X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty, nie plakusiaj, wszystko bedzie dobrze, wyniki masz super, hormonki szaleja, dzidzius rosnie :) fasoleczka mala :)

    Pozostale Fantastyczne Kobiety - trzymam kciuki za Wasze komoreczki jajowe, zeby spotkaly na swojej drodze gentlemenow (plemniki) <3

    Ja ucze mojego Babla wysadzania, NHN, naturalna higienia niemowlat, czyli siusiania i zalatwiania sie nie pod siebie, ale do umywalki lub toalety. Wczoraj w parku udalo mi sie dwa razy siku zlapac (wysadzilam na trawke) a dzisiaj zaraz po przebudzeniu pieknie sie wysiusial Babel do umywalki, ja przytrzymywalam pod udkami, calowalam po glowce i mowilam "siiiiii siiiiiiiuuuuuuu". Pozniej 4 siku w pieluche, ale nie poddaje sie i uczymy sie :) mam nadzieje, ze za 2 miesiace bedziemy juz wspolpracowac na tip top a w wieku 1,5 roczku Sraluszek bedzie juz bezpieluchowy :) narazie obaj: syn i "maz" drzemia jeszcze w sypialni a ja sobie siedze sama na kanapie w salonie jak za czasow ciazy... Niesamowite uczucie, w domu jest taki spokoj. Jak tylko Olaf sie obudzi to od razu zabieram go do lazienki i probuje znowu wysadzac :) ale jest radocha, mowie Wam :D


    Ca-lu-syyyyy!!!:*** <3

    Aaa Duszko, dlaczego nie mozesz sie zadomowic w tym watku? Przeciez jest tu z nami cieplutko, czyz nie? Mysle, ze ten watek jest naprawde wyjatkowy i bardzo zyczliwy :) szczerze sobie kibicujemy i myslimy o sobie. Ja wprawdzie pod wykresami sie w ogole nie udzielam, ale mysle intensywnie o kazdej Staraczce i ciezarowce i mamie '81 :) Kochane Dziewczyny!!!

    Greetta, Karoluś81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi to szybciutko go wysadzasz, życzę powodzenia, przed wami jeszcze długa droga z tym siusianiem do nocnika.

    Maggia lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 22 dc i tak sobie myślałam że z dwóch jajek to musi się udać, ale niestety nie czuje NIC co świadczyłoby o zadomowieniu się kropka. Wzięłam nawet ze sobą na wakacje 2 sikacze w razie gdyby @ się spóźnila, ale czuje że przywiozę je nietkniete.

    Buziaki Kochane przesyłam wakacyjne fluidki

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia przysięgam, że jesteś jedyna Mamą jaką znam, która uważa że trening czystości to radocha :D Jesteś boska! I musisz być cudowna Mamą dla Olafka

    Karoluś81, Maggia lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Doty jeju gratuluję! !!! Beta super. Który to dzień po owu? Może strzelilscie bliźniaki :P
    Dziewczyny idziemy za ciosem
    Hej, z moich wyliczeń owu była 4-8 sierpnia więc od 21 dni po owulacji do 17. Naprawdę nie wiem.
    To druga beta i też pomyślałam o bliźniakach, choć nie było u mnie w rodzinie. Zobaczymy :-)

    Maggia lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Doty, nie plakusiaj, wszystko bedzie dobrze, wyniki masz super, hormonki szaleja, dzidzius rosnie :) fasoleczka mala :)

    Pozostale Fantastyczne Kobiety - trzymam kciuki za Wasze komoreczki jajowe, zeby spotkaly na swojej drodze gentlemenow (plemniki) <3

    Ja ucze mojego Babla wysadzania, NHN, naturalna higienia niemowlat, czyli siusiania i zalatwiania sie nie pod siebie, ale do umywalki lub toalety. Wczoraj w parku udalo mi sie dwa razy siku zlapac (wysadzilam na trawke) a dzisiaj zaraz po przebudzeniu pieknie sie wysiusial Babel do umywalki, ja przytrzymywalam pod udkami, calowalam po glowce i mowilam "siiiiii siiiiiiiuuuuuuu". Pozniej 4 siku w pieluche, ale nie poddaje sie i uczymy sie :) mam nadzieje, ze za 2 miesiace bedziemy juz wspolpracowac na tip top a w wieku 1,5 roczku Sraluszek bedzie juz bezpieluchowy :) narazie obaj: syn i "maz" drzemia jeszcze w sypialni a ja sobie siedze sama na kanapie w salonie jak za czasow ciazy... Niesamowite uczucie, w domu jest taki spokoj. Jak tylko Olaf sie obudzi to od razu zabieram go do lazienki i probuje znowu wysadzac :) ale jest radocha, mowie Wam :D


    Ca-lu-syyyyy!!!:*** <3

    Aaa Duszko, dlaczego nie mozesz sie zadomowic w tym watku? Przeciez jest tu z nami cieplutko, czyz nie? Mysle, ze ten watek jest naprawde wyjatkowy i bardzo zyczliwy :) szczerze sobie kibicujemy i myslimy o sobie. Ja wprawdzie pod wykresami sie w ogole nie udzielam, ale mysle intensywnie o kazdej Staraczce i ciezarowce i mamie '81 :) Kochane Dziewczyny!!!
    Jesteś mega :-) niedawno rodziłaś a tu już trening czystości :-)
    A co do moich nerwów to myślę że teraz to muszę się pilnować bo chormon to podstępny gnojek robi ze mną co chce ;-)

    Maggia lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wczoraj w nocy wrócilismy z Międzyzdrojów. Taki mały spontaniczny wyjazd. Ale jestem zmęczona! No ale Wit. D3 nie musiałam wczoraj łykać :-) piękne słoneczko było i nawet weszłam do morza :-) ale tylko do połowy uda :-)
    Tak się właśnie zastanawiałam czy można się troszkę poopalać i pokąpać w morzu jak się jest w ciąży... No cóż trochę późno bo się opalałam ;-) ale większość czasu w cieniu spałam :-)
    Dziś będę dzwonić do gina umówić się na pierwszą wizytę. Ciekawe kiedy mnie umówi :-)
    A co u Was?

    Maggia lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Dzisiaj 22 dc i tak sobie myślałam że z dwóch jajek to musi się udać, ale niestety nie czuje NIC co świadczyłoby o zadomowieniu się kropka. Wzięłam nawet ze sobą na wakacje 2 sikacze w razie gdyby @ się spóźnila, ale czuje że przywiozę je nietkniete.

    Buziaki Kochane przesyłam wakacyjne fluidki
    Trzymam kciuki kochana :-) musi się udać :-)

    Greetta lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja na weekend pojechałam na wyprawę rowerowa w góry! Da mnie to jak zdobycie najwyższego szczytu na świecie, bo ja nie uprawiam ani troche sportu, zero ruchu! :)
    Przeżyłam, a spaliłam jak sie okazuje jedynie 1000 kalorii :D pytanie czy było warto??? ;)
    U mnie 12 lub 7dpo dzisiaj. Test negatyw. Niecierpliwie czekam na kolejne dni...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    ja też wróciłam z weekendowej wycieczki.

    Miałam dzisiaj jechać na badanie krwi (progesteron i testosteron), ale dostałam polecenie zastąpienia sekretarki, więc nie mam jak się wyrwać. Może i lepiej, bo OF przesunął mi owulację z dnia 14 na 16, czyli proga powinnam zbadać w środę. Może jutro popytam się o wyrwanie z pracy w środę na badanie. Gorzej, że jeśli owulka na serio była 16 dnia, to nie mam szans na udany cykl.

    Pozdrawiam was serdecznie.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa - nadzieja zawsze jest :)

    a mnie dzisiaj rozwala ból głowy :( pulsuje i rwie jak nie wiem co... A tu żadnych leków brać nie można...

    Do tego umówiłam się na pierwszą wizytę ciążową, na 07-08. Ale trzeba było się wcisnąć, tyle ma pacjentek ten lekarz u którego się leczyłam. Do tego w każdym miesiącu bierze sobie po tydzień-dwa urlopu. Wkurza mnie to. Chyba muszę poszukać innego lekarza. Najlepiej blisko domu.

    Agqa, nie odzywasz się. Wszystko dobrze? Wzięłaś już to zwolnienie, czy jeszcze nie? Byłaś już na wizycie? Jak wrażenia?

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zakupiłam sobie 50 szt.testów owulacyjnych na allegro i jak widać po wykresie od kilku dni teściory robię i cały czas bladziochy mi wychodzą- tak się zastanawiam czy czasami jakieś trefne mi się nie trafiły?, śluz mam płodny- a przynajmniej taki mi się wydaje i wg. mnie to powinny być coraz ciemniejsze te kreski na teście tu ledwo co widać.

    Ktosiowa ja tak nie do końca wierzę, że owu prawidłowo wyznacza za każdym razem owulacje, mam nadzieję, że u Ciebie to jednak będzie ten 14 dc.

    Hewa mam nadzieję, że już wyszłaś ze szpitala?, pisz co słychać

    I mogłaby się Gretta odezwać - co słychać?

    ktosiowa, Greetta lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja czekaj aż kreska świadcząca o owulacji będzie tak samo wyraźna jak kontrolna. Bynajmniej u mnie tak jest, owu potwierdzam najczęściej jeszcze u gina i to się mniej więcej pokrywa. Tez kupuje testy na allegro ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 09:08

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Nie mam doświadczenia z testami owu, ale czytałam na innych wątkach, że potrafią oszukiwać. Najlepszy monitoring, wtedy wszytko jest czarno na białym.

    U mnie dzisiaj dzień pod znakiem jedzenia. Matko zjadłabym wszystko co się nie rusza i na drzewo nie ucieka. A najlepiej coś polskiego np. kopytka i kawał mięsa z kapustą kiszoną zasmażaną... matko... mdłości wczoraj przeszły i teraz jedzenie się włączyło...

    Karoluś, co u Ciebie? Nic się nie odzywasz...

    Hewa jak po szpitalu? Wszystko O.K.?

    Miłego dzionka wszystkim :) Pędzę do baru po coś dobrego :)

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Ja dziś wychodzę do domu. Cukry po posiłkach sie ustabilizowaly, po wprowadzeniu odpowiedniej diety są w normie. Niestety dostałam na noc insuline bo na czczo utrzymywały się powyżej normy. Ale jest ok, wiem co mam robić, co jeść A co unikać, i postaram się trzymać w ryzach cukry. No i mam się oszczędzać.
    Czekam teraz na męża żeby zabrał mnie do domku :)

    Pozdrawiam Was serdecznie i dzięki za wsparcie :)
    Życzę Wam dużo uśmiechu na co dzień, staraczkom wytrwałości a zacisznym dużo spokoju i zdrówka :)

    Buziole :)

    Karoluś81, ktosiowa, kattalinna, Maggia, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    faktycznie zmilkłam na kilka dni, ale nic złego się nie działo, oprócz mojego samopoczucia :(. Sytuacja bez zmian tzn. wymioty i nieustające mdłości, które nic a nic nie chcą odpuścić.

    Wczoraj byłam na wizycie u gina wg. USG 8 tyg i 0 dni - dostałam skierowania na badania prenatalne wykonywane w szpitalu i termin mam ustalony na 27 września. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

    Gin zapisał czopki na wymioty, na razie wzięłam jeden wczoraj wieczorem , ale rano i tak było jak zwykle. Teraz jestem w pracy i wzięłam kolejny i wydaje mi się, że wytrwam do końca bez męczarni ;)

    Co do L4 to ustaliliśmy, że jeszcze trochę popracuję, jeśli czopki pomogą. Nic innego w zasadzie mi nie dolega, brzuch nie boli niepokojąco, nie mam plamień, wiec jestem dobrej myśli.

    Doty super, że masz apetyt, zazdroszczę, bo ja owszem jestem bardzo często głodna ale w ogóle nie mam apetytu.

    Enigma, Alicja, Karolus, Ktosiowa, Kattalinna i pozostałe dziewczyny trzymam kciuki za powodzenie Waszych cykli :)Mam nadzieję, że wszystkie zakupione testy się przydadzą, a najbardziej te ciążowe ;)

    Pozdrawiam :)

    Eni_gma, Alicja81, ktosiowa, kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie;)

    Udało mi się w końcu zapisać na to HSG - idę w poniedziałek:) A tym czasem moje samopoczucie jest mega dziwne. 4 dni plamienia, potem dostałam normalnej@ - tempka spadła. I od wczoraj hardcore - niedobrze mi, budze się w nocy z jakimś ślinotokiem, mam nudności od 5.00 do 12 - 13. Masakra, coś mi się uroiło czy jak...

    Eni_gma, Alicja81, kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa81 - cieszę się, że już cukier nie szaleje i że wychodzisz :) to świetna wiadomość :)

    Aqga ja bym się na Twoim miejscu nie męczyła i poszła na zwolnienie do czasu gdy ustąpią mdłości. Ale to Twoja decyzja :) Cieszę się, że nic oprócz mdłości Cię nie dopadło :) Oby tak dalej

    Veni - super że będzie HSG. Gdzieś mi się o uszy obiło, że po tym się szybciutko w ciąże zachodzi :) A objawy ciekawe... może to nerwy? A może coś innego ;)

    A ja właśnie pochłonęłam dużą porcję kopytek wraz z pieczenią z karkówki z grilla i do tego podsmażaną kapustkę :) Matko, ale się najadłam. Do wieczora powinno wystarczyć ;)

    W pracy komputer nie chce ze mną współpracować. Drukarka też. Szkoda, że nie mogę iść do domu. Ale jutro ostatni dzień a potem 4 dni wolnego :)

    hewa81, Greetta lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to w ogóle jest, w pracy chodzę od rana i mówię, że śmierdzi moczem i starymi ludźmi. Kurde, przecież nie można być w ciąży i mieć @!:) Zaznaczam normalnej @, nawet lekko przedłużonej;p Veni - do cholerki weź się ogarnij;p

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VENI może dla czystego sumienia zrób test. Musisz być pewna, że nie jesteś w ciąży zanim zrobisz hsg. Zabieg nie jest przyjemny ale wiele wyjaśnia. Powodzenia ;)

    Hewa pilnuj diety i pamiętaj o insulinie a wszystko będzie dobrze.

    Aqua również uważam, że nie ma co się męczyć. Jeśli sytuacja w pracy Ci na to pozwala to uciekaj ba L4 :)

    Doty no Kochana teraz jesz za 3 wiec co się dziwisz :D

    U mnie bez wakacyjnego cudu. Dzisiejszy sikacz z jedną kreska mimo że wypatrywalam tej drugiej z każdej strony i pod każdym kątem. Na tą okoliczność właśnie machnełam sobie drinka.

    Veni, hewa81, Alicja81 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ