X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 października 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałyście ocenę wątku?? Wymyślają, że aż strach się bać... Pewnie przez dotacje unijne :-|

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 19 października 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś trzy dni temu zauważyłam te gwiazdki- ale czemu tyko 4,5???

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 października 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jest 5. Ciekawe czy jakiś ranking robią czy co? I że niby mam wchodzić na inne wątki i zaznaczać 1 gwiazdkę - bo wiadomo, że jak gdzieś jestem to znaczy, że mi się podoba ;-) of chyba odchodzi od pierwotnej idei...

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 października 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co kropka? Skusilas się na teścik?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 października 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, nie. Wczoraj rano zaczeło sie plamienie, teraz @ sie rozkręca, w tej sytuacji nie było po co robić testu.
    Bertha, ty chodziłaś na akupunkturę czy coś źle kojarzę? Możesz napisać jak wrażenia?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 października 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chodzę na akupunkturę. Hmm... No wierze ze działa. Na pewno mnie uspakaja jak przychodzę wkurzona, to ewidentnie widzę. A inne działania - No wierze ze coś tam poprawia. Jutro ide ostatni 10-ty raz, potem 2 miesiące przerwy.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 października 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta @ to chyba jakoś wcześnie u ciebie co?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 października 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, a jak często masz te zabiegi? I na co dokładnie w Twoim przypadku mogą pomóc?
    U mnie @ faktycznie wcześnie, ale owu też była szybko więc wszystko w normie.

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 21 października 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na naszym wątki Tulipanla pisala o osteopatii na niepłodność i zdaje sie ze u niej wlasnie to przynioslo sukces. A moze osteopatia?
    Pozdrawiam

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 października 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, też ciekawa opcja, trzeba by tylko rozajrzeć się za specjalistą.
    MamaLili, zaglądasz tutaj jeszcze? Co u Ciebie?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U osteopaty tez bylam. cos tam ponastawial czy porozluznial. wiecej nie kazal przychodzic, tylko ten raz. Ale to juz z pol roku temu bylo, wiec moze sie wybiore znowu..

    Aku mialam 2x w tygodniu. u mnie to bylo glownie zeby udroznic przeplyw energii (w irydologii wyszlo, ze mam zablokowany glowny kanal energetyczny na klatce piersiowej), plus oczywiscie na odstresowanie i na jajniki, zeby je podrasować.

    No i chodze jeszcze na refleksologie stop. tez ma te polepszyc przeplywy energii i oczywiscie pani wie ze przychodze z powodu nieplodnosci, wiec tam odpowiednie punkty macicy czy jajnikow tez dodatkowo stymuluje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2018, 10:22

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 października 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzeba próbować różnych sposobów. U każdej inny problem, więc i inne środki naprawcze potrzebne.

    U mnie od wczoraj okres. Dwa tygodnie miałam przerwy i teraz to wygląda na normalny okres. Mam nadzieję że to @. Może spróbuje obserwować ten cykl, żeby się zorientować na czym stoję. Może temperaturę będę mierzyć? Choć to chyba będzie trudne przy nocnym wstawaniu.
    Mam nadzieję że płodność szybko wróci, bo chciałabym w ciągu roku zajść w ciążę.

    Dostałam wyniki cytologii, są ok.

    Teraz na spokojnie poobserwuje się, podziałamy, po nowym roku do naprogina na kontrolę pojadę.

    Ritka już 6,5 kg waży. Oj szybko rośnie moja dziewczynka.

    Kupowalyscie dzieciom maty edukacyjne? Mam ochotę na taką z pianinkiem. Może coś polacacie?

    bertha lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 października 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, widze ze test dzisiaj negatywny :( przykro mi

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 października 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, my mamy matę bo Ania dostała, wcześniej był po koc. Jest spoko ale gdybym ja kupowała to taką z pałąkiem z zabawkami. Nasza jest bez. Młodej to nie przeszkadza bo i tak głównie na brzuchu spędza czas ale może by chętniej ćwiczyła wtedy na pleckach. Tak, mam odwrotny problem od wszystkich ;-) co do pianinka to nie wiem, ja ogólnie jestem zwolenniczką prostych zabawek dla dzieci i najlepiej niegrających. Chyba, że to pozytywka czy instrument muzyczny ;-)

    Karoluś81, Annie1981 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 23 października 2018, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, Ktosik ma matę z ikei z pałąkiem. Dostał ją jak miał około 2 miesiące, bo stwierdziłam, ze nie moze byc tak, ze jedyna jego rozrywka jest cyc

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 października 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, jak sytuacja? cykl obstawiony? kiedy byla owu?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 października 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dupiszon. Wiem, że 8 dc był śluz wodnisty, a dalej już nic nie wiem, miałam maraton służb, jedyne serduszko w 10 dc i tyle. także ten... wielkie nic z tego będzie.
    Zresztą u nas bardzo słabo z serduszkowaniem w ostatnich miesiącach i raczej lepiej nie będzie.

    Ale za was niezmiennie mooocno trzymam kciuki.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 października 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, :( Może ten 10 dc da radę. Trzymam kciuki!
    U mnie końcówka @ i zaczynamy...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 października 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka- co ma być to będzie i tego się trzymam :-)

    Będziecie Krrropka robić jakieś dodatkowe badania, może jakieś suple?

    Greetta, bertha lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 października 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Alicja, nie poddawajcie się z serduszkowaniem. Co by nie było, to Wy jesteście dla siebie najważniejsi. Głowa do góry :-)

    Właśnie Kropka coś będziesz nowego kombinować?

    Bertha cały czas Ci kibicuję. Dobrze że mieszkasz w dużym mieście to łatwiej korzystać z wszystkich możliwości medycyny i innych. Wierzę że coś poskutkuje.

    Mój okres się kończy. Przepisowo 5 dni trwał, więc to na pewno była @. Zobaczymy co dalej.
    Muszę koniecznie ogarnąć temat fizjoterapeuty. Przepraszam za słowo, ale ostatnio przeczytałam takie słowo na innym wątku i właśnie "rozklepicha" to najlepiej oddaje mój stan po porodzie.

    A co do maty edukacyjnej to faktycznie wolę coś co nie będzie na baterie. Więc pianinko odpada. Musimy się wybrać na poważniejsze zakupy bo chcemy kupić Ricie kojec, krzesełko do karmienia, matę i pewnie jeszcze coś fajnego. Nie mogę się doczekać :-)

    bertha, Greetta lubią tę wiadomość

‹‹ 449 450 451 452 453 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ