X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problemy z zajściem w ciążę i baaardzo bolesne miesiączki
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę i baaardzo bolesne miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję i łączę się w bólu..
    Nimesil lub Aulin, mi najbardziej pomagają w saszetkach.
    Ostatnie odkrycie to Apo-Napro, lepszy niż nimesil bo nie wzmacnia krwawienia. Oprócz tego masaże przed miesiączką są dobrym wyjściem, rezygnacja z kawy. Słyszałam też, że joga ma zbawienny wpływ, ale nie próbowałam osobiście.
    Można też wziąc pod uwagę olejek cbd https://konopnysklep.com.pl/olej-cbd/olej-konopny-raw-5-cbdcbda-10ml-500mg.html , sama nie próbowałam ale czytałam opinie i wielu dziewczynom bardzo pomaga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 09:48

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy rodziłaś? Jest to o tyle istotne pytanie, że po porodzie (zwłaszcza cesarce) niektórym kobietom "uaktywnia się" endometrioza (o ile nie miały jej wcześniej - czasem przebiega bezobjawowo).
    Druga rzecz - niewydolność żył miednicy mniejszej. Objawy bardzo podobne do endometriozy, często mylone lub idące w parze.
    Skoro już tutaj również polecamy sobie lekarzy, do których mozna zgłosić się z problemem, daję namiar na panią doktor z Rzeszowa: https://ginekolog-rzeszow.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2023, 12:58

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ