X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pytania..
Odpowiedz

Pytania..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś nie miała problemów z zajściem w ciążę... Tez miałam nie mieć bo 12 lat temu urodziłam córkę (zaskoczyłam w pierwszy cyklu starań) a teraz niestety nie było już tak kolorowo i walczyliśmy rok.

    Dlatego jak słyszę, ze lekarz powiedział tak jak Tobie nie badajac dokładnie i sprawdzajac wszystkiego to trochę mi słabo się robi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 23:03

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Kinga20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem, aż takiego ciśnienia nie mam. Mam dopiero 20 lat więc zdążę jeszcze powalczyć,a moim zdaniem warto chociażby dla ustabilizowania cykli.. A może jak już będzie stabilnie to się uda, zresztą mam ją tylko na pół roku więc może wtedy się uda.. Myślę, że gorzej niż było już nie będzie.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto Spróbować.. Mojej mamie pomogło, zaskoczyło od razu za pierwszym razem ;) ale jak się Odłoży luteine to z powrotem wróci wszystko do normy? W razie gdyby ona blokowała ta owulacje.

  • Kinga20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, wielu osobom pomogła, a aż tak nie obciążą organizmu jak inne sposoby więc moim zdaniem warto spróbować :)

  • Kinga20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim chciałam uregulować cykle, bo moim zdaniem to spory problem.. Potem będę mogła poobserwować.. Ale szczerze wierzę, że z luteinką się uda.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyda się każda opinia, Lotta sama napisała że jej pomogła.. Więc może akurat u nas też się uda. Jeżeli będę wiedzieć że dalej jest coś nie halo to wtedy weźmiemy się za monitorowanie :)

  • Kinga20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie, ale i tak poczekam niech chociaż te pare cykli minie, jeśli nic się nie wydarzy to pójdę ponownie do lekarza i upomnę się.. A od przyszłego cyklu pomierzę temperaturę, bo teraz już chyba nie ma sensu skoro mam już 17 d,c

  • Kinga20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexa napiszesz na priv do mnie?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga już mnie nie było Wczoraj jak będziesz to daj znać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga20 wrote:
    Witam.. Mam kilka pytań i mam nadzieję, że ktoś mi poświęci chwilkę i podzieli się wiedzą :)
    1. Biorę od tego cyklu luteinę 100mg, mam brać raz dziennie, ale w ulotce wszędzie pisało o dwóch razach dziennie, czy ten raz to nie za mało??
    2. Mam nieregularne cykle, w ciągu ostatnich paru miesięcy najkrótszy trwał 27 dni a najdłuższy 47, czy mam czekać na okres czy warto wykonać test? Skoro mam nieregularne cykle to kiedy wykonać test??
    3. Ważę 58 kg, i mam 160 cm wzrostu, przytyłam trochę przez ostatnie miesiące zawsze ważyłam mniej, czy powinnam się martwić moją wagą? dla ciąży lepiej zrzucić kilka kilo czy nie ma problemu z wagą?
    Liczę na poważne odpowiedzi, i z góry dziękuję :)
    1. Raz dziennie wystarczy, nie jestes w ciazy to zwiekszac nie musisz. Po co masz luteine skoro cykle masz dobre?
    2. W dniu przewidywanego okresu robisz test.
    3. Nie popadaj w paranoje, lepiej zamiast myslec o odchudzaniu to pytanie czy lekarz dał Ci badania hormonalne?

  • Kinga20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka nie mam dobrych cykli bo mam bardzo nieregularne..
    Ale właśnie nie wiem kiedy jest przewidywany dzień okresu bo mam nieregularne i nie wiem ile muszę czekać..
    3. miałam już badania hormonalne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga20 wrote:
    Aszka nie mam dobrych cykli bo mam bardzo nieregularne..
    Ale właśnie nie wiem kiedy jest przewidywany dzień okresu bo mam nieregularne i nie wiem ile muszę czekać..
    3. miałam już badania hormonalne :)
    do 47 dni to moga byc wahania. A faze lutelna jaka masz?
    Progesteron w ktorym dniu robilas i jaki wynik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 18:10

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ