X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
 • kattalinna Autorytet
  Postów: 8694 7454

  Wysłany: 9 października 2018, 09:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Alicja, dobrze to wygląda, nic więcej nie napiszę bo nie chcę nakręcać ;-)
  Btw, beznadziejne te nowe wykresy.

  zem3qps6in5tddof.png
 • bertha Autorytet
  Postów: 1630 1052

  Wysłany: 9 października 2018, 13:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Alicja, ja tez uwazam ze wykres wyglada obiecująco :) Cichutko czekamy :)

  https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
  Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
  Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
  2xiui, 3xivf (2 zarodki)
 • krrropka Autorytet
  Postów: 999 566

  Wysłany: 9 października 2018, 19:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  bertha wrote:
  Alicja, ja tez uwazam ze wykres wyglada obiecująco :) Cichutko czekamy :)
  Czekamy, czekamy. Przydałaby się już nowa ciąża, bo ostatnio posucha u nas.
  U mnie już chyba po owulacji, wydaje mi sie że wczoraj była, coś wcześnie w tym cyklu. Na szczęście wyrobiliśmy się z działaniami ;)

  Wikisen, Greetta, Alicja81, kattalinna, bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

  thumb.png
  My Ovulation Chart
 • Karoluś81 Autorytet
  Postów: 1633 1988

  Wysłany: 10 października 2018, 15:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czekam na nowe ciąże z niecierpliwością i kibicuję wszystkim Staraczkom :-)

  Po sobotniej wizycie u naprogina : wszystko ok. Mogę normalnie żyć. Nie muszę prowadzić obserwacji, jeśli chcemy kolejną ciążę. To ostatnie krwawienie to raczej nie był okres tylko oczyszczanie. Natura sama będzie wiedziała kiedy przywrócić płodność. Tak więc nie martwimy się na zapas, tylko cieszymy sobą i życiem. Wczoraj byłam pierwszy raz na basenie od kiedy dowiedziałam się o ciąży. Było super.
  Ritka jest bardzo grzeczna. Całe noce przesypia, karmię Ją dwa razy na śpiocha i tak np od 22 do 8 rano śpi. W ciągu dnia ma coraz lepszy humor, lubi gaworzyc, dużo się uśmiecha, lubi towarzystwo i daje mi już zrobić cokolwiek w domu.
  Pogoda piękna więc siedzimy w ogrodzie. Ritka spir, ja czytam.

  Lekarz radził mi, żeby umówić się z fizjoterapeuta, ale takim który specjalizuje się w sprawach kobiecych, żeby pomógł mi przywrócić do formy mięśnie po porodzie. Nie wiem czy znajdę kogoś takiego na prowincji. Póki co staram się ćwiczyć mięśnie kegla sama.

  krrropka, Greetta, Alicja81, Annie1981 lubią tę wiadomość

 • bertha Autorytet
  Postów: 1630 1052

  Wysłany: 11 października 2018, 09:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Alicja, jak sytuacja? widze ze temperatura nie odpuszcza :)

  https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
  Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
  Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
  2xiui, 3xivf (2 zarodki)
 • Alicja81 Autorytet
  Postów: 1302 857

  Wysłany: 11 października 2018, 12:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Plemienia już coraz większe. Lubi mnie ten mój organizm tak przeciągnąć.

  Alicja81
  mama 11- letniej Juleńki
  Ponowne starania od 2014r
  08.2020- beta 2,3
 • krrropka Autorytet
  Postów: 999 566

  Wysłany: 11 października 2018, 18:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Alicja, a może Ty byś nam tu jakiegoś testa zapodała...
  Kciuki!

  kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

  thumb.png
  My Ovulation Chart
 • Greetta Autorytet
  Postów: 431 470

  Wysłany: 11 października 2018, 22:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, dziewczyny jakby zmienię temat i może się wkurzycie, nie zrozumiecie czy skrytykujcie za te wpis ale w momencie kiedy zaszłam w trzecią ciąże a już o nią nie "prosiłam" miałam głęboko w głowie i sercu poniższą modlitwę - ona pomogła mi wszystko "przetrwać" i nadal pomaga, no i muszę się nią tu podzielić oby Wam "pomogła" (we wszystkim, nie tylko przy staraniach :) ). Trzeba się wczytać, przemyśleć i zastosować ;)

  Jezus mówi do duszy:

  Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.

  Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy.

  Oprzyjcie się na Mnie wierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę.

  A kiedy muszę was wprowadzić w życie różne od tego, jakie wy widzielibyście dla siebie, uczę was, noszę w moich ramionach, sprawiam, że jesteście jak dzieci uśpione w matczynych objęciach. To, co was niepokoi i powoduje ogromne cierpienie to wasze rozumowanie, wasze myślenie po swojemu, wasze myśli i wola, by za wszelką cenę samemu zaradzić temu, co was trapi.

  Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do mnie mówiąc: „Ty się tym zajmij”, zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy męczycie się i dręczycie się, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym zawierzeniem Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym działał, ale tak jak wy pragniecie... Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do was. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają. Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: Święć się Imię Twoje, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; Przyjdź Królestwo Twoje, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twego w nas i w świecie; Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, to znaczy Ty decyduj w tej potrzebie, uczyń to, co Tobie wydaje się lepsze dla naszego życia doczesnego i wiecznego.

  Jeżeli naprawdę powiecie Mi: „Bądź wola Twoja”, co jest równoznaczne z powiedzeniem: „Ty się tym zajmij”, Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiąże najtrudniejsze sytuacje. Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencją miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy.

  Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo – gorzej – ufacie tylko interwencji człowieka. A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu. Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi.

  Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk.

  Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

  Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość.


  https://www.youtube.com/watch?v=0vi7vqd88t4 Jezu, Ty się tym zajmij...

  kattalinna, Karoluś81, krrropka, doty22 lubią tę wiadomość

  <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
  82down152kmv2jv8.png
 • Karoluś81 Autorytet
  Postów: 1633 1988

  Wysłany: 12 października 2018, 14:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Gretta te słowa też mi pomagały. Właśnie tuż przed ciążą czytałam książkę o księdzu Dolindo. Polecam Wam Dziewczyny.

  Greetta lubi tę wiadomość

 • Alicja81 Autorytet
  Postów: 1302 857

  Wysłany: 12 października 2018, 14:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Greta opierdziel powinnaś dostać, że tak póżno wkleiłaś tak piękną modlitwę. Dziękuję. Piekny tekst.

  Greetta lubi tę wiadomość

  Alicja81
  mama 11- letniej Juleńki
  Ponowne starania od 2014r
  08.2020- beta 2,3
 • Greetta Autorytet
  Postów: 431 470

  Wysłany: 12 października 2018, 20:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiem, przyjmuje opierdziel byl taki moment ze mialam już wkleic te modlitwe ale cos "wypadlo" i tak sie odciagnelo az do teraz. Widac tak musiało byc.
  Cieszę sie ze przypadlo do serducha. Teraz to juz niech tylko sluzy i działa <3

  Karoluś81 lubi tę wiadomość

  <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
  82down152kmv2jv8.png
 • doty22 Autorytet
  Postów: 536 607

  Wysłany: 12 października 2018, 21:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  O matko, Gretta, poryczałam się.

  Jestem na trudnym zakręcie życia obecnie. Wiele rzeczy mi się wali. Modlitwa mi pomogła zrozumieć, że odpowiadam Jemu co jest dla mnie dobre i oczekuję że tak będzie.

  Dzięki wielkie!!!

  Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

  Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
  Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
  Szósta ciąża w toku
 • Alicja81 Autorytet
  Postów: 1302 857

  Wysłany: 13 października 2018, 09:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Zaspalam do pracy:-). Przylazła małpa.

  Alicja81
  mama 11- letniej Juleńki
  Ponowne starania od 2014r
  08.2020- beta 2,3
 • Greetta Autorytet
  Postów: 431 470

  Wysłany: 13 października 2018, 12:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ala to chociaz sie wyspalas ;) a o @ nie myśl :D

  Dakota wierze, ze ta modlitwa Ci pomoze rozwiazac problemy, pojsc wlasciwa droga i ukoi serce ... :)

  Ciesze sie dziewczyny, ze modlitwa przypadla Wam do serducha tak jak mi :)
  Miłego weekendu :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 12:06

  Alicja81 lubi tę wiadomość

  <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
  82down152kmv2jv8.png
 • bertha Autorytet
  Postów: 1630 1052

  Wysłany: 13 października 2018, 15:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Alicja. Ech, zwodzą nas te nasze ładne wykresy...
  kropka, teraz czekamy na ciebie.

  Annie, jakie etap cyklu?
  Kto jeszcze się stara?

  https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
  Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
  Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
  2xiui, 3xivf (2 zarodki)
 • Papierówka Autorytet
  Postów: 588 689

  Wysłany: 13 października 2018, 17:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie kochane. Dziś o 16:10 przyszedł na świat mój kochany synek. Zdrowiutki 10 punktów dostał. Urodzony w 37+1 tc. Waga 2300g. Urodzony siłami natury bez znieczulenia w 6 godzinie. Dali oxytocynę bo wczoraj wody odeszły a skurczów nie było i po 6 godzinach malutki jest z nami. Pięknie ssie i już go karmiłam :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 17:55

  Greetta, Wikisen, Alicja81, doty22, kattalinna, Dakota, Annie1981 lubią tę wiadomość

  <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
  [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
  [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
  <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
  [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
  [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
 • stresant Autorytet
  Postów: 3555 2879

  Wysłany: 13 października 2018, 18:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Papierowka kochana moje ogromne gratulacje :) ale kruszynka mala,ciesze sie ze tak szybko Wam poszlo :)
  Ps. Widze ze listopadowki sie juz powoli rozpakowuja ;) sledze Was bo tez mialam byc listopadowka ale jestem kwietniowka :)

  Papierówka lubi tę wiadomość

 • stresant Autorytet
  Postów: 3555 2879

  Wysłany: 13 października 2018, 18:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam pytanie do mamy Rity :) z tego vo pamietam to chyba bralas akard w ciazy? Ja jestem po badaniach genetycznych wyszly mi dobrze ryzyko 1:3820 :)
  Jeden przeplyw nie podobal sie lekarzowi bo byl "zebaty" do tego akcja serca dziecka 162 do tego moje cisnienie 160/110 puls 130 (bylam mega zestresowana na badaniu)i wyszlo mu ze mam brac acard 150mg ze niby ten lek ma zmniejszyc ryzyko przedwczesnego porodu malej wagi urodzeniowej i lepsze odzywianie plodu.
  Moj lekarz powiedzial ze jek genetyk kazal brac to mam brac.....ale poszlam jeszcze do znajomego lekarza w Pl i ten twierdzi ze nic nie mam brac zadnych lekow ze ryzyko dla dziecka ( cos o sercu plodu i zamknieciu czegos)jest wieksze przy braniu lekow niz to ze sie wczesniej urodzi lub bedzie mniejsze
  No i teraz nie wiem co robic

 • Greetta Autorytet
  Postów: 431 470

  Wysłany: 13 października 2018, 20:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Papierowka GRATULACJE!!! Miewajcie sie zdrowo :) najwazniejsze ze juz razem :)

  Stresant ja rowniez bralam acard 75mg i lekarz mowil ze to nie ma wplywu na dziecko tylko na mnie.

  <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
  82down152kmv2jv8.png
 • Alicja81 Autorytet
  Postów: 1302 857

  Wysłany: 13 października 2018, 22:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Papierówka gratulacje, teraz uczcie się siebie nawzajem:-)
  Zapodaj nam jak się w miarę ogarniesz foteczkę małego Oliwiera.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 22:09

  Alicja81
  mama 11- letniej Juleńki
  Ponowne starania od 2014r
  08.2020- beta 2,3
‹‹ 447 448 449 450 451 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ