X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Progesteron 22dc
Odpowiedz

Progesteron 22dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • PleySej Koleżanka
    Postów: 41 13

    Wysłany: 19 lipca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    wedlug mnie dobry wynik..\
    ja miałam 0,10 :/
    Serio hm to skąd plamienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sie ma bardzo niski wynik to plamenia wystepuje to jest zaburzenie fazy lutealnej.. teraz dodatkowy problem bo juz nie mam 16 dni okresu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia przy niskim progesteronie nazywany niedomoga lutealna więc- Jak najbardziej u autorki może to być przyczyna. Nie odstawiaj luteiny przed @ w dzień terminu zrób test i wtedy jak będzie negatyw odstaw , jak pozytyw to kontynuuj:-)
    Kontroluj kiedy masz owulacje zeby jej luteina nie zablokować

    Niezwykła lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety teraz nic nie biore mialam duphaston na pol roku babka nie mowila zebym kontynowala bo cykle miałam regularne..
    a owulacji nie przechodze :/

  • PleySej Koleżanka
    Postów: 41 13

    Wysłany: 21 lipca 2019, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Plamienia przy niskim progesteronie nazywany niedomoga lutealna więc- Jak najbardziej u autorki może to być przyczyna. Nie odstawiaj luteiny przed @ w dzień terminu zrób test i wtedy jak będzie negatyw odstaw , jak pozytyw to kontynuuj:-)
    Kontroluj kiedy masz owulacje zeby jej luteina nie zablokować
    Te kontrolowanie to już problem sama nie wiem co będzie lepsze czy ja brać czy olac

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 807 1989

    Wysłany: 21 lipca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wiele sposobów,żeby kontrolować temperatura, śluz, testy owulacyjne. Tylko to wymaga więcej uwagi i czasu.

    ♥️ 2019
    ♥️ 2022

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej iść na monitoring cyklu testy zawodzą

  • PleySej Koleżanka
    Postów: 41 13

    Wysłany: 21 lipca 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś mi się dziewczyny nie chce tego obserwować heh

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 807 1989

    Wysłany: 22 lipca 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mojego Skarba staraliśmy się 5 lat, pomiary temperatury zawodziły dopiero model creighton i odpowiednie leczenie pomogło.

    ♥️ 2019
    ♥️ 2022

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 807 1989

    Wysłany: 22 lipca 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój poziom progesteronu w 22 DC może być tak niski,bo owulacja mogła być kilka dni wcześniej. Warto jeszcze kilka dni później powtórzyć badanie i wynik może być wyższy.

    ♥️ 2019
    ♥️ 2022

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 22 lipca 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niutek87 wrote:
    O mojego Skarba staraliśmy się 5 lat, pomiary temperatury zawodziły dopiero model creighton i odpowiednie leczenie pomogło.
    Co to za model? Nie słyszałam o tym

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 807 1989

    Wysłany: 22 lipca 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polega na obserwacji śluzu i wydzielin, nie mierzy się temperatury. Na specjalną kartę nakleja się naklejki i odpowiednimi symbolami zaznacza co w danym dniu się zaobserwowało. Kartę prowadzi się pod okiem instruktora modelu creighton. Ten sposób obserwacji stosowany jest w naprotechnologii. Jak się ma przynajmniej 3 cykle obserwowane to do lekarza naprotechnologa można i on może wiele z karty wyczytać ( niedomoge lutealną, endometrioza, poronienia na wczesnym etapie, itp.). Polecam tutaj na forum wątek metoda naprotechnologii tam można się więcej dowiedzieć.

    ♥️ 2019
    ♥️ 2022

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ