X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    JA TAK TROCHĘ Z INNEJ BAJKI :P
    Cosik na poprawę nastroju heheh

    W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki.
    Pierwszy zapytał się drugiego:
    - Wierzysz w życie po porodzie?
    - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my
    właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem.
    - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak
    by miało wyglądać?
    - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może
    będziemy biegać, a jeść buzią....
    - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da!
    A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina.
    - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się
    będzie o nas troszczyć.
    - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w
    ogóle jest?
    - No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki
    niej żyjemy. Bez niej by nas nie było.
    - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem
    czyli jej nie ma...
    - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz
    posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja wierzę w
    życie po porodzie.:D

    Eavonne, biedronka1982, Gośśśka lubią tę wiadomość

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Kobitki moje kochane, nie ważne jaki metraż, nie ważne jak mieszkanie jest urządzone, nie ważne jak dużo kosztowało, ważne aby było własne i pełne miłości, szacunku i wzajemnego zrozumienia!


    ja się z Tobą zgodzę! ważne, że włane.. po za tym każdy lubi coś innego...
    ja wychowana w malusim mieszkanku zawsze marzyłam o ogromnym mieszkaniu! wynajmowane mieszkanie było dla mnie małe mimo, że miało 73m a dla mnie bylo ciasno! nie było by możliwości zrobić dzieciakom osobnych pokoi, sobie sypialni i salonu... a ja zawszeo tym marzyłam... a znów moja kumpela nie wyobraża sobie życie w mieszkaniu większym niż około 50 m i też miała okazję zdobyć takie mieszkanie jak ja w tej samej cenie co swoje malutkie to nie chciała..
    :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie do kupna jakichs cegiel przymierzamy, ale ja tak ostatnnio doszlam do wniosku, ze nie chce sie stad wyprowadzac. Bo tak tu cicho, spokojnie, wokol pola i jeziora. Idealne warunki dla dzieci. No i do pracy rowerem moge dojechac. Tak tu sielsko, ze domy kosztuja fortune!
    A Polaczkow emigrantow na takie palace nie stac...

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też kupiliśmy mieszkanko, na początku maja.:) Po remoncie, ale zgodziliśmy się, żeby poprzedni właściciele jeszcze w nim pomieszkali. Na początku września czeka nas przeprowadzka do naszych cudownych, wspaniałych, własnych 47m;P Już nie mogę się doczekać;) Wszystko sobie już zaplanowaliśmy, niedługo zaczną się robić meble do kuchni i będziemy mieć swoje gniazdko;) Oby niedługo ktoś malutki się w tym gniazdku wykluł.:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho- wszyscy się bzykają???! Jeśli tak to niemam nic przeciwko:-))) Kurde musze cos wymyslec na nasza 1 rocznice slubu czy ktoś ma jakies fajne pomysły. I chciała bym aby to było cos zaskakującego, niesamowitego i jedyne w swym rodzaju(ale mam wymogi) No najlepiej by było jakby wtedy dowiedział się o ciąży a ze miesiaczke mam termin na 3 dni przed tym wielkim dniem to jest nadzieja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś dałam mężowi w prezencie kupony. Było ich chyba 5 do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy. I tak np jeden kupon był na seks oralny, drugi na dowolne danie na kolację, trzeci na seks w wybranej przez niego pozycji itp. Pamiętam, ze orala wykorzystał, jak sie poklocilismy i byłam na niego wściekła :P

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anijka wrote:
    JA TAK TROCHĘ Z INNEJ BAJKI :P
    Cosik na poprawę nastroju heheh

    W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki...

    A mi sie taki dowcip przypomnial:

    W brzuszku u mamusi siedza trojaczki i graja w karty. Nagle jeden z nich rozglada sie dookola i mowi: "Ej, chlopaki, ktos tu sie bez kolejki wpycha i pluje w karty!" :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    A mi sie taki dowcip przypomnial:

    W brzuszku u mamusi siedza trojaczki i graja w karty. Nagle jeden z nich rozglada sie dookola i mowi: "Ej, chlopaki, ktos tu sie bez kolejki wpycha i pluje w karty!" :P

    hahaha padłam :) doooobre :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://demotywatory.pl/3659812/Stary-jak-myslisz-jest-zycie-po-porodzie

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    http://demotywatory.pl/3659812/Stary-jak-myslisz-jest-zycie-po-porodzie
    Dla mnie bomba! :-D :-D :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://jebzdzidyb.pl/obrazek/122819

    MonikaDM lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny planujemy wypad w góry i nie możemy się zdecydować.. Co wybrać Krynica Zdroj czy Bieszczady???? CZy ktoś mi może cos doradzić. Prosilabym o konkretne wypowiedzi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Dziewczyny planujemy wypad w góry i nie możemy się zdecydować.. Co wybrać Krynica Zdroj czy Bieszczady???? CZy ktoś mi może cos doradzić. Prosilabym o konkretne wypowiedzi..
    To bylo wieki temu,ale pamietam, ze bylam w Bieszczadach. Miejscowosc Brzeg Dolny, pole namiotowe, jesli was interesuje. Fajnie bylo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    To bylo wieki temu,ale pamietam, ze bylam w Bieszczadach. Miejscowosc Brzeg Dolny, pole namiotowe, jesli was interesuje. Fajnie bylo!
    Poza tym, Krynica to taka bardziej uzdrowiskowa miejscowosc, wode mineralna mozna popic. A Bieszczady sa cudne: Polonina Wetlinska no i Zalew Solinski. Polecam z calego serducha!
    I przywiezcie cos (kogos) z tego wypadu!!!
    :-)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    hahaha padłam :) doooobre :D
    hahhaha dobry kawał !!!

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,dawno mnie nie było bo troszkę jestem ostatnio zalatana, ale co wejdę na to forum zawszę się uśmieje Aga_Andzia dobry ten kawał :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    To bylo wieki temu,ale pamietam, ze bylam w Bieszczadach. Miejscowosc Brzeg Dolny, pole namiotowe, jesli was interesuje. Fajnie bylo!
    Kochana a nie Brzegi Dolne? Bo Brzeg Dolny to miasto w Dolnośląskim, a Brzegi dolne to wies w bieszczadach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana a nie Brzegi Dolne? Bo Brzeg Dolny to miasto w Dolnośląskim, a Brzegi dolne to wies w bieszczadach ;)
    Moze i racja, to bylo przeciez ze sto lat temu! ;-) Jeszcze nastolatka wtedy bylam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie wam do czegos przyznac. Jak tu pierwszy raz wlazlam, to z lenistwa przeczytalam tylko ostatnia strone, a tam o remontach akurat bylo...
    Ups. Wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu tego watka i biegne do lazienki, bo sie zaraz w majty zsiusiam!
    :-D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Musze sie wam do czegos przyznac. Jak tu pierwszy raz wlazlam, to z lenistwa przeczytalam tylko ostatnia strone, a tam o remontach akurat bylo...
    Ups. Wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu tego watka i biegne do lazienki, bo sie zaraz w majty zsiusiam!
    :-D

    Grunt, że postanowiłaś cofnąć się o kilka stron :P Pamiętaj, że zawsze na poprawę nastroju najlepszy jest wątek "pozytywna odskocznia od starań" !!!!
    Tu są same zboczuchy, które nie raz poprawią Ci humor tak, że sikanie ze śmiechu gwarantowane :D

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ