniki byly o wiele szybciej. W sumie moze beda szybciej tylko gin kazal mi sie zapisac na nastepna wizyte za mies.

16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm

26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)

10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo muszę poszukać mojego własnego sposobu na odcięcie głowy bo coraz bliżej mi do turnusu w wariatkowie. Chyba znów porzucę mierzenie temp i obserwacji i zajmę się sobą w zakresie fizycznym i psychicznym. W urodziny chcę być szczęśliwa sama ze sobą z ciążą czy też bez. To musi się udać!

• Dariaa Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    vertigo muszę poszukać mojego własnego sposobu na odcięcie głowy bo coraz bliżej mi do turnusu w wariatkowie. Chyba znów porzucę mierzenie temp i obserwacji i zajmę się sobą w zakresie fizycznym i psychicznym. W urodziny chcę być szczęśliwa sama ze sobą z ciążą czy też bez. To musi się udać!
    Jak będziesz jechać Na ten turnus zabierz mnie ze sobą plisss no ja tez w glowe dostaje

2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa w grupie raźniej ;) nie ma problemu ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turnus to my bedziemy miały, ale na porodówkę za 9 miesiecy :-) I tego się trzymamy!

ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

• marciaa Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w tym cyklu dużo daje że nie mierze temperatury

Bo tak to codziennie: spadła czy nie? Do tego każdy chwalił mój wykres ze ciążowy itd a jednak temperatura spadła i dupa.
    Wiec w tym cyklu nie mierze i czuje się z tym świetnie :)

Kochamy się kiedy mamy ochotę :)

ZakreconaŻona, Agula92, Karissa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa bardzo dobre podejście i z takim samym zamierzam rozpocząć kolejny :)

• marciaa Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Marciaa bardzo dobre podejście i z takim samym zamierzam rozpocząć kolejny :)

Najchętniej odcielabym się jeszcze od forum wtedy bym jeszcze mniej myślała ale nie umiem was zostawić :):)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem i od tego potrzebne jest odcięcie ;) ale w razie co zawsze będziemy czekać na Ciebie :)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego