X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 listopada 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to? Spia wszystkie?


    Gdzie Ci powstancy?

  • Elza :) Autorytet
    Postów: 311 263

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie... słyszałam, że dzisiaj miał być wysyp powstańców. A tu taka cisza?

    Która pochwali się dzisiaj powstańcem ?

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj późnym wieczorem wysikałam dwie kreski
    http://zapodaj.net/images/65c8c4244e80c.jpg
    :P

    malika89, ktosiowa, Vesper, Dagers, myshka84, Elza :), kattalinna, lu.iza, emilanka lubią tę wiadomość

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta! Do boju!

    Marta.83 lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest ! Zrobie powstańca 11 listopada ! Będzie bohaterem narodowym w moim domu :D

    Dagers, malika89 lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, kibicuję :D

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a co sądzicie o moich trzech identycznych z rzędu temperaturach?
    Równiuteńko 36,80...

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj śpię! Taki dzien, w koncu mogłam poleżeć do 12 w łożku. :) ja sie wyparlam na pytonga, zero ochoty, PSM rośnie, za tydzien pewnie @ zawita, brak zgrania totalnie, ;( brak termometru- ciagle zapominam kupic, w ogole depresyjnie :( dzis zapale w kominku - humor mi sie poprawi, zrobie ciasto chatkę baby jagi i bede zajadać a cukry beda mi sie odkładać w oponce, a co! ;)

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że oblałam test. Dosłownie i w przenośni. Negatyw.
    Na pocieszenie piekę sobie kaczkę z jabłkami :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Dziewczynki, a co sądzicie o moich trzech identycznych z rzędu temperaturach?
    Równiuteńko 36,80...
    ja dziś patrzyłam na Twój wykres, te stałe temp to u mnie też bywają, ale dziwi mnie, dlaczego nie zaznaczyło Tobie owulacji na niedzielę...

    malika89 lubi tę wiadomość

  • Elza :) Autorytet
    Postów: 311 263

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bar... chyba jeszcze za wcześnie na testowanie:) oby z tego jeszcze powstał powstaniec :***

  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza :) wrote:
    Bar... chyba jeszcze za wcześnie na testowanie:) oby z tego jeszcze powstał powstaniec :***

    Według monitoringu dziś ma 13 dpo, a moja faza lutealna ma zazwyczaj 12 dni, więc chyba nie za wcześnie. Na razie nie pozostaje mi nic jak cierpliwie poczekać :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Dziewczynki, a co sądzicie o moich trzech identycznych z rzędu temperaturach?
    Równiuteńko 36,80...

    ja bardzo często miałam kilka dni z rzędu takie same temp....czasem miałam 3 dni np 36,7, póżniej skoczyłona 36,8 i też utrzymywało się 2-3 dni...także to chyba nic nie oznacza.
    tym razem mam po raz pierwszy temp co dzień inną, wygląda jak wykres ekg i własnie za moimi starymi temp tęsknię:)

    malika89 lubi tę wiadomość

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, a u mnie 8 dc i śluz płodny już się pojawił. Właściwie od wczoraj jest. Znowu będę go miała przez pół cyklu jak ostatnio. A do owu jeszcze daleko chyba...


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka - wow!!!!!!!!!!! Ale danie :-O Gdzie Ty to wszystko mieścisz w swoim brzuszku? A przepraszam, że zapytam, ale jakiej narodowości jest Twój TZ i gdzie mieszkacie? Bo kuchnia oryginalna, trzeba przyznać :))))

    A właśnie - jak z tą prolaktyną? Nie ma znaczenia, kiedy się oznacza? Bo miałam zakodowane, że 3-5 dc. Dawno już jej nie oznaczałam, a jutro chciałabym machnąć progesteron, betę i tarczycowe, więc mogłaby od razu sprawdzić.

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek prolaktynę niezależnie od dnia cyklu można badać.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Cytrynka - wow!!!!!!!!!!! Ale danie :-O Gdzie Ty to wszystko mieścisz w swoim brzuszku? A przepraszam, że zapytam, ale jakiej narodowości jest Twój TZ i gdzie mieszkacie? Bo kuchnia oryginalna, trzeba przyznać :))))

    A właśnie - jak z tą prolaktyną? Nie ma znaczenia, kiedy się oznacza? Bo miałam zakodowane, że 3-5 dc. Dawno już jej nie oznaczałam, a jutro chciałabym machnąć progesteron, betę i tarczycowe, więc mogłaby od razu sprawdzić.

    Moj facet jest Kurdem. A mieszkamy w UK. A w brzuszku mieszcze wszystko bardzo dobrze. I jeszcze dopycham czekoladą zazwyczaj ;)
    Pewnie dlatego moj brzuszek jest w ciazy. Spozywczej.
    Kuchnia to jak pisalam wyzej. Bliski wschod. Bo oni wszyscy maja bardzo podobne dania.
    Najlepsze sa jak dla mnie suszone morele gotowane z uprazona cebulka. Na sniadanko jak znalazl ;) smaczne i super czysci zoladek ;)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Najlepsze sa jak dla mnie suszone morele gotowane z uprazona cebulka. Na sniadanko jak znalazl ;) smaczne i super czysci zoladek ;)
    WOW!!!! Brzmi kosmicznie :-O To jest zawsze dla mnie niesamowite w kuchniach zupełnie innych kultur - moja wyobraźnia nawet nie ogarnia, jaki to może być smak :)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znajde to podrzuce przepis. Jest naprawde dobre. I szybkie ;) jak sie JaKup na mnie obraza to pomaga od reki.

    pepsunieczka, kattalinna lubią tę wiadomość

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 11 listopada 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak moj JaKup sie zapiera non stop wiec tez zerkne na przepis chetnie a i fakt ciekawosc smaku...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ