X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 października 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, bedzie dobrze, musi być!
    My na razie zadnych badań nie robimy, w uk wychodzą z założenia ze jest ok i nie ma co badać, a do Pl na razie nie ma szans żeby pojechać.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 25 października 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Alicja, bedzie dobrze, musi być!
    My na razie zadnych badań nie robimy, w uk wychodzą z założenia ze jest ok i nie ma co badać, a do Pl na razie nie ma szans żeby pojechać.

    Kropka dziwni lekarze, jak dlugo macie sie starac wedlug nich bez dodatkowych badań? (wiem az do skutku). Tego "skutku" wszystkim na forum zycze :)
    Podczytuje Was, jestem z Wami i trzmam kcuki :)

    U nas 15 tydzien, chyba syn ale lekarz jeszcze na 100% nie chcial powiedziec (ja i tak wiem ze chlopak, przeciez wiemy co zrobilismy :) ) Juz czuje ruchy, ale bardzo sie boje ze cos zlego sie stanie, jakos nie potrafie sie cieszyc tak na prawde, jestem na L4 bardzo duzo odpoczywam, cisnienie sie unormowalo :) Popycham kalendarz do przodu, zeby juz byla wiosna......

    ktosiowa, kattalinna, bertha, Alicja81, krrropka, Greetta, doty22, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 26 października 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, ciesze się że wszystko jest dobrze, trzymam kciuki za dalszy ciąg. I nie stresuj się za bardzo (wiem, łatwo mówić).

    Co do mnie, to wyniki wszystkie mam w porządku, mąż też. Jasne, że możemy pogrzebać głębiej i byc może czegoś się doszukać, ale po co, skoro u mnie jest problem z jajowodami? Tak naprawdę zostały udrożnione dopiero w kwietniu, potem kilka cykli nam przepadło, bo mąż miał wyjazdy akurat w czasie owulacji i można powiedziec że tak naprawdę staramy się dopiero od połowy sierpnia, czyli niezbyt długo, bo 2 raptem miesiące... Właściwie zaczeliśmy wszystko od początku. Dostaliśmy czas na działania do stycznia, na moją prośbę, bo chcę spróbować naturalnie. Jeżeli do tego czasu się nie uda, to zobaczymy,co dalej. Najprawdopodobniej znowu zapropnują mi in vitro, czyli standardowa procedurę przy niedrożności.
    I tak naprawdę, to że udało się jajowody udrożnić, wcale nie znaczy, że podejmą prawidłowo swoją funkcję. Bo sama drożność to nie wszystko, potrzebne są jeszcze sprawne rzęski, które przesuwają zapłodnioną komórkę w stronę macicy. A niestety wszystkie zabiegi chirurgiczne te rzęski moga upośledzać i nie wiadomo czy tak nie stało się u mnie. Pożyjemy, zobaczymy.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 26 października 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka kibicuję więc mocno Twoim rzęskom ;) działajcie dla przyjemnosci bardziej :P

    Stresant czekamy do wiosny, a to piękna pora roku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 23:09

    krrropka lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 października 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, że pytałyście o mnie, nie miałam czasu zajrzeć. U mnie niestety 8 cykl starań się zaczął. Mąż od miesiąca bierze Fertilman, więc mam nadzieję, że już niedługo będzie lepiej.
    Oprócz starań to Emilka ostatnio zaczęła chodzić, więc muszę kupić jej butki, ale problem jest taki, że niczego na nóżkach nie akceptuje :D

    Papierówka. Spóźnione gratulacje ode mnie :)

    Karolus. Maty edukacyjne są takie tylko z nazwy, jeżeli ma być na prawdę edukacyjna, to poleca się kupić najprostszy pałąk drewniany z 1-2 zabawkami. Te pstrokate, grające maty tylko rozpraszają dziecko i mogą przestymulować. Tutaj możesz więcej poczytać:

    http://www.nebule.pl/mata-edukacyjna/

    Stresant. Gratuluję ruchów :)
    Będzie dobrze :)

    bertha, Karoluś81, Papierówka lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 października 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje o matach.

    Annie oby 9 cykl był szczęśliwy.

    Dziewczyny chciałam zacząć prowadzić nowy wykres na ovu, a tu takie debilne zmiany, że chyba sobie daruję. Z tego co rozumiem, to jak nie zapłacę, to w ogóle nie mogę prowadzić wykresu??? Chyba ściągnę jakaś aplikację na telefon i na tym się skończy.

    Wydaje mi się ,że Ricie idą ząbki. W miejscu dolnych jedynek pojawił się taki biały grzebień, ale nie wiem czy jest tuż pod dziąsłem, czy już na wierzchu. Mała strasznie się ślini od kilku tygodni, pcha od dwóch tygodni rączki do buzi i co tylko weźmie do rąk. Chyba trochę wcześnie na zęby?

    W ogóle to mam grzeczne dziecko. Ładnie je, śpi, bawi się, tylko wieczorami jest marudna ale wiadomo, każdy musi czasem ponarzekać ;)

    Papierówka jak sobie radzisz z Maleństwem?

    U mnie już prawie trzy miesiące od porodu, wydaje mi się że to tak dawno było. Ritka jakby jeszcze raz taka duża a była taką malutką kruszynką. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych miesięcy i postępów w rozwoju a jednocześnie żałuję, że tak szybko czas ucieka.

    Wydrukowałam sobie na pamiątkę mój szczęśliwy cykl. Bo już na ovu to tylko dla naszego wątku będę wchodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 12:59

    Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 października 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś ja płaciłam za cały rok za ovu chyba 12 zł- zapłaciła z góry, chociaż prawie w ogóle nie prowadzę wykresu.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 października 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, po drugim „stażu” na ovufriend płacisz tylko 1zl miesięcznie wiec nie jest zle.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 października 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jak jesteś na ovu powyżej jakiegośtam czasu, to ten abonament jest tańszy. Ale osobiście uważam, za świństwo, że nawet za najprostszy wykres trzeba płacić i dałam sobie spokój z owu. A ta grafika, którą niedawno wprowadzili jest tak beznadziejna, że nie żałuję.
    Jeżeli zarejstrujesz się na www.fertilityfriend.com (możesz też pobrac aplikację na telefon), to tam masz możliwość udostępnienia swojego wykresu i wklejenia tutaj. Bedziemy Cię mogły wtedy podglądać i kibicować. Nie sugeruj się moim, który mam udostępniony, od dłuższego czasu zaznaczam tylko 1 dzień cyklu, jak się mierzy tempkę appka nawet w wersji bezpłatnej jest całkiem fajna.

    A przy okazji, mąż udał się dzisiaj na zakupy. Dostał zadanie bojowe: skończyły mi się waciki i miał takowe kupić. Wytłumaczyłam mu, że chcę takie trochę większe, owalne, leżą w dziale dziecięcym (nawet pokazałam mu sampla). Co mąż przyniósł do domu? Wkładki laktacyjne :D :D :D :D I teraz nie wiem czy zużyć je do demakijażu, czy uznać za początek wyprawki, taki szczęśliwy znak ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 18:38

    kattalinna, bertha, Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 października 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, niech się przydadzą :-D

    Ja na of staż mam kilkuletni a abonament bodajże 29/mc. Także niech spadają na szczaw.

    Karoluś, wcześnie ale ząbkowanie może zacząć się w dowolnym momencie. Miałam kolegę kiedyś, który urodził się z zębem ;-) spróbuj delikatnie postukać to miejsce łyżeczką - ząb będzie słychać :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 października 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, padłam :D:D

    Kattalina, nie wiem czy jednego nie musiałam tez zapłacić 29 a potem już 1zl.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 29 października 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krooopka to jest znak z samych niebios :)Ten cykl bedzie strzałem w 10 :) Gratulacje dla męża :)

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 29 października 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Co mąż przyniósł do domu? Wkładki laktacyjne :D :D :D :D I teraz nie wiem czy zużyć je do demakijażu, czy uznać za początek wyprawki, taki szczęśliwy znak ;)

    Kropka, brawko dla męża :D teraz nie ma wyjścia musi się mocno przyłożyć do starań ;) chyba zrobił Ci radość tą pomyłka ;) :D

    Jest taka aplikacja dla starajacych się Flo i dość ciekawe to jest, miałam w celach anty :) ale trochę pamięci w tel zajmuje i musiałam usunąć bo mam lipny telefon i zawieche co chwilę lapal.

    Karolus, tak może byc ze zabki juz ida. Kazdy z nas inny, tylko co gorsze to moga się dlugo przebijac. U nas 7 zębów, ostatnio dolne 2 zaczely wychodzic i to z miesiac temu chyba. Bylo je widac w dziasle ale dopuero teraz jedna z nich je przebila. Wczesniej 6 szt na raz mu wychodzilo i tez to wygladalo inaczej.
    Jeśli chodzi o zabawki to najciekawsze i najlepsze to te proste. Czasem z małżonkiem się śmiejemy ze syn "caly dzien jednym patyczkiem sie bawi" ;) to się wzięlo z tego, ze wuj starszego pokolenia (ze tak okresle) narzekał ze teraz to cuda wymyślają z zabawkami, dzieciaki rozpuszczone, wszystko mają a kiedys tego nie bylo i dzieciak jak dostal patyczek to caly dzien się nim bawił :D ;) no i nasz jak się czyms "najzwyklejszym"zainteresuje to sie śmiejemy ze dziecko grzeczne patyczkiem sie bawi cały dzień takie kreatywne i grzeczne :D

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 30 października 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka super masz męża :-) Oby to była dobra wróżba.

    Gretta właśnie te proste rzeczy są najlepsze. Rita też się cieszy byle czym, wystarczy wstrząsnąć torebką z pieprzem w ziarenkach czy pić herbatę z kubka na Jej oczach a wzroku nie może oderwać i zaczyna gadać po swojemu. Zabawki podobają Jej się z daleka. Jak weźmiemy w rączkę to od razu do buzi a że nie bardzo się mieszczą to się złości i krzyczy. Własne paluszki to narazie najlepsza zabawka. A ząbek już się przebił. Czuć ostrego wampirka :-)

    Chyba jeszcze poczekam z prowadzeniem wykresu. Jeszcze wcześnie, idziemy na żywioł, myślę że za kilka miesięcy może być realna szansa na poczęcie. Teraz organizm musi po swojemu dojść do siebie.

    Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 30 października 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:

    Chyba jeszcze poczekam z prowadzeniem wykresu. Jeszcze wcześnie, idziemy na żywioł, myślę że za kilka miesięcy może być realna szansa na poczęcie. Teraz organizm musi po swojemu dojść do siebie.

    Tak mówią, ze organizm sam wie kiedy można:)

    Gratuluje pierwszego zabka :)

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 października 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję ząbka :-) w razie czego polecam gryzaki wodne, u nas taki się sprawdza najlepiej. Zwykły za 6 zeta.

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 października 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, widzę że u Ciebie ładna temperatura, oby tak dalej.
    Karoluś, gratuluję zęba, córka Ci dorasta ;)
    A ja dzisiaj padam na pysk, a tu akurat dni płodne, nie wiem czy dam radę, taka zmęczona coś jestem. Wkładki na razie zostawiłam, najwyżej dam jakiejś koleżance :)

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 października 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, dałaś radę? :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 31 października 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 31 października 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kropka dala rade, usmiech mowi sam za siebie :D

    U mnie temp standardowo ladna, niestety spada 13-14dpo zawsze. Dzisiaj nie mierzylam, bo glowa nad ranem rozbolala i bralam Apap.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ