X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Alicja przykro mi z tym Hashimoto. Ale przynajmniej coś wiesz, da się to leczyć i może to właśnie przeszkadzało w zajściu.
    Krioterapie powinno się robić tuż po okresie żeby organizm zdążył się oczyścić do nadtepnej @. U mnie będzie w połowie cyklu. Wiadomo terminy. A w ciąży nie powinno się być bo raczej by nie przetrwała takiego zabiegu. No bez sensu. Dlatego unikam teraz zbliżenia bo choć i tak pewnie nic by nie pykło, ale po co mam się zadręczać niepotrzebnie.
    Karola faktycznie u Ciebie może być problem bardziej skomplikowany. Ale rzeczywistość pokazuje że z tym partnerem bez większego problemu zachodzisz w ciążę. Czy poprzednio też tak było? Byłaś w ciąży z pierwszym mężem? Bo jeśli tylko z tym się udaje tzn że można jakoś popracować nad tym żeby udało się ciążę donosic i urodzić zdrowe dziecko. Próbuj :-)
    Tym testem owulacyjnym się nie sugetuj. Nawet jeśli owulacja będzie szybko to na pewno endometrium nie zdążyło urosnąć. Radzilabym Ci odpocząć w tym cyklu i nie analizować tyle. Idź do dobrego lekarza, porozmawiaj, ciekawe jakie są propozycje dla Ciebie. Trzymam kciuki żeby było dobrze :-)
    Ja też się zastanawiałam o co chodzi z tym acardem :-) teraz już wiem :-)
    Wczoraj oglądałam nowy film o Bridget Jones. Fajny :-) ciekawe spojrzenie na "dojrzałe" macierzyństwo :-)
    Tak z moim obecnym się udaje :) W poprzednim związku mój partner był bezpłodny, robiłam iui ale na tym koniec. Dlatego trafiliśmy do genetyka i to wyszło. Na wizytę idę we wtorek, zobaczymy co powie :)
    Też oglądałam w weekend Bridget Jones :) Trochę się wyluzowałam.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, właśnie! Też chciałam obejrzeć Bridget Jones'baby :)
    Dziękuję, że mi przypomniałyście :D
    widzę, że jest już na cda, dziś lub jutro sobie obejrzymy z Moim <3

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Odnośnie Acardu - w poprzednim cyklu - tym ciążowym - brałam Acard po owulacji, potem z dnia na dzień go odstawiłam (jeszcze przed zrobieniem testu). Wiadomo jak się skończyło. Teraz muszę się przebadać w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko...znowu jakiś termin co brzmi nieciekawie. Nie mam pojęcia o czym piszesz, ale ostatnio w ogóle mam wrazenie, że mało wiem na ten temat.

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=fBXU3u_BziA

    oglądałyście może? Ja przypadkiem trafiłam i właśnie zamierzam dopisać do listy filmów na wolne wieczory :)

    bertha lubi tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam się denerwować przed jutrzejsza krioterapia. Trochę się boję bólu. Chciałbym mieć to już za sobą.

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś wcale się nie dziwię, nie powiem, że będzie ok, bo nie wiem co to nawet;) Ale powiem tak: pomyśl sobie, że to po pierwsze dla Twojego zdrowia a po drugie masz w tym cel - i to jaki! Dla tego dasz radę:) Na pewno!

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Zaczynam się denerwować przed jutrzejsza krioterapia. Trochę się boję bólu. Chciałbym mieć to już za sobą.
    Karoluś mam nadzieję, że dasz radę. Rozumiem, że się denerwujesz. Jak wygląda to badanie

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus. Trzymam kciuki, zeby nic nie bolalo! :)

    Papierowka. A co to za film? Teraz jestem w pracy to nie moge otworzyc linka.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Papierowka. A co to za film?
    Bobasy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 14:51

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka, wyglada zwiastun ciekawie! :):) Dzieki za podpowiedz :)

    Karolus, kciuki, aby wszystko poszlo sprawnie i bezboleśnie!

    Dziewczyny, w pamietniku opisalam ciekawostke z dzisiejszej wizyty u gina. A, moze wkleje tu, zebyscie nie musialy szukac :)

    Otóż Natura książek nie czyta... na pewno nie moja Natura.
    Wczoraj/dzisiaj termin @, myslalam ze juz sie zaczyna, bo pojawila sie dzisiaj krew i poszlam wiec na wizyte do gina, tak jak ją umówiłam.
    Szyjka pięknie na srodku - yuppi!! - macica, na srodku - yuppi!! - lekko w tyłozgięciu. Gin mowi, ze teraz odczucia podczas serduszek bede miala lepsze (prawda, wczoraj sprawdzone!).
    Szukalismy chwile lewego jajnika.. Odnalazł się. Jajnik lewy oszalał, chyba po tej laparoskopii i usunieciu torbieli, poczuł wiart w żaglach i produkuje jak narwaniec pecherzyki... Otóż okazuje się że własnie co mialam owu... Tak, kolejną!! Kolejną w tym cyklu (to juz bedzie trzecia), kolejną z lewego jajnika, kazda co 2 tygodnie..
    Drugą to rozumiem - mialam laparo, cale procesy zostaly zatrzymane i organizm uruchomil sie na nowo do produkcji. ale skąd ta trzecia? No i tak oto, drogie panie, dochodzi do przypadków zachodzenia w ciążę przed/w trakcie @. To najlepszy dowod na to, że jak to wlasnie mowi moj gin - Natura książek nie czyta - i wiele dziwnych rzeczy moze się dziać w naszych ciałkach.

    Także mozliwe, ze moja @ sie nie rozwinie, bo na razie jest krew ze śluzem, co swiadczy że to bardziej owulacyjne. W zatoce douglasa duzo plynu. Endometrium - z tego się cieszę! - ma 10mm, wiec ladne - a 2 tyg temu, przy owu mialo 14,4 i gin powiedzial, ze brzydkie, za grube.

    No i tak to.. stymulacji nie robimy, zeby organizmu nie rozregulować, niech się unormuje... trzeba przeczekac kolejny cykl az przyjdzie normalna @.. ale moze cos sie wykluje z niego.... za 8 dni kolejna wizyta, zobaczymy.


    Veni, Papierówka, Karoluś81, doty22 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha- działania Wasprzed tą owulacją były to może coś z tych działań wyjdzie.
    Nie znam sę na endomerium, ale jak ekarz mówi, że ładne to super.

    Karola trzymaj się przed tym zabiegiem, będzie dobrze.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojej kuzynki zdiagnozowali trombofilię (nadkrzepliwość), wiztę u specjalisty mam dopiero w styczniu, wiec na wszelki wypadek biorę acard.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha. 3 owulacje w jednym cyklu? Rany, myslalam ze to niemozliwe. Szczesciara z Ciebie :) Oby to sie przerodzilo w piekna zielona kropeczke ;)
    Tylko @ chyba nie powinna sie teraz rozwinac bo tak krotko trwalaby faza lutealna? Niemozliwe by chyba bylo wtedy zagniezdzenie, ale nie wiem jak to jest ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha - cieszę się, że wszystko ok:) Teraz nic, tylko działać i czekać:)
    Karoluś - trzymam mocnko kciuki za jutro i moja dzisiejsza modlitwa do Sw Rity "leci" do Ciebie i za Ciebie:)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, ale masz teraz fajnie :D co 2 tygodnie szansa :)

    bertha lubi tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wielkie dzięki za wsparcie i modlitwę. Już się nie boję. Spałam jak dziecko. Zabieg o 16:30.
    Bertha rozwalasz system :-) oby było z tego dziecko. A nawet dwa. Wczoraj pisali na wp o kobiecie z Australii która w jednym cyklu zaszła w dwie ciąże w odstępie 10 dni. Mega rzadkie są takie wypadki, ale są :-) teraz ta kobieta ma dwie roczne zdrowe córeczki, które choć rodziły się razem, nie są bliźniaczkami :-)

    bertha, hewa81, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja....Normalnie mnie zatakało jak przeczytałam o tej kobiecie z Australii. Nigdy bym nie pomyślała, że takie coś może sie zdarzyć.
    Karoluś - trzymaj się dziś:) Ściskam kciuki za Ciebie i myślę ciepło!

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha - mnie tez brak slów i ciesze sie, ze organizm zaczal szykować sie na ciaze. Zycze szybkich efektow.
    Mam pytanie typowo forumowe - czy badalyscie p.ciala na różyczkę, swinke i ospę? Bo ja dlugo zwlekalam (lekarz zalecil), a jak w końcu zrobilam (czekam na wynik) to sie zastanawiam, czy nie wyrzucilam kasy w bloto. Żadnej z tych chorob nie mialam. Pomijam fakt szans na ciaze i ryzyko..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 10:27

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Bertha. 3 owulacje w jednym cyklu? Rany, myslalam ze to niemozliwe. Szczesciara z Ciebie :) Oby to sie przerodzilo w piekna zielona kropeczke ;)
    Tylko @ chyba nie powinna sie teraz rozwinac bo tak krotko trwalaby faza lutealna? Niemozliwe by chyba bylo wtedy zagniezdzenie, ale nie wiem jak to jest ;)
    Wiesz, progesteron spadl po tej owu sprzed 2 tygodni, a z tej trzeciej owu jeszcze nie urósł wystarczajaco, wiec sie endometrium zaczelo złuszczać. I poleciało juz w nocy.
    Takze mysle, ze ta owu przed @ to nie ma szans, bo endo sie nie zdazy odbudowac, ale wszystko jest mozliwe ;)
    Takze oficjalnie zaczelam 14cs po poronieniu, a 32cs w calosci, a tą owu przedokresową traktuje jak gratis ;) Ale starania przed nią nie bylo wlasnie, bo serduszko tylko 2 tygodnie wczesniej i wlasnie potencjalnie w dzien owu, ale mozliwe ze to bylo juz po owu.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ