Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27160

    Wysłany: 12 września 2020, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Właśnie dzwoniła z labo podać mi wynik:

    😍 44,66 😍

    Boże to się dzieje, nie mogę uwierzyć 💗
    Ale ekstra beta podstkoczyła 🥰 idealnie 😍 no to teraz mogę iść spać 😁

    dmg111, nick nieaktualny, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ściągnęłaś mnie myślami ;) A tak na serio to nasza Madzia sporo mi pomogła. Nie było ze mną ciekawie, ale ciągłe wieści o tym ,że którejś naszej Bozrnce się udało podnosiła mnie z kolan. Dzięki temu wróciłam do żywych i nabrałam chęci do tego aby sobie wszystko poukładać tak jak należy... teraz mam plan i będę starała się go zrealizować :)
    Morwa ♥️😘

    dmg111, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 12:17

    nick nieaktualny, luthienn, Zyzia, Siskaa, Joan, nick nieaktualny, Martt95, Lulu83, Susanne, joka789, Agaciorka, LILKA, doomi03, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lalia, nick nieaktualny, dmg111, MałaMi90, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Nie dotrwałam do północy, ale sprawdziłam teraz i wpisali na wyniku 😍 44,7 😍

    PS. Nie mierzyłam temperatury i nie grzebałam w Bożenie 😅
    Ale się cieszę kitka! 😘

    Bożka ma teraz urlop na 9 miesięcy 😘😂

    nick nieaktualny, joka789, doomi03, dmg111, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 12 września 2020, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Nie dotrwałam do północy, ale sprawdziłam teraz i wpisali na wyniku 😍 44,7 😍

    PS. Nie mierzyłam temperatury i nie grzebałam w Bożenie 😅

    Kiteczko, jeszcze raz gratulacje!
    A kiedy Ci wychodzi termin? 😂😂

    Termometr to już schowaj do jakiejś szafeczki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 12 września 2020, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa. Fajnie Cię zmowu widzieć. 😁

    Morwa lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 12:17

    Nadzieja94, Zyzia, luthienn, Lalia, MałaMi90, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 12:17

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 12 września 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😘
    Morwa ❤️

    Morwa lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 12:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Nie miałam o tym pojęcia, o ile to potwierdzone info, to ja byłam po późnym śniadaniu. Zawsze chodziłam badać naczczo.

    "Musisz wiedzieć, że zazwyczaj poziom progesteronu potrafi się zmieniać codziennie. Czasami, jeśli w tym samym czasie wykonałaś badania w dwóch laboratoriach, możesz otrzymać dwa inne wyniki.

    Po zjedzeniu posiłku poziom progesteronu może spaść nawet o 50% w stosunku do poziomu sprzed posiłku. Dlatego zawsze należy wykonać badania krwi na czczo."

    Dlatego kiedyś pytałam tutaj dziewczyn czy proga robić na czczo bo tez czytałam ze powinno się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 12:17

    MałaMi90, Martt95, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Mi się właśnie wydawało, że hormony powinno się badać na czczo i ja się zawsze do tego stosowałam.

    Ale w necie różnie podają - i na czczo, i że nie ma to znaczenia.

    Pojadę chyba jeszcze w poniedziałek zbadać ostatni raz betę i dorzucę proga. Tylko pojechałabym po 7. Zamienię się z koleżanką i do pracy pojadę na 8. Zobaczę co pokaże badanie.

    No ja tak samo, jak będę szła badać proga to pójdę na pusty żołądek :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 12 września 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek! Dziś wielki dzień, sprzedajemy nasz samochód 😊 musiałam wstawać w sobotę tak wcześnie, karygodne 😋

    Gdzie są moje wysokie temperatury ja się pytam? Już sobie wkręcam, że coś nie działa dobrze 😋

    Morwa, dobrze Cię tu widzieć z nami 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2020, 08:23

    Morwa lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 12 września 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam dziś trochę pomarudzę....mojego pierwszego okresu po łyżeczkowaniu ani widu ani słychu....obiecał lekarz, że będzie szybko, a już prawie 4 tygodnie, ach jakoś dopadł mnie dołek, ale zaraz się wygrzebie, wszystko w zawieszeniu przez to czekanie na okres żadnych badań:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2020, 08:31

    🍀
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 12 września 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luth, kupujecie coś nowego? :)

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 12 września 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    A ja Wam dziś trochę pomarudzę....mojego pierwszego okresu po łyżeczkowaniu ani widu ani słychu....obiecał lekarz, że będzie szybko, a już prawie 4 tygodnie, ach jakoś dopadł mnie dołek, ale zaraz się wygrzebie, ale wszystko w zawieszeniu
    Lilka a mierzysz może już temperaturę? Może coś na wywołanie da doktorek jak długo nie będzie przychodzić?
    Tulę.. wiem jak bardzo się czeka na ten okres 🤗🤗
    Siskaa wrote:
    Luth, kupujecie coś nowego? :)
    Tak, toyotke rav4 😊 ale będzie dopiero do odbioru pomiędzy 1 a 15 października ☹️

    Siskaa lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 12 września 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    Tak, toyotke rav4 😊 ale będzie dopiero do odbioru pomiędzy 1 a 15 października ☹️
    Też mamy Toyotkę, poloecam! :D

    luthienn lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    Tak, toyotke rav4 😊 ale będzie dopiero do odbioru pomiędzy 1 a 15 października ☹️
    O śliczna jest. My tez szukamy ze starym nowego z salonu ale bardziej myślimy o oplu albo volkswagenie 😁😊

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 12 września 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy zmieniać w przyszłym roku chyba na Skodę. Nie bierzemy nowych z salonu, bo sporo się traci, mamy znajojmego, który załatwia nam modele po leasingowe 3-4 letnie

    Wcześniej miałam Opla ale sprzedać go to był koszmar :D
    Jak jeździł to było super ale jak zaczął się psuć to był koszmar...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2020, 08:42

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
‹‹ 1377 1378 1379 1380 1381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ