X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mamy problem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu Kochana? Co jest ? Masz wyniki?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligoasthenozoospermia.. nawet morfologia jest nie zrobiona. Nie zostanę mamą. Dziękuję do widzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi reklama super :P nawet jak są niedrodzy to i tak by musieli przez pół Polski jechać więc pewnie wyszło by na to samo co wybierzmy zespół u nas. Ale dziękuje za informacje :*

    Olga, ale to chyba da się leczyć? wklepałam tak na google co to w ogóle jest to czytałam dziewczyny pisały, że da się to leczyć. Więc może jeszcze kochana jest nadzieja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja pokłóciłam się ze swoim o naszą sąsiadkę (moją ciocie-starsza pani). mam takie nerwy, że najchętniej bym mu wstrzymała seks na ruski miesiąc.
    Tak w ogóle to ciekawe jak z jego nasieniem.. hmmm niby raz nam się udało . I tak nie wiadomo czy wina u mnie czy jest jakaś szansa że to jednak jego wina? ... Może też z nim kiedy pojadę na te badanie. Ale to dopiero jak zobaczę co mi ginekolog powie.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nastawiam się już na nic dziewczyny, to bez sensu. Nie będziemy mieć dziecka. Wszędzie piszą, że in vitro, nie stać nas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie chcę Cię nakręcać, ale spójrz na te forum http://www.nasz-bocian.pl/node/17298
    Tam dziewczyny piszą, że jednak może się udać. I nie piszą o in vitro .

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie stać nas na wizyty w prywatnych klinikach gdzie wizyta kosztuje 300-400zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ceny z kosmosu, ale może jednak zdarzy się ten cud. nie wiem co powiedzieć. przykro mi z powodu tych badań. a w pocieszaniu zawsze byłam kiepska :/ ale pamiętaj, że zawsze możesz tu na nas liczyć i mocno Cię tule :* i mimo wszystko wierzę, że jednak zostaniesz szczęśliwą mamą w przyszłości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie zalamuj sie, prosze. <3
    tam, gdzie Paula podala link pisza, ze to da sie leczyc. Co prawda, efekty nie beda od razu, bo proces wytwarzania nasienia trwa 3 miesiące, ale jest nadzieja. Jak dobrze zrozumialam, to jest obnizona liczba plemnikow i nieprawidlowa ruchliwosc, tak?
    Poczytaj sobie ten wątek, który podała Paula.
    Najlepiej idż z tym do gina, może zapisz męża do androloga (a jesli nie macie w pobliżu to do urologa, można na NFZ). Z tego co wiem, on też zajmuje się takimi sparawami. Walcz Kochana. Wierzę, że Wam się uda <3 i tulę mmocno...

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ale ja już straciłam nadzieję. Mój jest załamany. Ja z trudem hamuje łzy żeby go jakoś wspierać.. najgorsze jest to że nie mogę o tym nikomu bliskiemu powiedzieć.. nawet mamie.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do androloga to mamy ale prywatnie u nas w mieście. Bardzo dobry specjalista. Na pewno pójdziemy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana ja nadal w Was wierzę. Jak pierwsze emocje opadną to na pewno zaczniesz działać. Jesteś silna babka i na pewno dacie radę. Pokaż wyniki chociaż ginowi, zobaczysz, że coś poradzi, podpowie. <3 Napisz na temacie badań nasienia, tam dziewczyny się znają i na pewno coś podpowiedzą. Trzymam kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Co do androloga to mamy ale prywatnie u nas w mieście. Bardzo dobry specjalista. Na pewno pójdziemy.
    Idzcie, idzcie. Czasem suplementy dobrze dobrane pod konkretnego mężczyznę działają cuda <3 jestem z Tobą :*

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 października 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że chociaż wy wierzycie, bo my już nie. Co ja takiego zrobiłam? Czym sobie na to wszystko zasłużyłam? Czemu po prostu nie możemy stworzyć normalnej rodziny? Mam już dość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie nie chce robic testu bo po co mam sie załamać jeszcze bardziej jakby wyszła słaba kreska ciazowa lepiej zapomnieć o tym i zacząć działać tym razem zakupiłam juz testy owulacyjne oj meżus będzie gwałcony i to ostro ;0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi o co chodzi z tym pytaniem do wróżbity gdzie je moge zadać ?na tym forum i tam dostane odpowiedż?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olguś wszystko się ułoży zobaczysz :*

    Nie wiem czy pamiętacie jak Wam dawałam ten link z tanim kwasem foliowym? Ale mniejsza o to. Zamówiłam sobie 4 paczki. (4x60 tabletek) :D no i po chyba 2 tyg mi dziś przyszedł. Myślałam, że już nie dostanę go. A piszę, bo dali mi gratis 1 test owulacyjny hahaha :D myślałam, że padnę jak go zobaczyłam. Jeden ? i kiedy ja mam go zrobić? wy mi kochane powiedzieć. Plus jeszcze dostałam te czasopismo "Chcemy być rodzicami". To więc mam lekturę na wieczór :) bo nawet ostatni nr przysłali. Ale jakie to drogie jest 11,99 zł. Powiedziałam swojemu że jak mi się spodoba to chce prenumerować ale popatrzył na mnie jak na inną i się skończyło na tym. A to co 2 miesiące wychodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha jeden test :D
    Mi przyszla w piatek swieza gazetka mamo to ja. Wczoraj pojechalam po zakupy na obiad i wrzucilam do koszyka Jeszcze sobie moje dziecko :D
    Ogolnie tych gazet mam juz cala szufladę, musze prenumerate mamo to ja zamowic na kolejny rok. Moj to sie cieszy nawet bo w mtj jest kącik mamy i kącik taty i on to zawsze czyta. Ostatnio bylo jak np pakowac i ukladac w bagazniku rzeczy zeby w razie wypadku zabawki nie stanowily zagrożenia, w tym miesiacu jest o seksie w ciazy, to juz na dzisiejszy wieczor zamowil sobie gazete,kiedyś jeszcze byl fajny poradnik dla mężczyzn ze zdjęciami jak przypiąć dziecko w foteliku itd..
    Kochana a ciekawe tam tematy sa w tej gazecie? A z tą wysylka to sie nie pospieszyli. :D Ja zawsze zamawiam na cefarm24.pl
    maksymalnie 3 dni czekam, chyba, ze akurat wypada weekend to wiadomo ze w niedzielę kurier nie pracuje :)
    Karola - tak :) jedno pytanie jest za darmo :) link do forum jest na poprzedniek stronie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tam zamawiam albo jadę do aveny. tylko tyle, że tam był kwas za ponad 4 zł za 60 tabl. dlatego się skusiłam.
    a tematy to np. decyzje o drugim dziecku (kiedy się zdecydowac) . o tajskim masazu, zagadka genetycznych przyczyn poronien. kiedy mamy największe szanse na in vitro. o torbielach jajników. o adpocji. i "na luzie" czyli np jeden orgazm dziennie - codziennie. Po krótce spisałam Ci spis treści. Bo jeszcze nie czytałam. :)

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ