X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Kochana napisz wszystko z normami podanymi obok.
    Kochana jak dla mnie to ok wygląda, bo porównałam z normami z naszych badań.
    Na pocieszenie powiem Ci, że u mojego męża wyszło jedynie 6% prawidłowo zbudowanych ,ale lekarz powiedział, że jest ok, bo te 6% z pół miliarda (około tyle miał mój mąż w ejekulacie), dokładnie to 517,8x 10^6 to jest baaaardzo dużo.
    U Ciebie też wygląda, że wszystko ok, bo jednak trochę tych żołnierzy u niego jest. Rozumiem, że te 173,67 to jest x10 do potęgi 6, tak? :)
    ylko nie bardzo wiem, co to est ta agregacja.



    Tak to 173.67 to jest x10 do potęgi 6 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    A co w ogole powiedziala pani dr? Moze to nic strasznego


    powiedziała mu że wyniki są dobre, i aby je poprawić żeby jadł więcej waezyw i owoców.. tak mi przekazał.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana też uważam, że jest ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    wiem, że wszędzie jest inaczej, ale jaki to jest w ogóle koszt?
    Paula - u nas to badanie komputerowe (takie, jak Ilka ) kosztowało 130 złotych, od razu robiliśmy razem z tym posiew na bakterie, zapłaciliśmy 42, razem wyszło za obydwa badania 172 złote :)
    I na pzyszłość najlepiej robić właśnie badanie nasienia wspomagane komputerowo, żeby było jak najwięcej parametrów zbadanych.
    Ilka a w jakiej klinice (przychodni ) badaliście? W centrum leczenia niepłodnośći jakimś czy po prostu jakaś przychodnia, laboratorium miejscowe? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Paula - u nas to badanie komputerowe (takie, jak Ilka ) kosztowało 130 złotych, od razu robiliśmy razem z tym posiew na bakterie, zapłaciliśmy 42, razem wyszło za obydwa badania 172 złote :)
    I na pzyszłość najlepiej robić właśnie badanie nasienia wspomagane komputerowo, żeby było jak najwięcej parametrów zbadanych.
    Ilka a w jakiej klinice (przychodni ) badaliście? W centrum leczenia niepłodnośći jakimś czy po prostu jakaś przychodnia, laboratorium miejscowe? :)

    Gabi badanie mąż miał robione tutaj http://www.andrologia-wroclaw.pl/
    to jest pracownia andrologiczna jakaś :P

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 16 października 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki wydają się w porządku. Do boju w takim razie i trzymam kciuki :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH wrote:
    Gabi badanie mąż miał robione tutaj http://www.andrologia-wroclaw.pl/
    to jest pracownia andrologiczna jakaś :P
    aaa rozumiem :) my robiliśmy w parensie. O ile wyniki dokladne, tak obsługa woła o pomstę do nieba. ;) no ale cóż.. nie można mieć wszystkiego. Może to my po prostu trafiliśmy słabo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Wam mija wieczóR? Mój jutro ma wolne, ale oczywiście jedzie na serwis kamer. Więc znowu nie będzie go mniej więcej do 16 - 17. A ja znów sama. Ale mam jutro w planach malować pokój :D zobaczymy, co mi wyjdzie ;) Co - ja nie dam rady ?! :D haha..
    Tylko szukam teraz kolorów i marki farb :) no i szybkie szkolenie z malowania ścian.
    Jutro wrzucę zdjęcia z efektów mojej pracy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malowanie jest super jestem córką i siostrą malarza ;) uwielbiam malować ale zawsze na to kasy brakuje:( i musisz nam koniecznie pokazać efekty ja teraz jedyne co maluje to aniołki i inne pierdołki z masy solnej które robimy z córcią

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że się pochwale, jeśli będzie czym ;-) haha.
    Kochane ide ogladaz ze ślubnym film jakiś, póki mam go Jeszcze dla siebie :-) Dobranoc dziewoje :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc u mnie łozko już zajete córcia sie przykolegowala do tatusia a jest chora więc jej daruję ;) jeszcze bo na 2 tydzień męzus jest mój

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi544 a ty jesteś z wrocławia ?:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie. Z podkarpacia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie w Plocku jest ja myslalam ze to tylko gabinet bo czesto obok przejezdzam tam a okozalo sie ze to klinika bezplodnosci. I tam robia podst. badanie kosztuje 100zl a rozrzeszone o te komputerowo cos tam 160zl. W poniedzialek dzwonie i umawiam tego swojego na te komputerowe cos tam ;)
    Gabi koniecznie musisz sie pochwalic ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)
    Paula - spania nie masz? Haha
    Ja sie obudzilam ba mierZenie temperatury i zasnąć nie mogę ;-)
    Pewnie ze dzwoń, zawsze to krok do przodu. I umów sie do Gina, niech zerknie na Twoje wyniki hormonów :)
    Mozesz w sumie od razu w garsc wyniki nasienia, jeśli juz będą. A Twój nie broni sie przed tymi badaniami? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 08:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi544 napisałam na wątku badanie nasienia wyniki męża babka pisze że są dobre ale żeby poprawić ruchliwość plemników ;) to podobno można zrobić l karnityną... myślałam że wyniki będą złe, że bezpłodność itp niby nie ma źle ale ok też nie... martwi mnie to że ma tylko 18% plemników o prawidłowej budowie..zobaczymy jak będzie z zajściem w ciąże...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to policZ sobie ile to jest 18 % z liczby wszystkich plemniorów ;-) wcale nie tak mało. A jesli Cię to niepokoi, to ja bym zrobiła posiew. Bo to moze plemniki uszkadzać ;-) ale tylko mowie, co bym Zrobila na Twoim miejscu :-)
    Idz do Gina z wynikami, może niech on sie wypowie ;)
    Dziewczyny ja dopiero z farbami wróciłam. Mialam kupować w sklepie 100 metrów od nas ale tam nie było takiej jaką chciałam. Więc zapieprzałam 600 metrow do sklepu a potem z 7,5 litra farby w rękach i kuwetą spowrotem do domu. Myslalam ze mi rece odpadną :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi544 ale co może plemniki uszkadzać ? mam zamiar wprowadzić dietę płodności czytałam że też pomaga. no i zobaczymy co to będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzilo mi o to ze bakterie w nasieniu mogą psuć plemniki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi a są tam bakterie ?:P bo ja jestem ciemna :P czy trzeba badanie zrobić żeby się właśnie dowiedzieć czy są bakterie :p ?

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ