Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Kobieca płodność pod lupą - jak wspierać owulację, hormony, metabolizm i gospodarkę cukrową?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

PCOS? Insulinooporność? Co jeszcze możesz zrobić?
Polecamy kompleksową formułę
w wygodnych saszetkach👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktynemia
Odpowiedz

Prolaktynemia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie nie ma co na siłę brać leków. Ja biorę tylko ze względu na skutki uboczne wysokiej prolaktyny, bo przez nią mam trądzik itp
    Gdyby nie to wcale bym jej nie zbijała chociaż u mnie do owulacji nie dochodzi ale nie wiem co jest przyczyną. Nawet lekarz powoedzialy, że może coś przepisać ale jak bardzo chce, bo to nie ma aż takiego wpływu na to czy będę w ciąży czy nie. Dodatkowo powiedział, że od około 5 lat już się odchodzi od testu z obciążeniem, bo to tylko wprowadza kobiety w błąd. Jest owulacja, prolaktyna jest nisko. Nie ma sie co denerwować

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja prolaktyna ostatnio wyniosła 22,3 ng/ml [4,79-23,3]. Ginekolog stwierdziła, że za wysoka jak na starania i zapisała mi 1/2tabletki bromergonu 1x dziennie. Nie miałam nigdy monitoringu, ale prawdopodobnie mam problemy z owulacją, ponieważ bardzo nieregularnie miesiączkuję. Pani dr twierdzi, że to właśnie prolaktyna jest winowajcą.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe. Z prolaktyna jestbtak, ze jezeli nie zaburza owulacji to można odpuscic jej zbijanie. Jeżeli jednak owulacja nie wystepuje to w PRL można szukać winowajcy.
    To też jest tak, że każdy organizm inaczej reaguje na inne poziomy hormonow, wiec nie ma co porownywac miedzy soba wynikow. Moja PRL wynosi prawie 70 ng a jednak to nie ona zaburza cykl. Teraz jest juz w normie a nadal owulacji brak

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Myszaka76 Ekspertka
    Postów: 412 64

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak się czujesz po Bromergonie? Ja też biorę…. Masakra jakaś.

    2x1nxuun6jmzurfc.png

    Hashi i PCO - Grudzień 2016
    Invimed pierwsza wizyta - Marzec 2017
    Insulinooporność i słabe wyniki nasienia - Kwiecień 2017


    Łykam euthyrox i metforminę!
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ