X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Hey dziewczynki! nie mam czasu się udzielać, za dużo się dzieje, jednak staram się czytać wszystko na bieżąco..

    mogę Wam przerwać te zajebiście ciekawe tematy na moment? :D
    potrzebuję rady... kafelki czy panele w kuchni na podłodze?
    ja obstawiam na kafelki a teściowa mi mówi,że to zły pomysł... co Wy macie na podłodze i jak Wam z tym?
    ja ci juz na fb napisalam :)

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszku jesteś cudowna <3 :D

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Hey dziewczynki! nie mam czasu się udzielać, za dużo się dzieje, jednak staram się czytać wszystko na bieżąco..

    mogę Wam przerwać te zajebiście ciekawe tematy na moment? :D
    potrzebuję rady... kafelki czy panele w kuchni na podłodze?
    ja obstawiam na kafelki a teściowa mi mówi,że to zły pomysł... co Wy macie na podłodze i jak Wam z tym?
    ja uważam że kafelki bo to jest kuchnia,jeśli Ci się coś wyleje to możesz mieć problem ..... wszystko może Ci napuchnąć,czy nawet rozmrażanie lodówki czasami coś kapnie :P :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ok, ale moja teściowa dalej się upiera, że oni mają jakieś specjalne panele do kuchni, niby nie chłoną... ale ja jestem tego samego zdania co Ty, Gosiu...

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    no ok, ale moja teściowa dalej się upiera, że oni mają jakieś specjalne panele do kuchni, niby nie chłoną... ale ja jestem tego samego zdania co Ty, Gosiu...
    niby są ale kafelka się tak nie rysuje,nie wiem rura pęknie to kafelki dobrze położone to ogarną a panele raczej nie :P,oj te teściowe książke by można o nich napisać hiihiihi :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha.. no można.. chociaż uważam, że dobre rady dają dość często:) przynajmniej jeśli chodzi o remont.. jednak czasem chcę coś innego niż oni mają i po prostu zaciągam opinii innych ludzi:D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    haha.. no można.. chociaż uważam, że dobre rady dają dość często:) przynajmniej jeśli chodzi o remont.. jednak czasem chcę coś innego niż oni mają i po prostu zaciągam opinii innych ludzi:D
    no to prawda w takich sprawach jak remont są niezastąpione.....ja też chetnie wtedy się słucham......ale ......i tak.... uważam że kafelki :P :P :P :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobitki no co do remontów u moich teściów remonty trwają już kilka lat hehehe i końca nie widac :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kilka lat mieli takich pracowników ,którzy cytuję z praca trzeba ja z kobietą ona leży ,a my ją Pier.... masakra i tak jak powiedział zrobili remont miał trwać 3 tyg ,a trwał 3 miechy dwia małe pomieszczenia masakra do tej pory czkawką im się ten remont odbija ;-)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to u nas ja pilnuję aby remont szedł do przodu:D a nie leżał i był pierd*** :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    kilka lat mieli takich pracowników ,którzy cytuję z praca trzeba ja z kobietą ona leży ,a my ją Pier.... masakra i tak jak powiedział zrobili remont miał trwać 3 tyg ,a trwał 3 miechy dwia małe pomieszczenia masakra do tej pory czkawką im się ten remont odbija ;-)
    ja bym wam musiała pokazać moją łazienke hahhahahhah to jest dopiero tragedia musimy ją robić jeszcze raz od początku

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosska moja teściowa mi mówi tak ja tam znawcą nie jestem ,ale jak siedzę na kibelku to głupi by zobaczył te fugi 3 cm ,a jej wmawiali ,że to taki odcień kafelki buhahahahahahhaha jak się nasmiałysmy tam awantura była przez 3 miechy tego remontu ile razy rozwód był ulalala

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mi toalete wmontowali że drzwiczek od pralki nie mogę do końca odtworzyć kafle na ścianach mam podłogowe(wiecie takie wybrałam ale ja się nie znam to oni powinni mi to powiedzieć ) mało tego fugi w jednych miejcach mają po centymetr a potem się zwężają,moja łazienka nadaje się na portale takie jak demotywatory lub wiocha pl hehheheh :P :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2013, 20:13

    Kaja lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i teraz jak teściowa słyszy remonty to dośtaje szału :-) nic nie chce remontować

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosska może ci sami fachowcy ci robili co u tesciów heheheheheheh

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe:D to ja już prawie mam ubikację dla gości skończoną... prawie całe kafelki są.. i zaczynają powoli obniżać sufit w kuchni.. więc od wtorku mają zacząć na całość iść w kuchni... a ja jeszcze nic nie wybrane, nie kupione... leży moja kuchnia i kwiczy! :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Gosska moja teściowa mi mówi tak ja tam znawcą nie jestem ,ale jak siedzę na kibelku to głupi by zobaczył te fugi 3 cm ,a jej wmawiali ,że to taki odcień kafelki buhahahahahahhaha jak się nasmiałysmy tam awantura była przez 3 miechy tego remontu ile razy rozwód był ulalala
    no bo te remonty są wykańczające,trzeba mieć przy nich mocną psychikę, firmy remontowe w pakiecie powinny dawać psychologa bo czasami naprawde idzie zgłupieć hihiihihi :P :D

    Eavonne lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane koniec tego dobrego idę odp bo jutro wstaję o 5 rano do pracy :-/ więc miłego dość stosuknowo upojnej nocy :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja to na bank byli Ci sami fachowcy jak tak czytam hhahahhha

    Kaja lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    dobra kochane koniec tego dobrego idę odp bo jutro wstaję o 5 rano do pracy :-/ więc miłego dość stosuknowo upojnej nocy :-)[/QUOT
    dobranoc,kolorowych snófffff :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ