X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - zrob test. DObrze Olga pisze. TYM bardziej nie wiem, czy test owu moze pokazac ciążę. Po prostu kup ciążowy, będziesz pewniejsza.
    Jak tam u Was kobietki? U mnie znoqu szary, ponury dzień. Ale ja mama Dobry humor ;) moze dlatego ze aie w kocu wyspałam, no i w tym tygodniu mam wolne juz od piątku :)
    Kurcze próbuje sie dodzwonić do urzedu, ale nikt nie odbiera :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :* u mnie deszczowo i tez pochmurno. Zaraz zbieram sie do miasta na zakupy spozywcze i musze samochod ubezpieczyc ;)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to też czeka Paula :D
    zakupy wczoraj robiłam w biegu..
    Aaaa - mąż wczoraj powiedział, że śniły mu się nasze dzieci. Pierwszy raz. :D i że to były bliźniaki - dwaj chłopcy identyczni :D
    może coś w tym jest? ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi wytlumacz mi jak dokladnie sie prenumeruje te czasopisma co Ty kupujesz. Bo ja tego nie ogarniam a bym chciala na caly rok chyba. :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 października 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś na 12 przyszłam do pracy a rano zrobiłam 5 pran(!!!) Nie pralismy i nie sprzatalismy cały tydzień masakra. Pokój wysprzatalam ale nie odkurzylam :( a w pracy kuja nam płytki i krztusze się kurzem bo mam alergię..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam pierdalnik w domu, bo jak pisałam mama się teraz wzięła za malowanie więc bałagan w całym domu jest. i jeszcze babcia chce żeby jej malować to w ogóle masakra jakaś .
    Ja nie mam co sprzątać na szczęście. Robię właśnie pranie. Muszę jeszcze tylko ziemniaki obrać i racuchów nasmażyć bo za mną chodzą od dłuższego czasu no i jeszcze mam zaległe pranie do poskładania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :* nadrobić was graniczy z cudem :D czytałam Was tak po krótcie i nie wiem. cachaarel co tam z tymi wynikami u Twojego mężczyzny? Bo ja się nie znam na tym :/ Gabi odpoczywaj na wolnym :D Karolina czasem takie krwawienia pojawiają się w ciąży. Trzymam kciuki. Paula nas też czeka remont. Mamy jedno takie pomieszczenie nie za duże totalnie do remontu miało być w planach tam co innego, ale postanowiliśmy zrobić tam pokój dla dziecka. I tu niespodzianka totalna :D okazało się, że pod swoim sercem nie noszę dziewczynki tylko chłopca. Kłócę się z małżonem o imię bo jemu podoba się Krzyś a ja chce Mikołaja :D no i lekarz mi powiedział, że niedługo powinnam zacząć czuć ruchy jakieś dziecka. Oczywiście co mi w brzuchu zaburczy to myślę, że to mały. Oszaleć można. a co tam więcej u Was słychać? :**

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponieważ kochane nie wszystkie macie udostępnione wykresy piszę Wam tu:


    w.gifi.gifr.gifu.gifs.gifu.gifj.gife.gif


    Wirusuje ile sie da :D

    691020qoecc64kgz.gif

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala czyli jednak chłopiec :D niezły obrót sprawy :) ale i tak najważniejsze, ze wszystko jest w porządku :* oby tak dalej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 14:34

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś czuję że i tak przy porodzie się zdziwię :D hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny szukam nowego avataru. wybaczcie ale muszę to dodać


    1383929608-by-mikiss11-500.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 14:26

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak będę miała owulację kupię sobie kinder niespodziankę :D zobaczę :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Gabi wytlumacz mi jak dokladnie sie prenumeruje te czasopisma co Ty kupujesz. Bo ja tego nie ogarniam a bym chciala na caly rok chyba. :D
    Paula ja zamawiam na tej stronce http://hitsalonik.pl/produkt/mamo-to-ja
    biorę roczną z dodatkami, i płacę jak i przysyłają pierwszy numer, to wtedy razem z nim przychodzi wypełniony blankiet, idę z nim na pocztę i wpłacam :)

    Tylko, że w tamtym roku była promocja i za roczną z dodatkmi zaplacilam 55 zł, a w tym widzę, że kosztuje 72 :/

    Ala - ale jaja. ( dosłownie :D )
    Kurde ale Ci zazdroszczę. <3 zarażaj nas mocniej, kichaj, kaszlej, chyrkaj i wogóle co się da :) chociaż ja to jestem pewna, że na pewno do końca roku II kresek nie zobaczę. Podejrzewam, że mogę mieć zrosty na jajow0dach przez łyżeczkowanie. Wszystko na to wskazuje, więc czekam tylko do stycznia i zabieg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana bo ja znalazłam tu : http://babyonline.pl/oferta-prenumeraty-mamo-to-ja,mamo-to-ja-archiwum-artykul,3011,r1p1.html
    i z dodatkiem kosztuje roczna 48 zł. weź zerknij może ja coś podejrzanego znalazłam. No i meila do nich napisałam, ale jeszcze mi nie odpisali.


    U Ali to jak z moim chrześniakiem :D też długo myślałam, że będę miała chrześniaczkę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ciązowy wyszedł negatywny ;( no nic po 3 dniach @ się skończyła zobaczymy co sie baedzie działo dalej bo dopiero w piatek powinnam dostac @ a to już po no nic może tak powinno byc teraz zaczynam nowy cykl i z testami owulacynymi bedziemy działać mam nadzieję że sie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina zobaczysz za którymś razem się uda ;) nie nastawiaj się, że w tym czy w tamtym. Bo ja w marcu byłam święcie przekonana, że w czerwcu zobaczę dwie kreski. Czerwiec minął, jesień się zaczęła.. a jak dwóch kresek nie było tak nie ma..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki coś dla nas :D
    http://hpba.pl/droga-przyszla-mamo-jak-przygotowac-siebie-i-swoje-cialko-do-ciazy/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi odpisali mi meila i faktycznie nic taniej nie mam. tylko tak jak Ty pisałaś. No trudno zamówiłam to zapłacę ;)
    tylko nie wiem co mam zrobić, bo jak pisałam do nich to napisałam im swoje dane i adres a oni mi odpisali "(...)Wydawnictwo wystawia faktury VAT za prenumeratę na życzenie Klienta tylko w miesiącu wpłaty. Prosimy o zgłoszenie nam informacji z podaniem pełnych danych niezbędnych do wystawienia faktury jak najszybciej. "
    ale ja nie chcę faktury. czyli chyba im nie muszę odpisywać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przyślą mi od nr 11 czyli pewnie na początku listopada? bo nie wiem jak to Ci przychodzilo ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie odpiauj im jak nie chcesz faktury :)
    A ja w tym mcu dostalam numer listopadowy, bo to zawsze miesiac wczesniej przychodI. Więc Pewnie jeszcze w październiku wyślą :)
    Zamawiasz z dodatkiem cY bez?
    Noo niestwty nie ma taniej. ;) trudno. :) ale bede miec kopalnie wiedzy w domu jak sie oczytam, to mi pedagoga do dziecka nie trzeba bedzie :D

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ