Forum Starając się - ogólne poważny spadek libido
Odpowiedz

poważny spadek libido

Oceń ten wątek:
  • dariina Autorytet

Wysłany: 27 maja 2019, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba za szybko oceniłam te tabl. :(Kilka dni szału i opadło... damnnnn :/

01.2018r. histeroskopia Zespół Ashermana, cewnik Foleya
    03.2018r. histeroskopia diagnostyczna
    03.2018r. drożność jajowodów OK
    11.2018r. histeroskopia, usunięcie zrostów.
    amh 3,55
    02.2019r. SonoHSG Zrosty Zrosty.. , niedrożne jajowody
    04.04 histeroskopia, zrosty, adenomioza Usunięto +drożność OK
    11.04 histeroskopia again.. levosert wkładka
    30.07 histeroskopia usunięta wkładka Wszystko OK
    08 cykl na estrofem
    6.09 histeroskopia zrosty, adeno :( usunięto, za miesiąc kontrol histero
    9.10 histero -jest ok :D
    październik ->1 ivf próbujemy.. invimed kato
    01.2020 biochemiczna.. x
  • Rozeczka Debiutantka

Wysłany: 10 lutego, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo dużo zależy od tego jaki ma się nastrój.... Jeśli nastrój na bara bara nie jest dobry, poza tym jeśli jesteśmy zmęczeni to nic dziwnego, że się nie chce jak się bierze tabletki.
    Ile mozna je brać bez efektów niepożądanych?

• Vienne Koleżanka

Wysłany: 17 lutego, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozeczka wrote:
    No bo dużo zależy od tego jaki ma się nastrój.... Jeśli nastrój na bara bara nie jest dobry, poza tym jeśli jesteśmy zmęczeni to nic dziwnego, że się nie chce jak się bierze tabletki.
    Ile mozna je brać bez efektów niepożądanych?
    Ale pytasz się o tabletki anty czy moze o te na libido?

• Rozeczka Debiutantka

Wysłany: 18 lutego, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tabletki na libido ;) No te libido therapy, kupiłam sobie, jestem w trakcie pierwszego opakowania i działa na mnie ale zastanawiam sie ile mozna je brać. Bo nie ma żadnej informacji na opakowaniu.

• Vienne Koleżanka

Wysłany: 19 lutego, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ile potrzebujesz. Jest to ziołowy środek, tak wiec nie powoduje efektów ubocznych tak więc jest to bardzo bezpieczne.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.