X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:03

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ci dobrze...ja juz w pracy :(
    Przynajmniej miłe bzykanko wczoraj było,śluz taki że az chlupało :D
    Wieczorem na tescie owulacyjnym mi wyszly prawie identyczne kreski, zobaczymy co dzis wyjdzie.
    Rybka mniam, lubię dorsza,zdrowa rybka.
    U nas dzieciaki zaczeły ferie od tego poniedziałku,jako ostatnie chyba razem z woj.lubuskim.W tramwaju tak fajnie pusto,normalnie dziś siedziałam,studenciaków tez cos nie widze,pewnie sesja...
    Miłego dnia kochane, u mnie mrozik i piekne slonce,jasno juz sie zaczelo robic o 6 rano. :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry koleżankom :) u mnie też słonecznie i lekki mrozek. I to słońce mhhhh po tylu miesiącach szarosci :) az chce sie zyc!
    No to ty Kasia masz pełne ręce roboty ;) Gorący czas :)
    Mi jakoś ostatnio libido spadło do wartości ujemnych ;( chyba musze troche odreagowac, odpocząć. Akurat teraz mamy czas przed ivf. Na koniec lutego jedziemy do kliniki i dowiem sie wszystkiego. Co, gdzie, kiedy i za ile ;)
    Ewa ja uwielbiam dorsza. Szczegolnie jak jesteśmy nad morzem. Kiedyś byliśmy w Krynicy M. na kilka dni, a w takiej malej knajpce podawali dorsza z pieca w papilocie (zwykły papier do pieczenia) No po prostu niebo w gebie! Od tej pory sama tak czasto pieke rybę. A ty dawaj tu swon przepis :)
    Milego popoludnia ;)

    Evaa, Nona lubią tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 17 lutego 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uwielbiam dorsza :) Najczesciej robie go z przyprawami po prostu w folii aluminiowej w piekarniku-pyszny,zdrowy i szybki :) albo w sosie szpinakowym też mniami :) Ostatnio kupilam wędzonego dorsza i sie zakochałam ;) jeszcze lepszy niz wedzony pstrąg a do makreli sie nie umywa :) Zamierzam teraz w ciazy jesc wiecej ryb,zazwyczaj jedlismy raz w tygodniu ale teraz bedziemy jesc częściej i wedzonych tez,glownie dorsza bo jest najlepszy :)
    U mnie tez piekne slonko i bezchmurne niebo ale tylko 7st.C i mroźny wiaterek :)
    Renia na libido polecam to co kiedys Kasia pisala czyli dirty cab driver na redzie :) jest moc ;) i oczekiwany skutek czego ja jestem najlepszym przykładem :P

    A tu macie przepisy na dania z rybą z mojego ulubionego bloga :)

    http://qchenne-inspiracje.blogspot.co.uk/p/dania-z-ryba.html

    Pozdrówki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 16:48

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:04

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:04

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię wszystkie rybki :) Ale z wędzonymi trzeba uważać, bo są tak naprawdę często "odymiane", no i w ciąży (jak i przy staraniach) nie powinno się wędzonych za często. Najlepiej świeże albo ewentualnie mrożone.
    U mnie też gorzej z libido... Bo clo nie jest źle, nawet śluz się pojawia już - olej z wiesiołka naprawdę czyni cuda :)
    Renieczka :) A ja mam ogromną nadzieję, że może Twoje libido będzie już bez znaczenia, bo za niedługo II kreseczki zobaczysz :)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:04

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    U mnie dziewczyny masakra... Islamisci chca wysadzic koloseum...wlosi sie boja :/ nato ma wkroczyc slowenia postawila swoje wojsko juz przy granicy Austria to Samo... Pieknie tylko wojny brakuje z arabami !!libia spiepsza lodziami i chce wbic sie na terytorium wloch ... Juz do siebie strzelaja ..co za ludzie... Mam nadzieje ze to minie...

    Ja myślę że ta wojna jest nieunikniona. I to nie tylko Włoch to dotyczy. Od dawna nie było tyle agresywnych incydentów na świecie. I niestety islamisci będą już tylko bardziej natarczywi. W Polsce pod tym względem jest jeszcze spokój. Za bardzo "kosciolowy" kraj, ale na zachodzie Europy robi się na prawdę gorąco! Choć myślę że w Polsce też nie jest do końca bezpiecznie. Sytuacja na Ukrainie i nasze ustosunkowanie się do tego konfliktu niestety nie napawa optymizmem :( Obym się tylko mylila :(

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Też uwielbiam dorsza :) Najczesciej robie go z przyprawami po prostu w folii aluminiowej w piekarniku-pyszny,zdrowy i szybki :) albo w sosie szpinakowym też mniami :) Ostatnio kupilam wędzonego dorsza i sie zakochałam ;) jeszcze lepszy niz wedzony pstrąg a do makreli sie nie umywa :) Zamierzam teraz w ciazy jesc wiecej ryb,zazwyczaj jedlismy raz w tygodniu ale teraz bedziemy jesc częściej i wedzonych tez,glownie dorsza bo jest najlepszy :)
    U mnie tez piekne slonko i bezchmurne niebo ale tylko 7st.C i mroźny wiaterek :)
    Renia na libido polecam to co kiedys Kasia pisala czyli dirty cab driver na redzie :) jest moc ;) i oczekiwany skutek czego ja jestem najlepszym przykładem :P

    A tu macie przepisy na dania z rybą z mojego ulubionego bloga :)

    http://qchenne-inspiracje.blogspot.co.uk/p/dania-z-ryba.html

    Pozdrówki <3
    ale pyszne przepisy, będzie jutro też rybka :)
    śledzik już czeka, zaraz z mężem spałaszujemy :))
    Evaa świetny przepis, muszę wypróbować, bez mleka też wyjdzie?

    To co teraz się dzieje na świecie jest nie do pomyślenia, niestety karty historii pokazują, że wojny wybuchają dość często, aby nasze pokolenie i naszych dzieci tego nie doświadczyli.

    feegu6l.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:04

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:04

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh łupu cupu, łupu cupu :D śmiejemy się z mężem, że w łóżku mamy teraz tokowisko :D
    A ja dzis na sniadanko mam sałatkę jarzynową z kawałkami śledzia :)
    Oglądałam wczoraj "wiem,co jem" i akurat było odnosnie ryb, co tu duzo mowic, trzeba wsuwac,najlepiej kupic surową i sobie upiec.
    A na obiad....pierogi z borówkami, ostały mi się jeszcze owoce w zamrazarce :)

    Helen lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Nom jest masakra we wloszech jest islam!!araby chodza w tych chustach i mysla ze wszystko moga ...w szkolach islamisi chcieli sciagac krzyz z klasy no zesz kurwac do czego to dochodzi.... Ja tych ludzi nie trawie ...slyszeliscie co zrobili dxis w australii ci popaprancy? Weszli do szkoly podstawowki i zastrzelili 29 dzieci :/ to sie w glowie nie miesci ...te arabusy rozwala cala Europe .
    Czemu winne są te biedne dzieci, to już przesada, co oni kombinują.
    To wszystko rozprzestrzenia się na cały świat :/

    feegu6l.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:05

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fląderka....najlepszą jadłam w Gdyni :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja skuszę na twoim przepisem Ewa robie na obiad tą rybkę w mleku. Co prawda to nie dorsz ale też na pewno będzie pyszna :)

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 18 lutego 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Ahhh łupu cupu, łupu cupu :D śmiejemy się z mężem, że w łóżku mamy teraz tokowisko :D
    A ja dzis na sniadanko mam sałatkę jarzynową z kawałkami śledzia :)
    Oglądałam wczoraj "wiem,co jem" i akurat było odnosnie ryb, co tu duzo mowic, trzeba wsuwac,najlepiej kupic surową i sobie upiec.
    A na obiad....pierogi z borówkami, ostały mi się jeszcze owoce w zamrazarce :)

    Ja uwielbiam Katarzyne Bosadzka i jej wszystkie poradniki z cyklu "Wiem co jem","Wiem co kupuje".Obejrzałam wszystkie sezony ( http://wiemcojem.tv )a niektore odcinki po kilka razy :) Babeczka jest rewelacyjna i w fajny sposob mowi jak nie dać sie nabic w butelke pseudo producentom żywności.Od kiedy zaczełam ja oglądac to jestem świadomym konsumentem i nie kupuje szajsu ;)

    W UK tez jest problem z wyznawcami innych wiar głównie muzułmanami,ktorzy plenią sie na potege.Tutaj sa dzielnice gdzie sa tylko czarni albo podpalani a bialy czlowiek stanowi 1%.Angole boja sie ich i nie reaguja zeby nie byc posadzeniu o rasizm i brak tolerancji,co doprowadzi do patologicznej sytuacji,ze Angole w swoim wlasnym kraju beda nic nieznaczaca mniejszoscia narodowa.Ale sami sobie ukrecili bat na siebie,wiele lat okradali inne narody,podbijali i tworzyli kolonie wiec teraz role sie odwrocily i to teraz cudzoziemcy szturmuja UK i dopominaja sie o swoje.Ale wg Camerona i tak najgorsi sa Polacy,ktorzy zabieraja prace nierobom angielskim i wyludzaja benefity.Nie widzi juz Rumunow,Cyganow etc.ktorych jest duzo wiecej i brzydza sie pracy a Polacy zapieprzaja w warehouse po 12h...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 15:28

    Helen lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc,
    wracam naładowana pozytywną energią
    Evaa możesz być ze mnie dumna :)
    dzisiaj biegałam, czuję się 10lat młodsza,
    było 3 stopnie na plusie i się nie poddałam, poszłam biegać.

    własnie oglądam motywatorki
    https://www.youtube.com/watch?v=rGONr9amCl4
    ale laski wymiatają
    mam nadzieję, zdązyć podbić formę przed ciążą
    Jutro idę na crossfit, dla początkujących :P
    KONIEC NARZEKANIA, MAMLANIA SIĘ Z SOBĄ,
    CZAS WZIĄŚĆ W TROKI SWOJE 4Y LITERY

    na obiadek zjadłam ryż z soczewicą, ogóreczek kiszony i jajeczko sadzone...mniam :)
    jem już soczewicę tydzień, tak mi smakuje :)
    Koniec ze słodyczami, tak mnie muliły:/

    Też uwielbiam Bosadzką, ja dużo z tych rzeczy już wczesniej wiedziałam, ale fajnie że jest taki program, wiele osób uświadamia, jak przestaniemy te barachło kupować to może przestaną te dziadostwa produkować, niech wezmą się jeszcze za te soki z koncentratów.

    Evaa lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:05

    Helen lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ