Forum Starając się - ogólne poważny spadek libido
Odpowiedz

poważny spadek libido

Oceń ten wątek:
  • dariina Autorytet

Wysłany: 27 maja 2019, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba za szybko oceniłam te tabl. :(Kilka dni szału i opadło... damnnnn :/

01.2018r. -01.2020 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza
    PAI hetero
    październik ->1 ivf próbujemy.. invimed kato
    kiepskie endo
    01.2020 biochemiczna.. x
  • Rozeczka Znajoma

Wysłany: 10 lutego 2020, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo dużo zależy od tego jaki ma się nastrój.... Jeśli nastrój na bara bara nie jest dobry, poza tym jeśli jesteśmy zmęczeni to nic dziwnego, że się nie chce jak się bierze tabletki.
    Ile mozna je brać bez efektów niepożądanych?

• Vienne Koleżanka

Wysłany: 17 lutego 2020, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozeczka wrote:
    No bo dużo zależy od tego jaki ma się nastrój.... Jeśli nastrój na bara bara nie jest dobry, poza tym jeśli jesteśmy zmęczeni to nic dziwnego, że się nie chce jak się bierze tabletki.
    Ile mozna je brać bez efektów niepożądanych?
    Ale pytasz się o tabletki anty czy moze o te na libido?

• Rozeczka Znajoma

Wysłany: 18 lutego 2020, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tabletki na libido ;) No te libido therapy, kupiłam sobie, jestem w trakcie pierwszego opakowania i działa na mnie ale zastanawiam sie ile mozna je brać. Bo nie ma żadnej informacji na opakowaniu.

• Vienne Koleżanka

Wysłany: 19 lutego 2020, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ile potrzebujesz. Jest to ziołowy środek, tak wiec nie powoduje efektów ubocznych tak więc jest to bardzo bezpieczne.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego