X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:10

    Musik lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj jak wspomnialam. To skromna wersja. Przy mega wypasnych kolacjach na specjalne okazje potrzbujemy 2 talerzy (jeden plaski, drugi gleboki) no i salatka jest wtedy oddzielnie.

  • Agata25 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo się chyba załamałam... Odebrałam dziś wyniki badań: progesteron 1,20 w 23dc,Prolaktyna 29,2.. w lab. nie podano mi norm a wizytę mam za 2 tyg..z dzidziusia wtym cyklu też nici... ech.. :(

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata a ile dni po ovu byłaś?

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata25 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie bo się chyba załamałam... Odebrałam dziś wyniki badań: progesteron 1,20 w 23dc,Prolaktyna 29,2.. w lab. nie podano mi norm a wizytę mam za 2 tyg..z dzidziusia wtym cyklu też nici... ech.. :(
    Wyniki świadczą o cyklu bezowulacyjnym. Prolaktyna trochę za wysoka według norm 5-25 ng/ml.
    Ile dni po owu robiłaś badanie? Jak długie masz cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 21:25


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka padłam z wrażenia :) Otwórz firmę kateringową. Jeśli mieszkałabyś w Polsce to byłabym pierwszym klientem :)

    Edit: to nie jest ironia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 21:25

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka nie mieszka w pl JoHanna .... Menu ...bogate ...bardzo bogate...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna to moj bardziej gotuje (jego kuchnia jest pyszna) Ja to od ciast jestem bardziej... Zreszta chwalilam sie blogiem ostatnio ;P

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Cytrynka nie mieszka w pl JoHanna .... Menu ...bogate ...bardzo bogate...

    U nas to norma. Moj gotuje więcej niz ja, wiec zmuszona jestem (ale nie przeszkadza mi to) do jedzenia kuchni bliskiego wschodu.

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    U nas to norma. Moj gotuje więcej niz ja, wiec zmuszona jestem (ale nie przeszkadza mi to) do jedzenia kuchni bliskiego wschodu.


    Taki kucharz to skarb...ja lubie gotowac ale takie ilosci rzadko...inczej..od swieta lub jak mam wene...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my staramy sie w kazdy wolny dzień. Tylko ciężko o nie. Bo ja sama ryzu np nie ugotuje. Czy okry. A moj ma tylko 1 dzien wolny w tygodniu.

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Cytrynka nie mieszka w pl JoHanna .... Menu ...bogate ...bardzo bogate...
    Wiem wiem że nie w Polsce... Pisze przecie że gdyby mieszkała... Zajrze na Twój blog, może się czymś zainspiruje i upichcę :)

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    Wiem wiem że nie w Polsce... Pisze przecie że gdyby mieszkała... Zajrze na Twój blog, może się czymś zainspiruje i upichcę :)

    Przepraszam ja zle doczytalam...literki sie mieszaja ...starosc nie radosc..

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, żegnam sie na dwa dni, niech tu jakieś powstańce sie pojawią jak wrócę bo normalnie wstyd!
    Powstańca wszystkim życzę! Mua!

    Agata25 lubi tę wiadomość

  • Agata25 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Agata a ile dni po ovu byłaś?
    Byłam mniej wiecej jakieś 9dpo.. cykle udało mi sie wynormowac na ok 30-32... aczkolwiek róznie to bywa bo mam wstrętne PCO..

  • Agata25 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Ali nie dziękujemy żeby nie zapeszyć:) i czekamy za dwa dni :)

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia, MamoAli :) jak wrócisz zerknij na mój wpis o wizycie u gina, może Ty coś wymyślisz ;) albo jakiego Bogusława namber tu podeślesz ;)

    Cytrynka, pyszności! a to jest bez glutenu i laktozy, nie? aż się zaśliniłam (to po to te śliniaki, JoHanna ;))

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 10 listopada 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper bez dodatku zadnych mąk wiec chyba bez glutenu. Co do laktozy to nie wiem czy melasa z granata jej nie ma bo lekko slodki posmak. No i kurczak masala mial cukier w skladzie.


    Edit. Ryz jest z garscia makaronu, ale to zawsze mozna ominac lub bezglutenowyn zastapic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 23:37

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 10 listopada 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety, może na starość w końcu nauczę się pichcić, bo widzę, że nawet na bezglutenie można sobie dogadzać :D
    jezdem tumokiem kuchennym, ale ze sporą chęcią do czynienia poprawy :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 listopada 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezgluten jest spoko. Sama myśle zeby na to przejść. Chociaz jeszcze sie bronie bo uwielbiam pączki ;)

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ