Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • wombi Autorytet
    Postów: 5901 6875

    Wysłany: 3 września 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka, powodzenia jutro, będę o Tobie myśleć :)

    Anastazjaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 3 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i koniecznie zdajcie relacje ze wszystkiego ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 września 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 23:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • wombi Autorytet
    Postów: 5901 6875

    Wysłany: 4 września 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaciskam od rana, póki jeszcze mogę ;)

    Evaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 23:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też za was zaciskam mocno mocno, cóż za emocjonujący dzień :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja zacisnelam :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja zaciskam - za Renieczkę i za wombi i za nas wszystkie :) No emocje straszne :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 4 września 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lejdiski :-)

    Dziś czuję jakbym mi szybciej krew krążyła, serce bije mocniej. Może to ja jestem wombi i renieczka ;-)

    Trzymam kciuki i zaraz się pomodlę za Was dziewczyny.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mamy dzidziocha w brzuchu. Blastka 2BB. Słabsza od tej pierwszej, ale jak pokazuje życie te najsilniejsze tez nie dają gwarancji na zdrową ciazę.
    Proszę nie puszczajcie jeszcze kciuków. Są nam potrzebne i modlitwy też :)
    Wombi teraz Twoja kolej na zdanie relacji :)

    Anastazjaaa, ewelinka2210, Evaa, wombi, Domili, paula1 lubią tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 września 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz minimum 10 dni emocji ;) i ananasek codziennie ;) kciuki wciąż zacisniete.

    Wombi jak u ciebie?

    Tiago zapytał się dziś mnie czy nie mam czasem dzidziusia w brzuchu, bo mało jem dużo śpię i widać mi brzuch :/ I co ja mam mu powiedzieć.....

    Wydusilam jedynie, ach te twoje pomysły... Mam nadzieje ze nie wróci do tematu.

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 września 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja a kiedy mu chcecie powiedzieć? Po wizycie? Jeszcze tylko kilka dni :)

    Renieczka :D Mocno trzyma, pomodlone, ale ten wrzesien pełen emocji :)

    Wobi pisz jak tylko będziesz już wstanie co i jak :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 września 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie po tej, po następnej jak minie największe ryzyka.
    Trzeci raz wyjasnianiu mu ze dzidziuś umarł w brzuszku to byłoby i dał mnie i dla niego za dużo :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 września 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem Słonko... Też musi być Wam ciężko, ale za niedługo mu powiecie <3 A potem ile na nastepna wizyte będziecie czekać?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 września 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w sumie to strasznie mądry ten Twój synek, że takie rzeczy zauważył i skojażył :)

  • wombi Autorytet
    Postów: 5901 6875

    Wysłany: 4 września 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po, czyje sie w miare ok, dostalam morfine :) strasznie dlugo lezalam na pooperacyjnej chyba ze 3 godz. Ale musieli mu cos robic bo mam 3 dziurki, czekam na doktora teraz

    Anastazjaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że już po, odpoczywaj teraz Kochana <3 Daj znaC co lekarz powiedział :)

    wombi lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 września 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    No wiem Słonko... Też musi być Wam ciężko, ale za niedługo mu powiecie <3 A potem ile na nastepna wizyte będziecie czekać?
    Następna wizyta będzie po trzech tygodniach

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 września 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Juz po, czyje sie w miare ok, dostalam morfine :) strasznie dlugo lezalam na pooperacyjnej chyba ze 3 godz. Ale musieli mu cos robic bo mam 3 dziurki, czekam na doktora teraz
    Dzielna dziewczyna! Wracaj szybko do zdrowia

    wombi lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi super, ze juz po wszystkim. Odpoczywaj i koniecznie daj znać co powiedział lekarz. Może pogrzebali i poukładalo tam wszystko i teraz bez problemu zajdzie w ciazę :) Tego ci życzę :*

    wombi lubi tę wiadomość

‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ