X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Parysada Znajoma
    Postów: 29 26

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za cieple przywitanie :) o sobie krociutko : dość długo czekałam na tego jedynego ale opłacało się czekać i jak to mówią pocałować wiele żab po drodze :):) mam wspaniałego męża - ślub był niedawno bo dwa miesiące temu. Wcześniej znalismy się 3 lata. Ta więc dlatego dopiero w wieku 32 lat zaczynam starania :) czuje że jestem gotowa w pełni i świadomie na maluszka. Wcześniej nie miałam tak zwanego instynktu.

    Zakupilam więc termometr, wyczytalam o wykresach i temperaturze i do roboty! Jutro powinna dostać okres więc jak tylko się skończy znaczne się mierzyć. Mam też testy owulacyjne kupione hehe :)

    Sciskam!!

    renieczka, Helen lubią tę wiadomość

    3 lata starań....
    Niskie AMH, poza tym wszystkie inne wyniki "w normie"
    2 nieudane Inseminacje
    1 Nieudane Invitro (1 zarodek 5 dniowy)zero mrozaków
    Początek kolejnej stymulacji - koniec maja?
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygotowanie pierwsza klasa oby szybko się udało i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczkaaaaaa!!!!! Gratulacje moja Kochana, ale się cieszę :)
    Tyle mnie nie było, a tu takie wieści :) super :)
    U mnie wszystko ok, nie mam zrostów, wszystko ok, więc już nie wiem o co chodzi... wszystko jest niby w porządku, wiec juz naprawdę nie wiem, czemu to tyle trwa...
    Kasiu przytulam, będzie dobrze, wszystkie się w końcu doczekamy :*

    renieczka, Helen lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parysada witaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 20:22

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no no Parysada, testy owulacyjne - nawet nie wiem kiedy je stosować? ;)

    Ewelinka, wszystkie o Ciebie pytają, a Ty nic, cisza, przepadła jak kamień w wodę! :) Ale odnalazła się cała i zdrowa :) Nic, tylko dalej działać :)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa, powinnaś chyba zmienić nicka na Travelplanet :P naprawdę zazdroszczę, szczególnie gwarantowanego słońca. Ja to bym nawet gdyńską plażą nie pogardziła :) Wypoczywaj i regeneruj baterie :)

    renieczka lubi tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka super, że wszystko ok. Kochana skoro nie ma żadnych większych przeszkód to ciąża to kwestia czasu! Będę trzymać kciuki!

    Ewa tak właśnie Travelplanet z Ciebie, bardzo trafne określenie :)

    Kasia mam nadzieję, że się nie poddajesz. O szczęście czasem trzeba powalczyć, czasem krócej, czasem dłużej, ale warto. Mówię Ci to ja żelazna weteranka z 5cio letnim stażem, która przeszła wszystko, co tylko można było przejść.
    Odpoczywaj i wracaj do nas z dobrymi wiadomościami :)

    Miłego dnia kochane :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili :* no w szpitalu nie miałam jak pisać, bo na telefonie to jakoś tak kiepsko, poza tym cały czas spałam :D Później intensywny weekend, teraz w domu ogarniam. Co do testów u mnie się sprawdzały - przynajmniej był ten pik i się z innymi objawami pokrywał :)
    Renieczka no chyba tak... Tylko ja już byłam w ciąży kilka razy a ta teraz przerwa długa mnie przeraża trochę, bo nie wiem dlaczego... Już myślę ciągle nad tym zablokowaniem - ale to by serio tak działało? Sabotuje jajeczka i się nie zapładniają? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Nie wiem co o tym myśleć, pozostaje czekać, nie mam już co badać. Nie wiem jak sobie pomóc, psychicznie jest już lepiej, bo serio sobie tłumaczę, że widocznie z jakiegoś powodu to nie pora jeszcze,a z drugiej strony się zastanawiam, dlaczego, skoro nie ma medycznych przeciwwskazań dalej się nie udało? Pokręcone to wszystko.
    Evcia to serio podróżniczka, ja już się nie mogę pobytu nad morzem doczekać w lipcu :D
    Lecę poćwiczyć :)
    Całuski dla Was wszystkich :*

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    https://youtu.be/Y1tuZnCBf1o

    nie chwalac sie tu wlasnie jutro lece :)
    fajne, klimatyczne miejsce, pewnie również pyszne jedzonko :)
    wypoczywaj i naładuj się dobrą energią :)

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili wrote:
    no no no Parysada, testy owulacyjne - nawet nie wiem kiedy je stosować? ;)

    Ewelinka, wszystkie o Ciebie pytają, a Ty nic, cisza, przepadła jak kamień w wodę! :) Ale odnalazła się cała i zdrowa :) Nic, tylko dalej działać :)
    testy są b.fajne, bo mogą ci przybliżyć ten szczęśliwy dzień w cyklu.
    Są bardzo proste do stosowania, proponuje kupować te płytkowe facelle z rosmana, co przypominają testy ciążowe, a nie sam pasek, bo jest bardzo nie poręczny.
    Codziennie w dni płodne i jednej godzinie np.16ej sikasz na pasek i im ciemniejsza kreska tym bliżej owulacji :), wtedy należy pamiętać o stosunku, a przed testem ograniczyć płyny ok.2 godzin, aby nie rozrzedzić hormony w moczu.

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Domili :* no w szpitalu nie miałam jak pisać, bo na telefonie to jakoś tak kiepsko, poza tym cały czas spałam :D Później intensywny weekend, teraz w domu ogarniam. Co do testów u mnie się sprawdzały - przynajmniej był ten pik i się z innymi objawami pokrywał :)
    Renieczka no chyba tak... Tylko ja już byłam w ciąży kilka razy a ta teraz przerwa długa mnie przeraża trochę, bo nie wiem dlaczego... Już myślę ciągle nad tym zablokowaniem - ale to by serio tak działało? Sabotuje jajeczka i się nie zapładniają? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Nie wiem co o tym myśleć, pozostaje czekać, nie mam już co badać. Nie wiem jak sobie pomóc, psychicznie jest już lepiej, bo serio sobie tłumaczę, że widocznie z jakiegoś powodu to nie pora jeszcze,a z drugiej strony się zastanawiam, dlaczego, skoro nie ma medycznych przeciwwskazań dalej się nie udało? Pokręcone to wszystko.
    Evcia to serio podróżniczka, ja już się nie mogę pobytu nad morzem doczekać w lipcu :D
    Lecę poćwiczyć :)
    Całuski dla Was wszystkich :*
    może faktycznie musisz wyluzować, jak nie ma przeciwskazań, to super :) tylko się cieszyć, odpocznij i się zrelaksuj a szczęscie niedługo przywita i do Was :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen oby :) Tylko co to znaczy wyluzować :D Już bardziej chyba nie umiem :)Ale fajny trening zrobiłam :)

    Helen lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Helen oby :) Tylko co to znaczy wyluzować :D Już bardziej chyba nie umiem :)Ale fajny trening zrobiłam :)
    może czymś się przejmujesz lub podświadomie o tym myślisz i dlatego tak się dzieje?
    ciężko wyluzować...to fakt...moze nie patrz na cykl tylko łupu cupu :D :D

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Domili :* no w szpitalu nie miałam jak pisać, bo na telefonie to jakoś tak kiepsko, poza tym cały czas spałam :D Później intensywny weekend, teraz w domu ogarniam. Co do testów u mnie się sprawdzały - przynajmniej był ten pik i się z innymi objawami pokrywał :)
    Renieczka no chyba tak... Tylko ja już byłam w ciąży kilka razy a ta teraz przerwa długa mnie przeraża trochę, bo nie wiem dlaczego... Już myślę ciągle nad tym zablokowaniem - ale to by serio tak działało? Sabotuje jajeczka i się nie zapładniają? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Nie wiem co o tym myśleć, pozostaje czekać, nie mam już co badać. Nie wiem jak sobie pomóc, psychicznie jest już lepiej, bo serio sobie tłumaczę, że widocznie z jakiegoś powodu to nie pora jeszcze,a z drugiej strony się zastanawiam, dlaczego, skoro nie ma medycznych przeciwwskazań dalej się nie udało? Pokręcone to wszystko.
    Evcia to serio podróżniczka, ja już się nie mogę pobytu nad morzem doczekać w lipcu :D
    Lecę poćwiczyć :)
    Całuski dla Was wszystkich :*

    A'propo blokady, będąc co drugi dzień w klinice czytałam "tamtejszą" książkę o In vitro napisaną przez psychologa Bogdę Pawelec, która specjalizuje się w psychologii niepłodności.
    http://merlin.pl/In-vitro-Wazne-rozmowy-na-trudny-temat_Bogda-Pawelec/download/product/223,1645396.html;jsessionid=7C15ED223DE3CA5096D223837363BCC8.LB8
    Książka którą "wciąga się jednym tchem. Dużo o ivf, ale dużo też o niepłodności z psychologicznego punktu widzenia.
    Najbardziej mi utkwiło w głowie jak rozmawiała z lekarzami o tym jak się ma problem i iidzie się po pomoc do lekarza i dostaje się wskazówki, bierzeby takie i takie leki, kochamy się wtedy i wtedy, w takiej i w takiej pozycji itd itp. I jak to określiła ta psycholog - jest to najlepsza metoda antykoncepcji. Bo organizm podświadomie zaczyna się stresować,bronić, uważa że to nie najlepszy moment na ciążę, Natura sama wie co i jak.
    Fajna książka, są jeszcze inne z pod jej pióra, warte uwagi.
    Miłego dnia dziewczyny

    Helen lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    A'propo blokady, będąc co drugi dzień w klinice czytałam "tamtejszą" książkę o In vitro napisaną przez psychologa Bogdę Pawelec, która specjalizuje się w psychologii niepłodności.
    http://merlin.pl/In-vitro-Wazne-rozmowy-na-trudny-temat_Bogda-Pawelec/download/product/223,1645396.html;jsessionid=7C15ED223DE3CA5096D223837363BCC8.LB8
    Książka którą "wciąga się jednym tchem. Dużo o ivf, ale dużo też o niepłodności z psychologicznego punktu widzenia.
    Najbardziej mi utkwiło w głowie jak rozmawiała z lekarzami o tym jak się ma problem i iidzie się po pomoc do lekarza i dostaje się wskazówki, bierzeby takie i takie leki, kochamy się wtedy i wtedy, w takiej i w takiej pozycji itd itp. I jak to określiła ta psycholog - jest to najlepsza metoda antykoncepcji. Bo organizm podświadomie zaczyna się stresować,bronić, uważa że to nie najlepszy moment na ciążę, Natura sama wie co i jak.
    Fajna książka, są jeszcze inne z pod jej pióra, warte uwagi.
    Miłego dnia dziewczyny
    No ale jak to niby działa? Jak się blokuje? Co jajeczka nie pozwalają się zapłodnić? Nie ogarniam tego... Jak jest owulacja i współżycie, z medycznego punktu widzenia wszystko ok, to o co chodzi? Mógł by mi to ktoś wyłtumaczyć :)
    A ja pierwszy dzień w pracy, spać mi się strasznie chce...

    Helen my już od jakiegoś czasu nie patrzymy na cykl, ale i tak wiem, kiedy owulacja, więc i tak wiem potem czy był stracony czy nie. Może się martwię, że znowu poronię? Tym bardziej, że ta przerwa po biochemicznej - do niej w miarę szybko było. Tylko to i tak nie tłumaczy faktu, jak niby ten organizm miałby się zablokować. Jak to niby wygląda, że wszystko ok, wszystkie warunki spełnione, a tu dalej nic. No teraz to bym chciała, żeby mi to ktoś naukowo wyłtumaczył :) Nie wiem - po wakacjach się może wybiorę do specjalisty od naprotechnologii - może coś doradzi jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka nie umiem tego wytłumaczyć. Ale może coś w tym jest. Licho wie.

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka no to prawda - licho wie...
    A Ty jak się czujesz? Kiedy do lekarza jedziecie?
    Gezanew a Ty? Nawet nie wiem, czy Ci pogratulowalam - jak nie, to teraz piszę, że bardzo się cieszę, że Wam się udalo:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 09:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj idę do lekarza, ale raczej nic tam jeszcze nie zobaczę, pęcherzyk ciążowy co najwyżej.

    Wiesz, czuję się świetnie,żeby nie to że brak okresu i że taka troszkę zmęczona chodzę to bym w ogóle nie miała żadnych objawów. Choć na objawy też pewnie za wcześnie. Poza tym jakiekolwiek te dolegliwości będę miała to chyba będę się z nich cieszyć, bo tyle na to czekałam.

    U was też taka paskudna pogoda? Pochmurno i chłodno, ehhh gdzie to lato?

    Ewa mogłaś nas zabrać wszystkie na ten urlop :)

    Co do urlopu to ja jeszcze 2 tyg pracuję, a potem 3 tyg odpoczywam :) Nie mogę się doczekać.

    Miłego dnia kochane!

    Helen lubi tę wiadomość

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ¡hola!

    Rano D. podrzucil mnie na dworzec. Na ulicach pusto. Zaczęliśmy się zastanawiać czy to przypadkiem nie sobota, a my jak takie głupki d pracy wstaliśmy. Jednak na telefon nie chce pokazać nic innego niż piątek. Z drugiej strony, dziś pracujemy pół godziny krócej :-P
    Też mi się wydaje, że jest coś w tym, że organizm może się blokować. Nawet w stresujących momentach zmienia się długość cyklu czy owulacja, a niby powinno być regularnie. Myślę,że to kwestia hormonów, których mamy multum w sobie ;-)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:53

    Helen, renieczka, Anastazjaaa, agnes175 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ