X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 7 września 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po długiej przerwie z mojej strony. Pozwoliłam sobie zajrzeć do Was i pochwalić się trzecim pozytywnym testem ciążowym w mojej karierze. Tak więc do dwuletniej Rity i ośmiomiesięcznego Floriana w maju dołączy kolejny bobasek . Oj miałam i ja pod górkę ze staraniami, za to jak ruszyło to deszcz z bobasami nie może przestać padać. Czego i Wam życzę. Gorąco pozdrawiam, Karoluś.

    Lolipop, kattalinna, krrropka, ktosiowa, Annie1981, Ania81, bertha, Maggia, Greetta, joka789 lubią tę wiadomość

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 7 września 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magii Dziekuje.
    Karolus81 gratulacje

    Maggia lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 7 września 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracajac dziewczyny do duchowosci przy staraniach. Bardzo sie Zgadzam z tym co Magii napisala. Oprocz zdrowia fizycznego, o kotre dbamy lepiej czy gorzej, nie powinno sie zapominac o psychice. Zdrowe psychicznie podejscie jest bardzo wazne i na pewno ulatwia w jakims stopniu caly proces. Podejscie duchowe jest rowniez wazne. Dla mnie po poronieniu bylo ciezko sie z tym wszystkim pogodzic, bardzo sie winilam za to co sie stalo. Zwrot w strone duchowosci byl dla mnie wybawieniem. Zadbalam o to by pozwolic odejsc memu malenstwu,by pogodzic sie ze strata. Nadal mnie boli serce jak o maluszku mysle, ale moge wspominac tych kilka tygodni w spokoju.
    Kazdej zycze malenstwa pod serduszkiem❤️

    Annie1981, Maggia lubią tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 września 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, gratuluję! To chyba dlatego ostatnio częściej o Tobie myślałam 🙂 spokojnej ciąży życzę, o ile taka może być przy dwójce 😉 majowe dzieci są cudne ❤️

    Maggia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 września 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Witajcie po długiej przerwie z mojej strony. Pozwoliłam sobie zajrzeć do Was i pochwalić się trzecim pozytywnym testem ciążowym w mojej karierze. Tak więc do dwuletniej Rity i ośmiomiesięcznego Floriana w maju dołączy kolejny bobasek . Oj miałam i ja pod górkę ze staraniami, za to jak ruszyło to deszcz z bobasami nie może przestać padać. Czego i Wam życzę. Gorąco pozdrawiam, Karoluś.
    Wow Karoluś, to się nazywa powrót! Gratuluję i spokojnej ciąży życzę :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 7 września 2020, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katolik, gratulacje!

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 8 września 2020, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekujemy za gratulacje. U nas.. No coz, zawsze coś. Tym razem rozchodzi mi się rana po nacięciu krocza, a Mała jest bardzo żółta, wiec leżymy i pachniemy ;), Młoda przy oknie w wózku, ja na kanapie. Mam pozwolenie na wyjście raz dziennie po schodach gdy idę spać. Leżę i nawet kanapki jem na leżąco.
    Poza tym Synek od kilkunastu dni jest w dzień bez pampersa, na noc zakładamy i odliczamy do 14 (14 nocy z suchym pampersem, żeby spróbować odpieluchowac na 100%. Jesteśmy na liczbie 4.
    Od dnia porodu Córeczki, Synek tez nie cyca, wiec wychodzi, ze cycal 2 lata i 7 miesięcy.
    No i jest trochę na mnie obrażony, ale lepiej ze na mnie niż na Anielke.


    Krakowska, na Kopernika tez się zajmują niepłodnością.

    bertha lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 września 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, współczuję tego uziemienia... ☹️
    4 noce to super wynik. My do 3 dochodzimy od święta, chyba żeby liczyć te pełne 😉 no i z cycem zazdroszczę, u nas były dwie noce od urodzenia bez... Teraz znowu więcej. Będę do 18tki karmić.

    Tymczasem się pochwalę, od poniedziałku idę do pracy 🙂

    bertha, ktosiowa lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 września 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus. Ostatnio myślałam o Tobie i żałowałam, że przestalas się odzywać, a tu takie wejście smoka 🙂 Gratuluję! To który to tydzień?

    ktosiowa. Piękny wynik z KP 🙂 Trzymam kciuki za odpieluchowanie nocne, ale jak się nie uda, to znaczy, że jeszcze nie gotowy. Tak może być nawet do 5 roku życia. U nas na razie tylko odpieluchowanie dzienne się udało.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 września 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Podczas starań Acard i metylowane witaminy, szczególnie kwas foliowy. W ciąży heparyna.
    Zbadaj sobie koniecznie poziom homocysteiny, kwasu foliowego i B12.
    Właśnie, o metalach zapomniałam wspomnieć bo to dla mnie już taka podstawa jest.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 września 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Ja nie miałam siły na dalsze próby. Rok prawie zajęło mi godzenie się ze świadomością, że być może taka jest moja droga i odkrywanie plusów dalszego życia we dwoje + kot. A potem zaszłam w ciążę...
    Właśnie, ale czy jest sens całe życie się starać jeśli nigdy dziecka mam nie mieć? Takie tam sobie przemyślenia.
    Oczywiście ja nie odpuszczam i wierze ze się uda ale czasem wątpliwości się pojawiają.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 września 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Witajcie po długiej przerwie z mojej strony. Pozwoliłam sobie zajrzeć do Was i pochwalić się trzecim pozytywnym testem ciążowym w mojej karierze. Tak więc do dwuletniej Rity i ośmiomiesięcznego Floriana w maju dołączy kolejny bobasek . Oj miałam i ja pod górkę ze staraniami, za to jak ruszyło to deszcz z bobasami nie może przestać padać. Czego i Wam życzę. Gorąco pozdrawiam, Karoluś.
    O kurczę, ale numer 😄 super! A przypomnij Karolus, o Ritke ile się czasu starałas? Z perspektywy czasu myślisz ze czemu nagle kurek się odkręcił i zachodzić raz dwa?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 września 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Ktosiowa, współczuję tego uziemienia... ☹️
    4 noce to super wynik. My do 3 dochodzimy od święta, chyba żeby liczyć te pełne 😉 no i z cycem zazdroszczę, u nas były dwie noce od urodzenia bez... Teraz znowu więcej. Będę do 18tki karmić.

    Tymczasem się pochwalę, od poniedziałku idę do pracy 🙂
    Gratulacje!!! Do starej wracasz czy coś nowego znalazłaś?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 8 września 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    ❤️❤️❤️ to piękne co napisałaś, aż mi się łezka w oku zakręciła 😘

    A ty jeśli się starasz to pisz nam tutaj jak działania, kiedy testy!

    Słuchajcie, działania na szóstkę z plusem ;) a ciąży brak. Ale tak naprawdę miałam ostatnio zawirowania hormonalne, cykle krótkie po 24, 25, 26 dni i jakoś mało właśnie śluzu (o którym pisała Lolipop) i tak naprawdę dopiero teraz w sierpniu - chyba po tym jak 2 miesiące temu zaczęłam brać cyclodynon - miałam pierwszy taki normalny cykl, 28 dni, słaby PMS i dobry humor przez cały sierpień. Tzn ten cykl wlasciwie jeszcze trwa... ;)
    Dzisiaj 28 dzień cyklu i jako ze owulacje miałam 14 dnia, to jutro przewiduje miesiączkę, choć energii mam sporo i czuję się ogólnie bardzo dobrze.
    Niestety raczej wiem na pewno, że nie udało się w tym cyklu, bo mam takie delikatne beżowe plamienie od kilku h, więc .... raczej jeszcze nie teraz ;)

    W sobotę przylatuje mój R, więc jestem przeszczęśliwa <3

    Acha, ja się niczym nie wspomagam jeszcze, poza tym cyclodynonem, magnezem, wiesiołkiem (nie widzę efektów), metfolianem i zdrowym odżywaniem się, jogą, regularnym snem. Testów nie robię, temp nie mierzę. Moja intuicja podpowiada mi, że czas wykonać rytuał pożegnania utraconego w ubiegłym roku dziecka. Bo ja do tej pory zamiast pozwolić mu odejść, to jeszcze się do niego modle i przywołuję go myślami... a to chyba już czas odpuścić...

    Ja nie mam ciśnienia na drugie dziecko, Olaf jest fantastyczny i kompletny i czuje się kochana i szczęśliwa z tym, kogo mam, Olafa i R. Oczywiście jak Bóg da, to super i będę w ogóle mega mega szczęśliwa, ale cieszę się, że gdzieś tam w pewnym momencie zaakceptowałam fakt, że mogę być mamą 1-go dziecka i wcale nie muszę być mamą 2-ki czy trojki, żeby dopiero TO poczuć. Ja już TO czuje, choć długo to do mnie nie docierało i byłam uparta, że muszę mieć przynajmniej dwójkę dzieci, żeby poczuć się spełniona. Cieszę się, że odrzuciłam od siebie to błędne przekonanie.



    Karolus - gratulacje! chcialoby sie rzec - idziesz jak burza!

    Ja jak karmiłam piersią to nie byłam płodna chyba z 2,5 roku (a karmiłam Olafa 3 lata :D), wiec u mnie nie ma szans na taka małą różnicę wieku raczej NIGDY :)


    Ktosiowa - wytrwalosci i szybkiego powrotu do domku! :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 17:40

    Lolipop lubi tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 września 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, a ty karmiłaś teraz jak zaszłaś? Wróciły ci już normalne cykle?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Właśnie, o metalach zapomniałam wspomnieć bo to dla mnie już taka podstawa jest.
    Bertha, poleciłabyś jakiś konkretny preparat z folianem i witaminami metylowanymi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 19:12

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 września 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Właśnie, ale czy jest sens całe życie się starać jeśli nigdy dziecka mam nie mieć? Takie tam sobie przemyślenia.
    Oczywiście ja nie odpuszczam i wierze ze się uda ale czasem wątpliwości się pojawiają.
    Gdybyś nie miała pisanego dziecka to nie czułabys tak silnej potrzeby macierzyństwa. Poza tym w Twojej aurze jest duszyczka. Walter cały czas pisze, że one potem wracają do nas.

    Aga. Moja genetyk poleca B-right na zbicie homocysteiny, ale są też inne.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 września 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggia wrote:
    Słuchajcie, działania na szóstkę z plusem ;) a ciąży brak. Ale tak naprawdę miałam ostatnio zawirowania hormonalne, cykle krótkie po 24, 25, 26 dni i jakoś mało właśnie śluzu (o którym pisała Lolipop) i tak naprawdę dopiero teraz w sierpniu - chyba po tym jak 2 miesiące temu zaczęłam brać cyclodynon - miałam pierwszy taki normalny cykl, 28 dni, słaby PMS i dobry humor przez cały sierpień. Tzn ten cykl wlasciwie jeszcze trwa... ;)
    Dzisiaj 28 dzień cyklu i jako ze owulacje miałam 14 dnia, to jutro przewiduje miesiączkę, choć energii mam sporo i czuję się ogólnie bardzo dobrze.
    Niestety raczej wiem na pewno, że nie udało się w tym cyklu, bo mam takie delikatne beżowe plamienie od kilku h, więc .... raczej jeszcze nie teraz ;)

    W sobotę przylatuje mój R, więc jestem przeszczęśliwa <3

    Acha, ja się niczym nie wspomagam jeszcze, poza tym cyclodynonem, magnezem, wiesiołkiem (nie widzę efektów), metfolianem i zdrowym odżywaniem się, jogą, regularnym snem. Testów nie robię, temp nie mierzę. Moja intuicja podpowiada mi, że czas wykonać rytuał pożegnania utraconego w ubiegłym roku dziecka. Bo ja do tej pory zamiast pozwolić mu odejść, to jeszcze się do niego modle i przywołuję go myślami... a to chyba już czas odpuścić...

    Ja nie mam ciśnienia na drugie dziecko, Olaf jest fantastyczny i kompletny i czuje się kochana i szczęśliwa z tym, kogo mam, Olafa i R. Oczywiście jak Bóg da, to super i będę w ogóle mega mega szczęśliwa, ale cieszę się, że gdzieś tam w pewnym momencie zaakceptowałam fakt, że mogę być mamą 1-go dziecka i wcale nie muszę być mamą 2-ki czy trojki, żeby dopiero TO poczuć. Ja już TO czuje, choć długo to do mnie nie docierało i byłam uparta, że muszę mieć przynajmniej dwójkę dzieci, żeby poczuć się spełniona. Cieszę się, że odrzuciłam od siebie to błędne przekonanie.



    Karolus - gratulacje! chcialoby sie rzec - idziesz jak burza!

    Ja jak karmiłam piersią to nie byłam płodna chyba z 2,5 roku (a karmiłam Olafa 3 lata :D), wiec u mnie nie ma szans na taka małą różnicę wieku raczej NIGDY :)


    Ktosiowa - wytrwalosci i szybkiego powrotu do domku! :)

    pieknie to opisałaś.

    u mnie dziś troszkę więcej śluzu ale wodnisty..ciągnący to mi się pokazał w ostatki plamienia także dziwny cykl

    pobolewal brzuszek ..ciaglo z lewej a byłam pewna że powinna być owu z prawego to już nic nie wiem ..

    teraz już lepiej się czuję i niedługo odliczanie.
    co tu zrobić żeby nie myśleć? 😄

    a u ciebie zawsze są plamienia przed okresem?

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 września 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Bertha, poleciłabyś jakiś konkretny preparat z folianem i witaminami metylowanymi?
    Nie mam kochana nic poleconego. Ja różnie kupuje.
    Teraz mam Homocyne.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 8 września 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Gdybyś nie miała pisanego dziecka to nie czułabys tak silnej potrzeby macierzyństwa. Poza tym w Twojej aurze jest duszyczka. Walter cały czas pisze, że one potem wracają do nas.

    Aga. Moja genetyk poleca B-right na zbicie homocysteiny, ale są też inne.
    Faktycznie, pewnie bym wtedy nie chciała wcale mieć dzieci..
    choć przecież są pary które starają się latami i finalnie zostają bezdzietni.. pokręcone to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 22:24

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ