X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywna odskocznia od starań :)
Odpowiedz

pozytywna odskocznia od starań :)

Oceń ten wątek:
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 3 września 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne chyba bym umarła. Teraz mieszkamy sami, ale jakiś czas temu u teściów, do tego z siostra męża przez ścianę. hehehe to dopiero był szał, siostrzyczka też raczej nie próżnowała;)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 3 września 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubawiłam się:) Z drugiej strony współczuję :)
    A może Oni tak hałasują bo myślą, że już wszyscy śpią i nikt ich nie słyszy:) Proponuję zostawić karteczkę w widocznym miejscu "Cieszymy się, że jest Wam tak dobrze. Prosimy jednak o zachowanie ciszy podczas uniesień ponieważ jesteśmy niewyspani i potem ciężko nam normalnie funkcjonować:)"

    Aga_Andzia, felice gatto, mała_mi lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Ubawiłam się:) Z drugiej strony współczuję :)
    A może Oni tak hałasują bo myślą, że już wszyscy śpią i nikt ich nie słyszy:) Proponuję zostawić karteczkę w widocznym miejscu "Cieszymy się, że jest Wam tak dobrze. Prosimy jednak o zachowanie ciszy podczas uniesień ponieważ jesteśmy niewyspani i potem ciężko nam normalnie funkcjonować:)"

    no ciekawe co by powiedzieli jakby tą karteczkę przeczytali :P heh

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    DZiewczyny czy wy tez tak macie?? To jest okropne,ochydne,obrzydliwe i bezwstydne. Niestety za sciana mamy sypialnie rodzicow i musze wysluchiwac ich jeki i steki,wzdychanie podczas uniesien seksualnych. Już pare razy chciałam im na drugi dzień powiedzieć ze jak już chcą odprawiać takie sceny to niech nam powiedzą noc spędzimy poza domem. Oni normalnie seksza się jak nastolatkowie. Najbardziej się wstydzę jak wiem ze maz jeszcze nie spi i musi tego sluchac. Kiedys go to nawet obudzilo i pytal się co tak stuka a ja musiałam udawac ze spie. Jest to dla mnie wstydliwy temat i nie umiem mamie powiedzieć ze czy oni wiedza ze nie mieszkają sami!!! Ja to jak się kochamy to staram się aby nas nie słyszeli bo jest to intymna sprawa a oni! Mogę sobie pozwolić jak jesteśmy sami a nie tak..

    Zrobcie im konkurencje! lol

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 3 września 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Zrobcie im konkurencje! lol

    No właśnie! Dokładnie w momencie kiedy słyszycie odgłosy....Wtedy Wy zacznijcie :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomożemy..... :-D

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Zapukaj im w ścianę;P

    jestem za :D jedyne wyjscie, bo głupio tak chyba po prostu powiedzieć ;)

    a tak z drugiej strony to super, że tak się kochają ;D

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo????
    Jest tu kto?????
    Dalej pracusie, wychodzic zza biurek!!!
    Slonko swieci, robmy dzieci! :-D

    MalutkaEve, MisiaMisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie no! Sama do siebie pisac musze! Hmm.. picie w samotnosci to alkoholizm. Czym jest wiec pisanie postow do samej siebie? :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to sobie jeszcze poleje!

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 4 września 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a slyszalyscie o czyms takim jak zakleszczenie??? JAk do tego dochodzi dla mnie to szok.. U mojej mamy w pracy jedni mieli skok w bok i się zakleszczyli i musiało pogotowie przyjechać. Ciekawi mnie to jak ich się potem rozlacza?..

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 4 września 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys myslalam ze jakby ktoś nam wszedł do pokoju podczas sexuto nam się może takie cos zdarzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, ze juz nie jestem sama. W sumie upic sie bym zdazyla czekajac tu na was. :-P
    Co do zakleszczenia to dla mnie rodem z science fiction akcja. Pewnie stres, adrenalina to powoduje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a potem jakis farmakologiczny rozluźniacz mięsni ;) obciach jak 150!;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pavulon mi sie przypomnial! Pamietacie tamta afere w Lodzi?

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 4 września 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety historia z zakleszczeniem, którą znam jest tak niesmaczna, że pomimo anonimowości nie pozwolę sobie na opisanie jej tutaj.

    Ale! Może coś z innej beczki pomijając przypadki różnych przedmiotów w odbycie pacjentów pogotowia....

    Pewien starszy Pan chcąc uniknąć nocnego biegania do toalety wepchnął fallusa do plastikowej butelki po mineralce. W nocy tenże fallus mu spuchł. Na pogotowie przywiozła go wnuczka, która wcześniej obcięła mu tę butelką poniżej gwintu. Tak, żeby nie trzeba było całej butli do spodni pakować. I takim sposobem pacjent przyjechał z swego rodzaju tulipankiem na fallusie. Pracownicy pogotowia ciężko powstrzymywali się od śmiechu

    Inna sytuacja była ciut gorsza. Otóż pewien mężczyzna chcąc wydłużyć czas stosunku założył sobie na fallusa tuleję. Taką z hartowanej stali. Ogólnie w sex-shopach są dostępne specjalne krążki zaciskające. No i też panu spuchł. W szpitalu nie mieli pomysłu jak usunąć tuleję, której nie dało się przeciąć ot tak po prostu. Jeden z lekarzy miał brata weterynarza. Ten weterynarz miał jakieś sprytne narzędzie do kastracji dużych zwierząt ...byków. I tym ustrojstwem udało się pana uratować od utraty członka.

    Na koniec coś z przed lat. Chłopak na jakiejś wiosce skakał przez płot. Raz mu nie wyszło i rozdzierając spodnie rozdarł również mosznę tracąc jedno jądro. Zdesperowany i onieśmielony całą sytuacją w swego rodzaju szoku włożył to jądro z powrotem i zaszył czarną nitką. Po dwóch dniach w końcu trafił do szpitala z gorączką i infekcją....:)

    Ach ci panowie...

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Niestety historia z zakleszczeniem, którą znam jest tak niesmaczna, że pomimo anonimowości nie pozwolę sobie na opisanie jej tutaj.

    Ale! Może coś z innej beczki pomijając przypadki różnych przedmiotów w odbycie pacjentów pogotowia....

    Pewien starszy Pan chcąc uniknąć nocnego biegania do toalety wepchnął fallusa do plastikowej butelki po mineralce. W nocy tenże fallus mu spuchł. Na pogotowie przywiozła go wnuczka, która wcześniej obcięła mu tę butelką poniżej gwintu. Tak, żeby nie trzeba było całej butli do spodni pakować. I takim sposobem pacjent przyjechał z swego rodzaju tulipankiem na fallusie. Pracownicy pogotowia ciężko powstrzymywali się od śmiechu

    Inna sytuacja była ciut gorsza. Otóż pewien mężczyzna chcąc wydłużyć czas stosunku założył sobie na fallusa tuleję. Taką z hartowanej stali. Ogólnie w sex-shopach są dostępne specjalne krążki zaciskające. No i też panu spuchł. W szpitalu nie mieli pomysłu jak usunąć tuleję, której nie dało się przeciąć ot tak po prostu. Jeden z lekarzy miał brata weterynarza. Ten weterynarz miał jakieś sprytne narzędzie do kastracji dużych zwierząt ...byków. I tym ustrojstwem udało się pana uratować od utraty członka.

    Na koniec coś z przed lat. Chłopak na jakiejś wiosce skakał przez płot. Raz mu nie wyszło i rozdzierając spodnie rozdarł również mosznę tracąc jedno jądro. Zdesperowany i onieśmielony całą sytuacją w swego rodzaju szoku włożył to jądro z powrotem i zaszył czarną nitką. Po dwóch dniach w końcu trafił do szpitala z gorączką i infekcją....:)

    Ach ci panowie...

    o matko!!! ten ostatni jest hardcorem!!!

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 5 września 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity, mam sprawę;) Jestem liderem Avonu i nazbierało mi się w domu trochę kosmetyków. Na bieżąco staram się je wyprzedawać po atrakcyjnych cenach, ale wiadomo-wszystkiego się nie sprzeda, bo ludzie zamawiają w katalogu. Czy mogę wam tutaj wrzucić zdjęcia tego co mam? Może ktoś coś zechce;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam zboki? Seksiur dzis juz zaliczony? ;-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 9 września 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka nie bardzo :D

    Koleżnka przed chwilą przysłała mi sms:
    Pewna kobieta miała 3 córki. Kiedyś wzięła je na rozmowę i mówi im. Słuchajcie córki, jak się kiedyś wydacie się za mąż napiszcie mi, jak Wam się układa życie seksualne. Córki się zgodziły. Wyszła pierwsza za mąż i za chwilę przychodzi od Niej kartka z napisem - NESCAFE. Matka nie wie, o co chodzi, ale przechodząc ulicą widzi bilboard NESCAFE SATYSFAKCJA DO OSTATNIEJ CHWILI. Zadowolona po uzyskaniu odpowiedzi.
    Druga wyszła za mąż i dostaje matka kartkę z napisem MARLBORO. Po chwili znajduje na paczce papierosów informację - MARLBORO EXTRA LONG, SUPER SIZE. Zadowolona, że córka trafiła dobrze. Po pewnym czasie najmłodsza wyszła za mąż i dopiero po miesiącu przychodzi kartka z napisem BRITISH AIRWAYS. Znów szukanie po gazetach i reklamach i w końcu znajduje - BRITISH AIRWAYS TRZY RAZY DZIENNIE SIEDEM RAZY W TYGODNIU, W OBIE STRONY.

    felice gatto, zielona_kropeczka, Ania_84, Anulkaa lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ