Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 sierpnia 2013, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa wrote:
    A to jest dość istotny fakt , chociaż lepszy kit niż nic XD
    - powiedziala zakonnica wsadzajac sobie swiece w...
    :-D

• MisiaMisia Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2013, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może wypełnić kosz drgającymi elektrycznymi szczoteczkami do zębów:)?

Aga_Andzia lubi tę wiadomość

MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • alxa Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś ja przeczytałam całą trylogię Greya i mój mężulek miło wspomina ten czas xD nawet nie marudził, że zamiast iść spać z nim i się poprzytulać to czytał w łóżku :D zakochałam się w tej książce i teraz stoi na mojej półce w zaszczytnym miejscu.. teraz zaczynam kolejną trylogię także tak namiętną jak Grey :)
    a najlepsze jest to, że mężuś sam pobiegł po pierwsze 2 części do sklepu i teraz pilnuje kiedy 3 część wyjdzie na rynek;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2013, 16:03

e3db312905.png
    920555c751.png
  • Nusiaa Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah Biedronka rozwaliłaś mnie :D
    Misia to dużo tych szczoteczek trzeba by było kupić :( XD

MisiaMisia lubi tę wiadomość

cab360a44b.png
  • Nusiaa Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciekawiłyście mnie tą książką jak skończę czytać swoją to napewno zacznę Greya ;p;p

cab360a44b.png
  • alxa Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2013, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa polecam Greya każdemu! najlepsza trylogia jaką czytałam! nie umiałam się odkleić od książki!

e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2013, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Nusiaa polecam Greya każdemu! najlepsza trylogia jaką czytałam! nie umiałam się odkleić od książki!

pochłonęłam wszystkie 3 tomy w 6 wieczorów...a raczej nocy :P Jak tylko wróciłam z pracy łapałam od razu za książkę i siedziałam nad nią do późna. cały drugi tom przeczytałam w piątek, a trzeci wczoraj. Jeden tom na jeden dzień - sama jestem w szoku. Nie wiedziałam, że potrafie tak czytać...ale ta książka pozostawiła po sobie swoisty niedosyt...niestety. JA CHCĘ WIĘCEJ!!!

• MisiaMisia Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2013, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ludzi zniechęcało mnie do tych książek. No ale po Waszych wypowiedziach chyba sobie kupię :)

MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2013, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Tyle ludzi zniechęcało mnie do tych książek. No ale po Waszych wypowiedziach chyba sobie kupię :)

każdy ma inny gust... jest zarówno wiele osób którym się podoba jak i tych któym się nie podoba...najlepiej samemu ocenić

• aniczka Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2013, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czytalam z wypiekami na twarzy ksiazka jest mega dobra czekam na film

5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • alxa Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie czekam na film... główny bohater nie odzwierciedla mojej wyobraźni... całkiem inny typ niż sobie wyobraziłam... ale książka nieziemska!

e3db312905.png
    920555c751.png
  • Kasha Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2013, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ją chwalicie że i ja się skuszę. Co prawda jestem w trakcie czytania Piekary, ale przerwę specjalnie.

34bw9jcgrkz3yjz6.png

f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • alxa Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasha jak dla mnie to warto<3 mi brakuje ostatnio czasu na czytanie:/ od 2 miesięcy nie przeczytałam nawet pół książki! ;(

e3db312905.png
    920555c751.png
  • MisiaMisia Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnie 4 sztuki wchłonęłam podczas urlopu w czerwcu. Za to idę na studia na starość to sobie jeszcze poczytam.:)

MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • mała_mi Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoooo matko, dziewczyny że też ja wcześniej na ten wątek nie wpadłam.
    Uwielbiam Was! Przeczytałam wszyściutko od pierwszego do ostatniego wpisu. I momentami ryczałam ze śmiechu. Tego mi było trzeba :D

q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Makak Ekspertka

Wysłany: 26 sierpnia 2013, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, przypadkiem tu zajrzałam i powiem Wam, że jestem w szoku, że tyle tu fanek Greya. Ja będąc na zwolnieniu lekarskim próbowałam przebrnąć przez pierwszą część, ale zostałam pokonana i stwierdziłam, że w życiu żadna książka mnie tak nie znudziła. Tym samym Grey trafił na listę "do oddania" i obecnie wywołuje wypieki na twarzy mojej siostry :)

20110812580114.png
  • mała_mi Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu tak ucichło?

q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • MisiaMisia Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może coś o filmach?
    1. Co ostatnio obejrzałyście fajnego?
    2. Coś co możecie polecić?
    3. Jakie filmy lubicie? Komedie, przygodowe, melodramaty/:)
    4. Najukochańsze filmy Waszego życia!
    5. Ulubiony sexi aktor!
    6. W jaką rolę byście się wcieliły?

opowiedziałabym kawał...ale znam same brzydkie, okrutne albo zbereźne. To przez branżę w której pracuję:)

MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=MisiaMisia
    opowiedziałabym kawał...ale znam same brzydkie, okrutne albo zbereźne. To przez branżę w której pracuję:)[/QUOTE]
    Ten watek dopuszcza tego typu kawaly. Osmiele Cie takim:
    Kobieta dostala w pociagu okresu. Podpaske wyrzucila przez okno. Pociag akurat zatrzymal sie w jakiejs wsi. Peronem szedl facet i dostal podpaska w twarz. Odkleja oglada i mowi: " No niby wata, ale morde to mi niezle rozwalilo!"
    :-D

MisiaMisia, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

• Eavonne Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio bylam w kinie na tsunami i bardzo mi się spodobal ten film. I ogolnie lubie filmy na faktach. Lubie tez ogladac horrory ale oczywiście z zycia wzięte,zadne wampiry czy laleczki CZaki.. Komedie chyba wszyscy uwielbiają a zwłaszcza romantyczne:-)) Jedynie nie lubie ogladac filmow fantastycznych!

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego