X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie kochałam w Till'u Lindemann'ie z Rammstein :P

    http://www.last.fm/music/Till+Lindemann/+images/42058725

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2013, 19:05

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakas bida dzis wieczorem. co robicie???

    ja wstawilam wolowinke na gulasz do slow cookera i juz mi sie dusi 2,5h. ciekawe czy cos z tego wyjdzie. w przepisie bylo wino. szklanka czerwonego wina. biore jutro do pracy ha ha. bede jadla alkohol na lancz!!!

    a propos wina. wlasnie wsadzilam sliwki, daktyle i rodzynki i zasypalam cukrem. jutro zalewam spirytusem. hmmm ja chyba jednak mam problem z alkoholem....

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?? what what ?? jutro do biura na lunch ? no to koniecznie dwie porcyyyjjeee :D mniam mniam :-)
    Ty to teraz chyba tylko dla mnie gotujesz :D

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak btw, robisz dziewczynkom pokoj hmmm to przez najblizszy miesiac przygotuj sie na bzykanko w toalecie, do momentu az im sie nowy pokoj nie znudzi :P

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    ?? what what ?? jutro do biura na lunch ? no to koniecznie dwie porcyyyjjeee :D mniam mniam :-)
    Ty to teraz chyba tylko dla mnie gotujesz :D

    wspomnij o alkoholu a Lissa sie odezwie! a tak to caly weekend cicho siedzi. :D

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas dzisiaj nuda i złość. Wróciliśmy z weekendu u znajomych i czeka nas przeprowadzka, bo kupiliśmy mieszkanie. Tyle, że nie jest skończone, a na wyprowadzke z wynajmowanego mamy tydzień. Więc stałam w nim dzisiaj i beczalam, ze w łazience nie ma światła, karnisze będą we wtorek, materac do loza za jakieś półtora tygodnia, narożnik do salonu i kanapa do młodego za tydzień, a w ogóle to nie mamy sztućców, naczyń, pościeli, lamp i miliona innych rzeczy, w domu walają się narzędzia i za tydzień na dea tygodnie wraca jego ojciec, który nam to mieszkanie remontował i zostanie z nami na dwa tygodnie (sic). Miły, dobry facet, ale tak męczący swoim gadulstwem, że kto tego nie przeżył, nie wie, co to znaczy (robił chałupke od 2 miesięcy, ale musiał na chwilę pojechać do siebie). Wiec tak stałam ze łzami w oczach, bo niby cudownie, a ja jeszcze jecze, bo to w dodatku 7 przeprowadzka w ciągu 10 lat. Jakiś chyba pms mnie łapie.

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kali kochać kali lubic :D

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kali a Ty co sie ukrywasz na skype aaaaaa 035.gif

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczyny cały weekend siedziałam w pracy a po pracy wychodne. dopiero teraz siadłam na tyłku i odpaliłam kompa. i jestem. i pozdrawiam. i zaraz idę spać bo jutro na rano. :P :D :D :*

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    jakas bida dzis wieczorem. co robicie???

    ja wstawilam wolowinke na gulasz do slow cookera i juz mi sie dusi 2,5h. ciekawe czy cos z tego wyjdzie. w przepisie bylo wino. szklanka czerwonego wina. biore jutro do pracy ha ha. bede jadla alkohol na lancz!!!

    a propos wina. wlasnie wsadzilam sliwki, daktyle i rodzynki i zasypalam cukrem. jutro zalewam spirytusem. hmmm ja chyba jednak mam problem z alkoholem....
    tylko wiesz ze alkohol paruje ? :P w okolo 80 stopniach celcjusza zaczyna odparowywac i nic z niego nie zostaje :P wiec nie wiem czy alkohol bedziesz miała w lunczyku ;) najwyzej posmak winka :P sorry to burst your bubble ;)

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    felice gatto wrote:
    A u nas dzisiaj nuda i złość. Wróciliśmy z weekendu u znajomych i czeka nas przeprowadzka, bo kupiliśmy mieszkanie. Tyle, że nie jest skończone, a na wyprowadzke z wynajmowanego mamy tydzień. Więc stałam w nim dzisiaj i beczalam, ze w łazience nie ma światła, karnisze będą we wtorek, materac do loza za jakieś półtora tygodnia, narożnik do salonu i kanapa do młodego za tydzień, a w ogóle to nie mamy sztućców, naczyń, pościeli, lamp i miliona innych rzeczy, w domu walają się narzędzia i za tydzień na dea tygodnie wraca jego ojciec, który nam to mieszkanie remontował i zostanie z nami na dwa tygodnie (sic). Miły, dobry facet, ale tak męczący swoim gadulstwem, że kto tego nie przeżył, nie wie, co to znaczy (robił chałupke od 2 miesięcy, ale musiał na chwilę pojechać do siebie). Wiec tak stałam ze łzami w oczach, bo niby cudownie, a ja jeszcze jecze, bo to w dodatku 7 przeprowadzka w ciągu 10 lat. Jakiś chyba pms mnie łapie.

    o matko, toc to chyba PMS! Mace nowe mieszkanie? Kupione, swoje, niewyremontowane. Takie najlepsze. A ty buczysz... Spijta na podlodze. Twoje chlopaki beda to potem wspominac z usmiechem dookola glowy. Gotuj na kolanach a myj sie misce przy swieczkach! Felice. Toc to cos wspanialego, romantycznego, nietuzinkowego. Mlody ma jeszcze wakacje, pomoze w remoncie. A ty jutro po robocie jedz po sztucce :D

    I swiece!

    Miska chyba masz, co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2013, 23:01

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    Kali a Ty co sie ukrywasz na skype aaaaaa 035.gif

    koniec pracy na dzisiaj! wczoraj szefu o 3 rano mi wyslal linka. nie tykam skajpa do jutra do 9tej!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    koniec pracy na dzisiaj! wczoraj szefu o 3 rano mi wyslal linka. nie tykam skajpa do jutra do 9tej!


    hahahah i bardzo dobrze byo tylek lizac i prosic o kontakt jak jestes na zielono 04icon_rotfl.gif

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    hahahah i bardzo dobrze byo tylek lizac i prosic o kontakt jak jestes na zielono 04icon_rotfl.gif

    ja nie prosilam, ja nalegalam! ale to mial byc kontakt w sprawach prywatnych a nie sluzbowych, on mnie chyba zle zrozumial! 0dirol.gif

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz szef osttanio przyznal ze jest debilem wiec nie oczekuj od niego zbyt wiele
    0rofl.gif

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa, Kali wy razem pracujecie?

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Lissa, Kali wy razem pracujecie?
    Niestety :D hehe ale wesolo mamy takie tam sama rozumiesz 0bicz.gif
    0blush2.gif

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    jakas bida dzis wieczorem. co robicie???

    ja wstawilam wolowinke na gulasz do slow cookera i juz mi sie dusi 2,5h. ciekawe czy cos z tego wyjdzie. w przepisie bylo wino. szklanka czerwonego wina. biore jutro do pracy ha ha. bede jadla alkohol na lancz!!!

    a propos wina. wlasnie wsadzilam sliwki, daktyle i rodzynki i zasypalam cukrem. jutro zalewam spirytusem. hmmm ja chyba jednak mam problem z alkoholem....
    oj chyba ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    Niestety :D hehe ale wesolo mamy takie tam sama rozumiesz 0bicz.gif
    0blush2.gif
    heheh :P no to musi sie dziac

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 polskie menadzeeery ;-)

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ