X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pożegnanie
Odpowiedz

pożegnanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny moje starania z wami uważam za zakończone, nie mam już siły, czuję się jak wrak, co miesiąc wielkie nadzieje i jeszcze większe rozczarowania, już prawie dwa lata starań za mną i co z tego mam - dwa poronienia, to nie tak miało być, miałam być szczęśliwą mamą, cieszącą się z każdego dnia latającęgo brzdąca obok, a zamiast tego co mam? -doła, pogłębiającego się z miesiąca na miesiąc, nie mam siły już na dalsze starania, poddaję się, skoro nie jest mi pisane być mamą to trudno, muszę się z tym jakoś pogodzić, wiem, że nie będzie to łatwe, bo jest mi cholernie ciężko, ale chyba nie mam wyjścia, pewnie nie obędzie się bez pomocy psychologa, bo jeszcze w tak złym stanie chyba nigdy nie byłam :(
    Życzę wam wszystkim powodzenia może chociaż wam się uda!!!!!!!

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi może tak całkiem nie rezygnuj z forum. Ja wierze, że wszystko sie jeszcze jakoś ułoży. Dużo tutaj na forum jest kobiet co maja sytuację bardzo podobną do twojej, ale sie nie poddają mimo wszystko i wierzą.
    Ja wierze że się uda, trzeba tylko czasu na wszystko

    aniczka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi, jak czujesz, że musisz odpuścić, to odpuść sobie! może Twój organizm potrzebuje wyciszenia, byś ciągle nie myślała tylko o jednym - ciąża... baraszkuj z m dla przyjemności, jeżeli miałoby Ci to pomóc - idź do psycholaga, naucz się cieszyć życiem... i czuję, że właśnie wtedy dostaniesz niespodziankę od życia i w twoim brzuszku zamieszka nowe życie!
    a jak masz i potrzebę z nami popisać, to pisz! zawsze tutaj znajdziesz cieple słowo!
    tulam gorąco, buziam i trzymaj się Kochana:*

    Dodi, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za miłe słowa, narazie muszę sie wypłakać i wygadać, może jak się uspokoję to zajrzę tu czasami.... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj fifi... będę na Ciebie czekać... a jeszcze bardziej na pozytywne wieści o fasolince:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi masz prawo czuć się rozgoryczona i zła na cały ten świat . Masz prawo płakać. Masz prawo walić pięścią w stół i złościć się . Wiem co czujesz . Zajrzyj do mnie do pamiętnika .
    Proszę cię o jedno nie poddawaj się .

  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    Cześć dziewczyny moje starania z wami uważam za zakończone, nie mam już siły, czuję się jak wrak, co miesiąc wielkie nadzieje i jeszcze większe rozczarowania, już prawie dwa lata starań za mną i co z tego mam - dwa poronienia, to nie tak miało być, miałam być szczęśliwą mamą, cieszącą się z każdego dnia latającęgo brzdąca obok, a zamiast tego co mam? -doła, pogłębiającego się z miesiąca na miesiąc, nie mam siły już na dalsze starania, poddaję się, skoro nie jest mi pisane być mamą to trudno, muszę się z tym jakoś pogodzić, wiem, że nie będzie to łatwe, bo jest mi cholernie ciężko, ale chyba nie mam wyjścia, pewnie nie obędzie się bez pomocy psychologa, bo jeszcze w tak złym stanie chyba nigdy nie byłam :(
    Życzę wam wszystkim powodzenia może chociaż wam się uda!!!!!!!

    doskonale cie rozumiem. ja oczekuje na moj cud ponad 3 lata. Jeszcze go nie widać. 1 rok to byla wielka ekscytacja, 2 rok załamanie nerwowe,ból, płacz
    3 rok, jeszcze wieksze załamanie, zaniedbałam sie totalnie, odizolowałam od ludzi (wszyscy znajomi maja dzieci)do kazdego malam pretensje, zazdrościłam wszystkim wokół.
    jednak od 2 mies staram sie wyciszyc, nabrałam dystansu choc przez chwilkę, nie wiem na jak długo.dalej mierze tempke, obserwuje swoje cialo ale przetłumaczyłam sobie ze sie wykoncze jak bede rbic tak dalej. Pamietaj ze nie jestes sama. my swietnie tu rozumiemy co przechodzisz. Dzieki kochanym kobitkom na tym forum- nabrałam siły. Wiem ze kazda szczerze mi tu zyczy(nie to co znajomi) bo kazda wie przez co przechodzi. Zycze tobie spełnienia cudu.

    Eavonne, martula lubią tę wiadomość

  • madzia Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    dziękuje za miłe słowa, narazie muszę sie wypłakać i wygadać, może jak się uspokoję to zajrzę tu czasami.... :-(

    i wiesz jak to ze znajomymi.. inni lepiej zycza inni gorzej.
    Mi pomogło, ze mogłam sie wypłakać moim dziewczynkom na forum. Tu nikt mnie nie oceniał, albo nie mówił"daj spokój, bedzie ok" "wyluzuj" "ta znów beczy"

    Tu kazda sie rozumie.
    Ja się czuję jak w ogromnej grupie wsparcia. Na koniec cyklu moge sobie pobiadolić, wyryczeć i zawsze usłyszę miłe słowo. Mi to pomaga.
    Masz ochote: płacz Każda z nas wie co przechodzisz i co lezy tobie na serduszku.

    lolka83, Mart768 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi jak poczójesz potrzebę i siłę w sobie żeby wrócić to zapraszamy z powrotem!!!
    Trzymam kciuki żeby przyszła ci siła do dalszej walki!!!I żeby w końcu fasolka kiełkowała 9 miesięcy w tobie!!!:-)

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 20 lutego 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloooooo, wróciłam, pożegnanie wycofuję, udaaaaaaaaałoooooo się :-D zrobiłam dziś teścik a tu druga jaśniutka kreseczka, no to biegiem po drugi, kolejna kreseczka, telefon do ginekolog kazała zrobić
    b-HCG i znów pozytyw 15,56 mlU/ml, co ozn 4 tydzień :-) chyba moja ostatnia załamka i podjęcie decyzji o totalnym odpuszczeniu w staraniach była jak najbardziej trafiona :-) teraz tylko czekanie czy będzie wszystko ok, po moich ostatnich poronieniach w 4 i 6 tygodniu, mam nadzieje, że taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy i szczęśliwie dotrę do 9 miesiąca. Trzymam kciuki.
    Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!

    Libra, Rucia, Ilona, Malvinka, Rybka810, Anka-Skakanka, Paulina1986, Effcia28, Amicizia, Anette, agaciaz, AGA 30, Wosebka, Dodi, karolaa, Foto_Anna, Mart768 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje!!!! :)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 lutego 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje fifi :-)ciesze sie bardzo ze Tobie sie udalo!!! ja staram sie ponad 2 lata o dziecko i nic z tego nie wychodzi a wiec wiem przez co przechodzilas. Tez mam chwile zalamania zwatpienia i braku jakiejkolwiek nadziei i zastanawiam sie dlaczego mnie to spotyka skad ta niesprawiedliwosc ale coz takie jest zycie. Trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo wporzadku i zeby te 9 miesiecy bylo najcudowniejszym czasem dla Ciebie :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    Heloooooo, wróciłam, pożegnanie wycofuję, udaaaaaaaaałoooooo się :-D zrobiłam dziś teścik a tu druga jaśniutka kreseczka, no to biegiem po drugi, kolejna kreseczka, telefon do ginekolog kazała zrobić
    b-HCG i znów pozytyw 15,56 mlU/ml, co ozn 4 tydzień :-) chyba moja ostatnia załamka i podjęcie decyzji o totalnym odpuszczeniu w staraniach była jak najbardziej trafiona :-) teraz tylko czekanie czy będzie wszystko ok, po moich ostatnich poronieniach w 4 i 6 tygodniu, mam nadzieje, że taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy i szczęśliwie dotrę do 9 miesiąca. Trzymam kciuki.
    Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!

    fifi:) ale super:) ja Cię kręcę:)
    I pamiętaj... pierwsza to Ci przepowiedziałam tutaj ja:) LIBRA:) ależ się cieszę:)
    tak jak pisałam wyżej "będę na Ciebie czekać... a jeszcze bardziej na pozytywne wieści o fasolince:*" i się doczekałam:)
    teraz możesz chuchać i dmuchać na swą koleżankę, by i jej się cosik z tego wykresu wykluło:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 17:45

    fifi, Effcia28, Amicizia, Dodi lubią tę wiadomość

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi gratuluję ;) !!!ale Ci fajnie...ech,ze mnie się tak nie udaje no....

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję fifi! To niesamowite!

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    Heloooooo, wróciłam, pożegnanie wycofuję, udaaaaaaaaałoooooo się :-D zrobiłam dziś teścik a tu druga jaśniutka kreseczka, no to biegiem po drugi, kolejna kreseczka, telefon do ginekolog kazała zrobić
    b-HCG i znów pozytyw 15,56 mlU/ml, co ozn 4 tydzień :-) chyba moja ostatnia załamka i podjęcie decyzji o totalnym odpuszczeniu w staraniach była jak najbardziej trafiona :-) teraz tylko czekanie czy będzie wszystko ok, po moich ostatnich poronieniach w 4 i 6 tygodniu, mam nadzieje, że taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy i szczęśliwie dotrę do 9 miesiąca. Trzymam kciuki.
    Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!

    Fifi, to po prostu taki szczesliwy miesiąc :). Codziennie nowe fasolki!

    fifi lubi tę wiadomość

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie :-D Moja rada dla was wszystkich odpuśćcie, nie stresujcie, nie myślcie o tym, macie mój przykład :-D poszłam na imprezę ze znajomymi, nie ukrywam, że popiłam, kolejny weekend znów impreza, nie myślałam o dziecku ani chwilę, a tu proszę jaka niespodzianka :-D blokada psychiczna to chyba jednak największy problem.... coś w tym jest....
    Tak więc powodzenia dla wszystkich!!!!! Trzyyyyymam mocno kciuki :-D

    Libra, Amicizia lubią tę wiadomość

  • Rybka810 Koleżanka
    Postów: 44 22

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje fifi ;) Cieszymy się twoim szczęściem ;)

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fifi, ale historia, że też nie umiem się podłamać i dać sobie spokój ze staraniami...achh To mówisz, żeby dać sobie z tym wszystkim spokój..?

    Bardzo Ci gratuluje i życzę szczęśliwego rozwiązania!:)

    Effcia28, fifi lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje fifi :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ