X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    To i ja wam wkleję cosik na poprawę humoru!!!
    A że ze mnie kociara to o kotkach będzie!!!:-)

    http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY
    ja tez kociara jestem, nawet w domu posiadam ;P

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Skoro juz o zboczuchach mowa, to powiem Wam, ze pol nocy dzis nie przespalam, bo...jacys sasiedzi tak glosno uprawiali seks, ze sie nie dalo ;) dziewczyna wrecz krzyczala "oh my God" (mieszkam w Anglii)I az sie zastanawialm, co ten facet jej robi! Czegos takiego nie slyszalam nawet na filmach ;P sasiedzi z innych mieszkan az powychodzili i rozgladali sie po oknach, u kogo takie atrakcje :D

    no dobra, przyznać się która z dziewczyn dziś w nocy nie dała spać naszej koleżance, Anulkaa zaraz sprawiedliwość wymierzy za wory pod oczami z rana
    niegrzeczny.gif

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie na osiedlu to na porzadku"nocym" słychac ohh, ahhh, matko, jezu...itp.... :P i to sie krzyczy na cale osiedle:P a kiedys mieszkalismy na innym osiedlu to mielismy sasiada, co co noc inne panienki pukał:P oczywiscie przy otwartym oknie, a łózko to sie az obijalo o sciane dzialowa z naszym mieszkaniem, a pech chcial ze akurat mieliśmy w tym pomieszczeniu sypialnie, dlugo to znosilam, ale wkoncu zaczelam mu stukac w sciane, to sie troche opanowal i nas unikal bo mu wstyd było:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    ja tez kociara jestem, nawet w domu posiadam ;P
    No to tak jak ja !!!Kot to podstawa rodziny he he!!!:-)
    Mój kociak w awaterku jest!!!No wtedy był mały a teraz ma 2 lata i prawie metr długosci jak się rozciągnie!!:-)

    aneczka2076 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    no dobra, przyznać się która z dziewczyn dziś w nocy nie dała spać naszej koleżance, Anulkaa zaraz sprawiedliwość wymierzy za wory pod oczami z rana
    niegrzeczny.gif
    oj nie ja. my wyjątkowo ostatnio (co spotkało dezaprobate gaszka) jesteśmy grzeczni, a już Boga w to zupełnie nie mieszam :)

    wiecie że u mnie na brzegu morza wszystkie cypruchy tez griluja? :( a ja po pracy skoczylam na big maka z frytkami i kolą. tak dietetycznie dzisiaj. bo mam PMS.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2013, 19:48

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam takich sąsiadów jej chłop w delegacji robi ale jak wróci to az mi się żal robi jak mojego nie ma he he jak słyszę te odgłosy rozkoszy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe eta worki pod oczami to jeszcze nic, ale w pracy prawie spalam na biurku!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No to tak jak ja !!!Kot to podstawa rodziny he he!!!:-)
    Mój kociak w awaterku jest!!!No wtedy był mały a teraz ma 2 lata i prawie metr długosci jak się rozciągnie!!:-)
    To pers?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    To pers?
    Tak persik!!! Kocurek Wabi się Elwis!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Tak persik!!! Kocurek Wabi się Elwis!!:-)
    ja mam 3 persy:Suri, Diega i Basie:)

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    ja mam 3 persy:Suri, Diega i Basie:)
    No po zdjęciach to widać że kociara z ciebie na maksa!!!Ja mam jednego i mi starczy mój chłop i tak się wydziera że tu sierść tam sierść a jeszcze problemy ze zdrowiem kocurro mój ma to dopiero kreci nosem!!!No ale sam mi go kupił no raczej dal na niego!!!:-)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam zwierząt bo mam uczulenie na sierść -ale w sumie wystarczy mi jeden tygrys w postaci mojego męża ;-) nie róbcíe smaka na grila bo tez bym zjadla a na balkonie
    bloku to raczej nie wypada heh :-)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 23 lipca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pewne pytanko techniczne ale dosyć zboczone wiec myślę, że to odpowiedni temat. Chodzi o to czy przy częstym kochaniu się ze swoim partnerem zawsze macie orgazm? Bo wiadomo, że kiedy kobieta ma orgazm to są większe szanse, że sperma trafi tam gdzie trzeba ale jak widzę, że niektóre robią "to" dwa razy dziennie to wydaje mi się, że trudno o orgazm.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to akurat jak mam płodne to mam taką chcice ze za kazdym razem mam orgazm a jak sie skoncza plodne i nie ma takiej chcicy to nie mam za każdym razem :-) ale przewaznie :-)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Mam pewne pytanko techniczne ale dosyć zboczone wiec myślę, że to odpowiedni temat. Chodzi o to czy przy częstym kochaniu się ze swoim partnerem zawsze macie orgazm? Bo wiadomo, że kiedy kobieta ma orgazm to są większe szanse, że sperma trafi tam gdzie trzeba ale jak widzę, że niektóre robią "to" dwa razy dziennie to wydaje mi się, że trudno o orgazm.

    no i doszłyśmy do sedna ;P ORGAZM !

    ecencia moim zdaniem sperma i tak trafi gdzie trzeba, nie ma się co martwić o to, w dni płodne w pochwie jest wystarczające nawilżenie żeby plemniki sobie poradziły w drodze w górę - zresztą czytałam kiedyś artykuł jakiegoś lekarza i on pisał że nie ma żadnych obiektywnych danych, które potwierdzają że rzeczywiście ma to ISTOTNE znaczenie. więc myślę, że oczywiście orgazm jest mile widziany;) ale nie daje jakiś mega większych szans na zajście niż gdy orgazmu nie uda się osiągnąć.
    przynajmniej ja tak wyczytałam.

    i odpowiadam na Twoje pytanie: ja nie zawsze mam orgazm (nie ten nastrój/zmęczenie/obiad niedobry ;D zawsze coś może nie podpasować), ale
    mam jedną pozycję przy której orgazm jest prawie pewny 02icon_mryellow.gif

    AGA 30, Kfjatus lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    no i doszłyśmy do sedna ;P ORGAZM !

    ecencia moim zdaniem sperma i tak trafi gdzie trzeba, nie ma się co martwić o to, w dni płodne w pochwie jest wystarczające nawilżenie żeby plemniki sobie poradziły w drodze w górę - zresztą czytałam kiedyś artykuł jakiegoś lekarza i on pisał że nie ma żadnych obiektywnych danych, które potwierdzają że rzeczywiście ma to ISTOTNE znaczenie. więc myślę, że oczywiście orgazm jest mile widziany;) ale nie daje jakiś mega większych szans na zajście niż gdy orgazmu nie uda się osiągnąć.
    przynajmniej ja tak wyczytałam.

    i odpowiadam na Twoje pytanie: ja nie zawsze mam orgazm (nie ten nastrój/zmęczenie/obiad niedobry ;D zawsze coś może nie podpasować), ale
    mam jedną pozycję przy której orgazm jest prawie pewny 02icon_mryellow.gif
    A jaka to pozycja hi hi hi!!!:-)

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    A jaka to pozycja hi hi hi!!!:-)

    kochana strona 32 Kamasutra dla zaawansowanych ;D ;D ;D

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    kochana strona 32 Kamasutra dla zaawansowanych ;D ;D ;D
    Ojej to nie dla mnie!!!!
    Kamasutra to dla sprytnych ludzi ja z moim kregosłupem odpadam!!!:-(

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie ja ma problem tylko jak jestem przemęczona ale tak dwa razy dziennie to naprawdę rzadko się zdarza, bo mój mężuś ma w sumie mniejsze zapotrzebowanie niż ja tak się wyjątkowo dobraliśmy ale nie narzekam bo nie ważna ilość a jakość :)

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz zboczuchy to ja spytam. Czy wasi faceci to dlugodystansowi ? Moj zalezy od tego czy jest zmeczony ale minimum jest 40minut samego "pukania"..... musze go zaczac przyzwyczajac do gry wstepnej bo on to mnie za cycka zlapie I juz twardy I gotowy.... a tak to moze mu skruce bo ja po 20minutach odpadam.... a co do orgazmu to nie zawsze...

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ