X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi do jakiego jasnowidza pisałaś? Daj namiary :) płaci się coś ?
    Jedziemy na badanie nasienia. Strasznie się boję wyników :(
    Buziaki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, to nasz 11 cykl staran
    Zapomnialam ze rozpoczelam kolejny cykl ;)
    Olga - znalazlam taki temat na forum kafeteria.pl tam jasnowidz odpowiada za darmo nw jedno pytanie
    Zaraz wkleje link do tematu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://f.kafeteria.pl/temat/f1/jasnowidz-domina-1-pytanie-za-darmo-p_6357700/3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olguś bedzie wszystko w porządku :) liedy będziecie miec wyniki ? :-) daj od razu znac :)
    Kircze moze to i glupie ale cieszę sie z tej przepowiedni jak cholera :) bo dzięki niej jakos łatwiej moze zniose kolejne nieudane miesiace ( bo bede czekac na ten marzec ) i przestane plakac na widok ciężarnej. wiem ze to moze byc nieprawda ale kurcze lapie sie kazdej nadziei. .. :) a jesli tak by bylo to hy oznaczało ze zajde w ciaze zaraz po zabiegu ? Haha wiem, glupia jestem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 08:31

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi horoskop mówił, że zajde we wrześniu..
    Laski ode mnie z miejscowości do Krakowa był korek około 35km i musieliśmy znaleźć inną droge. Dobrze, że pani doktor nas przyjęła później niż o wyznaczonej godzinie.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl to nie wiem czy nie miałam owulki wczoraj.. Znaczy miałam śluz plodny tyle że generalnie mogło to być od czegoś innego haha bo mój wczoraj się do mnie dobieral a ja taką wyposzczona musiałam mu odmówić, bo raz ze badania a dwa, że infekcja. Jeszcze 4dni brania leków haha

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki wieczorem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi też napisałam :D zobaczymy :P hehe . Zawsze trzeba mieć nadzieję. Może będziesz się nastawiać na później a w między czasie się uda :)
    Olga właśnie czytałam Twój wpis o objeździe. W Wolbromiu mam rodzinę :P

    Edit.

    Dobrze, że wyniki wieczorem to długo nie będziecie musieli czekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 10:50

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Cachaarel znam ten ból :-D ja tez wyposzczona przez ten okres. Juz mam dosc. A mój jak bral antybiotyki na te bakterie w nasieniu to tez mielismy prawie 4 tygodnie przerwy bo najpierw mialam okres potem on musiał soe wstrzymac przed badaniem nasienia a jak potem wyszly te bakterie to jeszcze 10 dni antybiotyku. I w sumie bez seksu byliśmy 26 dni. To byla dla mnie udreka :-D ale na szczęście juz minęło. Kochana a dalej masz sluz plodhy? Bo wiesz ze on pojawia sie troche wczesniej przed owulka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Wyniki wieczorem.
    To szybko. My musieliśmy czekac az tydzien. To byla dopiero udreka. ;)

    Paula daj znac co Ci odpisał :)
    A tak wogole jaka wam mija dzień? Ja wlasnie skończyłam porządki na sklepie i siedze w kurtce bo takie zimno. A tak wogole to u nas dzisiaj zima na calego - spadl pierwszy w roku śnieg :D
    Jakies mialam przeczucie, bo wczoraj plyn na zimowy wymieniłam :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 10:55

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest około 0 na termometrze, ale jest wiaterek więc wydaje się chłodniej. Przymrozku nie było widać na trawach ni nigdzie więc źle w nocy nie było. Dziś do szkoły na 13:50 a w domu pierdalnik, bo teraz mama się wzięła za malowanie i zmianę regału :)

    a i najważniejsze :D bym zapomniała .

    Odebraliśmy wczoraj obrączki :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kurcze, super :) pochwal sie Kochana ;)
    My tez sie zabieramy za malowanie mieszkania juz pol roku i zacząć nie możemy. Wczoraj robiliśmy przemeblowanie, lozko przenosilismy i szafki ustawialismy inaczej trochę bo ten moj to musi miec co chwile zmiany w zyciu. W sumie dobrze ze takie tylko, a nie zmienia co chwilę zony :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robiliśmy ten remont w wakacje i na razie musi nam wystarczyć :P moj nie lubi częstych zmian :D mam nadzieję, że żony nie będzie chciał sobie później zmieniać :P

    http://static.pokazywarka.pl/i/6104109/221250/imag0179.jpg

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie cudowne :)
    Kiedy odziecie ustalac termin ? ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne obraczki Paula :*
    Gabi Ten śluz to jeszcze poobserwuje trochę. Troche mnie też jajniki cmia..

    Masakra z tą zimą dziewczyny:( jechaliśmy do Krakowa ponad 2h a normalnie jedzie się Max godzinę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny. Takie jak wybralam w necie pozniej zapomnialam o nich i takie same wybralam w sklepie :D Gabi rezygnujemy jednak z cywilnego, bo doszlismy do wniosku ze szkoda kasy, bo od tych wakacji za rok chcemy wziac koscielny. Czyli za poltora roku. Wiec od tych wakacji musimy zaczac juz po malu rezerwowac szukac itp. A wszedzie trzeba bedzie zaliczki placic. Wiec lepiej poczekac. A jeszcze w sierpniu slub nam sie szykuje. Moja siostra cioteczna za maz wychodzi. Wiec wydatek nas czeka. A obraczki nigdy sie nie zmarnuja a zawsze koszt mniejszy bedzie.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne ze tak :) juz kasa zostanie w kieszeni i bedzie na zaliczkę albo zespol. Zreszta zespol moge polecic swietny ( rodzinny Haha, bo mojej siosty i jej meza. No i tam zaczynal Krzysztof iwaneczko, ktory jest teraz w the voice. ) ;) i niedrogi :-D
    Haha ale reklama. Gdybyś chciala posłuchać to podeślę Ci link do ich profilu na youtube :D
    Oczywiscie nie narzucam sie, chce tylko pomóc ;)
    My planujemy slub koscielny jak zajde w Ciaze i szczesliwie urodze
    Chce zwby nasz syn wlbo coreczka byli z nami :) i to bez zadnego wesela, tylko kosciol i do domu. Bo nie widzi ki sie udawac szczesliwej rodzinki skoro tak nie jest.
    Olga - noo masakra. U nas teraz deszcz pada i taka plucha sie zrobiła, ze bez kaloszy nie wychodz. Masakra ;-) my tak teraz narzekamy to poczekajmy jak spadnie 30 cm sniegu :-D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ślub planujemy za 4 lata, bo u mnie wesele musi być haha. Rodzice dom budują więc musimy im dac czas żeby się odkuc finasowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :) kurcze ale mi sie nudzi. A tu jeszcze do 15 w pracy. Gdybym komputer wziela to bym chociaz sobie cv napisała a tak? Musze szukac nowej posady, co prawda do konca umowy mam 3 miesiace, ale u nas w okolicy niestety z pracą bardzo ciezko, wiec cieszyłabym sie gdybym znalazla cokolqiek, byleby tylko nie siedzieć w domu, bo kurwicy mozna tak dostać. ... :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też muszę szukać nowej pracy :<

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ