X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie mój wie jak mam ochotę a go nie ma w domu to po powrocie normalnie mu mówię że niestety kochanie,późno wróciłeś to musiałam sobie zrobić dobrze i tak samo jak ja czasami nie mam siły to bez krępacji mówię mu żeby poszedł do łazieneczki się wyluzować bo dziś ni dy ry dy :P ::)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chętnie chętnie. ale w sumie tylko z czajnis. on ci mój najlespzy przyjaciel. były czasy że my tak ze 3 razy dziennie jak mnie broszka swędziała. i on już bidok nie mógl to ja dawaaaj do szuflady z kluczem! ale to już jak poszedł do pracy, żeby mu przykrości nie robić że tyle się nawygibywał a ja nie dosżłam....

    kocham gaszka, ale kocham też mojego czajnis frjend. co zrobić. trzeba się sobą czasami dzielić


    aaaaaaaaaaaa, wracam do roboty.....

    Gośśśka, felice gatto lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ale się uśmiałam czytając Was ;) My ostatnio z moim małżonem ostro baraszkujemy, bo zmieniliśmy taktykę - zamiast mierzyć, sprawdzać i wyliczać po prostu się bzykamy :) I jest o niebo lepiej.

    A tak a'propos lodzików - ja tam lubię i wiem, że mojemu się to bardzo podoba. Podobno sperma to naturalny eliksir młodości ;) A na poprawę smaku polecam sok ananasowy. Działa! :)

    berry lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sperma dobrze na skore dziala :P wiec okladyn z chlopa jak najbardziej :P

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Podobno sperma to naturalny eliksir młodości ;)

    Dlatego trzeba ja wcierac w piersi!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda troche na piersi :P w ciazy bede sobie wcierac :P albo juz po owulce :P

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam stosuję wewnętrznie, ale zewnętrzne też się zdarza ;) Dzisiaj mamy ciche dni, więc mizianka nie będzie.

    20110812580114.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho???!!!!

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zawsze myslalam ze to facet jest zawsze chętny na sex i napalony na zawolanie..A znam taka pare gdzie facet jest w lozku babą! Pati zawsze nam opowiada jak to ona jest napalona a z sexu nici bo go glowa boli bo jest zmeczony. Dobrze ze ja tak niemam. Nie robimy tego codziennie ale jak mój ma ochote to mu nigdy nie odmowie:-))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Kurcze zawsze myslalam ze to facet jest zawsze chętny na sex i napalony na zawolanie..A znam taka pare gdzie facet jest w lozku babą! Pati zawsze nam opowiada jak to ona jest napalona a z sexu nici bo go glowa boli bo jest zmeczony. Dobrze ze ja tak niemam. Nie robimy tego codziennie ale jak mój ma ochote to mu nigdy nie odmowie:-))
    jakbym o swoim czytala :P ja mojemu jeszcze nigdy nie odmowilam :P a on mi tak :P czasem go boli glowa albo jest naprawde zmeczony

    co do zawsze chetnych i napalonych.. to jest stereotyp.. to tez sa ludzie i tem moga miec gorszy dzien byc zmeczeni miec migrene... i ja nie uwazam zeby to robile z niego babe -__- niezle podjescie masz nie ma co... ja swojego chlopa nie uwazam za babe w lozku tylko dlatego ze boli go glowa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2013, 22:44

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Kurcze zawsze myslalam ze to facet jest zawsze chętny na sex i napalony na zawolanie..A znam taka pare gdzie facet jest w lozku babą! Pati zawsze nam opowiada jak to ona jest napalona a z sexu nici bo go glowa boli bo jest zmeczony. Dobrze ze ja tak niemam. Nie robimy tego codziennie ale jak mój ma ochote to mu nigdy nie odmowie:-))
    oj wyczuwam tu zdradę wcześniej czy później,współczuję koleżance ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2013, 10:34

    Puszysta lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    jakbym o swoim czytala :P ja mojemu jeszcze nigdy nie odmowilam :P a on mi tak :P czasem go boli glowa albo jest naprawde zmeczony

    co do zawsze chetnych i napalonych.. to jest stereotyp.. to tez sa ludzie i tem moga miec gorszy dzien byc zmeczeni miec migrene... i ja nie uwazam zeby to robile z niego babe -__- niezle podjescie masz nie ma co... ja swojego chlopa nie uwazam za babe w lozku tylko dlatego ze boli go glowa...
    no tak ale jeśli ma to miejsce non stop to może się to obrócić przeciwko niemu i tak samo jest u kobiet
    a tak przy okazji dzien dobry dziewczynki :D muszę się pochwalić że dziś 3 tygodniowy uropik zaczęłam :D :D :) a za oknem burza :(

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    no tak ale jeśli ma to miejsce non stop to może się to obrócić przeciwko niemu i tak samo jest u kobiet
    a tak przy okazji dzien dobry dziewczynki :D muszę się pochwalić że dziś 3 tygodniowy uropik zaczęłam :D :D :) a za oknem burza :(
    nie jest tak zawsze.... ale czasem facet ma prawo byc zebyt zmeczony czy moze bolec go glowa. kazdmy ma do tego prawo. i ja to akceptuje :) moj jak raz na dwa tygodnie powie ze go glowa boli to jakos nie czuje sie w tym zle i nie uwazam zeby robilo to z niego babe.... a ze jest zmeczony to norma... mi tam sex co 2 dzien albo co 3 odpowiada jak najbardziej. ja sobie nie wyobrazam seksu dzien w dzien albo dwa razy dziennie... ja bym sie wymeczyla a i pozadanie by zaniklo... przynajmjiej taka jest moja opinia

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    nie jest tak zawsze.... ale czasem facet ma prawo byc zebyt zmeczony czy moze bolec go glowa. kazdmy ma do tego prawo. i ja to akceptuje :) moj jak raz na dwa tygodnie powie ze go glowa boli to jakos nie czuje sie w tym zle i nie uwazam zeby robilo to z niego babe.... a ze jest zmeczony to norma... mi tam sex co 2 dzien albo co 3 odpowiada jak najbardziej. ja sobie nie wyobrazam seksu dzien w dzien albo dwa razy dziennie... ja bym sie wymeczyla a i pozadanie by zaniklo... przynajmjiej taka jest moja opinia
    masz racje ale ja nie mówię o takiej sytuacji co 2 tygodnie tylko o notarycznych zajściach tego typu :) ....... oj kiedy mój mi powie w końcu że go głowa boli hihihiihi,w 99% u mnie to jestem jednak ja :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie chodzilo tylko o bol glowy tylko wiele innych wymówek. I wiem ze jemu wystarcza raz w miesiącu. A jej nie.
    A znow mój kolega(inny) mowi ze jego zona bardzo zadko chce się kochac i z checia by mogl zaspokoić Patrycje bo tez zna ich sytuacje:-)))

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Mnie nie chodzilo tylko o bol glowy tylko wiele innych wymówek. I wiem ze jemu wystarcza raz w miesiącu. A jej nie.
    A znow mój kolega(inny) mowi ze jego zona bardzo zadko chce się kochac i z checia by mogl zaspokoić Patrycje bo tez zna ich sytuacje:-)))
    no a nie mówiłam :) :P moim zdaniem to jest kwestia czasu jak pójdzie w bok i wcale jej się nie dziwie, nie którzy myslą że po slubie bądź w wieloletnich związkach nie trzeba już się starać a to jest błędne myślenie
    współczuje twojej koleżance naprawdę :(

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolezance owszem wspolczuje.... ja pamietam jak mialam zapalenie macicy i przez miesiac zero seksu... ja czulam sie okropnie ze moj musi chodzic bez, ale on mnie wspieral, mowil ze jest ok ze poczeka... a mi bylo z tym zle.
    ale to jest inna sytuacja bo to choroba jednak.

    mam nadzieje ze kolezanka nie pojdzie na bok... jesli jest jej z nim zle powinni o tym porozmawiac i ewnetulanie sie rozstac...

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no mysle ze będą ze sobą mimo to. A mowi się ze sex w związku nie jest najważniejszy a jednak pełni wazna role!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Nie no mysle ze będą ze sobą mimo to. A mowi się ze sex w związku nie jest najważniejszy a jednak pełni wazna role!!!
    tak jest :) może po prostu ma ciężki okres? a mają dzieci? bo jeśli przyjdzie do planowania to może być problem,chociaż nie jest to powiedziane

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki! nie mam czasu się udzielać, za dużo się dzieje, jednak staram się czytać wszystko na bieżąco..

    mogę Wam przerwać te zajebiście ciekawe tematy na moment? :D
    potrzebuję rady... kafelki czy panele w kuchni na podłodze?
    ja obstawiam na kafelki a teściowa mi mówi,że to zły pomysł... co Wy macie na podłodze i jak Wam z tym?

    e3db312905.png
    920555c751.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ