X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 października 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi miałam wtorek wolny. W tym tygodniu mam poniedziałek a w weekend na studia.. :/
    Ale już w domku i kładę się do łóżka zaraz :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 10 października 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam popołudniowe drzemki <3

    gabi544, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam? Kurde jeden dzien wolnwgo a ja spac noe mogę
    A jak jutro trzeba bedzie wstac to będą mnie z łóżka siła zdzierac :-D
    Dziewczyny czekamy na wiadomosc od Karoli. Miała wczoraj testować :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam? Kurde jeden dzien wolnwgo a ja spac noe mogę
    A jak jutro trzeba bedzie wstac to będą mnie z łóżka siła zdzierac :-D
    Dziewczyny czekamy na wiadomosc od Karoli. Miała wczoraj testować :-)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)

    A ja zaczęłam mierzyć temperaturkę...w 5 dniu cyklu ... nie wiem czy nie za wcześnie choć i tak ta dzisiejsza nie była mierzona o tej godzinie o której trzeba więc jest taka z przymrużeniem oka :P mierzyłam o 9.30 a mialam o 4.10 i byłoby taks mierzone gdyby nie akcja u gościa u którego wynajmujemy :P
    hahha :)

    a jak u was ?
    Karola i jak ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio nie mam jak mierzyć :D hah :P może do owulki się wyrobię :D ostatnio spał u nas siostrzeniec mojego eM. a dziś rano wstałam, bo musiałam jechać po brata z wesela, a że było daleko to musiałam wcześniej jechać. może to i lepiej.

    Kurczę miałam taki piękny sen <3 ... ale to pewnie, że Wam zazdrościłam :D
    śnił mi się mały chłopiec takie 2-3 miesiące. Był taki śliczny. Taki kochany. Tuliłam Go i to był mój syn. ahhh piękny sen. szkoda, że taki nierealny . lub bardzo odległy.

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    http://static.pokazywarka.pl/i/6102419/816826/imag0162.jpg

    a to moje pazurki bo nie miałam wcześniej czasu dodać :)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 października 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mi też się śni dziecko- zawsze dziewczynka :)
    Ja jeszcze 1,5h w obozie pracy.
    Śliczne masz pazurki widziałam na fb :*

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette pazurki masz śliczne ;) a co do snu to ja też tak mam ;P zawsze mi się śni chłopczyk - mój syn :) heheh ;) oby za niedługo dla każdej z nas stało się to realne ;)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dziewczyny napisalam do jasnowidza z zapytaniem kiedy zajde w ciążę :-D ciekawe co odpisze ;-) choc traktuje to z przymrużeniem oka :-)
    A mnie jak się śni dziecko to ie wiem jakiej płci.
    Ostatnio jak mi się dziecko śniło, to był dorosły syn, wojskowy.śniło mi się, że byliśmy na przysiędze i bylam taaaaaka dumna :-D
    A jak niemowlę to nie widzę płci. Ale imiona mamy już wybrane dla dzieci: Laura albo Alicja, a dla chłopca Mikołaj :-)


    Paula pazurki cudne. Widziałam już na FB :-)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy wybrane dla dziewczynki albo Hanna(ale mojemu się nie podoba) albo właśnie też Laura(to sobie mój wybrał) więc albo będzie Hanna Laura albo Laura Hanna, a dla chłopca Franciszek Antoni :)

    gabi544, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczne :-)
    Dziewczyny coraz więcej od wczoraj czytam o inseminacji i powiem Wam że ta wizja jest mi coraz bliższa. Nawet sprawdziła ile mniej więcej by to kosztowało. Szukam już dobrych lekarzy w okolicy od leczenia niepłodności. Ale nawet mnie to ie przeraża, tylko daje jakąś nową nadzieję... :-)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi544 a wy ile się staracie ? inseminacja nie będzie ci potrzebna zobaczysz ;)))

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mi zawsze śniły się dziewczynki. Raz jeden który pamiętam. To było kilka lat temu, a sen pamiętam jak by to było wczoraj. Śniło mi się, że byłam samotną matką synka. Pamiętam, że to był chłopiec a w dodatku bardzo podobny do mojego dawnego chłopaka (pierwsze miłości). Czułam się szczęśliwa, ale czułam też smutek że jestem sama. Nie wiem czemu tak zapamiętałam ten sen... Czasem się zastanawiam czy to nie była wizja prorocza :D zdradzę narzeczonego z byłym i sama zostanę hahaha :D dzięki Bogu on mieszka baaaardzoooo dalekoooooo :P to jednak nie to :D


    nie wiem jak długo będę to czuć, ale postanowiłam, że jeśli w tym cyklu się nie uda, a lekarz powie, że wszystko ok to odpuszczam starania, nie wiem jak ale zrywam z nimi.

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę kochane spać :* albo ćwiczyć rozmnażanie :D buziaki :)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór idziecie spac? ja dopiero wstalam :D ostatnio ciagle śpie. czuje sie coraz bardziej ociezala, ale w ubrania takie luźniejsze jeszcze się mieszczę :D cud wooo. Maam przeczucie że nie dlugo dolaczycie do mnie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka 10 cykl wlasnie rozpoczęliśmy. Nie wiem jak to bedzie ale czuje ze bez tego nie mamy szans na naturalne zapłodnienie. .. ale terminy malo romantyczne
    ;-) idę spac Kochane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane musze Wam sie pochwalic - kasnowidz mi odpisal, ze w ciaze zajde w lutym lub marcu przyszłego roku. :-D
    Wiec moze od razu zapisze sie na testowanie w marcu :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja dostałam niestety @ coś czuje że to było samoistne poronienie bo było tak samo jak 5 lat temu gdy poroniłam najpierw różowy śluz a potem na 2 dzień silny ból brzucha i poszło tylko wtedy miałam na teście 2 kreski blade i bete miałam robiona która pokazywała na 3-4 tydzień poroniłam 2 tyg po badaniu bety ale cały ten czas czułam sie żle :( teraz było tak samo tylko że test zrobiłam w pistek w południe gdybym zrobiła go w sobote z rana na pewno były by 2 kreski no trudno zaczynam nowy cykl zobaczymy jak to bedzie :) co do dzieci córcie mam 3 letnia maż wybierał imie bo dla synka mamy juz wybrane od 11 lat jak uda nam sie mieć synką bedzie Jakub Gwidon :) nasz mały Kubuś :) a jak by była 2 crcia hmm ciężki by był wybór bo mi sie podoba Hania Maja Monika Agatka ( już siostra tak dała na imie córci)Gabrysia Amelka a mezowi żadne sie nie podoba :( węc musi ustrzelić synka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ją też chciałam Amelke ale brat mnie ubiegł :-) więc będzie Laura Alicja :-)
    Moze zrób teraz test. Po poronieniu beta tak szybko nie opada, jesli to to,to test powinien cos jścze pokazac. Choć mam nadzieję że się mylisz :-)

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ