X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 września 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, chciałam zameldować ze nie udało się poserduszkowac wczoraj, a była owu ok 15-16 :( Trochę mi smutno z tego powodu, nawet bardzo :( Niestety M był padnięty, a już od kilku miesięcy mu nie zdradzam kiedy owu żeby nie robić presji, wiec nie dało rady go znęcic wczoraj.
    Ciekawe czy plemniory potrafią 3,5 dnia wytrzymać... w teorii ponoć tak ale czy to realne, czy ktoś tak zaszedł w ciąże.. pewnie niewiele osób. Choć pewnie te które się starają, maja seksy w czasie owu w większej częstotliwości wiec ciężko o zebranie jakiejs próbki nawet żeby to zweryfikować :)

    Zakładam ze jak ma się udać to się uda nawet z takim układem serduch. A jak się nie uda to znaczy ze to jeszcze nie ten czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2020, 21:06

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 września 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyście miały się dowiedzieć ze wasze przeznaczenie to nie mieć dzieci, to wolalybyscie o tym wiedzieć czy jednak nie, i dalej próbować?..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 6 września 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Aha, chciałam zameldować ze nie udało się poserduszkowac wczoraj, a była owu ok 15-16 :( Trochę mi smutno z tego powodu, nawet bardzo :( Niestety M był padnięty, a już od kilku miesięcy mu nie zdradzam kiedy owu żeby nie robić presji, wiec nie dało rady go znęcic wczoraj.
    Ciekawe czy plemniory potrafią 3,5 dnia wytrzymać... w teorii ponoć tak ale czy to realne, czy ktoś tak zaszedł w ciąże.. pewnie niewiele osób. Choć pewnie te które się starają, maja seksy w czasie owu w większej częstotliwości wiec ciężko o zebranie jakiejs próbki nawet żeby to zweryfikować :)

    Zakładam ze jak ma się udać to się uda nawet z takim układem serduch. A jak się nie uda to znaczy ze to jeszcze nie ten czas.
    eh szkoda ale szansę wciąż są!
    przecież Annie zaszła ze stosunku na 3 dni.przed ovu jak pamiętam :)
    Trzymam kciuki!
    i nie . wolalabym sie dalej starać bez takich informacji:)

    u mnie jakoś slabo ze śluzem..dziś wreszcie coś w prawym jajniku pobolewalo..potem w lewym cos pikalo i tak czuje że coraz bliżej tych dni ale sluz taki sobie 🙈 no zobaczymy jak to.sie rozkręci .szyjka juz wyżej

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 września 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Jakbyście miały się dowiedzieć ze wasze przeznaczenie to nie mieć dzieci, to wolalybyscie o tym wiedzieć czy jednak nie, i dalej próbować?..
    wolałabym wiedzieć

    I mam nadzieję że mimo braku serduch coś tam przetrwało i da radę!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 6 września 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Jakbyście miały się dowiedzieć ze wasze przeznaczenie to nie mieć dzieci, to wolalybyscie o tym wiedzieć czy jednak nie, i dalej próbować?..

    Hej Bertha, nie mysle w takich kategoriach w ogole. Rozumiem, ze po pewnym czasie bezowocnych staran mozna miec serdecznie dosc i nie chciec juz probowac i ja bym odpuscila probowanie ale na pewno nie zaczelabym myslec, ze widocznie moim przeznaczeniem jest nie miec dzieci/ wiecej dzieci.
    Przeczytalam ostatnie ze 25 stron forum, bo ostatnio tu napisalam w czerwcu, a wczesniej 5 lat temu ;) Bertha, widocznie Twoim przeznaczeniem jest pomoc jeszcze paru osobom zanim na dobre pochlonie Cie wir obowiazkow macierzynskich 😀 jestes ciepla osoba o ogromnej wiedzy, mysle ze po prostu jeszcze jestes przez chwile potrzebna do innych celow (aby pomoc jeszcze kilku Twoim pacjentom). Wierze, ze takie osoby jak Ty maja po prostu jeszcze inne misje do wykonania poza dzidziusiem ♥️

    A tak w ogole to ja mam dzis 12 dpo, staramy sie z moim R od okolo marca, i szczerze mowiac mam momentami dosc tej comiesiecznej nadziei i doszukiwania sie objawow.

    Bardzo mnie zainspirowala Annie81, jeszcze zanim doszlam do strony z pozytywnym testem ciazowym (a wlasciwie kilkoma) czulam ze droga duchowa na ktora wkroczyla to jest to. Mi tez sie wydaje ze wlasnie tego elementu czesto brakuje w tej ukladance, jemy zdrowo, suplementy itp, badamy sie, mierzymy, a czesto zapominamy o tej duchowosci, a przeciez poczecie to cud, czyli jest tam element ktorego nie sposob zmierzyc, obliczyc czy zaplanowac.

    Ciesze sie, ze to forum nie umarlo, bo mysle ze w grupie zawsze jest wieksza sila i wibracja energii i wszystkie bedziemy mamusiami ponownie lub po raz pierwszy. Bardzo tego nam wszystkim zycze! 🙏🏻♥️💥

    A Ktosiowej gratuluje calkiem sporej Kruszynki Anielki 💖
    A dwom Aniom zdrowych pogodnych i slodkich ciaz 🥰

    Annie1981, ktosiowa lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 6 września 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    eh szkoda ale szansę wciąż są!
    przecież Annie zaszła ze stosunku na 3 dni.przed ovu jak pamiętam :)
    Trzymam kciuki!
    i nie . wolalabym sie dalej starać bez takich informacji:)

    u mnie jakoś slabo ze śluzem..dziś wreszcie coś w prawym jajniku pobolewalo..potem w lewym cos pikalo i tak czuje że coraz bliżej tych dni ale sluz taki sobie 🙈 no zobaczymy jak to.sie rozkręci .szyjka juz wyżej


    Lollipop u mnie tez sluzu jak na lekarstwo, niby gin sprawdzal i mowi ze na szyjce jest plodny jak bialko jaja ale jest go za malo zeby wyplynac na zewnatrz i ze mam sie nie martwic.
    Ale jakos wczesniej, nawet rok temu, mam wrazenie ze bylo tego sluzu wiecej.... czyzbysmy wysychaly na starosc ;) ? 🤔😅

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 września 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha. Ja nie wierzę za bardzo w takie przeznaczenie. Sama mówiłaś, że dziecięcą duszę zawsze można przywołać, więc wiele też od nas zależy.
    Znajoma zaszła z drugim dzieckiem przy serduszkowaniu jakoś 4-5 dni przed owu. Byli w ciężkim szoku, bo nawet nie starali się wtedy i byli pewni, że się nie uda. USG potem potwierdziło, że owu była dość późno w stosunku do seksow 😉
    Podoba mi się Twoje podejście, takie bez spiny teraz. To może przynieść efekt, u mnie kilka ostatnich cykli było podobnych.

    Lolipop. U mnie seksy były dzień przed i w owu, nic więcej podczas całego cyklu.

    Maggia. To bardzo miłe co napisałaś 🙂 Ja też uważam, że za bardzo koncentrujemy się na zdrowiu fizycznym, często zapominając, że w ogóle istnieje zdrowie psychiczne czy duchowość. Powodzenia 🙂

    Maggia, bertha lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 września 2020, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Hej Bertha, nie mysle w takich kategoriach w ogole. Rozumiem, ze po pewnym czasie bezowocnych staran mozna miec serdecznie dosc i nie chciec juz probowac i ja bym odpuscila probowanie ale na pewno nie zaczelabym myslec, ze widocznie moim przeznaczeniem jest nie miec dzieci/ wiecej dzieci.
    Przeczytalam ostatnie ze 25 stron forum, bo ostatnio tu napisalam w czerwcu, a wczesniej 5 lat temu ;) Bertha, widocznie Twoim przeznaczeniem jest pomoc jeszcze paru osobom zanim na dobre pochlonie Cie wir obowiazkow macierzynskich 😀 jestes ciepla osoba o ogromnej wiedzy, mysle ze po prostu jeszcze jestes przez chwile potrzebna do innych celow (aby pomoc jeszcze kilku Twoim pacjentom). Wierze, ze takie osoby jak Ty maja po prostu jeszcze inne misje do wykonania poza dzidziusiem ♥️

    A tak w ogole to ja mam dzis 12 dpo, staramy sie z moim R od okolo marca, i szczerze mowiac mam momentami dosc tej comiesiecznej nadziei i doszukiwania sie objawow.

    Bardzo mnie zainspirowala Annie81, jeszcze zanim doszlam do strony z pozytywnym testem ciazowym (a wlasciwie kilkoma) czulam ze droga duchowa na ktora wkroczyla to jest to. Mi tez sie wydaje ze wlasnie tego elementu czesto brakuje w tej ukladance, jemy zdrowo, suplementy itp, badamy sie, mierzymy, a czesto zapominamy o tej duchowosci, a przeciez poczecie to cud, czyli jest tam element ktorego nie sposob zmierzyc, obliczyc czy zaplanowac.

    Ciesze sie, ze to forum nie umarlo, bo mysle ze w grupie zawsze jest wieksza sila i wibracja energii i wszystkie bedziemy mamusiami ponownie lub po raz pierwszy. Bardzo tego nam wszystkim zycze! 🙏🏻♥️💥

    A Ktosiowej gratuluje calkiem sporej Kruszynki Anielki 💖
    A dwom Aniom zdrowych pogodnych i slodkich ciaz 🥰
    ❤️❤️❤️ to piękne co napisałaś, aż mi się łezka w oku zakręciła 😘

    A ty jeśli się starasz to pisz nam tutaj jak działania, kiedy testy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2020, 07:44

    Annie1981, Maggia lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 września 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Bertha. Ja nie wierzę za bardzo w takie przeznaczenie. Sama mówiłaś, że dziecięcą duszę zawsze można przywołać, więc wiele też od nas zależy.
    Znajoma zaszła z drugim dzieckiem przy serduszkowaniu jakoś 4-5 dni przed owu. Byli w ciężkim szoku, bo nawet nie starali się wtedy i byli pewni, że się nie uda. USG potem potwierdziło, że owu była dość późno w stosunku do seksow 😉
    Podoba mi się Twoje podejście, takie bez spiny teraz. To może przynieść efekt, u mnie kilka ostatnich cykli było podobnych.

    Lolipop. U mnie seksy były dzień przed i w owu, nic więcej podczas całego cyklu.

    Maggia. To bardzo miłe co napisałaś 🙂 Ja też uważam, że za bardzo koncentrujemy się na zdrowiu fizycznym, często zapominając, że w ogóle istnieje zdrowie psychiczne czy duchowość. Powodzenia 🙂
    Tak, niby Walter pisał ze można przywołać, a z drugiej strony on sam miał przeznaczenie żeby dzieci nie mieć tylko pomagać innym..

    Fajnie ze są jednak takie przypadki, daje to nadzieje :) choć jeśli się nie starali to równie dobrze owu mogła się przesunąć i być Np dzień po stosunku a po prostu wolniej się zarodeczek rozwijał, wiec ciężko teraz stwierdzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2020, 10:49

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 7 września 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Bertha. Ja nie wierzę za bardzo w takie przeznaczenie. Sama mówiłaś, że dziecięcą duszę zawsze można przywołać, więc wiele też od nas zależy.
    Znajoma zaszła z drugim dzieckiem przy serduszkowaniu jakoś 4-5 dni przed owu. Byli w ciężkim szoku, bo nawet nie starali się wtedy i byli pewni, że się nie uda. USG potem potwierdziło, że owu była dość późno w stosunku do seksow 😉
    Podoba mi się Twoje podejście, takie bez spiny teraz. To może przynieść efekt, u mnie kilka ostatnich cykli było podobnych.

    Lolipop. U mnie seksy były dzień przed i w owu, nic więcej podczas całego cyklu.

    Maggia. To bardzo miłe co napisałaś 🙂 Ja też uważam, że za bardzo koncentrujemy się na zdrowiu fizycznym, często zapominając, że w ogóle istnieje zdrowie psychiczne czy duchowość. Powodzenia 🙂

    to chyba była Bellandy.wybacz . pomylilam

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 7 września 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Lollipop u mnie tez sluzu jak na lekarstwo, niby gin sprawdzal i mowi ze na szyjce jest plodny jak bialko jaja ale jest go za malo zeby wyplynac na zewnatrz i ze mam sie nie martwic.
    Ale jakos wczesniej, nawet rok temu, mam wrazenie ze bylo tego sluzu wiecej.... czyzbysmy wysychaly na starosc ;) ? 🤔😅

    haha teZ tak pomyślałam. swoją drogą hormony szaleją im starsze jesteśmy więc.co sie dziwić 😄

    u mnie dziś szyjka o wiele wyżej ale jeszcze się nie zlewa z pochwa..i tak się wkurzyłam bo z testera na ślinę wychodzi mi w cały świat ..są paprotki ..nie ma..sama ..nie ma i dziś są ale 3/5 takie ... że zakupiłam testy owu ..dziś rano pozytyw hmmm i czuję takie burczenie jakby w macicy ..ja tego nie kumam ..myślę sobie to jelita ale czuję to centralnie tu na środku dziwaczne !!! ma któraś z was tak?ja wiem.ze hormony wpływają na pracę jelit również no ale aż takie coś hehehe
    swoją drogą czuję ciężkość gdzie jajniki .mczuje że to bliziutko a śluzu tyle o ile Czemu!!! przecież wpływają na to estrogeny a skoro lh ściemniało to są wysoko 😂
    i że jak tu nie myśleć haha

    co cykl to w cały świat i można zglupiec😄

    ale chyba jak młodego położę na drzemkę to męża przyatakuje ♥️

    u syna w szkole przypadek covida .
    ta klasa ma off

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2020, 11:10

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, dziewczyny jeszcze raz helpunku.
    Wyszły nie nieprawidlowe:
    Czynnik V(r2) FVR2_ 4070A>G układ heterozygotyczny
    MTHFR _1298A>C układ heterozygotyczny
    PAI 1 -4G układ heterozygotyczny

    Jak temu zaradzić? Jakie leki?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 września 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Bertha, dziewczyny jeszcze raz helpunku.
    Wyszły nie nieprawidlowe:
    Czynnik V(r2) FVR2_ 4070A>G układ heterozygotyczny
    MTHFR _1298A>C układ heterozygotyczny
    PAI 1 -4G układ heterozygotyczny

    Jak temu zaradzić? Jakie leki?
    nooooo i pieknie, bo jest jakis konkret ktory mozna poprawic.
    heparyna na pewno od pozytywnego testu, całą ciąże i połóg. moj gin daje mi nawet na czas staran - ja mam pai1 hetero, mthfr C hereto i jeszcze mthfr A hetero - a nie mam vr2. to nie sa bazowe mutacje do trombofilii, ale mimo wszystko sa zwolennicy zeby heparyne i acard dawac juz na czas staran.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 września 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Bertha, dziewczyny jeszcze raz helpunku.
    Wyszły nie nieprawidlowe:
    Czynnik V(r2) FVR2_ 4070A>G układ heterozygotyczny
    MTHFR _1298A>C układ heterozygotyczny
    PAI 1 -4G układ heterozygotyczny

    Jak temu zaradzić? Jakie leki?
    Podczas starań Acard i metylowane witaminy, szczególnie kwas foliowy. W ciąży heparyna.
    Zbadaj sobie koniecznie poziom homocysteiny, kwasu foliowego i B12.

    bertha lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestescie złote! Czyli to nie trombofilia? Przestraszyłam się, że to jakieś straszne mecyje. Czy te wyniki w jakiś sposób są dla mnie zagrażające?
    Co jeśli poziom homocysteiny, kwasu foliowego i B12 wyjdą nie halo? Robić B6?
    Wybaczcie, jestem i zdenerwowana wynikiem i jednak szczęśliwa, że coś wychodzi.
    W poprzedniej ciąży brałam acard i fraxyparynę, ale tylko do około 25 tc. Teraz na czas starań mam póki co włączony acard i biorę Femibion 0.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2020, 14:30

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 7 września 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Jakbyście miały się dowiedzieć ze wasze przeznaczenie to nie mieć dzieci, to wolalybyscie o tym wiedzieć czy jednak nie, i dalej próbować?..
    Ja nie miałam siły na dalsze próby. Rok prawie zajęło mi godzenie się ze świadomością, że być może taka jest moja droga i odkrywanie plusów dalszego życia we dwoje + kot. A potem zaszłam w ciążę...

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 września 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Tak, niby Walter pisał ze można przywołać, a z drugiej strony on sam miał przeznaczenie żeby dzieci nie mieć tylko pomagać innym..

    Fajnie ze są jednak takie przypadki, daje to nadzieje :) choć jeśli się nie starali to równie dobrze owu mogła się przesunąć i być Np dzień po stosunku a po prostu wolniej się zarodeczek rozwijał, wiec ciężko teraz stwierdzić.
    Tak, są ludzie, którzy nie mają dziecka w swoim przeznaczeniu, ale on pisał, że można to zmienić jeśli dobrze pamiętam. Poza tym wydaje mi się, że tacy ludzie nie odczuwają silnej potrzeby macierzyństwa.
    A odnośnie koleżanki, to ona była pewna, kiedy miała owulację. Nie pamiętam już dlaczego, bo to było chyba 2 lata temu.

    bertha lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 września 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, jestescie złote! Czyli to nie trombofilia? Przestraszyłam się, że to jakieś straszne mecyje. Czy te wyniki w jakiś sposób są dla mnie zagrażające?
    Co jeśli poziom homocysteiny, kwasu foliowego i B12 wyjdą nie halo? Robić B6?
    Wybaczcie, jestem i zdenerwowana wynikiem i jednak szczęśliwa, że coś wychodzi.
    W poprzedniej ciąży brałam acard i fraxyparynę, ale tylko do około 25 tc. Teraz na czas starań mam póki co włączony acard i biorę Femibion 0.
    Nie wiem czy to trombofilia szczerze mówiąc, ale możliwe, że nie.
    Homocysteina jest bardzo ważna, poziom powinien być max 7-8 dla staraczek. Jak będzie za wysoki, to się go zbija metylowana forma witaminy B12.
    Braki kwasu foliowego czy B12 uzupełnia się ich metylowanymi formami, bo te zwykle, przy mutacjach, mogą się nie wchłaniać.
    Ogólnie te mutacje świadczą o możliwych problemach z zakrzepami, co jest szczególnie niebezpieczne podczas ciąży, bo może doprowadzić do obumarcia płodu.
    Ja teraz jestem w ciąży, biorę Acard i heparynę. Na razie jest wszytko dobrze.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 7 września 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś podzialane .jutro podziałamy i pojutrze i popojutrze i może coś się zgra tym razem choć wszystko w cały swiat😂🤪😂
    ciekawe jak mi wieczorem tester wyjdzie.

    https://zapodaj.net/b72becb710b41.jpg.html

    kattalinna, krrropka, bertha lubią tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 września 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    dziś podzialane .jutro podziałamy i pojutrze i popojutrze i może coś się zgra tym razem choć wszystko w cały swiat😂🤪😂
    ciekawe jak mi wieczorem tester wyjdzie.

    https://zapodaj.net/b72becb710b41.jpg.html
    O, piękny pozytyw. Trzymam kciuki 🙂

    Lolipop lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 534 535 536 537 538 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ