X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pytanie do SZCZUPLUTKICH KOBIETEK
Odpowiedz

pytanie do SZCZUPLUTKICH KOBIETEK

Oceń ten wątek:
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    doskonale cię rozumiem, bardzo ciężko jest przytyc, ja zaszłam majac 42,5 ale potem chudłam,, jakby było z czego :( od 7 Listopada udało mi się przytyc 2,5 kilo ale czy uda mi sie to utrzymac>?
    Na kalkulatorach przy moim wzroscie powinnam miec 44,6 ,żeby łapać się w "widełkach" prawidłowej wagi, chce przytyc bo wiem,że w trakcie ciąży mogę znowu schudnac :/
    teraz wciskam "na chama" w siebie kasze, bo wyczytałam że ryż jest "zły' i co tu jest żeby było dobrze? nie jem Fast Foodów słodyczy też jakoś nie,,a zapas na ciaze wole miec:)

    Ja znowu mam problem z ograniczaniem fast foodów ze względu na pracę. Ale chyba nie będę miała wyboru bo w sumie to ta zła dieta może być problemem. Życzę Ci byś przytyła i żeby te Twoje 2.5 kg się utrzymało :)
    Moja mama czasem wspomina że ona miała problem dojść do 50 kg a jak już doszła to potem waga już sama szła w górę :D teraz chciałaby schudnąć :)
    Mam nadzieje że po zmianie diety też uda mi się trochę przytyć :D

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja mam 172 i waze 49 kg i jestem we wczesnej ciazy, i mam nadzieje ze bedzie oki, a co do uwag innych pod moim adresem to czasami mam ochote podejsc i przywalic komus, bo ludzie jak patrza na kogos szczuplego to odrazu jst ze ma anoreksje

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    marta
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    hej ja mam 172 i waze 49 kg i jestem we wczesnej ciazy, i mam nadzieje ze bedzie oki, a co do uwag innych pod moim adresem to czasami mam ochote podejsc i przywalic komus, bo ludzie jak patrza na kogos szczuplego to odrazu jst ze ma anoreksje
    Zgodzę się z Tobą...okropne są te komentarze :(
    Masz jakiś sposób na nie?:P czy poprostu ignorujesz?
    życzę Ci zdrowej ciąży! :)

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    hej ja mam 172 i waze 49 kg i jestem we wczesnej ciazy, i mam nadzieje ze bedzie oki, a co do uwag innych pod moim adresem to czasami mam ochote podejsc i przywalic komus, bo ludzie jak patrza na kogos szczuplego to odrazu jst ze ma anoreksje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2016, 08:53

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma chyba regulynazajsciewciaze=/

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez slysze od ludzi jak Ty masz w ciaze zajsc jak wazysz zaledwie 49 kg ...takie gadanie w ciazy bylam wazylam 45 kg a ludzie ktorzy tak mowia nie Sa zbyt szczupli i moze to zazdrosc...a Tu inny problem a nie waga
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 19:39

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara dokladnie tak jakmowosz.
    U mnie problemem od zawsze, dawien dawna baaaaaardzo nieregularne cykle.

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co zawsze bylam szczupla i chyba nic na to nie poradzimy, wydaje mi sie ze te glupie uwagi sa poprostu zazdroscia ze inna osoba musi sie odchudzac cwiczyc ograniczac jedzenie slodycze, a my jemy co chcemy i o ktorej chcemy, ja mam w nosie juz uwagi innych, ale dalej rozwala mnie jak jakas znajoma mowi do mnieze ona chce byc taka szczupla, i ze mi zazdrosci, hehehe

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak poznalam meza wazylam 58 kg potem schudlam do 45 wlasnie jak zaszlam w ciaze ...noo ale niestety w druga ciaze tez zaszlam wazac jakies 47 a teraz takie 49 -50 i nie moge zajsc...a smiac mi sie chce jak ktos mowi moja kol pierw przytyla i dlatego jej sie udalo ...tylko moze to zbieg okolicznosci i do tego musi byc zdrowa bo nie kazdy ma problemy z hormonami przysadka itp

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie wiem co odpowiedziec, staram sie nie reagowac, ale czasami cisnienie jest silniejsze i cos wypale..kurczę no!! :(

    zi13skjo0ong6u20.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi sie kochana ze na to niema reguly. ja mam wade serca niemam jednego jajnika mam guzki na tarczycyi grozi mi tarczyca, takze waga chyba nie jest jakims odpowiednikiem. ja pierwsze dziecko urodzilam rok po zabiegu na serce

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    ja też nie wiem co odpowiedziec, staram sie nie reagowac, ale czasami cisnienie jest silniejsze i cos wypale..kurczę no!! :(
    kochanie gdyby wzrokiem mozna bylo zabic to by duzo osob nie bylo heheh nie pozostaje nam nic innego jak olac innych i ich gadanie, byjamniej na plazy ladnie wygladamy hehehe

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    marta
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 14 lutego 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    163 cm i 41-43 kg...takie mam wahania i nigdy nie ważyłam więcej. Jestem zdrowa, wyniki z krwi miałam idealne, owulki mam, miesiączki w terminie a i tak nigdy nie byłam w ciąży a z kalendarzem staramy się prawie rok :(
    Kochanie może wyluzuj trochę nie mierz tempki nie badaj szyjki sluzu objawów nie zapisuj.odpocznij a uda sie....a nie tylko kalendarzyk owu i w koleczko....ja przestalam mierzyć w tym cyklu i owulke miałam zawsze przez stres w 25 dc a teraz mam szybciej:) i odpoczywam rekaksuje sie...bo stres że tempka spada albo nie chcę pójść do góry to mnie stresowalo i to bardzo....wieczorem kladlam sie spać z myślą Kurde jaką tempka będzie rano

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 21:09

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 15 lutego 2014, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Kochanie może wyluzuj trochę nie mierz tempki nie badaj szyjki sluzu objawów nie zapisuj.odpocznij a uda sie....a nie tylko kalendarzyk owu i w koleczko....ja przestalam mierzyć w tym cyklu i owulke miałam zawsze przez stres w 25 dc a teraz mam szybciej:) i odpoczywam rekaksuje sie...bo stres że tempka spada albo nie chcę pójść do góry to mnie stresowalo i to bardzo....wieczorem kladlam sie spać z myślą Kurde jaką tempka będzie rano

    Już drugi cykl się do tego przygotowuje może w tym cyklu dam radę :)
    co do ciąży to przypuszczam że może mam jakąś blokadę psychiczną bo jestem b. nerwową osobą :( inaczej nie umiem tego wytłumaczyć...

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 15 lutego 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Mi przy zgubieniu 17 kg pomogła Chodakowska....w przeciagu pół roku....

    efekt naprawdę świetny!! a ile razy w tygodniu i które treningi robiłaś? ja w tym miesiącu też spróbowałam z chodakowską, ale dopiero trzy razy. Wczoraj miałam ćwiczyć kolejny raz, ale przyszła @ i tak mnie bolało że się ruszać nie mogłam, a co dopiero ćwiczyć. Ja narazie próbowałam tylko skalpel.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 15 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy wzroście 162 ważę 48kg, ale przytyłam po duphastanie 2 kg, a tak to ważę normalnie 46kg. I tak przytyłam bo jak brałam ślub to ważyłam 41kg.

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 15 lutego 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek, ale masz apetyt, jesz wszystko?
    Bo ja mało jadłam, ale nie mialam tak apetytu po prostu, nie wszystko mi smakuje, albo szybko się najadam. Teraz troche i tak waga ruszyła.

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 15 lutego 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viviana, tylko jak mam mega stresa to nie mogę nic przełknac a teraz jem normalnie i wszystko.
    Anoreksji nie mam bo widzę,że mam za mało, kilogramów.
    muszę sie bardziej postarac bo zależy mi by kolejna ciaza była ze szczesliwym zakonczeniem, ale kurcze co jesc by były kilogramy i żeby to nie były 'złe' weglowodany...

    zi13skjo0ong6u20.png
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 15 lutego 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi lekarz od razu powiedział jak zapytał o wagę ze może być problem z zajściem, ale wyniki hormonów w normie, cykl jak w zegarku, owulacje też więc.........

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 16 lutego 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka86 wrote:
    efekt naprawdę świetny!! a ile razy w tygodniu i które treningi robiłaś? ja w tym miesiącu też spróbowałam z chodakowską, ale dopiero trzy razy. Wczoraj miałam ćwiczyć kolejny raz, ale przyszła @ i tak mnie bolało że się ruszać nie mogłam, a co dopiero ćwiczyć. Ja narazie próbowałam tylko skalpel.
    Kochana i tak powinno być ..zaczynając od skalpela powinnas.Ja też zaczynalam od tego...Ja cwiczylam napierw codziennie nie raz sobie robiłam przerwe..potem 3-4 razy w tygodniu.W obwodzie brzucha straciłam 20cm.Teraz odlozylam ćwiczenia co widać na moim wykresie.Bo mak całą.nogę w gipsie od pachwiny do kostki..Ale.cóż jakoś muszę wytrzymać bez ćwiczeń ale bedzie trudnio i ciężko

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ