Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 10 października, 23:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha. Na pewno jeszcze zostaniesz mamą. Ja będę tu czasami zaglądać, czekając na pozytywne wieści, więc jak coś to pamiętaj napisać 🙂

Maggia. Cieszę się, że u Ciebie wszystko tak pięknie się wyprostowało.
    Gratuluję synka, Rosnijcie dalej zdrowo 🙂

U nas wszystko ok. Dziś zaczęliśmy rozszerzanie diety. Nie mogę uwierzyć, że już wchodzimy w tak "dorosły" etap 😁

Maggia, kattalinna lubią tę wiadomość

wk6Yp1.png
    WWOcp1.png

💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Maggia Ekspertka

Wysłany: 11 października, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ania i Annie za dobre slowa :)

Annie, a Ty chyba dzis swietujesz urodziny corci? Widze po suwaczku ze dzis 4 latka :) wszystkiego naj dla Malutkiej ❤️

No i wszystkiego naj dla Was wszystkich, Kochane!

Ja juz sie dobrze czuje, piaty miesiac w pelni, za tydzien polmetek ciazy, kiedy to zlecialo…. 😀

Annie1981 lubi tę wiadomość

Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Ania81 Autorytet

Wysłany: 13 października, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia, super ze juz sie dobrze czujesz. Czas leci szybko, polowka juz zleciala. Nie obejrzysz sie jak wielki dzien nadejdzie.

Annia wszystkiego najlepszego dla coreczki z okazji urodzin. 🎂🎂🎂🎂

U nas lek separacyjny pelna para🥴🥴. Nie jestem wstanie nic zrobic, bo synek albo chce byc na moich ramach, albo jak sie zgodzic (rzadko sie zdarza) pare centymetrow od niego. Musi mnie miec na widoku i basta.inaczej jest krzyk, placz jakby nie wiadomo co sie stalo.
    A tak ogolnie rosnie mi moje sloneczko jak na drozdzach, kochany jest bardzo ❤️❤️.

Zycze wam wszystkim dziewczyny zeby wasze marzenia spelnily.

Annie1981 lubi tę wiadomość

f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 5 listopada, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia dla córeczki. Suwaczek widzę, że się zatrzymał, ale urodziny miała we wrześniu. Musiałabym zrobić nowy, ale nie mam czasu 😂

wk6Yp1.png
    WWOcp1.png

💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 554 555 556 557 558
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ