X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa wrote:
    A to jest dość istotny fakt , chociaż lepszy kit niż nic XD
    - powiedziala zakonnica wsadzajac sobie swiece w...
    :-D

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może wypełnić kosz drgającymi elektrycznymi szczoteczkami do zębów:)?

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś ja przeczytałam całą trylogię Greya i mój mężulek miło wspomina ten czas xD nawet nie marudził, że zamiast iść spać z nim i się poprzytulać to czytał w łóżku :D zakochałam się w tej książce i teraz stoi na mojej półce w zaszczytnym miejscu.. teraz zaczynam kolejną trylogię także tak namiętną jak Grey :)
    a najlepsze jest to, że mężuś sam pobiegł po pierwsze 2 części do sklepu i teraz pilnuje kiedy 3 część wyjdzie na rynek;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2013, 16:03

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah Biedronka rozwaliłaś mnie :D
    Misia to dużo tych szczoteczek trzeba by było kupić :( XD

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    cab360a44b.png
  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciekawiłyście mnie tą książką jak skończę czytać swoją to napewno zacznę Greya ;p;p

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    cab360a44b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa polecam Greya każdemu! najlepsza trylogia jaką czytałam! nie umiałam się odkleić od książki!

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Nusiaa polecam Greya każdemu! najlepsza trylogia jaką czytałam! nie umiałam się odkleić od książki!

    pochłonęłam wszystkie 3 tomy w 6 wieczorów...a raczej nocy :P Jak tylko wróciłam z pracy łapałam od razu za książkę i siedziałam nad nią do późna. cały drugi tom przeczytałam w piątek, a trzeci wczoraj. Jeden tom na jeden dzień - sama jestem w szoku. Nie wiedziałam, że potrafie tak czytać...ale ta książka pozostawiła po sobie swoisty niedosyt...niestety. JA CHCĘ WIĘCEJ!!!

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ludzi zniechęcało mnie do tych książek. No ale po Waszych wypowiedziach chyba sobie kupię :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Tyle ludzi zniechęcało mnie do tych książek. No ale po Waszych wypowiedziach chyba sobie kupię :)

    każdy ma inny gust... jest zarówno wiele osób którym się podoba jak i tych któym się nie podoba...najlepiej samemu ocenić

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czytalam z wypiekami na twarzy ksiazka jest mega dobra czekam na film

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie czekam na film... główny bohater nie odzwierciedla mojej wyobraźni... całkiem inny typ niż sobie wyobraziłam... ale książka nieziemska!

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ją chwalicie że i ja się skuszę. Co prawda jestem w trakcie czytania Piekary, ale przerwę specjalnie.

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasha jak dla mnie to warto<3 mi brakuje ostatnio czasu na czytanie:/ od 2 miesięcy nie przeczytałam nawet pół książki! ;(

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnie 4 sztuki wchłonęłam podczas urlopu w czerwcu. Za to idę na studia na starość to sobie jeszcze poczytam.:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoooo matko, dziewczyny że też ja wcześniej na ten wątek nie wpadłam.
    Uwielbiam Was! Przeczytałam wszyściutko od pierwszego do ostatniego wpisu. I momentami ryczałam ze śmiechu. Tego mi było trzeba :D

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, przypadkiem tu zajrzałam i powiem Wam, że jestem w szoku, że tyle tu fanek Greya. Ja będąc na zwolnieniu lekarskim próbowałam przebrnąć przez pierwszą część, ale zostałam pokonana i stwierdziłam, że w życiu żadna książka mnie tak nie znudziła. Tym samym Grey trafił na listę "do oddania" i obecnie wywołuje wypieki na twarzy mojej siostry :)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu tak ucichło?

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może coś o filmach?
    1. Co ostatnio obejrzałyście fajnego?
    2. Coś co możecie polecić?
    3. Jakie filmy lubicie? Komedie, przygodowe, melodramaty/:)
    4. Najukochańsze filmy Waszego życia!
    5. Ulubiony sexi aktor!
    6. W jaką rolę byście się wcieliły?

    opowiedziałabym kawał...ale znam same brzydkie, okrutne albo zbereźne. To przez branżę w której pracuję:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=MisiaMisia
    opowiedziałabym kawał...ale znam same brzydkie, okrutne albo zbereźne. To przez branżę w której pracuję:)[/QUOTE]
    Ten watek dopuszcza tego typu kawaly. Osmiele Cie takim:
    Kobieta dostala w pociagu okresu. Podpaske wyrzucila przez okno. Pociag akurat zatrzymal sie w jakiejs wsi. Peronem szedl facet i dostal podpaska w twarz. Odkleja oglada i mowi: " No niby wata, ale morde to mi niezle rozwalilo!"
    :-D

    MisiaMisia, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio bylam w kinie na tsunami i bardzo mi się spodobal ten film. I ogolnie lubie filmy na faktach. Lubie tez ogladac horrory ale oczywiście z zycia wzięte,zadne wampiry czy laleczki CZaki.. Komedie chyba wszyscy uwielbiają a zwłaszcza romantyczne:-)) Jedynie nie lubie ogladac filmow fantastycznych!

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ