X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne poważny spadek libido
Odpowiedz

poważny spadek libido

Oceń ten wątek:
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 27 maja 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2021, 14:18

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 10 lutego 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo dużo zależy od tego jaki ma się nastrój.... Jeśli nastrój na bara bara nie jest dobry, poza tym jeśli jesteśmy zmęczeni to nic dziwnego, że się nie chce jak się bierze tabletki.
    Ile mozna je brać bez efektów niepożądanych?

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 17 lutego 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozeczka wrote:
    No bo dużo zależy od tego jaki ma się nastrój.... Jeśli nastrój na bara bara nie jest dobry, poza tym jeśli jesteśmy zmęczeni to nic dziwnego, że się nie chce jak się bierze tabletki.
    Ile mozna je brać bez efektów niepożądanych?
    Ale pytasz się o tabletki anty czy moze o te na libido?

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tabletki na libido ;) No te libido therapy, kupiłam sobie, jestem w trakcie pierwszego opakowania i działa na mnie ale zastanawiam sie ile mozna je brać. Bo nie ma żadnej informacji na opakowaniu.

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ile potrzebujesz. Jest to ziołowy środek, tak wiec nie powoduje efektów ubocznych tak więc jest to bardzo bezpieczne.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 9 lutego 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam. Co pomogło
    ograniczenie stresu
    zmniejszenie pracy
    wybranie się raz na jakiś czas na kawkę i ciastko do restauracji (tak aby spędzić czas we dwoje i tylko we dwoje)
    jak również odrzucenie tabletek anty

    Mogę polecić również te zioła:
    https://loremvit.pl/produkt/libido-zmysly-i-sila/

    Mają dobry wpływ na libido).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2023, 11:24

  • Martis Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 marca, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre są też tabletki o nazwie feminam libido. To są jakieś Indiańskie zioła. Na mnie działały już po pierwszym użyciu. Polecam poszukać informacji o tym preparacie. Uszy do góry

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ